Mimoza Shkodra - Largohu
817,275
Reddit
​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Mimoza Shkodra - Largohu
Music \u0026 lyrics by: Irkenc Hyka
Mix \u0026 Master by: Jojo
Video by Provideo Albania
Ney: Mandi Xhambazi
Hair: Anderrateliehair
Make Up: Anderratelie
Wig Blonde: Ajkune
Dress by: Fikrije Bunjaku

Komente
 • Kostandin Tanku
  Kostandin Tanku

  Mirada Petro

 • Malvin Bida
  Malvin Bida

  Shume bukur Mimoza Shkodra! Zë brilant 😍 interpretim perfekt ❤

 • coser ali
  coser ali

  nice balada songs po paske vuajtur nga dashnori sorry

 • Абдулкадир Магомедов
  Абдулкадир Магомедов

  😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💞

 • loredana ogici
  loredana ogici

  Wow 🤩 sepse ti je 🌟😘😘😘

 • Angel palacios
  Angel palacios

  You really know how to interpret music and that is not easy❤ We need you at Sessions

 • Stage music
  Stage music

  Si ka munsi ky yll.me.qane single.a martona bashk mimoza pls

 • Fatmir Tahiri
  Fatmir Tahiri

  Suksese❤🥂🇦🇱🇽🇰

 • LucidDreaming X
  LucidDreaming X

  Qfare bukuroshe eshte Mimoza Shkodra...bile as Dhurata Dora nuk i afrohet se Mimoza eshte femer natyrale...!

 • Gazmend Rushiti
  Gazmend Rushiti

  Suksese 😊

 • Tila Tila
  Tila Tila

  Bravo mimoza shkodra❤❤❤❤❤❤

 • antoneta
  antoneta

  Shumë mirë po knon gjithmonë je ma e bukra zoti të bekoftë moj lule silulet e mimozës se ashtu ke edhe emrin të uroj suksese në jetë .

 • Njomza A
  Njomza A

  Si gjithmon Perfekte 👍❤️

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Kristina Kita
  Kristina Kita

  Bravo nga kjo keng😭😭😭😭😭

 • Sife Sife
  Sife Sife

  Bërvo Mimoza Shkodra se isht gjithë gënjeshtra dashurijA qenka shumë e vështir 😭🙏🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Ledi Rama
  Ledi Rama

  Si gjithmon perfekte 👌👌⭐😍😍

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy Kaitlyn

  Shume kengetare e mire, me pelqen se emrin e kemi njejte,e mbiemri yt, eshte qyteti Ku kam lindur Shkodra ime e bukur.

  • Elvis Shahu
   Elvis Shahu

   Dmth dhe ti e meriton ktë emër,apo ta kan uruar te behesh e till.🙂

 • Elvis Cela
  Elvis Cela

  Kush janë ato plehra që u thyejnë zemrat gocave!? Njerëz të flliqt 😠😤😒

 • Arev Arev
  Arev Arev

  Congratulazioni ❤💋

 • Tony Kras
  Tony Kras

  pse bre je kaq e ëmbel 🥰🥰🥰

 • Veton Shala
  Veton Shala

  Respect keng te mira ke bo gjithmon ( nime a po keni pun ne Pharmacie) ha ha 😝😂

 • Taryq Rafai
  Taryq Rafai

  Vive Albanie 🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍🇫🇷🇫🇷🇫🇷

 • Flamur Shala
  Flamur Shala

  Të shkoj jeta ndaju kushto kang hahahah shum po vun marove krejt

 • Megi Vuciterni
  Megi Vuciterni

  ♥️♥️💥💥

 • SILVER43562
  SILVER43562

  Kush e ka kompozuar kete kenge???

  • Ola Docaj
   Ola Docaj

   Irkenc hyka

 • miko foin
  miko foin

  Bravo yll ❤️

 • Ardit Alili
  Ardit Alili

  😘😘😘♥️🌹

 • Kujtimtimim Zoku12
  Kujtimtimim Zoku12

  Shum e bukur

 • ekrem ekremi
  ekrem ekremi

  Mire shume , qdo her po dukesh ndryshe.

 • nori bali
  nori bali

  Ndonjeher mundohesh me mish e me shpirt per nje njeri qe sdi ta kthej me t njejeten monedh ☹️

 • Fazile Ibraimi
  Fazile Ibraimi

  Bravo 🥰👍👍👍👍

 • Lili Karfia
  Lili Karfia

  🥀😘👌

 • niddg viiut
  niddg viiut

  Ti je e amel edhe kur mallkon, suksese o yll..

 • Jozefina Kumllaku
  Jozefina Kumllaku

  🖤

  • Elvis Shahu
   Elvis Shahu

   Pse zemr të zez,dhe shikimin e paske kaq sad ?🙄

 • Doda Doda
  Doda Doda

  Bukur!

 • Drenica
  Drenica

  Me pelqejn shum baladat e mimozes ke se shum te veqant suksese

  • niddg viiut
   niddg viiut

   Mos u merzit se ka ma keq ,

 • Gencc Rexhepii
  Gencc Rexhepii

  Kenget si ke aq t'mira po Zerin tend se ka askush

 • Artjola dobra
  Artjola dobra

  Suksese ❤

 • DJ Toni
  DJ Toni

  Shume e bukur kenga si vete Mimoza te uroj nje fat sa me te mire dhe me nje person qe te vlereson se e meriton ^_^

 • Neli Myftaraj
  Neli Myftaraj

  Bravo super keng kjo 😭😭😭

 • Qendresa Mulaku
  Qendresa Mulaku

  sa muzlk e mir gjdo her ndegjojjjjjjjj ma kujton dike qe bera shumqka per te e ai na ktheu shpinen ahh kjo muzikk 😭😭💔💔💔💔💔💔

 • Diana Zelia
  Diana Zelia

  Të këndofte zemra ty bravooo fjal me vënde ke thënë kush të tradhton të vret shpirtin

 • Paris
  Paris

  E njejta gjithemone e dua kete kengetare e kenge super 🤩

 • Vjollca Bimo
  Vjollca Bimo

  Mimoza ke nje ze te vecante dhe me nje kenge kaq te ndjere je OMG🥰🇦🇱

 • Ap N
  Ap N

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱ahlllllllllla

 • Leonora
  Leonora

  💔

 • Fatmire Hajdari
  Fatmire Hajdari

  Je e mrekullushme ❤ zoti te rujt paq nafak te mir 🙏🙏🙏🙏

  • Petrina Bytyqi
   Petrina Bytyqi

   kjo asht femet e mir kete se ka metitu seldi

 • 33 33
  33 33

  Kyt Nuk e nigjon kerkush.. Vetom e shohim 😅😅

 • 12345 12345
  12345 12345

  po ky je moj mbreteresh na kishe munguar muzika te reja nga ty❤

 • Afrim Gegaj
  Afrim Gegaj

  Mos u merzit se ka ma keq ,

 • Arlind Tafa
  Arlind Tafa

  Tu e mbyt trishtimin ne breg te detit 🤔🤔 shume here me e gjalle do ish duke e pastruar kujtimin e lagur n'uj.

 • idriz binaku official
  idriz binaku official

  si gjithmon ma omel nuk munet me dal kjo kang, respekt

 • Elca Kajmaku
  Elca Kajmaku

  Si anjeher nuk te zhgene me kenget tuja bravissima ♥️❤️😘😭😭

 • vilma hasibra
  vilma hasibra

  Bellissima naturale

 • Nafi Papa
  Nafi Papa

  Me pak fjale Mimoza, nje kryeveper e vertet 👏❤️

 • M A R I A M A R I A
  M A R I A M A R I A

  SHUM BUKUR -- mas mirit mu largua prej mastrusa 👌 Gota kur thehet nuk bahet ma vazhdo jeten dikush tjeter ka met ta dit vleren 👌

  • Myzijen Shabani
   Myzijen Shabani

   👍🏻👍🏻👌🥰🌹

 • Viola Cokalli
  Viola Cokalli

  Je kengetare ma,e mir 😘😘😘

 • sokin jon
  sokin jon

  SHUME BUKUR SI EDHE KENGET TJERA GJITHMONE SJELL HITE MIMOZA SHKODRA SUKSESE NE TE ARDHMEN

 • gerti gjoni
  gerti gjoni

  Sa e bkr🥰👏👏👏🔥

 • MiMi Blue Moon
  MiMi Blue Moon

  #1💫

 • Imer Sadikaj
  Imer Sadikaj

  ❤❤

 • blerina maxhuni
  blerina maxhuni

  Suksese Mimoz e meriton 🥂 të lumt zoti të rujt .🤗🤲 Me jep qetësi , më jep dhe jetë kur e mendoj vetvrasjen shum herë e ndëgjoj Mimozen.Ti je ilaqi im,shyqyr si të kem dhe të paqim dhe shumë oj DIVA jon.🤕

  • Elvis Shahu
   Elvis Shahu

   @D29 Kur kan ik për lesh pse çuditen kur dikush i merr vetëm për kënaqësi objektive.🤔 Sdi gjë,por njerz në pamje ka shum, por në brendësi pak jan ato...

  • D29
   D29

   Kto duan burr lole qe ti blej ca to doj qefi dhe ti thot po zemra po shpirti po jeta po nuk e shef se jan gjith te ndara kjo do te thote dicka

  • D29
   D29

   @Elvis Shahu kan ik per l… o vlla kto bundrat vetem per te keq i shko mendja

  • Elvis Shahu
   Elvis Shahu

   Vetvrasjen ? Çne kto mendime aq shkatëruese ?

  • sokin jon
   sokin jon

   Shum keng bukur

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  Nje perle e vertet je nuk ngopem kurr duke te degjuar , kenget e tua gjithmon me prekin ne shpirtt 😭😭😭

 • Abdou Bouzini
  Abdou Bouzini

  An Algerian passed by and liked the song very much , and wished you more success and glory

  • Abdou Bouzini
   Abdou Bouzini

   @Shkodra Hb thanks

  • Shkodra Hb
   Shkodra Hb

   Ihr seit Genug sowieso 😋

  • Abdou Bouzini
   Abdou Bouzini

   @Viola Cokalli Thank you

  • Viola Cokalli
   Viola Cokalli

   Bravissima ❤😘😘

 • Taryq Rafai
  Taryq Rafai

  Magnifique 🤩 bravo 🎊🍾🎈🎉 Bravo Bravo

  • FATIME BRAHJA
   FATIME BRAHJA

   Bellissimo

 • Emi Di
  Emi Di

  Suksese 😍😍❤❤❤

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   A nuk humb kurr kjo kengetarr😇 👇

 • Jeta Ima
  Jeta Ima

  Nje keng ne kohen e duhur kjo keng po me pershtatet beso te kymt mojMimoz po shum bukur👍🥰

 • Ilmi Shaljani
  Ilmi Shaljani

  👍👏👏👏👏👏

 • Xh. Dardane
  Xh. Dardane

  Bukuroshe natyrale pa botoxa 🥰😘👍👑

 • Erind Hidri
  Erind Hidri

  The best in Albania ❤❤❤

  • Selvete Veliu
   Selvete Veliu

   Mimozë të lumtë ,paq shendet e suksese gjithë jeten!këngë e bukur po ashtu performim I merekullueshem ....pa rekalama thjeshtë perfekt suksese tutje❤

 • Onder Bulbul
  Onder Bulbul

  Beautiful 👍

 • Besnik Dedvukaj
  Besnik Dedvukaj

  Ishallah e ndegjon Shtriga ketë kang ‘Exi’e then qafen 😏

  • Silva Cakalli
   Silva Cakalli

   Mbase e degjon dhe qeni im mallkuar qofshin te largohen e te thyejne qafen

  • Silva Cakalli
   Silva Cakalli

   Kush esht shtriga ahahah sa i papar qe je

  • Petrina Bytyqi
   Petrina Bytyqi

   hahaha😂🤣😂🤣

  • sokin jon
   sokin jon

   Shyqyr Zotit tu mbush mendja me ba edhe i keng se u pata zhgenjy pak nga ti..! Por prap ti je dhe do mbetesh Kengetarja jeme e preferume..! Respect nga Shkodra ❤️

 • Bruno Jul
  Bruno Jul

  Po shkelqen si gjithmone , 💝💝💝

 • Pole Position
  Pole Position

  Ta hanksha shpirtin sa e mira je

 • Drita Spahija
  Drita Spahija

  Shum keng bukur

 • JULofficialchannel
  JULofficialchannel

  Mimoza Shkodra super artiste

 • Agron Allko
  Agron Allko

  Muzika e bukur., zëri i mrekullueshëm ti vet je si 🌟. .. bravo 👏 👏 👐 suksese

  • sokin jon
   sokin jon

   oh my GOD it keeps getting better

 • dauti dauti
  dauti dauti

  Diva e kenges shqipetare,je mbreteresha e baladave.🇦🇱❤🇦🇱

  • Emanuela zerani
   Emanuela zerani

   @D29 sa negative qenke😏😏😏

  • D29
   D29

   Avash m avash ti diva kjo, u bo kjo diva gjithve diva i thoni ju. Kengtare e mir po por shume larg prej dives

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  🤩🤩

 • AM13 AM13
  AM13 AM13

  A nuk humb kurr kjo kengetarr😇 👇

  • AM13 AM13
   AM13 AM13

   @Sofije Berisha po vallaj super kengetaree👍👍👍

  • Sofije Berisha
   Sofije Berisha

   Kengetarja me e mir me gjitha te mirat ruje zot

 • V Ky
  V Ky

  Wow...💔

 • doire aintu
  doire aintu

  ku kishe humbur melodia me e bukur

 • Nastya Show Official
  Nastya Show Official

  Super 😍❤️🤍

 • Pavlin Gjoka
  Pavlin Gjoka

  Shum bukur,je nje mbreteresh e muzikes.

 • Anisa Hamzallari
  Anisa Hamzallari

  😔😔😔😔

 • Rita Ebner
  Rita Ebner

  ⭐👏👏👏👏👏

  • doire aintu
   doire aintu

   very nice

 • Demir Abazi
  Demir Abazi

  Mos e vuaj padrejtesin.Shperfille Zemra jote e madhe meriton me shume.PESIMI LE TE BEHET MESIM ADMIRIM & RESPEKT.

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   ku kishe humbur melodia me e bukur

 • Ersi Aliu
  Ersi Aliu

  💥💥💥

 • Mimi A
  Mimi A

  🌟🌟🌟

 • Elvana Haliti
  Elvana Haliti

  ❤️❤️❤️❤️

 • Al a
  Al a

  ku kishe humbur melodia me e bukur

 • T Ko Official
  T Ko Official

  Je me e mira Mimoza 🌷❤

 • Siborai Bobo
  Siborai Bobo

  Bravo yll ❤️

 • Siborai Bobo
  Siborai Bobo

  💙

 • Elona Leka
  Elona Leka

  Yll i bukur ne gjitha aspektet ishalla ke fatin me te mire se e meriton .

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   SHUME BUKUR SI EDHE KENGET TJERA GJITHMONE SJELL HITE MIMOZA SHKODRA SUKSESE NE TE ARDHMEN

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra

  😂😂😂😂 gut gemacht mimoza👏👏👏

 • alida flus
  alida flus

  🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 • pavlin cubi
  pavlin cubi

  Ti je e amel edhe kur mallkon, suksese o yll..

 • sofii
  sofii

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏kenge perfekt fare zeri me i bukur ne bote

  • Sindi Turku 🐅
   Sindi Turku 🐅

   @sofii flm 😘

  • sofii
   sofii

   @Sindi Turku 🐅 ta ktheva ❤️

  • Sindi Turku 🐅
   Sindi Turku 🐅

   Kthe subin