MIRSEVINI NE ENDRREN TONE ... - Couple.rn
15:03
212,253
Reddit
A ju ku pelqen salloni?
Shkruni krejt komenet❤️❤️❤️❤️
Edhe mos harroni, WE LOVE YOU!
Per me shume:
Instagram: instagram.com/couple.rn
TikTok: www.tiktok.com/@couple.rn
Direct: couple.rn@hotmail.com

Komente
 • Gaming TV
  Gaming TV

  Në cilen vend e keni sallonin

 • Zyla Mehmeti
  Zyla Mehmeti

  Shpresoi qe te shkon mbar edhe shum suksese

 • Hira Xhemaj
  Hira Xhemaj

  Jeni shum te mire

 • Meridiana Halilaj 2171601
  Meridiana Halilaj 2171601

  Njomza ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋

 • yllka gashiii
  yllka gashiii

  Pershendetje Couple rn jeni me te miret ju dua ju deshiroj shendet fat dhe gjithë te mirat e botes Urime Njomza zemer salloni e gezofsh zemra ime Ju dua pa fund nga yllka❤💙😘😘

 • Baki Memishi
  Baki Memishi

  Tvetmit youtubera shqiptar ma tmir qe bleni klikimet 🤣🤣🤣

 • sara krasniqi
  sara krasniqi

  Urime dyqani i ri une e pash videon me 9 maj

 • Ibadete Luma
  Ibadete Luma

  A ban numri i njomzes ju dua 😍💋❤

 • Elton Syla
  Elton Syla

  Bojeni nje challenge food challenge me sushi 🍣 edhe dashta me ju thon veq vaszhdoni se ma tmirt jeni❤️❤️👍

 • Agnesa Mamuti
  Agnesa Mamuti

  Jeni qifit me i bukur youtuberat me te mir ne bot qe zbukuroni youtuben dhe ju dua shum falemi derit shummm qe humbni koh per neve dhe jeni shumm te mir ju dua shum ju falenderoj shum per gjith kto video 😘😘🥰 jeni nje qift i mrekllueshem Allahu ju dhasht shum te mira ❤❤💗💗💎💎💎☺🦋⚘🌹 suksese njomza dhe videot ja u pelqej shumm love keni pozitivitet gjithmon jeni te mrekullueshem loveee❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😉❤💗💗💎

 • Sofie Sopa
  Sofie Sopa

  Oj njomz kur ki me ingjizu lokalin

 • Sofie Sopa
  Sofie Sopa

  Oj njomz kur e qel lokolalin

 • Genta Pukaj
  Genta Pukaj

  Jeni një qift shumë i mir me plot energji shpresoj që Njomzes ti shkoj puna sa ma mir qysh ka qef ajo edhe nje her jeni shum te mir shpresoj edhe nje her ti shkoj njomzes sallloni qysh ka qef ajo bye

 • anisa preducaj
  anisa preducaj

  ❣️❣️

 • Nehat Tuana
  Nehat Tuana

  Tëlumt njomza rinor ♥️💙🌟⭐

 • Nehat Tuana
  Nehat Tuana

  Tëlumt njomza rinor ♥️💙⭐🌟

 • Nehat Tuana
  Nehat Tuana

  Tëlumt njomza rinor♥️💙🌟⭐

 • Gjeva Krasniqi
  Gjeva Krasniqi

  Ju dua shumm me te miret veq vazhdoni😍😗😙😙😙

 • Seid Arifi
  Seid Arifi

  Since e ka emrrin salloni

 • Anjeza Nuri
  Anjeza Nuri

  Jeni shum tmir zoti ju rujt ju dhe familjet e juaja ju dua shum nuk mshokn dita pa ju a pa videot ju uroj fat ne jet I LOV YOU😍🤩❤❤❤💋💋💋

 • Trinti_ Alda
  Trinti_ Alda

  Urime jetaatt

 • Bajraliu Blerim
  Bajraliu Blerim

  Jeni të mahnitshëm dhe të mrekullueshëm shpresoj që të jeni të lumtur gjithmonë☺☺☺

 • Adora Mustafi
  Adora Mustafi

  a muni me bo edhe kur ti noni mobiljet qera

 • laurent Bytyçi
  laurent Bytyçi

  Shum ebugurje rinor njjomza

 • Amar Krasniqi
  Amar Krasniqi

  Shum mir vazhdoni

 • Sadik Haziri
  Sadik Haziri

  😙😙😙

 • Shpresa Malushaj
  Shpresa Malushaj

  Ju pafsha gjithmon te lumtur ishallla sa ma shpejt ju sho kur te vini ne kosov

 • Izabella Gashi
  Izabella Gashi

  Jeni qifti ma i miri ju dua shum edhe ju i kem 101 video tona i kqyri gjdo dit 😂😂mdoket si mi pas 5 video 💖💖💖💖

 • Memeti Mehmeti
  Memeti Mehmeti

  Shum tmir jeni dyt

 • Sumeja Mustafa
  Sumeja Mustafa

  O zot sa te bukur ni qift super i mir ❤️Sa per sallon njomz kurr sallon ma te mir deri qetaj skom pa😍Jeni njerzit ma te bukur dhe ju uroj ma te mirat ne jet😘Suksese❤️

 • Arleta Besim Bytyqi
  Arleta Besim Bytyqi

  Bukur njomza love you në zvicër a në Kosovë

 • latif sheholli
  latif sheholli

  Ju dua

 • Iraldo Mita
  Iraldo Mita

  si dukesh pa mejkap

  • Iraldo Mita
   Iraldo Mita

   kthe pergjigje☝️

 • Harbin Bardhi
  Harbin Bardhi

  Hala e paska qet zanat edhe edhe edhe 🤣😆😆

 • Artiola Rexhepi
  Artiola Rexhepi

  Ju dua shum jeni qifti ma i mir shpresoj me pas sukses Njomza me dyqan jeni shum njerz pozitiv njerz jo shum te dopt njerz shum te fuqishem ju deshiroj fat sukses ne karrierr Ich libe dich ❤😍🖐

 • Esa Esa
  Esa Esa

  Ishallah mbare te ecte , edhe une e kam enderr te hap dyqanin tim ashtu si ty ketu ne Belgjike ama ndryshe nga ty une nuk kam mbeshtetje 😔. Te uroj me shpirt gjithe te mirat qe ti don zemra💗💖.

 • I.M.E Z
  I.M.E Z

  E gzofshi shum mir po duket po krejt me Gold ta kishit len me mir do vinte ama edhe kshtu mir duket e gzofshi e u shkoft puna mbar 🎉

 • E B
  E B

  Ku Me i rezervu terminet ?

 • dafinaa islami
  dafinaa islami

  endrra jone endrra jon ne ja dolem jena munu per qet sen ja arritem blla blla blla po seke ba namin oj moter sallon ke qel kur e pash titullin thash mos ka qel hotele luksoze kur e pash ni sallon t pordht

 • geni ineg
  geni ineg

  Po kallxoje krejt numrin hahhahahahaahhahahahahha

 • Ferizaj Artina
  Ferizaj Artina

  qona adresen njomza ku gjendet bash ky ven zvicer ndoshta vi kysmet ju pershendes tina 🥰

 • Hatixhe Hysenaj
  Hatixhe Hysenaj

  wow is prfekt ilove kjo me pelqen shum dhe une ju dua shum ong

 • Erina Nebihi
  Erina Nebihi

  Jeni qift i mrekullueshëm ju duam shum😘❤💜faleminderit qe merrni koh mu mirr me ne 💗💓💕

 • Andri Dobroshi
  Andri Dobroshi

  Ju lumt jeni jutuberat dhe qifti më i mir shqipetar dhe do jeni gjithmon

 • Migena Dragusha
  Migena Dragusha

  Ju rujte zoti te dyve ju uroj fate edhe pune te mbar

 • Elma Aliu
  Elma Aliu

  Pershendetje Rinor ❤️Njomza jeni nje qift perfekt keni nje pozitivitet te embel 💋Ju falenderoj nga zemra per kohen🤩 qe e kushtoni ndaj neve jeni qifti me i mir💟 ne bot sdi AS qysh me shpreh dashurin ndaj 😘juve aq te bukur🧡 qe jeni jeni si princi me princeshen 💝mezi Po pres te shikoj sallonin e kompletuar Ju kam loqka ylla zemra gjithqka Ju dua shum shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë shumë Ju kam ne zemër❤️🧡💝💝💋💋🏅🏆💟💟😍💥✨🌟⭐⭐💫🔥🔥🔥🔥❤️🧡💛💚💙💜🖤🖤♥️💘💘💝💝💖💗💗💋❣️💟💌💕💕💞💞💓👅👄👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩🌼🌻🌻🏵️🌸🌸🌺🌺🌷🌷🥀🌹💐💐💐💐💐💐

 • TT ANORMAL
  TT ANORMAL

  Shum mir qe smani ramazan shum

 • angry JOKER
  angry JOKER

  E pse e keni bo NK

 • Katan a
  Katan a

  mas 2muje ja qet drynin njomza lokalit se zvicrankat tu e lyp rinorin mejau hek puqrat😂 HJG jeni qift perfekt vetem suksese ne jet❤️❤️

 • tuana shabani
  tuana shabani

  a ke me qel ni sallon nkosov?

 • Erina Kabashaj
  Erina Kabashaj

  rinor njomza shum te bukur dhe shpresoj ti bëni raalitet andrat e tjera. e jap jeten per ju dy te bukur love ju💓❤️💓❤️💓❤️ une ju dua me zemer 💖💖💖

 • Leorina Ugzmaili
  Leorina Ugzmaili

  Shum jeni te mir emm pse ja keni lan sallonit NK studio po jeni shum te mir ju dua shumm🌛🌜🎉🎁💜

 • Tayna. luana_
  Tayna. luana_

  Sa tmir qe jeni bre 🥺

 • Diana Tahiri
  Diana Tahiri

  Rinori xhelozz qe ka me pas edhe meshkuj ne studio 😂😂😂😂😂😂. Suksese ne pun Njomza e shendet ne jet ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Tayna. luana_
  Tayna. luana_

  12:13 deka qetu 🤣🤣🤣

 • Stickmann Bros
  Stickmann Bros

  kurrt bohet kollona deri te migrosi 😂😂

 • Alketa Tafa
  Alketa Tafa

  JENI QIFT SHUM I MREKULLUSHEM 🔐VETËM SUKSESE 🌎SHENDET VAZHDONI KSHTU QYSH JENI 💙JU DUA PA FUUNNDD ♥ LOVE U

 • Elizabeta Kastrati
  Elizabeta Kastrati

  Nuancat e videove shum te ftofta pi perdorni kohve tfundit kisha thon me i ndrru i guess🤔

 • London city
  London city

  Urime shum Bukur suksese reklamoje te Labi

 • Eda Sekiraqa
  Eda Sekiraqa

  Ju dua shum jeni shum te mir 💖💖💖💖💖

 • enea tahiri
  enea tahiri

  njomza & rinor videoja e juve u mka pelqy shum

 • Ajla Gaming
  Ajla Gaming

  Ju jeni qifti me I mir ne bot ju dua shum

 • Hatab Asani
  Hatab Asani

  e keni bo shum mir ket vidjo ju dua shum si cift dhe jeni shum te mir❤❤❤💋😙😘ju duam shum vazhdoni keshtu😘

 • Olta & Xheni
  Olta & Xheni

  Suksese ❤️❤️! Sa me mbare salloni 😍😍.

 • Klaudio Nika
  Klaudio Nika

  Zoti ju ruajt sa te mir e te thjesh jeni ❤❤

  • Bajram Humaj
   Bajram Humaj

   And I beam estate

 • muhamed loki
  muhamed loki

  Jeni me te miret cift ju duam shume dhe do ju perkrahim sahere ju duam couple rn❤️❤️❤️❤️

 • Flori Selmani
  Flori Selmani

  Mat mirt jeni veq vazhdoni❤️❤️❤️💙💙💙

 • Vlera Gacaferi
  Vlera Gacaferi

  Qfar domethenje ka NK studio

 • Fatime Basha
  Fatime Basha

  A mundeni mi bo vidiot me kamer si ma heret se ngjyra e ftyres po ju del shume e bardh si w verdhe

 • Fitore Kastrati
  Fitore Kastrati

  Ku osht lokali oj Njomz?!

 • Ena Qenaj
  Ena Qenaj

  Ju dua shumë

 • Lorena Aliu
  Lorena Aliu

  Ju jeni nje qift shum I mir ju dua shum❤ gjithmon Menxi se I pres videot e juaj argetohem shum me vidot e juaj.Edhe per sallonin e ri te uroj fat e sukses Njomza te dua shumë❤❤

 • Almir Aliu
  Almir Aliu

  E na qe jena ne shkup si kena me ardh te ti aaaaaaa

 • Egzona Rashiti
  Egzona Rashiti

  Suksese me sallonin Njomza e inshallah do Zoti te shkon sa ma mbar e sa ma mir... 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥳🥳🥳. E gezofsh se teper bukur, Cdo detaj i menduar.!

 • ShqipLek
  ShqipLek

  taman per ditlindje teme u hapka hahaha

 • Egzona Rashiti
  Egzona Rashiti

  Bravo cifti ma i bukur ne gjith shqiptarin! Ju uroj jet sa ma të gjat bashk me njeri tjetrin! 🥰🥰🥰🤲🏻🤲🏻

 • Fatime Makiqi
  Fatime Makiqi

  A po na boni vizen po vina te ti njomz ne sallon veq qona vizen😂😂😂

 • Lejla Besjana
  Lejla Besjana

  💟💟💟🥰🥰🥰💑💝💖💝💖💗💓

 • Valbona Morinaj
  Valbona Morinaj

  Wo ist das studio

 • Enes Ramadani
  Enes Ramadani

  Të lutemmmmmmmmm sa më shumëëëë video me studion edhe më fal nëse të ofendoj por pak si e ke bëre studion “sallonin “ je bërë pak mendje madhe më fal nëse të ofendoj jeni më të mirët ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Nihade Pajaziti
  Nihade Pajaziti

  O ma te mirit ❤️ju du shum i love ju njomza ent rinor

 • Tringa Uk
  Tringa Uk

  I love you

 • SHQIPET ME PLIS
  SHQIPET ME PLIS

  Hi

 • Medina Rashica
  Medina Rashica

  💗💗

 • Gafurr Morina
  Gafurr Morina

  Ma shum video me qesi

 • rey halilaj
  rey halilaj

  ca ka rinori qe shtremrohet 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • xhesika
  xhesika

  Cifti me i mire qe kam par 😘jeni si dy⭐⭐qe kan rene nga qielli🌌uroj qe jeta juaj te jet embushur me lumturidhe dashuri⚘⚘🥰🥰

 • Oltion Selimi
  Oltion Selimi

  A keni me qel ne Kosove sallon nese po kur perafersisht?

 • Noli Niki
  Noli Niki

  Qka dmth logo NK

 • ꧁Anesa꧂
  ꧁Anesa꧂

  ❤Me ne fund tu ka realizu endrra shyqyr se e meriton tii se e ki zemren shume te madhe dhe me dashni💘🌍🌍🌍te dua shume shume shume suksese edhe me te larta ne jett💜💛💟💞

 • Rozana Gjuraj
  Rozana Gjuraj

  SUBSCRIBE DHE LIKE NE KET VIDEO TE MREKULUSHEM😊

 • Kaltrin Sherifi
  Kaltrin Sherifi

  🥰🥰

 • Zade Begaj
  Zade Begaj

  shum mir♥️❤❤❤❤❤❤❤

 • rey halilaj
  rey halilaj

  Per hajer ju ecte mbar 🙏

 • Ylli Pajaziti
  Ylli Pajaziti

  Kape qie

 • LEKI PRODUCTION
  LEKI PRODUCTION

  Je bent een geweldig stel❤️🌹

 • BleondGashi -
  BleondGashi -

  As per 24h 120k views

 • Fitim Haliti
  Fitim Haliti

  Ohhh zoti ju rujt jeni qifti ma i buker i kesaj bote ju dua pafund ishalla do te jeni te lumtur pergjithmon🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😍😍😍😍❤❤❤💗💗💓💓💞💞💕💕💝💝

 • Arta A
  Arta A

  Njomzaaa😮😮😮 behet edhe eleminimi i strijave??? Der ne sa % e tyre mund te zhduken te lutemmmmmm? Lov uuu

 • leonita Maliqi
  leonita Maliqi

  Jeni qifti ma I bukur ne bota Ju da shume ❤❤

Faqja Tjeter
ESTTO - T'du hala
2:37
155 mijë
FC LATTA - Episodi 7
33:56
437 mijë
ESTTO - T'du hala
2:37
155 mijë