Mevlan Shabës i vjedhin identitetin
289,781
Reddit

Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgone for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • eli el
  eli el

  Elmazi nga kavaja 🤣🤣🤣🤣👏👏

 • Enea Alcani
  Enea Alcani

  Mevjani 1-ish

 • Arta Prendi
  Arta Prendi

  Shum bukur bravo 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Bledjan Kurti
  Bledjan Kurti

  Njesh je o egi

 • Emanuel Tabaku
  Emanuel Tabaku

  Imituesi i mevlan shabes 😂

 • Baby Nefeli
  Baby Nefeli

  Kanali per femije Baby Nefeli Lojra dhe keng per femije Hidhni nje sy ☺️

 • HASTA LA VISTA KS
  HASTA LA VISTA KS

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Ohhh vdiqa ore😂😂😂😂😂

 • Emilio Prenga
  Emilio Prenga

  Edhe pse kjo loja e perputhen me skenar dhe me fantazi te regjizorve.. Ky Quni doli me I talentuari dhe me I thjeshti... Ta bafte zoti mare.

 • fanatics tirona
  fanatics tirona

  Paske views ne yt paske fansa gjith andej por per 2mij euro tbj te kendosh si bilbil kendej -Dmk😁

 • 1k Subscribers before august 😳
  1k Subscribers before august 😳

  😂😂😂😂

 • Elvira Aga
  Elvira Aga

  mevli eshte super mevli i vertet

 • banga gem
  banga gem

  🐇⛷⛷⛷⛷⛷🏂🙀

 • mirjana Kaja
  mirjana Kaja

  Shaba

 • Aviation Fans Albania
  Aviation Fans Albania

  🤣🤣🤣🔥

 • Ολγα Βεις
  Ολγα Βεις

  😂😂😂😂😂

 • Blersida Norja
  Blersida Norja

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤

 • Besie Visha
  Besie Visha

  nuk e ben dot Mevlanin imito ndonje tjeter ai eshte yll.

 • centrale bishtikalldremit
  centrale bishtikalldremit

  Hahaha edhe kur te pjerdhesh do ri mbrapa teje e fort kjo

 • Mira P
  Mira P

  Aktori qe luan Mevlanin me i miriiii

 • Stefi Kreka
  Stefi Kreka

  Ku u be dhe ky fshatari

 • Vera Muho
  Vera Muho

  Hahaha

 • Aria Xhemo
  Aria Xhemo

  Mevlani sulltani.

 • Eva Evisa
  Eva Evisa

  Lotëëëëë

 • Ana Geci
  Ana Geci

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • dajana laska
  dajana laska

  Ja mori që ja mori edhe 1000 € 😀😀😀

 • Perparim Gashi
  Perparim Gashi

  😂😂😂😂

 • tv
  tv

  😂😂😂😂

 • Aa Bb
  Aa Bb

  Hahahaha lot

 • Aferdita Duka
  Aferdita Duka

  😘🤩😍

 • Julian Fier
  Julian Fier

  Ohhhh mevlanshabaa je i madh prz 🥺🥺🥺🥺🥺🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🔥🔥🔥🔥

 • Julian Fier
  Julian Fier

  Jo mo jo hahahahah lottttt 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Marina Ruci
  Marina Ruci

  o visjan e ke ber shum bukur rolin bravo

 • Joanna Usa
  Joanna Usa

  Edhe Kunedit sa emisione tjera perputhen te behen Mevlani do Te mbetet 1 shi pa diskutim ,Repsect Mevlan 👍

 • Mile Mile
  Mile Mile

  Je yll mevlo suksese

 • Rate Respi
  Rate Respi

  Hahahah edhe Kur t pjerdh mrapa Teje hahahaha

 • Eleni Menemeni
  Eleni Menemeni

  Na hapet barkun... mevlani kengetar..

  • C Alb
   C Alb

   E para se te hynte ne Perputhen kengetar ishte s’ka ndonje gje wow, te tjeret u ben me vone

 • Lindita Prencja
  Lindita Prencja

  😄😄😄o zot sa bukur e ka lujt Visjani👏👍

 • Bertan Bera
  Bertan Bera

  Hi hi this morning is your appointment with your family today and your schedule is going well with 😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😙😜😜😜😜😜😜😜 of a British Columbia in which the American 🇺🇸 of a series of a major political and economic revolution that led to a o century old city to the north end of a p the new update and it is yo

 • Abc Def
  Abc Def

  😂😂😂o Mvlan sa i mir qe je kudo ja del me sukses ,

 • Albana Velaj
  Albana Velaj

  👏👏👏

 • iamkida
  iamkida

  mevlani e meriton famen

 • Yllka Malo
  Yllka Malo

  Sa te medhej jane

 • Marie Pepa
  Marie Pepa

  😂

 • next next
  next next

  Kur u bone dhe ti more bythgris me lujt me lek qe deri dje ke la banjot e gjetmanise. Po sa tkesh ket popull budall qe te klikon ty tu kendu me autotune e nuk klikojne kengetaret e vertete por klikojne baxhelkat si ana e melisa e gomaret si ty ne rregull jeni

 • Aldahysenaj gokgoz
  Aldahysenaj gokgoz

  Super aktor👏👏👏

 • Blerta Rizo
  Blerta Rizo

  Bravo Mevlan

 • Nomi Sinani
  Nomi Sinani

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣sa te mir te dy

 • jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjd

  Mevlan gruaja🤣

 • Durres Durres
  Durres Durres

  O katnar Kavaje...a ta keqen e cunit ere ta keqen, je mret je. Zoti ta pruft mara ishallah e cuno, ene me i nuse ishallah.

 • Lela M
  Lela M

  Soooo Funnnny 😍 ❤️ ❤️

 • Prizren 123
  Prizren 123

  Uuuu vdiqa tujqesh 🤣🤣🤣🤣👍

 • Naile Temq
  Naile Temq

  Mevlani 👍👍👍👍👍

 • berti97
  berti97

  Bravo 👏 mevlan por edhe visjani super aktor

 • E Kam Me Vete
  E Kam Me Vete

  Ahahahahhaha Mevlani koncerte. Fundi botes ahahhaha ahahha vdiqaaaa

 • Elo Kot
  Elo Kot

  Nuk e di pse e dun kaq shum njerezit ore ket mashtrus se jan bo te famshem edhe 1 njeri ma merr menja se nuk e ndihmojne

  • Aldo B
   Aldo B

   Ca nenkupton me mashtrues ti o plak? Kujt i ka vjedh ky qe osht mashtrues, me punen e vet ka arrit aty ku ka arrit e po mos te shaje ti rob neper komente me siguri do arrije dhe ti ma nalt se ai. Mashtrues jane ata qe te vjedhin taksat ty perdit jo Mevlani qe ska asnji ndikim ne jeten tonde

 • Vlore Vlora
  Vlore Vlora

  😅😅😅😅😅😅😅😅

 • Ardian Cela
  Ardian Cela

  Sa mire aktron Mevlani 👏🏻😉

  • Bledialroed PSN
   Bledialroed PSN

   Ka eksperienc ne perthithen

  • Gaming Albania
   Gaming Albania

   po karin po

  • Klarisa
   Klarisa

   E ka pergatit olsa ate. Dipllom e fort ajo

  • Naim Hoxhaj
   Naim Hoxhaj

   Uuaa po ai edhe ne perputhen aktronte

  • sofia carson
   sofia carson

   Esht mesu ai

 • Mitro Dedi
  Mitro Dedi

  Mevlan djali nuk duhet te jesh kaq i mir se ta marin njerzit per dobesi

 • Jasharaj J
  Jasharaj J

  😍😍😍

 • Ada Copani
  Ada Copani

  Mevlani

 • Francesko Voka
  Francesko Voka

  Sa ngjankan😅😅

 • Atid Itarba
  Atid Itarba

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏⭐⭐😍😍

 • S C
  S C

  Sa bukur e ka thon - Surrati jot Mevlani🤣🤣🤣😂😂🤍🤍🤍

 • Eli
  Eli

  😅😅😅 nice Sulltani esht I pa zevendesushem

 • Dioleta Gashi
  Dioleta Gashi

  Bravo Mevlan je djal dukat suksese ne jet dhe gjith tmirat e botes

  • Sabah Stena
   Sabah Stena

   Cfar bravot more haha ?

 • barumbadum
  barumbadum

  Sa pergjajne!!!!

 • edmond beqiri
  edmond beqiri

  Te don ekrani byrazer. Me thjeshtesin tende ke fituar zemrat e shume shqiptareve. Suksese o Mret

  • Mile_d 2020
   Mile_d 2020

   Cfare i ofron publikut ky mevlani?

 • Lati Prezja
  Lati Prezja

  Hahaaaa sa kom qesh

 • Lati Prezja
  Lati Prezja

  Bo se pash mzuri gjumi .spash mevlanin yll bote

 • Lati Prezja
  Lati Prezja

  Haahaa sa bukur

 • Maida's Channel
  Maida's Channel

  😂😂😂😂😂

 • Gjergj Doci
  Gjergj Doci

  😂😂😂😂😂

 • Marie Merkuri
  Marie Merkuri

  Mevlani ka lezet kudo qe shkon 😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Zylfije Jusufi
  Zylfije Jusufi

  😂😂😂😂

 • K L
  K L

  Komedia shipetare (sidomos e Klanit )ne ZI. Komedia pret nga Mevlan tallavaja.Pse ben 2000 euro ne shfaqje Mevlan tallavaja ? Zot na ndihmo!!!

  • K L
   K L

   Tallavaja gjithmone do kete PEEP te madh ne veshet e njerzve qe dine ceshte muzika dhe komedia e denje. Vazdoni me Mevlanin tani se e ka hapur telefonin.😀

  • Nimet Beqo
   Nimet Beqo

   Piiiip ! Personi që kërkoni e ka fikur telefonin Piiiip !

 • Alberta Alameti
  Alberta Alameti

  M. 🤲🏽🤣😂🤣🤣🥰

 • Hahahaha Hahahaha
  Hahahaha Hahahaha

  Hahahahahahs o sa mire po te njejt shum interesant si ngjajn po shume

 • Shpetim Gjuzi
  Shpetim Gjuzi

  Hahaha 👍👍👍👍👍

 • E H
  E H

  Nuk e kuptoj pse te Per’puthen gjithmone jane diskutuar si te pashem Andi 1-2, Fationi, Atdheu, etj ndersa ky jo. Mua ky me eshte dukur me terheqesi gjithmone, vec çalonte ne veshje, po e ka per syrin e keq😂

  • Mile_d 2020
   Mile_d 2020

   Qenka bere gabimi jetes qe nuk eshte diskutuar ky si i pashem..! hahah Po cfare thua o njeri ky paska ngelur halli i shqiptareve tani? Sa poshte kemi rene si popull.

  • Durres Durres
   Durres Durres

   Po lene mi cunin se katnar kavaje e kena, ku dim ne katnart me u vesh e robo. Meqe je knej, di gjo kuja o ajo qetja afer fteres?

 • Erika
  Erika

  Sa te bukura i ka duart Mevlani😂😜😍

  • Latta Security
   Latta Security

   ma shpife

 • Enkelejda Bilibashi
  Enkelejda Bilibashi

  Hhhhhaaaaaaa

 • Von Ara
  Von Ara

  Te rujt zoti mevlo

 • five stars
  five stars

  Së shpejti Mevlanin do e shohim edhe tu dhan lajmet ose motin, se u rritet shikueshmëria🤪😃🤣

 • Visar Kastrioti
  Visar Kastrioti

  Ske talent per Muzik

  • Erika
   Erika

   Fiks si zeri i kenges eshte kur kendon ai nuk ka asnje ndryshim

 • Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha

  Elmazi 🤣

 • Hatixhe Xhemo
  Hatixhe Xhemo

  Do you know that i don't want to see no one from perputhen but for Mevlanin i have a soft spot ,i can't help i one thing Atdheu pushed Shqipe to separate Ledjanen from Mevlanin. For sure is nothing between Antonela she Mevlan .maybe a song thats all .

  • Hatixhe Xhemo
   Hatixhe Xhemo

   @G Ll do te dish cfare mendoj , mendoj qe eshte nje djale genuine por ben ca gabime si e fali kaq kollaj Antonelen qe I solli te emen ja ngrinte zerin ledjanes sipas mides .nuk duhet ta lejonte pet hatrin e kohës se shpenzuar me Ledjanen.

  • G Ll
   G Ll

   You think so about this???

 • Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Anxhi M
  Anxhi M

  Mevlani: Jam femije i vetem 2 motrat e vellai i Mevlit: Left the chat😂 *Gjithsesi yll bote eshte*

  • Dritan Kalia
   Dritan Kalia

   Gjithsesi eshte skec 🤪

 • lume Xhylani
  lume Xhylani

  Rrespekte pèr mevlani esht djal flori

 • lume Xhylani
  lume Xhylani

  Sa bukur

  • Nok Jaku
   Nok Jaku

   Si rrushe qenke zemer

 • High Class
  High Class

  Lot

 • Baby Girl
  Baby Girl

  🤣🤣🤣🤣

 • Giulia Giulia
  Giulia Giulia

  Ma kput shpirtin ky Mevlani kur e shoh 😢🤣

  • Fred Taker
   Fred Taker

   Ta kput shpirtin me gje tjeter ty pjeshke🍆🍆

 • Mehmet Kosova
  Mehmet Kosova

  Mevli baba

 • ĎÊŇΊÂ
  ĎÊŇΊÂ

  Mevlani😊😍😍❤👌👍

 • Tani Hoxha
  Tani Hoxha

  O zotttt mevlan sa i mir

 • Paris Hatzigeorgiou
  Paris Hatzigeorgiou

  Sa bukur e paskit bo 🤣🤣🤣

 • Shyhret 123
  Shyhret 123

  kukuuu bre deka o Mevlan ruju se rrezik koka ky 👉kopija Mevlani hahaha😂😂😂😂

 • Eriselda Dervishi
  Eriselda Dervishi

  Yll boteeee Mevlani🌟🤩

  • Eris Karreci
   Eris Karreci

   lene mo... do lejm koken per te... e pik e zez cna ka gjet

 • C Alb
  C Alb

  Sa king Mevli ketu. Kamerat e Topit nuk e nxjerrin kaq king😂

  • Erika
   Erika

   E kane zbukuru me mire keta te Klanit e te mendosh qe ky eshte 1000 here me i mire live 😂

Faqja Tjeter
Deji
8:34
8 mln