Në ‘territorin’ e Finem dhe Solos: Karriera, sherret e planet!
12:35
222,890
Reddit
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: facebook.com/PriveTVShow
Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova
Instagram:instagram.com/prive.al

Komente
 • Flavia Coku
  Flavia Coku

  Këngëtarët më të mir në Botë Finemi dhe Solo jam tani për tani

 • Instagram
  Instagram

  Vetem per B3s U futa per ta shikuar kte vidio.

 • Z demaskusi bbz
  Z demaskusi bbz

  😍😍😍😍😍

 • Finem
  Finem

  Duke sa I do fansat sa thot me plasi k*** per fansat

 • MAFJOZI OFICJAL
  MAFJOZI OFICJAL

  Emri I finemit është kledjan

 • Flavia Coku
  Flavia Coku

  Lagja Allias aty ku jan Finem dhe Solo kam qan shumë her

 • Flavia Coku
  Flavia Coku

  Finem është këngtari im i preferu

 • kevi sula
  kevi sula

  Mua me behet shum qefi nje keta te dy rrin bashk dmth 🧡💛nuk ndahen kurr sepse Jan si vellezer edhe beje shum kenga te bukura😋🥰 dhe shum hit. Un nuk besoj se do ndahen keta te dy sepse 💙💛pa njerin - tjetri nuk bejne🧡🧡💛💛❤️💛❤️. Un I adhuroj shum😇😇😇🥰🥰🥰😋😋😋😋 si kengetaret e mi te🌸🌸 peferume se un jam fansja e💚💚 tyre qe I ndjek ne cdo🖤🖤🖤🖤💯❤️ moment edhe ne cdo koncert qe ato shkojne. Besoj qe tju takon 💯😍😇😇🖤😇❤️😇❤️🌸🌸🌸🌸🍁🍁🍁🍁ne Tirane sepse e Di qe jetoni aty. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙

 • vincenzo vincenzo
  vincenzo vincenzo

  jeni mo tmirit

 • vincenzo vincenzo
  vincenzo vincenzo

  mos e vrit menjen o finen as ti o solo

 • Gaz Pasha
  Gaz Pasha

  Si thot finemi kemi pak karrier thottt shumm keni ma tmir s e krejt jeni

 • Aldo Damian
  Aldo Damian

  Qumshttoret e e tirones pa lidhje fare

 • kevi sula
  kevi sula

  Si keta te dyj nk 💛💛ka me te mir. Psepse keto 💋💋💋Jan rritur bashk edhe 🥰❤️bashk do vdesin. Per derisa per Sherrin ka te drejt finemi nk ishte nevoja qe te perhapej aq shum por njs shqiptaret icik duan per sherr edhe e bejen shum te madh. Kurse per selmon🖤🖤 eshte shum por🧡🧡 shum reper I🥰😍 mir edhe I bukur e dua shum shum keto te tre nk I ndaj kurr ne jeten time sepse Jan Dashuri jete edhe yje. I prsh shum po shum dhe I them qe keshtu vazhdoni sepse keni per tja a rritur aty ku ju doni. L lovu f💛i💚n💙e🖤m S💝o💗l♥️o. Do ju doja te takoja me ju por kjo pandemia na e ka prish si shum🧡🧡🧡🧡🧡🧡😒😭😭😭😭Sepse jam fansa me e zjarrt se te tjeret nk e Di as vet se si jam fiksu por un cmendem pas jush te treve🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

 • Olsi Toçi
  Olsi Toçi

  Djali i kujt je ti?

 • Besnik Stema
  Besnik Stema

  po

 • Mistrec Berati
  Mistrec Berati

  algone.info/slow/video/op-0xpmjrXOFmp8

 • Travis Stoaty
  Travis Stoaty

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  Bravo me nxorret mallin, e lagjes, 35 VJET pa e pa. PO ME DUKET SI ALLIAS

 • lyrics tv
  lyrics tv

  Sa dru pz 😂

 • eri.pokeri Alb
  eri.pokeri Alb

  Bobat e Tironë$ 🔥❤️

 • KING MUSIC art
  KING MUSIC art

  Eee po pse nuk martohen kta dy

 • Krisi Saliaj
  Krisi Saliaj

  po kari po

 • DiEgO GaMiNg
  DiEgO GaMiNg

  1:39 🤣

 • Enea Kevin
  Enea Kevin

  Its finem porosit e mi black john black😅😅

 • Ledjan Rapanj
  Ledjan Rapanj

  kur do dali kenga e ree???

 • anonimous really
  anonimous really

  Ikni ne shkolle se va qiva nanen shpulla klysha kari shkoll Barbona se jeni bo si kara krejt ju qifsha rracen

  • bb4live inter
   bb4live inter

   Sa mir ju the..bajn si karderra gjoja phu klyshat e kurvave..magjyp tirane

 • Zhuljeta Islami
  Zhuljeta Islami

  😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩💙💙💜💜❤❤🖤🖤

 • Lulzim Tafani
  Lulzim Tafani

  Don xhoni ja u ka fut karin te gjithve rreperave te shqiperis ju jeni pidha ropsh

 • Otto Otto
  Otto Otto

  Don Xhonit ju ja rruni karin ju qin nboth don xhoni juve 0 jeni ju per te lidhje me hip hop nuk keni fucking pussysss.

  • Erdi Tirona
   Erdi Tirona

   😂

 • Dori
  Dori

  #kpt❤

 • piks2h- PUBGmobile
  piks2h- PUBGmobile

  Shyqyr o finem dy fjal di me i lidh se sdin me fol para kamere si i pa dal

 • FF HENRI
  FF HENRI

  Pkp

 • Manuela Pashaj
  Manuela Pashaj

  Soloo

 • Manuela Pashaj
  Manuela Pashaj

  Fi nemmm

 • Anxhela Manga
  Anxhela Manga

  Shumë mire

 • Fier
  Fier

  Solo ose sa eshte zgjuar nga ngjumi ose sa ka fik dyshin 😂

 • no name
  no name

  😅

 • Vullnet Redzepi
  Vullnet Redzepi

  GREKT E VOGEL U BANEN KISHE UNE DICKA

 • Tironsi C'era una volta
  Tironsi C'era una volta

  A pidhi somes ca bohet ahahhaha

 • Esmeralda Doçi
  Esmeralda Doçi

  KPT 💓💓🌍

 • Klarisa Klarisa
  Klarisa Klarisa

  Jeni reperat me te mire 😎😎😎

 • Eglis Zenelhasani
  Eglis Zenelhasani

  2 shja fantastike

 • Arjan Bosi
  Arjan Bosi

  Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vk

 • Erisa Keqi
  Erisa Keqi

  😘😘❤❤❤💗💗💕💕💓💓2 mbreta

 • Emanuela Tabaku
  Emanuela Tabaku

  finemo je rreperi me i mire ne bote love you

 • Fi Mea
  Fi Mea

  Solo doket kishe planet tjeter asht nuk prek kerkun ntok 🤣

 • OG DBush
  OG DBush

  187 frost ne sfond. O laca.jeni fmij akoma. Lexoni ndo1 liber t mesoni me shume.

 • Halim Bytyqi
  Halim Bytyqi

  Qet A reperat eri sikuptoj mos te them meshum se 90% folin keq per noizyn e munohen me dise e ne anen tjeter ekopjojn me.frizura e veshje

 • Geri Geri
  Geri Geri

  Shum mendjemadh solo kari phuuuuu me ndryshe finem me i mir

 • Lac Lac
  Lac Lac

  Qija nanen territorin ...thu se jan eskobar me el chapo jo dy 20 vjeqar

 • Pateriot Kasemi
  Pateriot Kasemi

  Love

 • Endri Mani
  Endri Mani

  FINEM K.P.T 🦁👑

 • Llajfet e shqiptarve
  Llajfet e shqiptarve

  Bravo se flisni real tamem si cuna qe jeni n ket mosh

 • Artnck 12
  Artnck 12

  algone.info/slow/video/cJDMrax7bqaEzHU

 • Atom ATOM
  Atom ATOM

  T 4 re jo t 5

  • ff mikel ff mikel
   ff mikel ff mikel

   Ca re😂

 • Anja Dr
  Anja Dr

  Gjithsesi projektet e tyre te jen zjarr se na lan me kto tjeret ti bejne sa me shpejt

 • Anja Dr
  Anja Dr

  Kur te maroj pandemia se ti do 4 5 3 muj te nxjerresh edhe me ardian bujupin kushedi kur e ban e kpt 2

 • Jeton Avdulli
  Jeton Avdulli

  Ky solo esht si po doket si diller

 • Jeton Avdulli
  Jeton Avdulli

  Jeni munu me marr vemende kishe ekena rre don xhoni po dulen te vertea

 • Filan Fisteku
  Filan Fisteku

  I kena pa kta live te gjoniblack hahahhaha gjyna mos me kan producenti i taynes kta kishin punu ne qadra durres

 • Ermal Kalia
  Ermal Kalia

  Solo Dhe Selmo Ja vlen t'ndegjohen me dhum se 1 her n dit Sa per finem skam mendim se duket sikur esht justifikim n mes Se sban rep

 • Arianit Qirezi
  Arianit Qirezi

  ferrk me repera qe po ma knojn jeten .... djemt e mamit gangsta para kameres

 • K D
  K D

  Te katrori kan dal tfort Kizi pazarit dhe nji mashtrus e hajdut pulash

 • Astrit Hoshi
  Astrit Hoshi

  Un nuk i njof kta

  • Fifa mobile 20
   Fifa mobile 20

   I njofim ne, ti mos shiko kush njef keta😉 po shiko kush tnjef ty

 • Big Albania
  Big Albania

  kto pz do i bojn diss stresit por do e keni keq me ate hahaha

  • Z demaskusi bbz
   Z demaskusi bbz

   @Big Albania jo se besoj

  • Big Albania
   Big Albania

   @Z demaskusi bbz i kan prish mardhenjet ......dhe leje se ca thon do cojn fjal me spec kto

  • Z demaskusi bbz
   Z demaskusi bbz

   me stresin ken raporte te mira dhe nese e keni ndjekur intervistën thn nk bejm disse

 • ALBERT
  ALBERT

  A TU SE THA SDO N DAHEMI SI DO REPERA E PAT PER MOZZIK DHE LOREDANA 😂😂

  • Z demaskusi bbz
   Z demaskusi bbz

   jo ska lidhje ajo ishte ne form batute...se kpt si gjithmonë i keqkuptoni gjerat

 • ALBOS 04
  ALBOS 04

  Mos boni sherre, hani molla😂

 • Joli Rina
  Joli Rina

  Te them te drejtn me i mir finem dhe solo sesa noyzi edhe pse nouzi eshte me i famshem prap me pelqen finem

 • Joli Rina
  Joli Rina

  Me Kiden bre 1 bashkpunim plissssss😞

  • Z demaskusi bbz
   Z demaskusi bbz

   ishalla👍

 • Qamil Lika
  Qamil Lika

  e na rrufshi rakun te dy ju sidomos solo

 • Besir Karemani
  Besir Karemani

  Dy Reperat Ma Dobt ne hip hop Ky Finemi ne Freestyle Te gjoni black zanin si me hi nburre, Kurse nmuzik krejt zanin ja ndreqi

 • Busy Boy
  Busy Boy

  Kur bani ju si te fort me lekt e babit o vk

  • Llajfet e shqiptarve
   Llajfet e shqiptarve

   Spo hapen per lek po vertet kan talent

 • Łøŕî Ťúfãłłàřî
  Łøŕî Ťúfãłłàřî

  Finem & Solo you are the best 👑👑

 • alban krasniqi
  alban krasniqi

  O bisha o finem solo 😍😍😍😍😍🤪🤪🤪🤪🤪

 • Elfons elfons
  Elfons elfons

  Solo esht me i mir se finem ka zë te mir

 • Olgerta Hoxhaj
  Olgerta Hoxhaj

  KPT përgjithmon 👑👑 Finem&Solo

 • Bisha Athine
  Bisha Athine

  Respekteee💪💪😎😎🔥🔥🔥

 • ff Nelson ff
  ff Nelson ff

  Bravoo 👏👏👏 finem dhe solo kur te rritem si ju do behem

 • Enea Kevin
  Enea Kevin

  K.P.T (2)

 • Cr7 Info
  Cr7 Info

  SOLO 😎

 • Futo Escobar
  Futo Escobar

  Kush jan keta pabuksa

 • OZZY OG
  OZZY OG

  Si bejn kot kta si karderra ahahaha

 • Ilir Rama
  Ilir Rama

  Qia more nanen ca jane kta repera qoftesh ca sherresh bojn kta mer abababa kta akoma veshin pelena wtf dhe ju me ke mereni

 • Don tom Travels
  Don tom Travels

  Kujdesi ndaj kafsheve..largues stresi algone.info/slow/video/o2ndvKGdhV6m1mQ

 • arton arton
  arton arton

  qr ta merr mmenja se i kan ka 60 vjet sherre e lesha hahahaha ik ore laqo se zbon gengsta mu shit kur ski vjet se hala se keni kerku jeten mmir gg

 • Ibrahim Shabani
  Ibrahim Shabani

  solo ma p9

 • Insomnia TIA
  Insomnia TIA

  Dy vk me sh qe marrin fame kot

 • L'lindi
  L'lindi

  Prita qe po folin najsen meqem

 • Hellboyz 666
  Hellboyz 666

  Jeni shum lart djem ❤️

 • Sali Toska
  Sali Toska

  Dhe b3s o super

 • slightly. 00
  slightly. 00

  Solo flet me mir artikulon me mir se finemi

  • Joli Rina
   Joli Rina

   Te dy

 • FINEM FANS *_*
  FINEM FANS *_*

  5:57 hajt se ke rraf njonin 😉😂

  • alban krasniqi
   alban krasniqi

   Hahhahahaahahah

 • Silvana Hyka
  Silvana Hyka

  😘🤩🤩🤩🤩😘🤩😘🤩🤩🤩😍😍😍😍💋💋♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • SOKOLOF
  SOKOLOF

  IK SE TQIVAAAAAAAAAAAA ROOOOOOOOOOPTTTTTTTTTTTTT

  • SOKOLOF
   SOKOLOF

   @Mentor Halili hahahahhaa je njish. 😂😂😂😂😂

  • Mentor Halili
   Mentor Halili

   @SOKOLOF 😄😄😄 mua mos mi shaj

  • SOKOLOF
   SOKOLOF

   @Reale Gjithmon ik se tqivaaaaaaa roooooooooptttttttt dhe ty

 • Un Jom
  Un Jom

  Jemi mundu me bo vetem hip hop tha😂 a kur ndegjon kta e sidomos finemin me shum duket se po ndegjon tallava, vetem hip hop nuk beni ju😂

 • Gango Chanel
  Gango Chanel

  TIRONA💙

 • Qnhh Hhhh
  Qnhh Hhhh

  le t prekin pak n tok ropqimat se na lodhen

 • Solotors Family
  Solotors Family

  Kingattt😛👑💪

 • FF FENIX
  FF FENIX

  💕

 • Melisa Murataj
  Melisa Murataj

  🌎❤K.P.T.

Faqja Tjeter