NIN: Alberia: Si me tradhtonte burri, ishte bukuroshe dhe... - Klan Kosova - 21.02.2021
1:03:48
137,509
Reddit
Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Follow Klan Kosova on...
• FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
• IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
• YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
• WEB: klankosova.tv/
© & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Komente
 • Sofi Bakiu
  Sofi Bakiu

  Grua e fort e sinqert bravo hallall te qoft

 • Xy Pr
  Xy Pr

  Një femër e kompletuar ,te lumtë👌

 • Viovan Cici
  Viovan Cici

  Bravo Alberise kam respekt!!!!! Jemi rritur me zerin e dives te kenges shqiptare!!!!!

 • lc st.gallen
  lc st.gallen

  Kjo asht Div ne qdo aspekt❤️❤️❤️

 • Beta Temaj
  Beta Temaj

  Alberie te lumte fjal te embela qe po i flet per Dr IBRAHIM RUGOVEN✌ aj ishte❤ e DARDANIS aj ishte shpirti i krejte shqiptaris se bashku me dy luana ne drenic qe luftuan me familje dhe ja kthyn plumbat serbis. Luftuan pragun e deres nuk e leshuan... Aty ran hero por aty gjinden te gjalle, deri sa te egziston populli shqiptare..... a populli shqiptar nuke zhduket kurr ne ket bote...

 • Aishe Baci
  Aishe Baci

  🤗😘😘😘

 • Armando Mandi
  Armando Mandi

  Je më e mira

 • model star71
  model star71

  liar all albanians they act more americanized they dont even talk to you LIAR even they dont use the albanian language 😒😒😒

 • era era
  era era

  Mu si kengetare hiq s me pelqen kjo alberija. Ndryshim drastik me keto operacionet. Mos meno qe je super kengetare aj qe ki me qen najher.kush e vlerson munziken qe degjohet . Te kjo shikohet ,s ka naj kang qe me pelqen ,se degjoj kurr te drejten me than.degjenerim....

 • FJONA FJONA
  FJONA FJONA

  Alberia eshte sh e mire, e forte me humor 🥰flm per keshillat e vyeraaa

 • TIKI . Info
  TIKI . Info

  algone.info/slow/video/qKut3nmjrXZ42Wg Antonela deklaron per Mevlan Shaben se ...

 • TIKI . Info
  TIKI . Info

  algone.info/slow/video/a3uxx2uPjqiYo4E Bora Zemani Tregon emrin e saje te vertete.

 • TIKI . Info
  TIKI . Info

  algone.info/slow/video/fXulpm5psHaijok Lediana e Perputhen del zbuluar , i dalin te fshehtat ...

 • Ejola Curraj
  Ejola Curraj

  oil ujul

 • SAFO GIRL
  SAFO GIRL

  TI JE SHPIRT E TANA OJ PËLLUMBESHË DARDANIE..E NJËJTA SITUATË NDODH ME KRIJUESIT, POETET, E SHKRIMTARET OJ FISNIKE...TA THEM NGA EKSPERIENCA IME SI SHKRIMTARE O DRITË..ZOTI TE BEKOFTË FAMILJARISHT MOTER E DASHUR 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱☮️☮️☮️☮️☮️

  • Ilirjana Gashi
   Ilirjana Gashi

   Jè Ehijshme Esakrifives Lshtwemfrorŕorrŕŕŕŕoòèfòrt Moj Bukìuŕoßhe Tŕimñeshaeime Qeñď

 • Grac TeVEVO
  Grac TeVEVO

  Alberie sa e mire je, intervistat e tua nuk me ikin asnjehere, mezi pres ardhjen tende nga Amerika se e di qe menjehere te shohim ne ekran.

 • Klejdi Kazazi
  Klejdi Kazazi

  54:00

 • Patrik Kurti
  Patrik Kurti

  Albërie Hadërgjonaj, këndon shumë mirë live. Edhe ka shumë hite. Është e papërseritshme.

 • Flo Str
  Flo Str

  Rrespekt per ty.Ke nje mentalitet fantastik,gjej vetveten kur flet ☺️☺️ Bravo 👏😊

 • eleni staka
  eleni staka

  Zemer bre sa e mira je shume e sinqerte dhe e drejtperdrejt❤💋🥰🌹

 • Erida Çibuku
  Erida Çibuku

  Nje artiste dhe nje njeri i shkelqyer🙏

 • Do Al
  Do Al

  Fjala Couture thuhet „kotyr“, jo „kotur“

 • Dreshaj Dreshaj
  Dreshaj Dreshaj

  👌👌👌

 • Fiona Britton
  Fiona Britton

  Me gjithë respektin që kam për ju Arbërie më vjen keq të them se keni humbur identitet po ju njohim nga zëri kur flisni jeni bër të gjitha njësoj kujtova se ishe Vera Grabocka kur pash këtë intervist,nuk mund të bëhemi më të zgjuar dhe të dalim mbi Zotin dhe Natyrën,nuk duhet të mendojm vetëm për të sotmen por edhe vitet në vazhdim kur trupi plaket dhe efektet negative për shkak të ndërhyrjeve vënd e pa vënd që i bëjmë trupit tonë do na përgjigjen po me negativitet nuk jemi ndërtesa me tulla dhe llaç që të rinovohemi sa herë që na teket edhe natyrës po ti ndërhysh vënd e pa vënd do shkatërrohet.

 • Ilire Zeka
  Ilire Zeka

  Krejt mire... veq marun tu fol te dyt perniher.. 🙄

  • Anisa Berisha
   Anisa Berisha

   Se le ajo

 • Andi Fejzullahu
  Andi Fejzullahu

  Ti je flori moj cupe.

 • Eryn RickyMarti
  Eryn RickyMarti

  Arberie miti im !! Ah ah ah lozonjare jam...

 • Fatima Suli
  Fatima Suli

  Hallallë Albërie , shumë Grua me zemër të madhe je . Te pershendes e të dëshiroj shëndet dhe shumë fat ne gjithë jeten.

 • Nikolas Karaqi
  Nikolas Karaqi

  🍀🍀🍀🍀🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Aha Nana
  Aha Nana

  Sa interesant qe kur filloj Alberija me fol per corona virusin dhe qe esht gjithqka politike, Alaudini e nderprejti meniher dhe nuk e la as me vazhdu mendimin. Bravo Alberije, kjo Corona asht diqka ma e madhe qe veq ni njeri inteligjent e kupton.

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi

  Desha te them loqke e jo loke

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi

  Oj Loke ti merru me Politike pash Zotin se te koke Taman si duhet

 • Fatima Suli
  Fatima Suli

  Komplimente per Zonjen Alberije , femër me plotë kuptimin e fjales , na ke knaqur, lum Kosova qe te ka.

 • blerand selmani
  blerand selmani

  shum be Alaudin kallesh dyqysh per universin per magjistaret per yjet, horoskopin, per ata qe “parashikojn” thjesht je i dashuruar ne Kinder VO dhe kjo dashuri ngjan ne: rrethit pak qokollad brenda budallallek.Reflekto loqk mos na shko per lesh edhe ti

 • among us
  among us

  E vetmja kengetare qe kur flet eshte reale grua e fort eshte Alberia

 • Ntonika Ntompregia
  Ntonika Ntompregia

  Je e madhe arberie je e adhurushme je vetvetja dhe e thjeshte respekt

 • Agim Qerimi
  Agim Qerimi

  Vizioni yt si me bo shum lek edhe living large

 • Deta Mia
  Deta Mia

  Yje dhe pike

 • izmme1
  izmme1

  Wow SA e sakte je! Koha e Instagramit , cdo gje fallso ! Blehen Te gjithe e gjithcka 🥵

 • Violeta Kaleshi
  Violeta Kaleshi

  Je nje grua ezgjuar ebukur jo vetem ne paraqitje por dhe ne shpirt Je grua e forte prej nga duhet te marinshembull te gjithe grate Je kengetarjja ime epreferuar Teurojgjithe te mirat Zoti te befte.

 • Bejan Baha
  Bejan Baha

  Komplimente per ket Zonjén té Zgjuarr dhe e Sinqerritetin e Sajé. Shqiptarét duhet té jen te Bashkuarr dhe te gjithé te Rresptuarré. Kudo qe gjinden. Vetém me Albin Kurtin dhe Vjollsa Osmani, inshalla hecim Drejt Pavarssisé. Te lumt Zonjé.

 • Auf wiedersehen
  Auf wiedersehen

  Hala skom pa femer ma te fort se ty .edhe te marrim shembull te gjitha femrat shqiptare te jemi keshtu te mos dorezohemi para kerkujt .bravo Alberie kam shum respekt per ty .👌👌👌👌👑👑👑

 • Shefqet W
  Shefqet W

  Arberie Hadergjonaj goja të lumtë je super burrnesh dhe e zgjuar uroj të fitosh gjygjin me plehrat që jan kundër artistave.

 • Anod Iril
  Anod Iril

  Grua me shummm vlera

 • Donjeta Berisha
  Donjeta Berisha

  Ti je shumë e veçant ! Me respekt te madh për Ty

 • Ana Ana
  Ana Ana

  Bravo sa bukur dhe me mend qe ka fol 👍

 • Gjevria Sahiti
  Gjevria Sahiti

  👏👏👏👏👏👏👏Bravo

 • Sara 85
  Sara 85

  Coca cola Burger King ne emision🤦🏻‍♀️ ne usa kur shkon me ble hamburger e merr ket cola, ok reklam amo boni me goj jo ato plastika aty se shum palidhje po duken.

  • Marigona MB
   Marigona MB

   @Sara 85 po tash e kqyra dhe nje here ki te drejt Dunkin te kokan un si paskom kqyr me vemendje veq kur i kom pa edhe aty me kan ra ne sy nuk mu ka dok bukur se edhe kto zakonisht jon prej plastike dhe letre si tė Burger King, Por besoj qe i kan Sponsor dhe ju duhet patjeter Se bukur nuk po doken as pak!

  • Sara 85
   Sara 85

   @Marigona MB aty te Americas got talent eshte firm tjeter Dunnkin qe eshte pije dhe kafe qe kanë dallim me BG, nejse gjithsesi secili e jep mendimin e vet , mua nuk pelqej kaq.

  • Marigona MB
   Marigona MB

   Nese i percjell Audicionet e America's Got Talent , ne 2020 dhe ata juria i kan ne tavolin te njejtat pije te Burger King Jan sponsort kshtu qe nuk ka kurgjo te keqe nashta nuk doket hjeshem po pune kryjn 😂.

 • Jonis Elezi
  Jonis Elezi

  Pershendetje Adelina te kam ndjekur qe ne fillimet e para qe ke kendu me ke pelqyer jashte mase I linja te gjitha punet per te degju ty Te lumte per ato fjale qe the per politikanet te perkrahim politikane te ketolle I duhet vendit si kosoves ashtu dhe Shqiperise Edhe une ketu jetoj me Amerike Po mendjen ande e kemi sado qe jetojme sh mire ketu Po kemi deshire qe edhe ande te jete jeta e qete Te pershendes gjende !!!!!

  • Vilson Paluca
   Vilson Paluca

   Ku je ka sheh Adelin ketu ???

 • Yllka Bajrami
  Yllka Bajrami

  Shume m pelqen Albrije Hadergjonaj ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Gangamel Shalaj
  Gangamel Shalaj

  Shuuuuum e bukur e sinqert me ke knaq ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️❤️

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  Kenga e Ibrahim Rugoves eshte himn.......une e adhuroj😍🥰😇

 • Tina Qeriqi
  Tina Qeriqi

  Lume ne qe te kemi

 • Florije Hetemi
  Florije Hetemi

  Na ke knaq alberije ,bravooooooo

 • Ona Dona
  Ona Dona

  ALBERIA nje grua e forte , qe percjell pozitivitet

 • VaLi Hoxha
  VaLi Hoxha

  Minuta 1:00:02😂😂😂😂😂😂 sje normal Alberije 😘😘😘⭐️

  • Reshat Demaj
   Reshat Demaj

   E madhe kjo Alberija me lot kam qesh 😂😂😂😂😂

 • ekrem ekremi
  ekrem ekremi

  50 vjet n,böth thot mami, sje ma e mire se qaj burri qe pe kesh.

 • mina haj
  mina haj

  👑

 • Rilind Veselaj
  Rilind Veselaj

  Arberija esht e lindur ne vitin 1975

 • Morina Besjana
  Morina Besjana

  Knaqa shum kur ta degjoj tè madhe Alberije ❤😘😘😘

 • Beqir Mehmeti
  Beqir Mehmeti

  👏🏼👏🏼

 • U krye Bac
  U krye Bac

  Alberija shum pelqen edhe asht kegtare e mir por pom pegon si po shprehet tu u mundue me fol si shqipris Me nie tuj fol si deqanit shum Ma simpatike ish dal nuk e kuptoj Pse po fol Kajher po habitet po fol dialekt normal sa mir i del

  • U krye Bac
   U krye Bac

   Po me fol ne Dialekt Qe fol edhe privat se nuk pi doket mir kqyrne emisjoni te besim Dina Kur u kan sa mir fol

  • Ana Ana
   Ana Ana

   Po sepse arberie ka jetuar me shum ne tirane pastaj rendsi ka qe flet shqip e dashur apo jo ✌️

 • Alketa Mco
  Alketa Mco

  E vetmja artiste qe flet mir per tana , per shqiptaret ne 🇺🇸 gjithmon i levdon ju thot faliminers Se kan nimu , per kengtaret kurr Nuk i shan , per njerzit shum ka qef mi nimu , asht pozitive si femen , mu me plq Alberia femen e fort Taman shqiptare, 😍🌹.

 • Shqiponja Shqiponja
  Shqiponja Shqiponja

  Ebukur e zoja si bobe bajani dertni ja marshi tana te ligat e trupit bobastik🥰

 • Ribi Lulaj
  Ribi Lulaj

  Oj Alberi a poma Blen ni Banes!🙏 🌹

  • model star71
   model star71

   lol she need it for botox 🤣🤣🤣

  • Sony sony
   Sony sony

   Hahahahahahahaha. A e don edhe nje KERRI 🤣🤣🤣

 • teuta berisha
  teuta berisha

  Ti je motivuese për tjera femrat! Shpresoj të jesh sa ma shpesh mysafirë e emisioneve shqipe! Je shumë e mrekullueshme e mira Alberie!❤️🌹

 • An Nda
  An Nda

  Ta paska fshi trrunin ty covidi, krejt krejt mora edhe do sene pozitive prej Alberis amo kur po bohet se kishe Po di shqip kom harru s'po di mmmm you now 😂😂ta shpif

 • b h
  b h

  Kjo esht kreisi lop

 • A D
  A D

  Nuk thuhet shqip avente por thuhet neja apo ngjarje , tjetar nuk thuhet connection por thuhet lidhje , mesonu me fol shqip mos ma bastardoni gjuhen shqipe te bukur.🇦🇱💯

  • Mile Musliu
   Mile Musliu

   “Bastardoni” ?!?

  • Joanna Usa
   Joanna Usa

   Se kan qe nuk e din Po dojn me tregu kinse na tash anglisht pfff

  • Luljeta Xhafa Osmanaj
   Luljeta Xhafa Osmanaj

   👏👏👏👏

 • Linda
  Linda

  Mire shume qe i’a keni qite edhe emrin se nuk pata me e njoft!! Komplet silikon! Po prape eshte e drejta e saj, edhe pse nuk eshte e vetmja!

 • Elina. LEA Gashi
  Elina. LEA Gashi

  😘😘😘😍😍😍😍👍💝

 • Rix Was
  Rix Was

  Une kom qene ne los Anxhelos , New York edhe shume vende tjera ne Amerike, Me te vertet jam shoku shume se qka kom pa , krejt ndryshe se ne Filma, LA eshte krejt vdekt, rrugaqa ne qdo cep te qytetit, si ne Skid row,etj etj

  • Rix Was
   Rix Was

   @Albina Balaj Flm Albina gjithashtu, nuk kishte kurfar ofendimi, perveq ni debat te Vogel, Gjithsesi Rofte Amerika

  • Albina Balaj
   Albina Balaj

   Me vjen mir zotri te uroj dit te mir nuk kam perse te genjej ka gjera te pa zakonta ketu Ne chicago por jo ku Ne jemi duke jetuar kerkoj ndjes nese te kam ofenduar me komentin e par

  • Rix Was
   Rix Was

   @Albina Balaj Po te Besoj, se e pash lagjen tand qenka me te vertet e bukur👍 me shpija moderne, ngjan me lagjen time ktu ne Melbourne qe eshte caroline spring

  • Albina Balaj
   Albina Balaj

   Une ekam mendimin tim qfar shoh ketu po ka shum vras je por jo ketu Ku jetoj Une me familje jemi Ne orland park te Illinois jo Ne danton chicago Ku ndodhin shum qka edhe e verte

  • Rix Was
   Rix Was

   @Albina Balaj une jetoj ne Australi, Po Amerika nuk krahasohet me Australin abslutisht per asgje

 • Katrina Gjoni
  Katrina Gjoni

  She is the best❤️Love you Alberie❤️❤️

 • Hello OO
  Hello OO

  Ja njo krejt mos tna shet men 🤭

  • Shshhs Sbbsjsjs
   Shshhs Sbbsjsjs

   Nuk shet men se ska hiq 😂

  • Un Eti
   Un Eti

   kjo nuk shet men hiq!!

 • Nailja Zeqiraj
  Nailja Zeqiraj

  Bravo Alberie je nej femre shum e zonja dhe shum e drejt vetem vazhdo keshtu

 • Singel Pringel
  Singel Pringel

  Bravo 👏 Alberije ju lutem programint thirrne ne studio vajzat e saj

 • Atifete Islami
  Atifete Islami

  Artiste këngëtare më plotë kuptimin e fjalës, nënë shumë e mirë, nje grua e fort e arrir në jetë, të dëshiroi shëndet e suksese të mëtutjeshme 😘

 • Shkelzen Prelezi
  Shkelzen Prelezi

  Ani thot "you know?" fol more shqip taman , mir se t rinjt jan tu ja kajt nanen sot 1 fjal shqip tri anglisht, po edhe ti a

 • The Euro Family
  The Euro Family

  Beautiful .I love your personality 💌

 • alban al
  alban al

  Ti ke ma e mire se Arilena me kange a Elvana ke 1

 • Fazli Gajraku
  Fazli Gajraku

  Do ven nje her ne Frankfurt ne Theater Trego nr te telefonit te dergon ftes ok

 • Fazli Gajraku
  Fazli Gajraku

  Pershendetje nga Frankfurti Te fala krejte Kaifornis

  • Eda Ademi
   Eda Ademi

   ahaha prshnga california i nderuar

 • Fazli Gajraku
  Fazli Gajraku

  Nin Albrija je shum e mrekullushme Te pershendes

 • alalal alalal
  alalal alalal

  Kjo ka ba operacione plastike ama bile i ka do vjet e ka nevoj, a “artistet” e reja pa asni rrudh ne ftyr shkojn mushen silikon. Bravo për kto gra qe mundohen me majt veten pa mar parasysh moshen 👍

  • lexo me kujdes
   lexo me kujdes

   Epo ku kan me i cu leket ato...pse mos bojn operacione apo kan pun tjeter? Dhe qe e ka tradhtu burri e ka than me mijra here a thu se ka ndodh nji histori e pa nigjume najher

  • Loredana Lifestyle 2
   Loredana Lifestyle 2

   E vertete! Eshte kulture per nje femer me mbajt veten....sidomos artistet e kan per profesion te duken sa me mire....dhe te kuruar.....ama deri ne ate pike qe duken bukur dhe qe e kane te nejvoshme.....jo si disa vajza te reja qe po shperfytyrohen

 • csgo leggge
  csgo leggge

  Hale me kit gjyshen mirrni ju a ajde budall ajde kjo 60 vjet ika e thet burri qysh mtrathtojke qr plaka keqe mendon qe esht e re

  • VALENTINA PRiFTI
   VALENTINA PRiFTI

   Je xheloze. Dhe e keqe. Eshte yll bote. Max 50 vjec nuk i ka. Hiqeni fjalen plake dhe perdorni fjalen zonje. Te gjitheve ju iken mosha. Plaka ini ju qe ndonese te reja ne moshe,ne mendje ini gjyshe.

  • Lirie Rusi
   Lirie Rusi

   @Ana Ana 9

  • Ana Ana
   Ana Ana

   @csgo leggge ndoshta ashtu eshte si thoni ju Por nejse e kisha me kuptimin qe gjate bisedes foli mir me kembe ne toke Por nrm se mosha ben te veten se sdo mendoj si adoleshente Por vetem se si mbyllet goja nuk e la ate gazetarin e shkret me fol 😂😂

  • csgo leggge
   csgo leggge

   @Ana Ana po jo re as qe me hyn ne pun as mu a por po themm se kjo plak kan kaluar 2 dekada dhe na lodh me te njejten historii qe tmarr sado pak vemendje ne media e ne publik me te njejtin gje ajo qe du a tet tbem esht see esht plakur e ndjen kjo kte po mendon qe esht e re qe tmarr sa dooo pakk vemendje sa do pak

  • Ana Ana
   Ana Ana

   @csgo leggge po mir m zotri ajo seshte dicka e fshehte ajo grua qe esgte martuar me ish burrin e arberies e di te kaluaren e tij besoj se ajo ka 2 vajza me te,edhe ajo per dicka qe ka ndodh ne te kaluaren Po flet gjithsesi te bejn cte duan se spo me hyn ne pun

 • Shshhs Sbbsjsjs
  Shshhs Sbbsjsjs

  Mir ja ka ba burri si e ka lon

  • G H
   G H

   E ka lon kjo

  • Un Eti
   Un Eti

   pse kishe?

 • Shshhs Sbbsjsjs
  Shshhs Sbbsjsjs

  Qysh fol si me perbij guhen pi doket mir total e bane ndeshje tri her krejt zilikon pse oooooo granim srrini origjinal 🙄

 • Hello OO
  Hello OO

  Hec moj fol si e kosoves je sje e shipnis mos na lodh fort mene madhe

  • Ana Ana
   Ana Ana

   Po pse ska nai gje te keqe te flasi si e shqiperise shqip eshte si e shqiprise si e kosoves vetem aksenti ndryshon ne e kemi me letrare ju e keni si veriu shqiprise ska nai problem

  • Un Eti
   Un Eti

   kjo menemadhe? spo e ngjishe, ngoje spaku!

Faqja Tjeter