Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)
03:41
3,361,795
Reddit
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Petro Xhori, Sabiani
Teksti: Petro Xhori
Arrangement: Samuel Kodra
Mix/master: Xhulio Milloshi
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/662gA6AY2GrJYacMNSQosP
iTunes: music.apple.com/us/album/gurbet-feat-sabiani-single/1551359268?ls=1&app=itunes

Komente
 • Minire Morina
  Minire Morina

  ❤❤❤

 • Keni Vllacaj
  Keni Vllacaj

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤❤❤

 • abenardo cela
  abenardo cela

  mmkklkkoji

 • FATIME _*_BASHA
  FATIME _*_BASHA

  Pse dreqin 1.1 k dislikes ?! 🤦‍♀️🥺

 • FATIME _*_BASHA
  FATIME _*_BASHA

  🥺keng qe te prek 🥺sidomos zeri mevlanit 🥺🥺🥺

 • gjov *gjergji
  gjov *gjergji

  Luj ajo nen qe te Ka ber o mevlan

 • Renata Kamami
  Renata Kamami

  Sa kenge e bukur

 • Sabina Latifi
  Sabina Latifi

  Bravooo Mevlan per kongen eshte shummm kong me domethonje Dhe mami jot osht shum e mire dhe rolin e ka bo fiks si ato nonat qe kajn per fmijen e vet kur jan ne gurbet.😊😊😊

 • Sabina Latifi
  Sabina Latifi

  O Mevlan bej kong per Ledijanen e te shohim se cka ka me thon Antonela.😂🤣🤣😂👍👍👍

 • Gerta Ismaili
  Gerta Ismaili

  Super na mallengjeve mevlan pafund shendet dhe fat per te gjith shqiptaret jashte 😍😢

 • Andi.Sh2
  Andi.Sh2

  Suksese vella👏❤

 • Arjel arjel Arjela123
  Arjel arjel Arjela123

  Bravo kjo kenge te bene vertete te qashe bravo rrespekte ju lumt goja 😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😊😊😊😊😊😊😊😊

 • Aleksandra Zeneli
  Aleksandra Zeneli

  Mevli o legjendë!

 • Happy ila
  Happy ila

  nuk pot dhez mire . per nje muja 3 milion ..kurse Melisa per nje jav hahahahah

 • Basri Krasniqi
  Basri Krasniqi

  Sabukr Kendoni

 • Florinda Meta
  Florinda Meta

  E bukur dhe prekese

 • GunzAlb
  GunzAlb

  Kush ka ber dislike sigurisht jan Ata lloj njerzish qe sdi ca eshte kurbeti dhe sdi cdo te thot te kesh prinderit larg syrit dhe larg vetes.. Qe nuk e din sa vuajm ne ne emigrim larg familjes... Bravo mevlan Sabian 😢😢

 • Soni Sulaj
  Soni Sulaj

  Super keng qe na prek te gjithve me shum ndjenj brenda 👍

 • Mimoza Doda
  Mimoza Doda

  Sa shum e degjoj dhe aq shum qaj bravo cuna jeni super talent 👏👏

 • زهراء الروسيه Al Russia
  زهراء الروسيه Al Russia

  And always remember good gives the Most difficult tasks to his strongest soldiers

 • Omer Rexhepi
  Omer Rexhepi

  Shumë e bukur🌍

 • Emanuela Qazimllari
  Emanuela Qazimllari

  Superrrrr

 • Bero Hero
  Bero Hero

  Bravo e keni bere shum bukur

 • Endrit Cerra
  Endrit Cerra

  Respekte per Mevlanin sukses vlla

 • Alexandra Seidirai
  Alexandra Seidirai

  ❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😢😢😢😢

 • Aferdita Krasniqi
  Aferdita Krasniqi

  Djali ma dergoj ket link😢nga gyrbeti A do behet naj her o zot te na vin femijet Sa veshtir me dal femijet 20vjeqar t,merr😢😢gjith na votojm femijet kerkun😕😕😕😕🙏

 • Jimmy Kapica
  Jimmy Kapica

  Shuj shun

 • Enxhi Engji
  Enxhi Engji

  Kame vite large familjes time❤❤💋

 • Enxhi Engji
  Enxhi Engji

  Shum bukur kio muzika complimenti mevlan ju uroi nga zemra ime sa me shum kenge me te bukurra ju pershndes nga italy enxhi 😍😍😍 suksese me kete kengn per shndes familjen time skam vite pa iparre me sy😢

 • Vitori Tosku
  Vitori Tosku

  Bravo mevlan

 • vasi misliu
  vasi misliu

  ady2tewlewrrree562909r

 • Eri Mata
  Eri Mata

  1sh

 • Albion Cipi
  Albion Cipi

  Shume bukur mevlani I per'puthen😘😊😊

 • Luce Kalariu
  Luce Kalariu

  Bellissima canzone ,un due super complimenti

 • david devi
  david devi

  Shum e bukur kenga dhe prekese bravo mevlan suksese

 • Roblox my fav
  Roblox my fav

  Hajde Mevlan hajde

 • postman161616 postman161616
  postman161616 postman161616

  Türkiyeden selam aşklarım yaşasın Arnavutlar !

 • Altin Halili
  Altin Halili

  Po ikin njerzit tane pa i thene lamtumire 🙃🙃🙃🙃🙃

 • best- one
  best- one

  Kendon: Mevlani edhe Antonela😂😂🙈 Super keng👍

 • Albjona Kurti
  Albjona Kurti

  Te lumte mevlo

 • Arnesa Millaku
  Arnesa Millaku

  😋😋

 • Vasjar Abazi
  Vasjar Abazi

  Bravo Mevlan nje super keng esht e vertet sado qe jemi rritur larg dhe loti derdhet sado qe jemi te medhenj ka dit te mbushet zemra prandaj sa me shum like per kete super keng

 • David div
  David div

  Bravo Mevlan kingu

 • Voka 1966
  Voka 1966

  Sh.bukur vargjet dhe interpretimi duet.... ah kurbet na trete te gjall 😪😪

 • marsela imeraj
  marsela imeraj

  Bravo Mevlan ⭐⭐⭐⭐

 • ska emer
  ska emer

  nje kenge se ste merzitesh e sikur ta degj gjith diten 💖

 • ska emer
  ska emer

  kenge me nje kuptimplot per ata qe jan ne emigrim e i merr malli e per guret ku jan rrit e jo me per njerzit e shpise 😥💖

 • ska emer
  ska emer

  te dy nje ze fantastike ju uroj suksese te me tejshme jeni super

 • sandri josifi
  sandri josifi

  mevli je shum imir po me ledjanen do jesh dhe me imir

 • albanie albanie
  albanie albanie

  Bravo se na knaqe me kete muzik prekese kena mall per njerzit tone kurbeti na largoi per se gjalli zoti te rujt Mevlan Shaba suksese per muziken respekt per ty

 • Florim Kozhani
  Florim Kozhani

  🇦🇱🇽🇰👬👫❤️❤️❤️

 • Florim Kozhani
  Florim Kozhani

  Hallo

 • Nertil Hysa
  Nertil Hysa

  Kenga me e bukur e vitit. Like kush mendon keshtu 👍👍👍

 • Edisa Haxhihalaj
  Edisa Haxhihalaj

  Bravo cuna super kenge , Sabiani nje super artist 👍 Mevli nje super cun endrra xhdo vjerre 🙏

 • hobby vlora
  hobby vlora

  Ne qe jemi ne kurbet, na qan zemra per SHQIPERIN dhe per njerzit tan edhe kur dukemi te lumtur.

 • LEO YT
  LEO YT

  Skam fjale per kte kenge mjaft te bukur

 • Anita Veneti
  Anita Veneti

  Per mua kenga me e mir esht Ledianaaaa e bukur sikur Zana Jio se bej shaka te githa sum te bukura jin bravo

 • Florim Kozhani
  Florim Kozhani

  Jo

 • Florim Kozhani
  Florim Kozhani

  JARA

 • Florim Kozhani
  Florim Kozhani

  🇽🇰🇦🇱❤️❤️❤️👫👬🌹

 • bana bana
  bana bana

  😍😍😍super keng 🤗🤗🤗🤗

 • Ela ela
  Ela ela

  Super kenge.. Bravo mevli👏👏lum nena qe te ka🌟🌟te uroj shuuuume suksesee🌟👏👏👏

 • doire aintu
  doire aintu

  Nje njeri qe rrespekton familjen sidomos nenen ai person ka vlera te medhanja

 • Stella Ageja
  Stella Ageja

  😭😭😭😭Un gjaj se nuk ikam te dy po' Jeta kshu e ka bravo te dy julumt goja

 • Mike Saraft
  Mike Saraft

  *Gesù Cristo è il Figlio di Dio, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *Questo è vero amore!!! (alza gli occhi e chiediglielo)*

 • Ida Florida
  Ida Florida

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇪🇧🇪🇧🇪

 • shkoder albania
  shkoder albania

  Super keng suksese mevlan

 • dolita windo
  dolita windo

  bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️

 • Jani Balliu
  Jani Balliu

  👌👏⭐️⭐️🤗🤘🤘🤘🤜🤛🤙🎤🎤🎶🎶🎵🎼🎻🎙️

 • Jani Balliu
  Jani Balliu

  Je shum bukur

 • bilinas mini
  bilinas mini

  bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️

  • dolita windo
   dolita windo

   LUM NANA QE TE KA.

 • blerina uka
  blerina uka

  Shum keng e bukur sa her e degjoj lotet me rrjedhin se kam 7 Vite pa u kthyer ne shqiperi😭 te Familja gjithsesi ju peruroj per kete Kenge te bukur qe na jep shum emucjon👏👏👏👏👏👏👏❤❤👑👑👑👑

 • Egzon Imeri
  Egzon Imeri

  👌👌👌👌👌

 • Turkey MC Mollaoglu
  Turkey MC Mollaoglu

  I love this Song....Respect Brothers... so nice...!!!

  • bilinas mini
   bilinas mini

   KARAT E MELISES I KAN BER DIS LIKE

 • Alesja Hima
  Alesja Hima

  Ju lumt goja jeni kengetar super

 • Mei Gata
  Mei Gata

  O zot sa prekese sa kam qare. .😓😢😢 vetem kush eshte larg prinderve e kupton..

 • linda melisa
  linda melisa

  ZOTI ju ruajt të gjith ata qe jan në gurbet🇦🇱🙏

 • linda melisa
  linda melisa

  Mevlan na kënaqë me ket keng na qan zemra për fëmijët 😭

 • Erjon Krosi
  Erjon Krosi

  Se di cfr qellimi kan ne jett Kto qe i kan bo dislike ksaj kenge

 • doliio volay
  doliio volay

  Oj nane vetem ty tmendoj e kam shummmm malll nuk e di kur do takoemi nhe dite .😭😭😭😭😭🙏🙏🙏😭

 • Anxhela Sadushi
  Anxhela Sadushi

  Mklla

 • Anila Vrapi
  Anila Vrapi

  👌👌👌👌👏👏👏👏

 • alida flus
  alida flus

  Kush nga cunat qe esht ne kurbet esht prek nga kjo keng “UN PO PER VETE”

 • Sinan Izvira
  Sinan Izvira

  LUM NANA QE TE KA.

 • Sinan Izvira
  Sinan Izvira

  Ju kendofte shpirti e zemra gjith jeten. RRESPEKTE .

 • Hatiqe Hoti
  Hatiqe Hoti

  tgigyhc

  • alida flus
   alida flus

   Ju lumt ,me tvertet nje keng shumm prekse, suksese ne projektet tjera, 👌🏻

 • Edison Koromani
  Edison Koromani

  Super kenge bravo 🇦🇱🇦🇱

 • Rich Hellbanianz HB
  Rich Hellbanianz HB

  KARAT E MELISES I KAN BER DIS LIKE

 • Edona Badalli
  Edona Badalli

  Dxxxc

 • Bianca Marina
  Bianca Marina

  Bravo mevlani bravo

 • Aleksandro Bregu
  Aleksandro Bregu

  Mevlan te lumt goja me kete keng na preke shum

  • Aleksandro Bregu
   Aleksandro Bregu

   Mevlan je 🌟🌟🌟

 • orgito muhametaj
  orgito muhametaj

  Bravo mevli😢😢😥😭😭😭😭🥺

 • Valbona Mal
  Valbona Mal

  Na dogji malli per prinderit. Na vrau shpirtin mergimi. E humba babin per krishtlindje e smunda ta prek e ti marr ere per here te fundit . Qaj me lot dite e nate.😔😔😰 Respektet e mia Mevlan e Sabian !🙋‍♀️

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov

  Shume emocionuese ne se jemi larg e dime shume mire largesine ndaje shpise familjes 😪😪😪bravo Sabian &Mevlan 👍👏👏👏

 • Tatjana Dishaj
  Tatjana Dishaj

  Ju lumte goja me keto kenge mallengjyese se ne qe jemi larg kemi sh mall per vendin tone te mrekullueshem 😔👍👋👋👋👋🙏

 • Luis selimi Luis 12
  Luis selimi Luis 12

  Bravo 🔥🔥🔥🔥

 • strve
  strve

  Bravo

  • wnnalis cioov
   wnnalis cioov

   Sa like shkoj per dashurin e perjetshme 《Prinderit》

 • Lindi Gashi
  Lindi Gashi

  😭😭😭

 • Ilva Boci
  Ilva Boci

  Mevlan do ma japesh nr e telefonit se jam fansja jote?

 • zejnepe kadriu
  zejnepe kadriu

  Ju lumt ,me tvertet nje keng shumm prekse, suksese ne projektet tjera, 👌🏻

Faqja Tjeter