Nis rebelimi në PD për largimin e Lulzim Bashës, Berisha ende asnjë sinjal, zhduken Meta dhe Monika
02:17
165,559
Reddit

Komente
 • Rahim Trupja
  Rahim Trupja

  Behu burre nje here mo luli ke pesuar humbje pas humbje jep doreheqjen dhe ik andej nga erdhe dhe nga ke marre edhe gruan ne Holland se nuk te dhemb shume koka per shqiptaret ty por per xhepat e tu

 • Sotiri Gkika
  Sotiri Gkika

  Nuk eshte e lehte te hedhesh boje ne parlament.To godasesh me cizme se nje dite te kthehen mbrapsh.Tani filloj lufta e vertete ne PD.Sa per LSI u cduk si agimi i art.

 • Dava May
  Dava May

  Ju lutem te gjithe si kriminela te zhduken berisha Ilire meta Monika lulzime basha na qelbene popullin ju ka kuptue populli ma mire vone se hiqe Ata duan vare para popullit te gjithe hajdudat

 • Bigbaba 12
  Bigbaba 12

  Ovllezere shqiptar te PD nuk eshte fajtore ai trimi i Pd per humbjet Por Ai Rama qe ka mni pulue me votat Rrofre Lulzimi prijesi me i madhe

 • Ifit Meta
  Ifit Meta

  Largimi sa me par

 • Shpendi hoxha
  Shpendi hoxha

  Ca te ben diversioni 😁

 • M M
  M M

  Nuk po mirrem me Lulzim Bashën por diçka është e sigurt se kushdo që të vihet në krye të PD_ së në sytë e Socialistëve do të shihet si një person i keq dhe i urryer. Me fjalë tjera Shqipëria duhet të udhëhiqet gjithnjë nga PS_ja!

 • Edoo Te
  Edoo Te

  I fusni ne burg dhe ti marin floririn

 • Pupu Kaka
  Pupu Kaka

  Ik lulush ike oooo trap ikeee

 • Dritan Bajraktari
  Dritan Bajraktari

  Po arratis ndoshta për në rusi

 • giannis kriavrisi
  giannis kriavrisi

  jo me kot ambasadorja mori trupat nga America dhe e gjen nga do te niset per tu larguar grabiqaret shqiptaret jan te kapur

 • eticet Zyplie
  eticet Zyplie

  Luli very nice for Albania:

 • Besnik
  Besnik

  POS HOQEM DOR NGA SALI VRASESI EDHE NGA ILIR HAJDUTI EDHE NGA 2 GISHTAT LART KURR SKINI PER TE ARDHUR NE PUSHET

 • Elis Zotaj
  Elis Zotaj

  Ca ka kjo gazetarja qe bertet sikur i ka ngren buken Partia Demokratike

 • Niko Leskaj
  Niko Leskaj

  Jam kurioz te di,personi qe flet ne pamflet,esht femer apo mashkull.Nuk e kuptoj perse shqiperon sikur ka para syve buletinin e luftes ??

 • ela ela
  ela ela

  BASHA 👎👎😜😜😜💩💩💩

 • Murat Shehu
  Murat Shehu

  NJE ANALIZE DHE NJE KESHILLE PER PD_ne (shkruar vite me pare) Ne vitin 90 PPSH_ja u nda ne disa pjese, por dy mbeten kryesore, PD dhe PS. Anti komunistet u rreshtuan ne PD. Perveç Pandeli Majkos dhe Ilir Metes, qe bene te kunderten duke treguar karakterin e tyre vetem karierist. Ndersa komunistet nderruan emrin e partise, ne PS dhe filluan reformimin e saj, perveç disave qe u shkeputen nga partia meme dhe krijuan parti te reja me ata vete ne krye. Por nuk e shpallen veten te djathte, siç beri Sali Berisha, duke qene dhe sekretar partie i PPSH_se. Ndryshe nga te gjithe komunistet e tjere Saliu morri rolin e spiunit ne te djathten shqipetare duke e shpallur veten anti komunist, do me thene kunder vetes se vet. PD_ja sot eshte ne te njejtat pozita siç ishte PPSH_ja ne vitin 90. Ajo duhet te ndahet ne dy pjese. Pjesa e ardhur nga PPSH_ja duhet te kthehet ne PS me ne krye Saliun, krenare per kryerjen e misionit te tyre per te mos e lene levizjen anti komuniste te vitit 90 ne duart e kundershtareve te vertete te PPSH_se. Ndersa pjesa tjeter, jo e ardhur nga PPSH_ja duhet ta marre ne dore partine, pa Saliun, ta zjeje ne nje kazan te madh e ti pije lengun, duke u pastruar nga sundimi 30 vjeçar i nje nga sekretareve me te devotshem te PPSH_se(duhet ta dijne te rinjte se PPSH_ja udhehiqte nepermjet sekretareve te partise ne çdo ndermarrje e ne çdo institucion.) Me vjen keq, por kjo pune qe te behet siç duhet do nje fare kohe, le te themi disa vjet, per mendimin tim 3 deri ne 5 vjet. Une ju keshlloj te mos beni asgje tjeter, ta lini qeverine te beje ç'ti doje qejfi deri ne mandatin e ardhshem. Merruni vetem me pastrim nga anti komunistet komunist qe ju sunduan deri tani. Me nje fjale u nevoitet nje lloj katarsi nga e kaluara, ose me mire nje lloj psikoterapie ku te kuptoni e te beheni te vetedijshem çfare ka ndodhur me ju keto 30 vjet qysh me krijimin e PD_se me uzurpimin e udheheqjes se saj nga komunisti me i devotshem e me sherbetor i zellshem i PPSH_se, nga delja i diktatures(sigurisht dele per eproret e tij, jo me ata qe do ti duhej te denonte duke zbatuar porosite e partise dhe te shokut Enver) i cili shume shpejt u be ujku i demokracise, duke i shkaktuar nje dem te madh jo vetem PD_se, por demokracise ne pergjithesi dhe zhvillimit europian te vendit. Ok?

  • Diana Katundi
   Diana Katundi

   Koment i shkelqyer.

 • Jack Dani
  Jack Dani

  @ ofical ofical eshte e vertet qe e hengren dhe mos te ndihen te rine goje kycur

 • Pray for Albania
  Pray for Albania

  Sala do shkoj ne burg.

 • Mira Luli
  Mira Luli

  Ik z. Basha, jepni doreheqjen, eshte humbje e madhe, mos e shkaterro opoziten e P.D., sepse ne kemi nevoje per nje opozite te forte, qe te bej rotacion pushteti me te rinj, jo te rickloje figurat e vjetra te partive.Ju lutem, mos hidhni benzine ne zgjedhesit, qe te dhane voten dhe ju nuk ditet ta mbroni kete vote. Largohuni pa futur popullin ne telashe dhe para se te ju detyrojne e poshterojne diplomatet e huaj.

 • Zenel Berisha
  Zenel Berisha

  Ju flet Moskva?!

 • Vinnie Halia
  Vinnie Halia

  Ore si nuk u ben njeher njerez kta ta pranojn rezultatin? Te gjith vjedhin e blejne vota por dhe ky luli qe akuzon te tjeret duhet me qen vet I paster pa me hap gojen. Pd ne elbasan ofronte dhe emigranteve te griqis shpenzimet e rruges drek dhe 50euro prandaj luli mos ha mut me se vec dem ibeni Shqipris econi vetem mbrapa per integrimin ne EU . Jam nje person qe skam votuar ndonjer dhe skam pasaport shqiptare fare I asnjeanshem

 • Bledar Merkaj
  Bledar Merkaj

  Ju qe kryesoni PD duhet te zhdukeni te gjith PA perjashtim, se sa te jeni ju dora e vjeter nuk I lini shanse atyre qe besojn ne demokraci te vertet me piksynime per mirqenien e popullit, urime per Ramen dhe nje pirdhuni per ju te opozites

 • Φωτη Μαλαι
  Φωτη Μαλαι

  Nuk po kuptoj nji gje,kush eshte sali berisha qe paska ne dor demokracin e popullit shqipetar ,kush eshte ku ,qe jep demokracin e popullit majtas djathtas,me cfar te drejte ,kush ja dha ketij personi qe te bej ca te doj me demokracin,ky palio pllak duhet te iki nga shqiperia duhet te iki nga parlamenti duhet te heqi dore nga politika ,,BOLL E DEGJUAM 30 VJET,NUK DUAM ME AS EMRIN TI DEGJOJM,

 • Andrea Nicolas
  Andrea Nicolas

  Ku ike luli apo te flesh gjum

 • Mjeshtri Timonit
  Mjeshtri Timonit

  Luli mos qaj

 • Tafa Naim
  Tafa Naim

  Nuk duhej larguar topalli Murrisi patosi hajdari bregu etj duhet ti kuptoni vet kush jan

 • Lor Med
  Lor Med

  I pari qe duhet te zhduket eshte saliu! Sa te kete njerez si saliu do kete dhe edvera! Jane bashkepuntore ne krim dhe hajdutlleqe

 • yea yes
  yea yes

  Te gjith ata qe e kan votue edi ramen jan hajna e vrases e terriorist qe shiten per ni kafee keta rrugaq te rtigve e sksn buk me hsnger ishalla cofin keta qe e kan votue tradhtsrin e shqipris edi ramen argatin e vuqiqit

 • Bes Kosta
  Bes Kosta

  Demokracia boterore do te thote qe kush humb jep doreheqjen.

 • yea yes
  yea yes

  Rama i ka vjedh votat krimineli edi rama argsti i viqiqit per shkatrtimin e shqipris

 • Paul Mccartney
  Paul Mccartney

  BASHA IK IK IK IK IK

 • Teuta Shameti
  Teuta Shameti

  Sa mir zoti i degjioi njerzit kesai radhe per LSI e shduku ma se kushedi shduk edhe Lulushin 😀😀😀😀😀

 • Durres 23
  Durres 23

  Zhdukin hajduta dhe ti karakurva metes

 • LUANI SHQIPTAR
  LUANI SHQIPTAR

  Ik vare veten kriminel se populli nuk te do dhe nuk te ka dashur kuurrreee merr me vete edhe sali berishen mos harro president

 • Avni Tocila
  Avni Tocila

  Ky qeni duhet qeruare se demton gjithe vendin dhe jo vetem pd

 • Shaho Shahaj
  Shaho Shahaj

  Saliu e ka mbajtur bashen per ta mbrojt Per mutrar qe ka ber saliu Po a e di saliu qe nuk lajet mutime shurr

 • Shaho Shahaj
  Shaho Shahaj

  KETO PYKA PD es JA FUTI SALI BERISHA ! QE KUR MBULOI MUTIN ME SHURR . NE VIDJON FRIFTI META I HODHI HI SYVE TE POPULLIT VRAU DHE 4 VETA NE SHESH BASHA LAN HALET E SALIUT RESPEKTE NA VLORA

 • Durim Ismaili
  Durim Ismaili

  Sa te jet Sala gjall PD nuk bon hajer.

 • Jurgina Merelli
  Jurgina Merelli

  Ik o basha .ik o meta .ik o monika ..shkoni beni vizit trurit se u bet per psikiater ....ju zejn mallkimet e popullit se nuk keni ber asgje keto 30 vjet demokraci .vetem genjeni si derrat 🐖🐖🐖🐖🐖🐖 ju jeni demokraci kriminela vrases hajduter te gjitha i keni ..EDI RAMES i vini anash .bravo ps ps ps 🌹🌹🌷🌷💞💞💥💥💥

 • Taip lala Taip lala
  Taip lala Taip lala

  Lsi Pd Te gjith me nje thes futuni Merni dhe presidentin

 • Agim Brahimi
  Agim Brahimi

  Gjithmon pëlqehen fitusit, janë më të priviligjuarit, po në rastin në fjalë, populli feston fitore dhe tribuna , se për vete pa brekë do ngelet, me pesjone150 mi lekë do rrojnë as ilaçe su dalin , të rinjtë ikën bëjn valixhet djemtë djemtë që skanë ikurë, azile pleqshë ngelëm😭.

 • LESH ME TRESH
  LESH ME TRESH

  Po te iki Basha edhe nja 2 te tjere PD mer 80% te votave

 • Uk Marku
  Uk Marku

  Largim urgjent ktyne bythqimave 🤯🤬🤬🤬

 • Clirim Hazizaj
  Clirim Hazizaj

  7*7=42😄😄😄

 • Prende Marku
  Prende Marku

  Hik mos te shof ma kush hik e zhduku turp per ty turp

 • Prende Marku
  Prende Marku

  Lulin e mort ne qaf ajo palaqja jote e pa edukat e ti ma palaqe se ajo bushter

 • Prende Marku
  Prende Marku

  Vare veten ilir meta fute qfurkun e prefi sp atat per kaptenen tane e fike lulin

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi

  Haka e sokol olldashit e azem ajdarit

 • Kushulla Ferraj
  Kushulla Ferraj

  Ne Pd po Te ishte vene Eduart Selami Of do Te Kishte marre nje drejtim Te figure.Por plera e Pd nuk e deshen.sepse se leshonte Luli me Berishen.Luli Te iki me vrap jo me hap seose eshte Heta e trete kjo .Po a iken jeta duke pritur Te behet Luli Kryeminister

 • Frank Kola
  Frank Kola

  Elena Kosaci Marin Mema

 • Valentin Mici
  Valentin Mici

  Po tash Lul..berisha..e..Moni...ikeeeeee...likeeeeeee...ahaaaaaaaa

 • Marjan Lnd
  Marjan Lnd

  🌹ps 🌹 ps 🌹 ps 🌹 ps 🌹✌😉🤣🤣

 • Jamba 95
  Jamba 95

  PO NUK IKU BERISHOVIC PD KOMUNISTE MOTER E PPSH NUK KA PER TE ARDHUR NE PUSHTET PO ME KE DO VIJE ME NARD NDOKEN, FLAMUR NOKEN , MEDI GERDECIN APO MALIQIN TE BIRIN E OSMAN GAZEPIT HE SE HAROVA BOKSIERIN LUCIANO BOCIN PO PO POOOOOOOOOOOOO SI ME DILI NGA MENDJA LOPA HOLLANDEZE SHTERP ALBANA VOKSHIN PO TE MOS MERZITEN SE VJENE 2025 MAS 4 VJETEVE .

 • H H
  H H

  lulëzim basha TE JAP DOREQJEN SA ME PARE, brenda 24 orëve ?.

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj

  DERGON JNE LETER STALIN DREJT PER DREJT NE SHQIPERI FITO RAM HUMBI META U PER HAP JNE LAJMI I ZI QAN MON LOTO LULI SITIA BIM NE TANI TI MON E KE FAI QE SI PE MIR FILXHANET E ZI 😂😂😂 JO FILXHANI ESHT I BAR PO U MESUAN ME FLORI IK O META GOMAR I GJAL SE SEBEN AS PER ÇOBAN ME DHI

  • Kreshnike Hodaj
   Kreshnike Hodaj

   PO ATA KAN MAR EMRIN PD POR NE RALITET JAN KRIMINELA TE DREJTET DHE ATDHETARET I VRASIN SE U DALIN TE PA LARATSI VRAN AZEM HAJDARIN E MESHIROFT ZOTI DHE SHUM TE TJER ATA DO VARUR PA KEQ ARDHJE SI LULI MONA META DHE PAS TYRE UJKU PLAK SALA

 • lal shpellari
  lal shpellari

  lul basha esht palaço politikani me i shpifur dhe me i pa bese qe idha pushtet te pa par rames braktisi popullin i jala pushtetin ne dore rames kapi polici prokurori gjykata spak lul basha duhet te zhduket menjeher qe aty.

 • Grigori Balliu
  Grigori Balliu

  Po pse berisha e ka pron private pd? E shikoni ju simpatizantët e pd ashtu si mban peng pd ..ashtu mbajti peng dhe shqipërin dhe votuesit u zgjuan dhe dënuan pd kuke votuar ps.. pra basha nuk fitoi vetëm se pd e djeg emri berisha.

 • Gervin Medja
  Gervin Medja

  Lulit si mungon aftesija po i mungon njerzit e dret dhe jo ajduda qe blen votat me 50 mileksha normal se do i rritet vota edit karit qe po vjell votat me gjith plerat dhe bitorinat e ti 💙✌😭

 • afro berlino
  afro berlino

  LULI KALBESIRA ESHTE DASHNORE E SALIUT

 • Qazime Ago
  Qazime Ago

  Z.BASHA duhet ta mbaje postin e kryt. PD .po ja del me votime me mire se 2017.

 • Luli Shkullaku
  Luli Shkullaku

  Partit kurr skan bo zgjedhje te ndershme per kryetaret prandaj kryetar duhet te behet ai qevotohet me shume dhe ka reputacjon ne popull....

 • Rudina Straub
  Rudina Straub

  Jane peshuar dhe kane rezultuar te lehte si pupla, do tu shuhet nishani! O popull, mos ki frike, ligesia nuk del dot fitimtare!

 • Avenir Agastra
  Avenir Agastra

  Po fain nuk e ka luli e ka sliu ai e shkateroi PD qe me humbjen e shume njerezve shum te mire te PD dhe la budallenjte njesoj si enveri qe ti kete kollaj ti drejtoje po nuk iku saliu nuk behet me PD ja aty duhen demokrat te vertet e jo ish komunista me ne krye sali sekrekarin e te tjere me redhe.....

 • Nazmi Alimi
  Nazmi Alimi

  Meta.basha fituan kastravecin

 • Huawei Samsung
  Huawei Samsung

  Rrena mos flisni para kohe na keni ca karin

 • Edo Zemra
  Edo Zemra

  Kapni si zhele Salen Tersin e PD,satjet Sala i madhkum nga tan shqiptar PD kuuur ska memar drejtim Luli Lete ik ne Holland,Salen per Zhele One Tropoj One Hage kute doni PDista ndaqi me èc prepara,apo edoni per Skulptur,🎻💆👹🎻👍

 • H H
  H H

  KY DO BURGUN SALI QENI BERISHA ? BURG , BURG BURG PER SALI QENI BERISHA ? ÇOHU O POPULLI ÇOHU ? SE BERISHA I KA PARAT E TAKSAVE E KETIJ POPULLI, PER TE JETUAR BREZ PAS BREZI , ME NJE BASHE "PROSTITUT HOLLANDE DHE KARAKURVE " E SHKATROVI KETE POPULLSI TE PD , NUK PO NDALEN UMBJET , NUK PO NDALEN MARVESHJET SEKRETE ,ME RAMEN ÇADRAT E 2017 ? NUK ISHTE E PAKET AJO SITUATE ? SI DUROVI KY POPULL DHE 4 VJET TE TJERA ? JA KU E KATANDISI , JA , DHE SOT 2021 PRILL VOTIMET E FUNDIT ? SHPORDISENI , SE NA MORI MEQAFE FAMILET ? MOS HUMBISNI KËTË MUNDËSI TË RE?

 • mirdita
  mirdita

  paqi kivet

 • mirdita
  mirdita

  fitut mona e luli kta 🖕🖕🖕🖕futeni nbeth

 • Tetovari
  Tetovari

  Xhaxhi e beri Shqiperin me bunkera kurse Rame me Velian e Maznikun Tiranen e ben gjith Beton, e sala e basha e iliri me monin e rjepen popullin e ngrat, e Zoti gjith i vraft.

 • Komenti Komenti
  Komenti Komenti

  berisha molli faren e blerie votash santazhe presione e ankime te kota shpifia. ky maskara e dy tre tjere prishin PD

 • Giorgia Giorgia
  Giorgia Giorgia

  Do hypi iliri ne tavolin dhe monika te godas me me cisme ne parlament? Rrugecet kriminelat hajdutet e shqip.bashke me Saliun.po si te largohen ku do ti len pasurit e lalzit? Atyre u takon burgu.

 • abc
  abc

  O luli e shkaterove shqiperine Ik zhduku se nuk je per kete pune Ti po mban peng demokracine e shqiperise po e con ne diktatur moniste.... Duam njerez demokrat Te rinj me ide dhe vizione perparuese jo si ty qe po gezoje si nje vocerak dhe bertistje ne cdo miting.... Un do behem kryeministri 😟..... Ik sa nuk eshte vone clirohu edhe ti ik ik ik

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Ka intelektual n kete parti qe mund ta drejtojne Pd.

  • Diana Katundi
   Diana Katundi

   Ke Mark Markun , qe si merren vesh fjalet.😅

 • SHEGA #23#
  SHEGA #23#

  Na PD duhet te ikin te gjithe Si luli e te hjithe qee rrethojne ne krye Berishen nukja vlejn vetem me fjalorin qe perdorin dhe treguan fytyren e tyre sic e shtruan te flen ketej e tutje moret ate qe merituat deshperuat ata qe do u mbeshtesnin

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.

  Basha duhet te jape doreheqjen

 • Tetovari
  Tetovari

  E mjera PD çka e xheti me lul shminkerin,qysh para dy muj ekam ditur se nuk kan asnji shans kunder PS, se sillej si Teenexher harxhon akoma nga 1kg Gel.

 • Xharije Hoxha
  Xharije Hoxha

  Grande Rama 💪💪

 • Chrysoula Georgakidou
  Chrysoula Georgakidou

  Pse skandidova une per kyeminister ashtu kshtu as kta skan shkoll mashum se un 8 vjet aekini ndegju ramushin qaduhet shkolla mu ba president

 • ARBER ILIR
  ARBER ILIR

  Epo ça behet fiton nje mut humbet muti tjeter dhe shqiptaret dita dites ja mbathin nga atedheu i tyre se ngeli prap muti ne pushtet zot ruaje ate vend nga keta gjak prishur

 • Aldo Inter
  Aldo Inter

  Ne rrug pa kthim la qen ky e çon en pus pa fun

 • Dritan Çeka
  Dritan Çeka

  Po me plakun mere saliun nuk merr qeveri o lulush pd e ka saliu prone private🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Besnik Berisha
  Besnik Berisha

  Nese basha humb zgjedhet duhet te largohet nga partia

 • Mark Hajati
  Mark Hajati

  Berisha nuk vendos mbi Bashen mbasi asht ne varsi te sherbimit sekret Beograde.

 • Irjat Pasholli
  Irjat Pasholli

  Populli shqipetar ka vojtur dhe do vuaje gjithmon se ashtu do Bota dhe ata qe ju kini shprese

  • King Lion
   King Lion

   Kaq men na ka fal zoti😞😞😞😞

 • Tom Lleshaj
  Tom Lleshaj

  Po pse Berisha nuk ka faj hahahaha . Luli ka faj se asht me Berishen .

 • Zeni Myftari
  Zeni Myftari

  E nisi me spate ne dore dhe shikoni ku jemi sot, ate qe populli nuk e beri dot ne 90 ,arriti rama e beri me ne fund ti shkoterroje komunistat e te kurruptuarit qe I kane pire gjakun popullit gjithe keto vite, por me mire vone se kurre, shqiptaria kryesore.

 • Leonard Sulaj
  Leonard Sulaj

  Pse nuk bashkuat votat ne nje te vetme me lsi?!

 • Ardian Moku
  Ardian Moku

  Ike oh plaku mere 👎👎👎

 • Sllatina
  Sllatina

  More Meta edhe Basha largohuni nga Shqipria menjiherë se ju sunë fitoni me këto bërtitme o hajvana ju mendoni se jeni si Albin Bosi skeni shancë ikni ikni

 • Raymond S
  Raymond S

  Deri Sa t jene luli dhe berisha PD kurre nuk fiton

 • Agim Gashi
  Agim Gashi

  Punoni per serbin hummbeni deshmit e krushes marre ju koft

 • Shuki Lipert
  Shuki Lipert

  Idiot kush e don lulin .......,

 • Bledar Faslliu
  Bledar Faslliu

  Te iki une e kam deklaru qe ky ska shance te behet kryeminister

 • Kastriot Mifol
  Kastriot Mifol

  U zente haku i ketije populli qe nuke bete asgje ,por na larguat dhe femijet ,nga shtepija .mose befshi hajer ,mallkimi u ndjekte nga do te veni .

  • Tetovari
   Tetovari

   Ammin🤲

  • Haqo Doli
   Haqo Doli

   Shume e sakte ngado qe shkojen e Brez mbas brezi,i zente zullumet qe i ka ber ketij populli dhe vendit tone!

 • Bedr Seferaj
  Bedr Seferaj

  P.o. sokol kjo eshte evertete I zuri haka jote te ndrfte shpirti

  • Finley Billy
   Finley Billy

   @Mauricio Weston definitely, been watching on Flixzone for years myself :D

  • Mauricio Weston
   Mauricio Weston

   Pro trick: watch series on Flixzone. Me and my gf have been using them for watching all kinds of movies lately.

 • Bel Fjori
  Bel Fjori

  He. Cpo. Behet. Po. Pres. Kush.PS.se.ja.vlen.Hapet.koha.fillojn.punet.hap.mbas.hapi.

 • Freedom Fighter
  Freedom Fighter

  Po qe qe eshte Berisha jashte deri ne 2025, kot Qemali Roje si i thone fjales se urte Popullore.

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore

  Ky me i keq se ata te dy arben i hajdut i mandateve te edi rames per kryetar partie

Faqja Tjeter