Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
02:40
2,794,610
Reddit
✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► instagram.com/mevlanshaba/
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► instagram.com/aventuratejulit/
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► instagram.com/stine_records/
✔️ Connect with Estia FILM :
instagram.com/estia_film/
✔️ Connect with GRAZIA:
instagram.com/grazia__official/
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Komente
 • Roksana Roksana
  Roksana Roksana

  Dayfske

 • Klevis Beqiraj
  Klevis Beqiraj

  Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

 • Elsida Rrucaj
  Elsida Rrucaj

  Lum si ti mevli

 • blerim bardhi
  blerim bardhi

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Andrin Hoxha
  Andrin Hoxha

  Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine

 • Adis Dauti
  Adis Dauti

  Ytyy56655h0

 • Kanina Kanina
  Kanina Kanina

  Vazhdoni kështu

 • egi egushi
  egi egushi

  😁😁😁👌 Shum te mir

 • Constantine The Great
  Constantine The Great

  2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

 • Bledi Shaho
  Bledi Shaho

  Nevlan Juli jeni me specialet

 • Donika Zana
  Donika Zana

  Mevlan ledjana mevlan antonela

 • Lume Memini
  Lume Memini

  😍😍😍

 • Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra

  😎

 • Olsi Deejay
  Olsi Deejay

  algone.info/slow/video/g4e60H6Ha4Odrqc

 • Selavdi Nevzadi
  Selavdi Nevzadi

  🔥🔥🔥🔥

 • Hello Bro
  Hello Bro

  Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

 • Edi Kukeli
  Edi Kukeli

  Super

 • Bleonë Bilalli
  Bleonë Bilalli

  Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

 • Samsung Eljon
  Samsung Eljon

  Start janzoa

 • Violeta Violeta
  Violeta Violeta

  Esht keng shume e bukur

 • Reshat Ruci
  Reshat Ruci

  Qq

 • Kela Alla
  Kela Alla

  Shumë bukur

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore

  Jeni te papar kshtu vazhdoni

 • Edin Iseni
  Edin Iseni

  Shikoni flokë e julit në minutën e 2

 • Eminemin Behluli12
  Eminemin Behluli12

  O juli shikoi pak floket

 • Alba Hyskajysyyahsh
  Alba Hyskajysyyahsh

  Hahhahahahhahaha

 • Rea Tenezhdolli
  Rea Tenezhdolli

  👏👏👏👏😍

 • Lani Malka
  Lani Malka

  Bravo çuna

 • Mina Stasi
  Mina Stasi

  Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

 • Sibora Gashi
  Sibora Gashi

  Bravo Mevli❤

 • Cim Ibrahim
  Cim Ibrahim

  Cuna varikarsa julit si falet

 • Nazmi Kallo
  Nazmi Kallo

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Shuke Doci
  Shuke Doci

  Super

 • saimiri fier
  saimiri fier

  O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

 • Enkelejda Pjeci
  Enkelejda Pjeci

  👏👏👏👏👏

 • don xhon fann
  don xhon fann

  Super keng

 • erkida mhilli
  erkida mhilli

  Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

 • Keli Llojku
  Keli Llojku

  Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

 • ST BRUDA
  ST BRUDA

  #50K

 • Ilda Hoxhaj
  Ilda Hoxhaj

  Super

 • Ela Tatej
  Ela Tatej

  ,.tvvfvv

 • Yo Yo
  Yo Yo

  Kot fare.

 • Johnny Johnny
  Johnny Johnny

  se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

 • Korc Korc
  Korc Korc

  🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

 • Enea Albajrami
  Enea Albajrami

  Gabime

 • Alma Fetahaj
  Alma Fetahaj

  ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kevi Xhebraj
  Kevi Xhebraj

  Ddsmfndnfm

 • Nazmi Hidri
  Nazmi Hidri

  Super

 • Altin Almadhi
  Altin Almadhi

  Yll te dy ju lumt goja

 • Ardjana Mena
  Ardjana Mena

  ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

 • Mani Hoxha
  Mani Hoxha

  Shume kenjg e bukur 😜😍😘

 • Altin Deda
  Altin Deda

  Bukur shum my shqipe 🇦🇱

 • Besjan Avdo
  Besjan Avdo

  Bravo juli mevli

 • Rinora Metaj
  Rinora Metaj

  Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

 • Arbiensa Shahini
  Arbiensa Shahini

  Juli i kapet emocionet

 • Selca Edonis
  Selca Edonis

  Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

 • BONA KEVIN
  BONA KEVIN

  MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

 • Kejsi Sadikaj
  Kejsi Sadikaj

  So zjarr eshte vertet

 • Imarius Cili
  Imarius Cili

  Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

 • Esmeralda Myslymi
  Esmeralda Myslymi

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Ela Ela
  Ela Ela

  Ky juli do te behet si mr. Bin😂

 • Donalda Ndreaj
  Donalda Ndreaj

  Shum keng e bukur🥰🥰🥰

 • Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh
  Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh

  Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy

 • Jonny boy
  Jonny boy

  Vini rripat o rrypaa

 • alketa tashi
  alketa tashi

  Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken

 • Bardhule Elmazi
  Bardhule Elmazi

  Ju jeni ye fare

 • Arjon Marra
  Arjon Marra

  Kur do beni ndonje keng tjeter

 • Ona Topi
  Ona Topi

  Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Yll Ukperaj
  Yll Ukperaj

  Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖

 • Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra

  ☝️

 • Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra

  💯

 • shpresa allushi
  shpresa allushi

  mevli shume bukur👑💖💖

 • Antoneta Bletaj
  Antoneta Bletaj

  🇦🇲🚺👞

 • albania albania
  albania albania

  Fhgtujvhyyuy🤩

 • Ona Topi
  Ona Topi

  Juli dhe mevlani jane dyshja fantastike per te kenduar👍👍🥰

 • Mario Martin
  Mario Martin

  NaSn

 • Kamer Maloku
  Kamer Maloku

  Hdue e a e

 • FF BENARD GAMERS
  FF BENARD GAMERS

  Ne durres😐😐😐

 • Asllan Jonuzi
  Asllan Jonuzi

  - 2hsguiyvkjhuhiiihtbo89kbsio💏

 • Papi Musaja
  Papi Musaja

  Shumirjulbhmes

 • Vjollca Lumaj
  Vjollca Lumaj

  Mevlani je yll bote te dua shum 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😤😤😤❤❤❤❤💖❤💖😘😘😘😘😘😘😘

 • Bona Molla
  Bona Molla

  Jdbgd nbsjkwg🌹jd

 • Deo Bici
  Deo Bici

  🙂🙂🙂😃😃😃😃👏👏👏👏

 • Enina Allkurti
  Enina Allkurti

 • Nermina Bytyqi
  Nermina Bytyqi

  Kush menon qe lidijana edhe mevlani jan super qift jan mat mirit

 • Jola Limaj
  Jola Limaj

  Bravo 2 shja me e mir ❤️❤️

 • Petrit Ndoci
  Petrit Ndoci

  O sat bura I ke këti këngë

 • AlbanianXgames
  AlbanianXgames

  A12ju

 • Lejla Tara
  Lejla Tara

  🤣🤣🤣🤣🤣😍✌

 • Griselda T
  Griselda T

  👏👏👏👏

 • Kleo Muraci
  Kleo Muraci

  Mevlan dhe juli jeni te papare

 • Kleo Muraci
  Kleo Muraci

  Mevlan je i papame

 • Vjollca Lumaj
  Vjollca Lumaj

  🌟🌟🌟❤❤❤❤❤😘😘😘😘

 • Mandi Mandi
  Mandi Mandi

  Shi juli ec juli

 • Mandi Mandi
  Mandi Mandi

  Ka le zet ja me makin me hamer

 • Drini Drini
  Drini Drini

  Dashnia por si zjarri po kujti i plasi kari

 • Artan Gashi
  Artan Gashi

  🤮

 • Katrina Harsant
  Katrina Harsant

  Te perputunit 40

 • Klajdi Koromonaj
  Klajdi Koromonaj

  Bravo shum e bukur ju lumte cuna 😐😐😐😐

 • Fatlum Rustem
  Fatlum Rustem

  Bravo.bravo.vazxdo

Faqja Tjeter