Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)
5,415,497
Reddit
Produced by: Elgit Doda
Lyrics: Noizy \u0026 Elgit Doda
Mix Master: Marenglen Boja
Beat: Hazy
Video: Snatchy

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5FiSXb...
iTunes: music.apple.com/us/album/ti-t...
AcromaxMedia.lnk.to/NoizyElgi...

Komente
 • minij hooi
  minij hooi

  Dhe te gjitha gocat qe po bej namin neper story me refreni. 👏👍

 • TAYNA Queen
  TAYNA Queen

  #NoizyOTR

 • weed the best
  weed the best

  Ti je ma e mira vetë ti ti o nana

 • Noizy O.T.R
  Noizy O.T.R

  Hit pra hit 🔥 King Zin 🦁

 • TAYNA Queen
  TAYNA Queen

  Noizyyyy je KINGGG👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

  • minij hooi
   minij hooi

   TI TI PRAA🥳😂💥👑

 • TAYNA Queen
  TAYNA Queen

  Bashkepunim: Gelian & Noizy😂💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🎤

 • Majlinda Ago
  Majlinda Ago

  Shume bukur cuna .Bravooooo

 • Sherif Zeneli
  Sherif Zeneli

  Je mbreti muzikes

 • Servis Nt
  Servis Nt

  Ma i miri je

 • nikos kikis
  nikos kikis

  algone.info/slow/video/roGVnppin15q26c .

 • nikos kikis
  nikos kikis

  algone.info/slow/video/roGVnppin15q26c .

 • nikos kikis
  nikos kikis

  algone.info/slow/video/roGVnppin15q26c .

 • nikos kikis
  nikos kikis

  algone.info/slow/video/roGVnppin15q26c .

 • Alketa Jace
  Alketa Jace

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • anisa mucaj
  anisa mucaj

  Falma zemren ti ti bravo Elgit Nojzy

 • eleni eleni
  eleni eleni

  🇦🇱🇬🇧🇬🇷

 • bofooit gojo
  bofooit gojo

  Albania is such a beautiful country with the most beautiful people 😍

 • Klew✪
  Klew✪

  TI TI PRAA🥳😂💥👑

 • Orest Lalaj
  Orest Lalaj

  👏👏super kenge

 • Infotech Infotech
  Infotech Infotech

  pjesa e elgitit mplqq m shume

 • Infotech Infotech
  Infotech Infotech

  kenge koti,,,t dhembin veshet kur e degjon

 • Sara🖤🌙
  Sara🖤🌙

  ky elgiti te ben te bjesh ne dashuri direkttt😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😔😔😔😔

 • Adia Adia
  Adia Adia

  Hiti i 2021 edhe i 2022 e 2023 ....

 • Little Beaumont preschool Egypt
  Little Beaumont preschool Egypt

  e kan rock this one ...😍

 • Dnc Drenic
  Dnc Drenic

  Noizy ist king

 • OfficialNoizy
  OfficialNoizy

  5millyyy

 • xxxtentasions
  xxxtentasions

  T qifsha titin😂

 • Drizzy Drizzy
  Drizzy Drizzy

  Ky tha cdo nji jav ose 10 do hedhi keng kan kaluar dy jav ca Ben kshu ky o noizyyyu o genjeshtar se jam dhe fans i madh hidhe e kengen apo da hedh veren tjeter…

  • Drizzy Drizzy
   Drizzy Drizzy

   @Leo Leandri e mendova dhe un kte ! Nejse presim per tjetren shpresoj shpejt ta hedhi

  • Leo Leandri
   Leo Leandri

   @Drizzy Drizzy osht tu i hec konga ti tj prit

  • Drizzy Drizzy
   Drizzy Drizzy

   @Leo Leandri fjala kur thuhet mbahet o njish 😉

  • Leo Leandri
   Leo Leandri

   Prit mor se ka pun

 • softiebunnie _.
  softiebunnie _.

  NOIZY I LOVE YOU 😍💋💍❤️

 • 1124 2114
  1124 2114

  5milion ❤💣

 • YUNUS ZST
  YUNUS ZST

  Make germany text pls

  • YUNUS ZST
   YUNUS ZST

   @Leo Leandri awa ich küss dein herz

  • Leo Leandri
   Leo Leandri

   Albanian German Eyo Giti, Noizy O na thua Du du, du bist der beste du Falma zemren ti ti Warum gibst du mir keine Chance, du oder wir Du du, vielleicht nicht du weißt es nicht Ich liebe dich, warum bleibst du nicht? Falma vec një nat, ti ti o na na Tag und Nacht in meinem Kopf bist du Aj aj O sa ta te du un ty ident s'e ke, ja ja Lype ten boten si un sun gjen O na na na Ja, mein Herz schlägt nur für dich, siehe da Setz dich, deine Launen nieder ich bin nicht das was du sagst Dass ich dich liebe ist nicht meine Schuld O uli, teket und tua uli ich bin nicht das was du sagst Dass ich dich liebe und es nicht meine Schuld ist Ö Du du, du bist der beste du Falma zemren ti ti Warum gibst du mir keine Chance, du oder wir Du du, vielleicht nicht du weißt es nicht Ich liebe dich, warum bleibst du nicht? Falma vec një nat, ti ti o na na Warum nicht ein bisschen bleiben, ein bisschen länger Warum bleibst du nicht dort Jetzt verstehe ich, warum sie hinter dir her ist Schöne Lippen, schöne Augen Je näher du kommst und desto glücklicher bist du Mit dir lösche ich auch meinen Durst Ja, ich weiß es nicht, du weißt es nicht O ja ja, o ja ja ja Gib mir nur einen Kuss um zu vergeben O ja ja, o ja ja ja Ich werde mein Herz mit dir teilen 2x Du du, du bist der beste du Falma zemren ti ti Warum gibst du mir keine Chance, du oder wir Du du, vielleicht nicht du weißt es nicht Ich liebe dich, warum bleibst du nicht? Falma vec një nat, ti ti o na na 2x

 • vajza korçare
  vajza korçare

  Ti je djalë Flori , kur ra tërmeti në Durrës ti ishe aty për të ndihmuar. Suksese Noizy.

 • TAYNA Queen
  TAYNA Queen

  Like kush o O.T.R👑

 • MusicStudio
  MusicStudio

  algone.info/slow/video/nIqa0G6ckYKfz2w algone.info/slow/video/nIqa0G6ckYKfz2w

 • Amelia Perdoda
  Amelia Perdoda

  Kush e ka vu re Geljanin ne videoklip.... 👇

 • Kristiano Blloshmi
  Kristiano Blloshmi

  Super💞

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh

  Shume bukur. Urime per kengen.

 • Donna Penzer
  Donna Penzer

  This song bangs

 • Ridi
  Ridi

  👏👏👏🥰🥰

 • Leo Leandri
  Leo Leandri

  Shum mir je tu ec me klikime

 • Cagatay Ulusoy.
  Cagatay Ulusoy.

  shihni videot e mija

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Noizy like👍 Tayna comment ✍️

 • Valton Koldashi
  Valton Koldashi

  Falenderoj noizyn dhe elgitin qe ben nje keng kaq te bukur per shokun tim titin

 • Albion Meco
  Albion Meco

  ATA qe quhen titi duart lart

 • A B
  A B

  PSE NUK MA FAL NJE SHANC TI TI OO NANA

 • joni kejani
  joni kejani

  Njesoj si kenget e asaj Lulit

 • ing hzn
  ing hzn

  yunanlılar bu işi biliyor👏

 • Ervin Fr
  Ervin Fr

  Pershendes titin e big brodher 1 😂😂

 • Xhumi Spaho
  Xhumi Spaho

  po keto dislike pa kuptim ca I beni ...KY eshte SuperHiti I kesaj Vere...

 • Elmaid Dermyshi
  Elmaid Dermyshi

  O nojz o king a eshte e jote ajo makina dhe kenga ka dal super

 • Azar A
  Azar A

  das afro styleee 😍

 • Ermira Karaj
  Ermira Karaj

  bravo noizy ska asnje dite qe nukte degjoj kam prej 11 vjetesh qe te ndjek shume rreullisht

 • Titii
  Titii

  Lol

 • DIVA 4EVER
  DIVA 4EVER

  Ti ti ti je me I miri 🥰❤💯✌

 • cllevio serbiano
  cllevio serbiano

  Kush e shef kyt koment zoti I shtoft jeten

 • OP SUPREM@@%π
  OP SUPREM@@%π

  Noizy like👍 Tayna comment ✍️

 • poku cami
  poku cami

  ti ti ti 🇦🇱✌️

 • Ersa Enxhju
  Ersa Enxhju

  Si e degjojne te tjeret: Ti ti, Je me e mira ti, ti.... Si e degjoj une:Titi, Je me e mira Titi...😅😂😂😂🤣

 • Kleo Zenunllari
  Kleo Zenunllari

  Shume kenge e bukur

  • Kleo Zenunllari
   Kleo Zenunllari

   Shume kenge e bukur

 • Mario Eni
  Mario Eni

  Me kte keng i ke len fansat pa fjal Noyzi

 • Channel Shqip
  Channel Shqip

  Astrit shkurt titi dedikuar ty

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  👑💪🏻

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  👑👑👑

 • Ina Subashaj
  Ina Subashaj

  🤩

 • Alexi Malo
  Alexi Malo

  Onanana 🤩🤗🤗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Marco Panos
  Marco Panos

  Y lodh bisha duke ber vidjo me ferrari e lambo e duke i bler ka bler cadillac tashi

 • Nikos make akwie Takis
  Nikos make akwie Takis

  💔💔💔🗣🤡🧟‍♂️🥷🖕💔💔💔💔

 • Lubjana Kellezi
  Lubjana Kellezi

  Shume e mira 😍😍😍

 • LEDI
  LEDI

  summer hit❤️❤️😍🔥🔥

 • Florjana Voci
  Florjana Voci

  ❤❤👌👌👌😍😍

 • FLORDI
  FLORDI

  algone.info/slow/video/j6-s132FpZ5ox2Q

 • Isjana Kiptiu
  Isjana Kiptiu

  Ti ti jemëemir ti ti

 • TAYNA Queen
  TAYNA Queen

  NOIZYYY JE MA I MIRI TI😀😊😊😊😊😊💜💜💜💖💖🎤🎤🎤🎤🎤🎤

 • Ana Maria
  Ana Maria

  🇹🇩😉❤

 • albania
  albania

  E adhuroj kete kengen, ta kenaq shpirtin🥰🥰

 • Elvi DeeJay
  Elvi DeeJay

  Like = Record man Comment = Legend For 🇦🇱

 • Elvi DeeJay
  Elvi DeeJay

  algone.info/slow/video/q4yklW6nj3SswoE

 • Dea Manaj
  Dea Manaj

  titi!! love love!!

  • George
   George

   👉👉algone.info/slow/video/ionFuoBnn3yYyoE

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   Shum e bukur e dëgjoj çdo ditë

 • Bills the destroyer
  Bills the destroyer

  Noizy and his gay friend Elgit Doda

 • Merita Djellaj
  Merita Djellaj

  Super bravo je💫💫💫💫💥💥💥

 • Greta Rossignoli
  Greta Rossignoli

  Da italiana ti adoro ❤️🇦🇱

 • Valbona Katros
  Valbona Katros

  Jeni me te miret kenga yll

 • Numi basha
  Numi basha

  ELGITI KINGI..

 • Nedrete Murseli
  Nedrete Murseli

  🤙🇦🇱🍀

 • Chris gamer
  Chris gamer

  Ti je sum e mbukur

 • Dea Kaca
  Dea Kaca

  Titi

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  KUSH MENDON QE NOIZY FT ELGIT DODA E DJEGIN GJITHMON😎 LIKE COMENT

 • Anduela Laho
  Anduela Laho

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • xhelozja
  xhelozja

  TITi (JE MA I MIRI) ❤️ NOIZY 💣⚡

 • Rima Ributyte
  Rima Ributyte

  Very nice song 🙂

 • DeeJay PajTim
  DeeJay PajTim

  Le te marrin shembull ata te perbythen se si behet muzike 😂

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   💖💖💖💖💖💖💖💖

 • MANJOLA CUNI
  MANJOLA CUNI

  Noizy Eglit super bravi !!

 • Artan Likaj
  Artan Likaj

  Ti Ti hiti i veres 🔥🔥🔥🔥

 • Erald Bajrami (What's up)
  Erald Bajrami (What's up)

  Kenge shume e bukur dhe pa sharje

 • Frank Tomasello
  Frank Tomasello

  O JU QIFT TITI NBYTH

 • Hello It'sMe
  Hello It'sMe

  Qitash e vrejta Geljanin😂

 • Hello It'sMe
  Hello It'sMe

  Qfar konge e mir 😻Ti tiiii je ma i/e miriiiiii/miraaaa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Vilma Dhiari
  Vilma Dhiari

  Bravoooooooo te dyveeeeeeeeeeeeee👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Faqja Tjeter
I WON
8:02
6 mln