NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
06:00
10,815,417
Reddit
Music - Elai
Mix Master - Rvchet & Sean D
Lyrics - Noizy
Video: Max Production
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5cz1ECqruFhxOpLF1c4wJ8
iTunes: music.apple.com/us/album/nje-here-e-mire-vaccine-single/1548730683?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/1HereEMire

Komente
 • BS KASAPI444
  BS KASAPI444

  qia cllevion Fire noizy 🔥

 • Orion Lani
  Orion Lani

  Je zot i vertet

 • Florent Ademi
  Florent Ademi

  👍👍👍👍👍

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  🔥🔥🔥🔥

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  👍👍👍👍

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  🤯🤯🤯🤯

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  💣💣💣💣💣

 • anirebla
  anirebla

  ♥️

 • Sandri Alija
  Sandri Alija

  Noizy i par n'shqipni👑👑👑👑 "OTR" grupi im me i pëlqyer

 • Rigers
  Rigers

  💥

 • Ensar Zeqiri
  Ensar Zeqiri

  King king

 • Raimonda Biba
  Raimonda Biba

  Je legjend OTR💪💪💪

 • Elidon Jaku
  Elidon Jaku

  Noizy legjenda e reperit

 • Arbër Zajmi
  Arbër Zajmi

  LEGEND👑⭐️

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  💪💪💪💪

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  ✌✌✌✌

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  🔥🔥🔥🔥

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  🔥🔥🔥🔥

 • adem korra
  adem korra

  Oiiiiiiiii noizy noizy u really telling dem the truth 🥶🧊

 • Ghost
  Ghost

  Do mbetet në histori kjo muzik 💸

 • Rigers
  Rigers

  Like kush mendon se kjo kenge do shkoi mbi 20M brenda vitit.💉

 • Leonard Kurti
  Leonard Kurti

  Nuk e di apo kuptoni apo jo por duhet me dijet se ndoshta ti Po kerkon balena por kur E di qe ka dhe peshkaqena sgjithe e merre de ka dhe delfina bardhe zi Shipe bona1) Saper akullore de kushe kushe i lepin akullore ju akoma sekeni kuptu se bythen ju me lyp si kaushi) menduhu nga Ku ja keni nise dhe lete shikojm perfundimin apo doni me bo dhe njeher e mir tju shkri e tju boj hi kshuqe rrin urte dhe mos boni llap llap si miza dheu ju kam Ju nuk dini se nga Ku Po ju vjen dhe cfar Po doni te boni Ju me flisni per pordhe dhe kushe e di de cfar dhe ti me flet per 2miljon ero me garazhe kures un te them se me ndoshta skam sen Po kur e di qe ti nuk e di se nga Ku del euro mos fol kot ju te jeni krenar qe keni nje shiptar qe Po perballet me te gjithe ante e botes per te thyer nje rrekort per gjithe cka ndoshta skam fol kurre se kjo oshte loja e lojes Kur cdo njeri nuk di de si hecen planiti dhe me sa drrithe ka toka mu sma nin de un nje buton e kam si me ja thon ndryshe siguri jet kurse ti mbaje 2mij ero me garazhe hahaha a Po don me pa de ckar kam dhe cfar boj me jet boje dicka qe ti se arrin kurre ta boshe Sic e ke thon dhe vet nuk ka renci de cfar pun bon Se pas reve mshihet qilli dhe pas qellit del djelli Kur nuk e di se cfar do te thot djelli ateher jeni njers te mbaruare dhe te skaduar por kerkoni si e si te boni debat dikur kishe thon se ai flet per skenderbu dhe Ku di un dhe ti ta ni Po flet per ilirjanet hahah Po kur si ta bije jeta kshu ndo nje her thua cdi po kur nuk e di de cfar do te thot rreperi mos bon kot llap llap de oshte nje loje qe se di de sot ke 2mij ero e neser ske jet Apo shikon cfar bojet ne loje kur flet nga lart dikushe qe jeton ne laboratore oshte dicka qe nuk kalon kshuqe ju flisni me miljan kurse neve flasim me shifra qe nuk i shikoni ne ondrra) oshte dicka Po boj per nje port mbrojtje per dicka qe oshte pak mir per qetsi saper me humbi mbi te gjitha qe ju nuk dini ktu u blloku futbolli qe flasin per biliona e kari nuk ma nin kurse ju ne shipri boni blla blla se nuk kani futboll nga ajo se haq trru keni Po le te shikojm nga tani e tutje se si do te veprojme kur ka qen un ne durres ju ishit ne gjum e tje me radhe ne cdo an por Po boj 20vjt qe bote e brodha dhe me asgje su mora sa herdhi koha qe te gjitha i pashe qe trrurin nuk e lashe kur flte shiponja do te thote nga lindje e perendim dhe nga jugu ne veri ndryshimi qe pritet ktu 1.000 vjet e tej 🦅🦅🦅 te gjithe e duan shiponje e gjithe bota e do syrin e shiponjes se oshte syri magjik por kurre nuk do te gjindet se as njeri nuk. E di mendohu si ja nise dhe sa me lart te arriteshe dhe leni ilirjan te qet se dhe ilirjant edin se cfar do te thot camte apo ku di un Osmat apo halla turke kshuqe leni shipe kto lojra dhe se sa per bole sa peshon nje bolle e imja ti je i gjithi Fjalt e mija vin si shigjita dhe te verteta ju shikoni brenda dites kurse un parashikoje 2-3 muaje perpara trruri fort si trru shiponje ose ujku qe nuk hyn ne lojra olimbike apo do me pa 11-shiponja ne katare ne viti 2022 se kjo oshte ajo qe kam prit kaq vite me radhe qe oshte rasti ma I fuqishe ne bote qe 11lojtare shiptare ta cojn shiprin ne botrro un i them 11shiponja ne fushe e katarit por ato nuk e kuptoje se sa te fot jan dhe mos ta trembin syri nga asnjeri

 • Irsi Elezi
  Irsi Elezi

  Jemi ne 2021 jo 2020

 • Nehat Jashari
  Nehat Jashari

  Unikkatil king

 • Adolf Mustafa
  Adolf Mustafa

  Kush erdhi me degju mbrapa freestyle te noizyt

  • THIS IS DANJELA
   THIS IS DANJELA

   Un

 • Geart krasniqi
  Geart krasniqi

  I ke 2 milion muta tim.Trus qaty e mos bo zo ti pi bon najkunja diss

  • Gjithqka Shqip
   Gjithqka Shqip

   Hahahahahahahahhahaha

 • to fasan3se
  to fasan3se

  Top🥇🥇🥇🌏🌏🌎🌐🌍🌏🌎🇦🇱🇮🇹🇮🇹🇦🇱🇦🇱

 • Annna
  Annna

  Përmëndet Noizy figurë e madhe përmëndet cellvio varrikarrs

 • Roen Roen
  Roen Roen

  digje

 • Roen Roen
  Roen Roen

  kshu vazhdo

 • PRIZREN 04
  PRIZREN 04

  Ky beat eshte i vjedhur,por edhe mund te jet i bler. E kam gjet nje video prej 7 vitesh me pare ku esht po e njejta beat si kjo ktu algone.info/slow/video/sZrN2ZmisXJ-rok Noizy kerkojm shpjegime peace...✌✌ am out

  • PRIZREN 04
   PRIZREN 04

   ky beat eshte shum i ngjashem, per ti renë ne sy noizy-it elai e ka vjedhur beatin,megjithate ky esht vetem mendimi im dhe nuk mendoj qe ka ndonje arsyje tjeter spese beat-at jane shum te ngjashem me njera-tjetren nuk mendoj qe elai e ka bere vet beat-in

  • OfficialNoizy
   OfficialNoizy

   Ndryshe eshte krejt ky beat sepse ka shume si ky beat ktu edhe noizy kete beat e ka marr nga elai OTR

 • Cupixhevahir Cupi
  Cupixhevahir Cupi

  Va qift serbija familjet npidh

 • Algeris Giorgis
  Algeris Giorgis

  Noizy Freestyle sot 😎🏆

 • Pavlos
  Pavlos

  Kush erthi pas diss-it te Noizy-t te ri 👇 👇 👇

 • Nish Nash
  Nish Nash

  ik ere kar andej

 • Klaudio Ismaili
  Klaudio Ismaili

  Ziar fare

 • Antreas Mprigkos
  Antreas Mprigkos

  Atqm

 • lyric_ghust
  lyric_ghust

  ja hankshi karin kush ka bo dis like

 • Arianit Xhaferi
  Arianit Xhaferi

  OTR Hala mbretrojm 🔥💯🇦🇱

 • Alboz
  Alboz

  👑ON TOP OF THE REST👑

 • Zabedin Sulejmani
  Zabedin Sulejmani

  Haha qysh do me kopju getoarin haha

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  💪💪💪

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  💣💣💣

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  🤯🤯🤯🤯

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  👑👑👑

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789

  🔥🔥🔥🔥

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi

  otr

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi

  otr

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi

  otr

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi

  nozy

 • Rigers
  Rigers

  Kush po e pret freestyle-in?🔥

 • Uio Joni
  Uio Joni

  Picture

 • bushi bajrami
  bushi bajrami

  O Nojz je mbreti i muzikes

 • no name no name
  no name no name

  bravo nojzy king je nice on fireeee

 • ma mafia official
  ma mafia official

  1000 here e ke kopju stresin

 • ma mafia official
  ma mafia official

  te shkerdhefsha noizyn

 • ma mafia official
  ma mafia official

  te qifsha noizyn

 • ma mafia official
  ma mafia official

  si loqe i ke buzet

 • ma mafia official
  ma mafia official

  kok kar

 • ma mafia official
  ma mafia official

  king cllevio

 • ma mafia official
  ma mafia official

  noizi bythqiri

 • ma mafia official
  ma mafia official

  noizy kari

 • ELB PRO PLAYER GAMING YT
  ELB PRO PLAYER GAMING YT

  Respect from bathore city

 • Arber Bala
  Arber Bala

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Rigers
  Rigers

  🌋

 • Rigers
  Rigers

  👹👽

 • Rigers
  Rigers

  🤯

 • Rigers
  Rigers

  😎

 • Rigers
  Rigers

  🎧

 • Rigers
  Rigers

 • Rigers
  Rigers

 • Rigers
  Rigers

  ☠️

 • Rigers
  Rigers

  👌

 • Rigers
  Rigers

  🔥

 • Rigers
  Rigers

  🥇

 • Rigers
  Rigers

  👿

 • Rigers
  Rigers

  🎙️

 • Rigers
  Rigers

  👑👑

 • Rigers
  Rigers

  💪💪

 • Rigers
  Rigers

  💥💥

 • Rigers
  Rigers

  🇦🇱🇦🇱

 • Rigers
  Rigers

  ❌❌❌

 • Daniel Hysi
  Daniel Hysi

  Otr si puna ps, kur ska pd nrm ...

 • PUBG FIGHT
  PUBG FIGHT

  Cozman on fire kupton ti😉

 • Antoni Ruci
  Antoni Ruci

  WHO SHOT YAA? 😂

 • leo alb
  leo alb

  Noizy king👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Dc smoker
  Dc smoker

  ❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Dc smoker
  Dc smoker

  Noizyyyyy kinggggg loveeee dashuriiiii

 • FF FJORI
  FF FJORI

  Unikatili mo

 • FF FJORI
  FF FJORI

  Yyyyyyyy

 • Entela Tusha
  Entela Tusha

  otr

 • Entela Tusha
  Entela Tusha

  mamin ai q sha nojzy

 • Resmi Sinaj
  Resmi Sinaj

  Kush erdhi pas disit te matolales!dihet noizy

 • Resmi Sinaj
  Resmi Sinaj

  $$NOIZYbosi 👹

 • romy ryuk
  romy ryuk

  “Mos u shtyni me balena ! “

 • romy ryuk
  romy ryuk

  Kur noyzi qiti ket keng mendova nje diss i thjesht pastaj degjova varrosin ( i ka bo mut) tani e kuptoj . Un te isha ne vendin e atyre 10 kalamajve ahahaha e lei rrepin

 • Artin Rraqi
  Artin Rraqi

  Otr varrisi noizy flama & 1 here e mir ti qit disat si arm e froft

 • Partizani Albania
  Partizani Albania

  Nuk i kam pelqyher kurre kenget e tua por me kte kenge qe ke nxjerr . Per mendimin tim je me i miri pavarsisht se nuk te degjoj .ja u ke qi ropt gjith rreperave shqiptar

 • alban ramani
  alban ramani

  🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

Faqja Tjeter