NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
03:45
4,103,453
Reddit
Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komente
 • Nueli &MhsF Nantes France
  Nueli &MhsF Nantes France

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Michaela Hunyadi GMX
  Michaela Hunyadi GMX

  🙏🏻

 • ber bs
  ber bs

  Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Jusilda Rizaj
  Jusilda Rizaj

  Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it

 • Leon Bojni
  Leon Bojni

  Sa ngjovo ket keng kapa hetshode

 • Lumnije Hasani
  Lumnije Hasani

  NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE

 • Michele Di iorio
  Michele Di iorio

  Brothers

 • Michele Di iorio
  Michele Di iorio

  🕯️🙏🏼🇮🇹

 • Xhemi Krishti
  Xhemi Krishti

  Super keng

 • Lumnije Hasani
  Lumnije Hasani

  2 WEEKS 4M VIEWS

 • XrK_ Dark
  XrK_ Dark

  te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay

 • Po Joni
  Po Joni

  Uneserviatytvrsj

 • Bashkim Hallulli
  Bashkim Hallulli

  Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥

 • roland perkola
  roland perkola

  👑👌

 • roland perkola
  roland perkola

  👑👑👑

 • roland perkola
  roland perkola

  👑👑👑

 • roland perkola
  roland perkola

  OTR

 • roland perkola
  roland perkola

  Noizy 👑

 • roland perkola
  roland perkola

  👑

 • roland perkola
  roland perkola

  👑✌️👌

 • roland perkola
  roland perkola

  👑👑🤯👌👌✌️

 • roland perkola
  roland perkola

  👑🤯

 • roland perkola
  roland perkola

  🤯👑👑🤯

 • roland perkola
  roland perkola

  👑👌🤯

 • roland perkola
  roland perkola

  👑

 • roland perkola
  roland perkola

  Otr

 • roland perkola
  roland perkola

  Otr

 • roland perkola
  roland perkola

  Otr

 • EMILAJNO Manellari
  EMILAJNO Manellari

  SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI

 • LORI FF YT
  LORI FF YT

  super kANg kush eshte me mu like

 • Bini Official
  Bini Official

  🌷🌷❤️❤️😉😉😉

 • Igli Rama
  Igli Rama

  OTR LIKE

 • Enver Murtati
  Enver Murtati

  boss

 • Marnox
  Marnox

  uzas za kur ne ja biva pesnava

 • Luca Hirsch
  Luca Hirsch

  Wallah das ist der Onkel von meinem Freund…

 • Albania Albania
  Albania Albania

  King

 • afrim beqiri`
  afrim beqiri`

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Durresi Durresi
  Durresi Durresi

  Bravo cuni lagjes

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi

  noizy

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi

  zinjo

 • leo leo
  leo leo

  Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!

 • roland perkola
  roland perkola

  👌👌👑🤯👌

 • roland perkola
  roland perkola

  👑👑

 • Kleard Nikolli
  Kleard Nikolli

  OTR BRO king

 • Le Lui
  Le Lui

  Noizy fineeeem feat !!!!

 • Efe BERK ARNAVUT
  Efe BERK ARNAVUT

  Respect from Turkiye 🇦🇱🇹🇷

 • Sherif _rashiti
  Sherif _rashiti

  2024 kush e ngjon hala

 • Bujar Idrizi
  Bujar Idrizi

  Super kenge 🇦🇱💪🏆

 • Sara Zabërgja
  Sara Zabërgja

  real life bravoo

 • Romina Daja
  Romina Daja

  🤩😘

 • ff klejdo
  ff klejdo

  sa like për noizy

 • aigokeros tavros
  aigokeros tavros

  NOIZY !!! Ke qejf të dëgjosh këngët e tij ! RESPEKT !!!

 • Ili Osmanaj
  Ili Osmanaj

  GRUPI OTR JAN TE PA VDEKSHEM

 • Gëzim Selami
  Gëzim Selami

  Një menaxherial i përkryer, që si resiston gishti asnjë "gangsteri" për ta klikuar kur sheh prezantimin e videos me foto. 👍 Përshëndetje nga Tetova!

 • Selman Lambaj
  Selman Lambaj

  👏 bravo

 • Eneri Zito
  Eneri Zito

  Respect form🇦🇱

 • WHISKY FF
  WHISKY FF

  Verse] Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

 • Aleksander Hamzaj
  Aleksander Hamzaj

  Shum bukur kenga je i madh vlla respekte 👋👍🙏🙏

 • roland perkola
  roland perkola

  👑👑🤯🤯👑

 • roland perkola
  roland perkola

  Otr

 • finemi ola
  finemi ola

  O ylli i botse e ke qare kegen na te gjitha ke ze nojzi🤗🥰😇🤩😁💌

 • Greta Rusi
  Greta Rusi

  Lyrics👇💕 Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it Like 🔥☄

 • Endi
  Endi

  Un jam nipi dibranit👑👑

 • Aldo Aldi
  Aldo Aldi

  Shum nolt

 • Elton Kapaj
  Elton Kapaj

  Made Noizy

 • ALBANIA BLOOD
  ALBANIA BLOOD

  Kush osht me OTR 👌 🖤🇦🇱🤍

 • Shuajb Vrana
  Shuajb Vrana

  😘👌👌👌👌

 • Po Joni
  Po Joni

  Hup

 • mozzik my world
  mozzik my world

  #OTR

 • cristy zekio1
  cristy zekio1

  Love youuuuuuuu

 • ST DANJEL
  ST DANJEL

  Nojzi is the most beautiful singer

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Nojzi. Me. I miri

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Bravo. Nojzi

 • Klea Bruci Klea
  Klea Bruci Klea

  Kush është me OTR

 • VENOM
  VENOM

  👊

 • Kleart Orgen
  Kleart Orgen

  🇦🇱🇦🇱

 • Alboz ALB
  Alboz ALB

  This is terrible absolutely shit. OTR for life tho

 • ARI PRO
  ARI PRO

  ❤😏❤

 • drama girli
  drama girli

  Super prz

 • Xhulian Litos
  Xhulian Litos

  Te pergezoj per kete kenge noizy je kengetar im i preferuar bravo kenge tamam per jeten qe jetojme

 • Valmir Kepi
  Valmir Kepi

  E lash macen me ndegju dhe kur u ketheva macja ishte be luan 💪🏻 @noizy

 • roland perkola
  roland perkola

  👑👑👌🤯

 • Kristjan Gjetaj
  Kristjan Gjetaj

  Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

 • Nikola Fejzi
  Nikola Fejzi

  algone.info/slow/video/o6-as26WqqVl2I0

 • Mirela So
  Mirela So

  Geli ne videoclip sara 🤤🤤🤤🤤

 • Gabry A.V.A
  Gabry A.V.A

  uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, vetem flak, vetem me i miri, oh te hangsha noizyn!!!!!!!!!!!!

 • Alfa Plan
  Alfa Plan

  Only one king can do this like him bravooooo RESPECT🇲🇰🇲🇰

  • Zima
   Zima

   Ik se ju qiva drrasat e vorrit 😂😂😂😂😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Elvedin Sadiku
   Elvedin Sadiku

   @flexerboy flexerboy F***🇬🇷🖕🏼

  • flexerboy flexerboy
   flexerboy flexerboy

   @MARSIAN hahaha😐

  • MARSIAN
   MARSIAN

   @flexerboy flexerboy 🤣🤣🤣🤣🤦🏻‍♂️

  • flexerboy flexerboy
   flexerboy flexerboy

   MACEDONIA IS 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

 • Nazmi Agushi
  Nazmi Agushi

  algone.info/slow/video/o6vNzKaKr4RfsWQ

 • Albanian Lyrics 007
  Albanian Lyrics 007

  Ke 10 vjet tnjetin tekst o kar vetem i ndrron melodin

  • Best Of M7
   Best Of M7

   O vlla e ke ba ket koment te kng dhe Rreperi i Gabum

 • Nazmi Agushi
  Nazmi Agushi

  I mean u kinda want to represent jesus by the table of fruits that falled down from heaven for people.

 • Nazmi Agushi
  Nazmi Agushi

  NOIZY THIS COMENT GOES PERSONALY FOR YOU. CALM DOWN IF U GOT TROUBLE WITH GOLD AG U SHOULD CALM DOWN. U GUY'S AND WE MUSLIMS MUST CALM DOWN, AND HANG TOGETHER. WE ALSO MUST PREPARE OURSELVES FOR JESUS'S RETURN. TAKE CARE . I KNOW U ARE OLD ENOUGH TO UNDERSTAND. I MEAN ASK GOLD AG ABOUT HOW CROSS PEOPLE AND MUSLIMS WILL BE ONE.

 • Username ;
  Username ;

  Cka keni degju mbesoni nuk eshte asgje me ca do degjoni🥶

 • Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video

  shume bukur pershendetje nga Bulqiza Shqiperi

 • DonyBOY
  DonyBOY

  Respect from germany 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

 • Fitim Cubi
  Fitim Cubi

  ska me ty o baba i rrepit🥇

 • Gamer From HELL
  Gamer From HELL

  Don kari a karrr

 • FF FENIX
  FF FENIX

  Super frestyle

 • Elgin
  Elgin

  Like nese nojzy eshti njishi

 • Sandra Mema
  Sandra Mema

  bravo nje kenge shm.e bukur ❤❤❤❤❤❤😍😍