MESOJ MAKINEN ME PROFESOR INDIAN | - U ACARUA KEQ ! 😡 | VIDEO TE PAPOSTUARA KURRE ! | ADISA GJO
22:44
102,372
Reddit
I N S T A G R A M: @adisa.gjo
➭ instagram.com/adisa.gjo/​...​
S N A P C H A T :
➭ adisa.gjo
B U S I N E S S E M A I L
➭ gjoadisa@gmail.com

Komente
 • ADISA GJO
  ADISA GJO

  Deshirojme te kemi serisht 2 fitues per 60 K ?! Ju duaaaaa per cdo mbeshtetjeee tuajen ❤️

  • Sheki 18
   Sheki 18

   pooo⚡⚡⚡💜

  • Ilma Madana
   Ilma Madana

   o zot cfar mrekullie je moj adisa te lutem lexoje dhe komenti qe te kam shkruar poshte me enderren qe kam par me ty dhe even por enderren nuk e kam shpjeguar se si eshte hahhahhha

  • Elona Krasniqi
   Elona Krasniqi

   +2 k per 2 dite 😱😍😍

  • Fatmire Beqiri
   Fatmire Beqiri

   Po yll je Adisa te lutem shum me pranon ne snap

  • Fatmire Beqiri
   Fatmire Beqiri

   Po me pranon ne snap

 • Lela Sipri
  Lela Sipri

  Adisa je shume e bukur ❤️❤️

 • Mirketa Sotiri
  Mirketa Sotiri

  Suksese ! Sa me shpejte 100k. 🥰🥰

 • Elena Balija
  Elena Balija

  edisa eva 💕💕💕💕💕❤️❤️❤️😊❤️😍😘ju dua shum

 • Erblina Halilaj
  Erblina Halilaj

  Je shum e mir

 • Jasmina Lusha
  Jasmina Lusha

  Je shum mir deri ketu😅👏👏😅🥰

 • adrian duka
  adrian duka

  Donte te thonte 99 emrat e allahut

 • Jasmina Lusha
  Jasmina Lusha

  Po thot qe ne doren e djathte tonen ka nr. 18 dhe ne doren e majte nr.81 18 + = 99 emrat e ALLAH-UT🤲🤲☝️☝️

 • Κλαίρη Τ
  Κλαίρη Τ

  Ju dua sum jeni youtuberat të mia preferuara ❤️

 • Anes Memeti
  Anes Memeti

  11:06 Eva: hiqe se ka kamera 😂🔥🔥😂😂😂😂😂😂

 • Medina Jahiu
  Medina Jahiu

  Me të vërtetë kam qeshur shum se si fliste🤣

 • menni games tv
  menni games tv

  Adisa shumë mirë ngas makinen

 • Govinda No.1
  Govinda No.1

  Ke qen ne Indi apo jeni ne shqiperi

 • Klejsi Bardhi
  Klejsi Bardhi

  ♥️♥️♥️

 • Rifaa Arsenal
  Rifaa Arsenal

  jeni shum te mira dhe te bukura videot jan shum te mirat

 • Driola
  Driola

  ❤⭐❤⭐⭐❤⭐❤🌎🌎🌎❤🌎❤🌎⭐❤⭐❤🌎⭐❤🌎❤⭐

 • Doktori I mrekullive Kudo Bashke
  Doktori I mrekullive Kudo Bashke

  Pershendetje! Te kam cuar nje request ne snapchat Adisa! Mund te ma pranosh? E kam Emrin Amelia Official🎀

  • Doktori I mrekullive Kudo Bashke
   Doktori I mrekullive Kudo Bashke

   Ma prano addin ne snapchat

 • Blerim Hasani
  Blerim Hasani

  Fakju

 • Blerim Hasani
  Blerim Hasani

  Fakju

 • Ermira
  Ermira

  E sheh Adisa se ku je tani ja vlejti durimj🤩te uroj gjith te mirat

 • Besjan B
  Besjan B

  Nese i bashkon gishtat ne dor shkruan Allah

 • Noel gamering
  Noel gamering

  Super video

 • Gangii Gang
  Gangii Gang

  Je shumë e mirë shpresoj që i bën 1M!

 • Enxhi Xhelilaj
  Enxhi Xhelilaj

  99 jan emrat e Allahut zemer

 • Flori Bushi
  Flori Bushi

  Ti je e bukur

 • It's me
  It's me

  Te te them te drejten kjo videoja me pelqeu me shum se te gjitha sepse edhe u argetova aq shum sidomos kur i pelqente vetja eves🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣🤣🤩🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤😘😘❤❤❤❤😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤ nje zemer te madhe per ty adis❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘❤❤❤

 • It's me
  It's me

  Moj e acarove te shkretin😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • eneda Kuqja
  eneda Kuqja

  te kam shkruar sepse kemi qene shoqe ne gjimnaz dhe une kam vajzen time 6 vjece qe te ka ne kanalin e saj madje te ka follow dhe te njihte aq mire,tani qe i thash mami e njeh eshte shume e lumtur 🥰😂 te sheh cdo dite dhe di te gjitha cfare ke hedhur 😘

 • Rufadije Ramadani
  Rufadije Ramadani

  Të lumtë Adisa je një vajzë shumë e talentuar e mirë dhe e sjellshme.Vetem vazhdo zemërushe sepse je një vajzë shumë e mrekullueshme.Te dua shume😍😘🤩💖

 • sara
  sara

  Njanen sot asht nr .81 dhe tjetren dor kemi 18 dhe jan gjithsej 99 emrat e Allahut dhe nese i kthejm ne minus jan 63 vjet kur pejngameri Mohamed ka ndrru jet kshty asht allahu ju rujt tanve

 • Kristian konica
  Kristian konica

  Je shume e mire dhe hpresoj te nxjerresh me video te bukura dhe per te qeshur ❤❤

 • ArmeldaAnxholina Kamberi
  ArmeldaAnxholina Kamberi

  Adisa je më e mira💓Jemi shum të ngjashme mamin e kemi nga dibra ,kurse babin nga tepelena ..you are best💓💘💋❤️

 • Albana Capo
  Albana Capo

  Sa e mire je te ndjek gjithmone 🥰

 • Melisa Emini
  Melisa Emini

  Adisa je shum shum e bukur I love so much❤❤🌸🌺

 • Elda Llapi
  Elda Llapi

  Shpresoj që unë të jem ajo që do të të takoj💛💗

 • Slimee
  Slimee

  Domethan se aka 99 emrat e zotit

 • Vera Prendi
  Vera Prendi

  Mezi pres te shoh vibeon tjeter je shum e emdel te dua shum por edhe even jeni shum te mira cbo vibeo qe del un jam shummmm e lumtur dhe ne keto momente dua te te them pse nuk ben video te hash ushqime te kuqe sepse ke shum jeni si dy yje jeni shum temira ❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤👍👍👍👍👌💖💖💖💖💖

 • Mirvete Ramadani
  Mirvete Ramadani

  Shum te bukura jeni ju dua vajzat e mia ♥️♥️💋

 • Fjori ツ
  Fjori ツ

  Pershendetje,kam ter diten sot qe shikoi vetem videot e tua dhe me kan pelqyer shum kam filluar qe nga videot kur ishe ne Oman dhe po mundohem ti shikoi te tera,me then te drejten kur me ke dal ne fillim rastesisht ne you tube dhe po te shihja per her te pare me je dukur pak mendjemadhe po duke par me shum video me je dukur me e embel dhe reale😍😄

 • Valbona Koci
  Valbona Koci

  Adi kru te te

 • Lutfie balliu Lutfie balliu
  Lutfie balliu Lutfie balliu

  Jeni shume te mira🥰!

 • Elona Krasniqi
  Elona Krasniqi

  Edhe pak 60 k subcribers💋💋💋

 • elva metin
  elva metin

  🥰🥰🥰🥰🤩🤩👍

 • Megi B Alushi
  Megi B Alushi

  Adisa po mendoja qe ne videot ne vazhdim te besh video me ushqime me ngjyra si psh:te fillosh me ngjyren pink. Love youuuuuuuuuuu😊😙😙😙💜💜💜💜💕💕💕💕

 • Shpresa Asani
  Shpresa Asani

  Vijat qe i kemi ne dor njeren dor eshte numri 81 dhe tek dora tjeter eshte numri 18 kur ti bashkojm dy duart i mbledhmi numrin 81+18=99 e 99 emrat e allahut. numri 81 dhe numri 18 ne dor jan numrat arab

 • Jona Maja
  Jona Maja

  Te lutem shifi mesashet e mija🥰😘

 • Jona Maja
  Jona Maja

  Ju dua ty dhe even😘😘

 • Jona Maja
  Jona Maja

  Te dua shume😘

 • Ana
  Ana

  Hahhhahauahahahahahahahah une u shkriva per veten time

 • Elona Krasniqi
  Elona Krasniqi

  21:10 fytyra jote be like 🤪😂😇 Love you 🥰🥰

 • Elona Krasniqi
  Elona Krasniqi

  Sa qesha me ato videot ne fund😂love you 🥰🥰

 • Elona Krasniqi
  Elona Krasniqi

  Adisa: na tregoni se çfare kuptimi kishte 99 emra allah Une: do i'a tregoja po ta dija vete 😂😍😍 Love you❤❤

 • Elona Krasniqi
  Elona Krasniqi

  Adisa te lutem beje perseri sepse dua metevertet te kaloj nje dite me ty 🤩🤩🥰🥰

 • Rona Fazlii
  Rona Fazlii

  Je shum e mire

 • Elona Krasniqi
  Elona Krasniqi

  Veprimet e mesuesit be like: 🙌👏🏻👋

 • Elona Krasniqi
  Elona Krasniqi

  E dija qe ishte Eva 😂😂😂💗💗

 • Adela Muka
  Adela Muka

  Adisa ckemi une mendoj qe ti beshe nje prenk eves plliz

 • Blediana Tafciu
  Blediana Tafciu

  Je shume e mire

 • Anesa Huruglica
  Anesa Huruglica

  Je shum e bukur te dua je shum e mir te dua shum❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

 • Sumejra Imeri
  Sumejra Imeri

  Edhe ti mos na be fituese po prap per ne je ma e mira dhe je mi jutubere shumm shumm e mir ma e mir prej te gjithave je shum e mir une te dua shume te dua ti

  • Sumejra Imeri
   Sumejra Imeri

   Ju dua te dyave shumme ❤❤❤❤❤❤❤❤💗

 • Erjona Krasniqi
  Erjona Krasniqi

  Je shum e mir zemer

 • aril iremo
  aril iremo

  Shum te bukra ❤❤❤eva shummm e bukur

 • Sara Gjoshi
  Sara Gjoshi

  Hahaha goca vazhdoni keshtu 🥰🥰😇🙏 tna motivoni e tna beni gjithmon te qeshim ☺️🥰

 • Fazliu Selver
  Fazliu Selver

  A djali tha se ALLAHu ka 99 emra😇

 • Adea Dervishaj
  Adea Dervishaj

  Oo shpirtii immm zemra imee loqka ime

 • Jennie Blackpink
  Jennie Blackpink

  Sa funny😂😂 Sidomos me at profesorin indian lot😅😅se si e ke kuptu ti Kto videot me Even me kishin munguar❤♥ A ka mo kshi videosh😯 Shpresoj qe po

 • Sara Gjoshi
  Sara Gjoshi

  Eva 🥰🤣

 • MAJLI'S WORLD
  MAJLI'S WORLD

  ❤❤❤

 • Valdrina Hafizi
  Valdrina Hafizi

  19:40 jam shkrire se qeshuri me Even.Jeni te mrekullueshme te dya💓

 • Aulon Bilalli
  Aulon Bilalli

  Kthehu perseri ne arabi 😊

 • Elisa Ademi
  Elisa Ademi

  ❤️🌏Adisa je shum e mir ,❤️🤍❤️

 • Erhan Bajrami
  Erhan Bajrami

  Ai ka dash të those se ne doren e tëgjithvr njerzve shkruan Allah dhe se ka 99 emra allahu

 • valbona qushku
  valbona qushku

  99 emrat e Allahut ju dua ty edhe Evën

 • Arta Murrani
  Arta Murrani

  Love you 😘💗🌎🌍

 • Arian Morina
  Arian Morina

  💎💖

 • Ervisa Tola
  Ervisa Tola

  Zemer!!❤👭

 • Megi Berberi
  Megi Berberi

  ❤❤

 • besarda kanaci
  besarda kanaci

  Jeni shum te mira ju dua shum dy bukuroshe

 • Emili Hajderasi
  Emili Hajderasi

  Jane 99 emrat e Allahut

 • Erva Ademi
  Erva Ademi

  Mesa kuptova une ne duart e tona shkruan allah se ai djali po thoshte qe Eva ka 99 emra

 • Amela Pollo
  Amela Pollo

  Shume video interesante,shume e bukur,kam qeshur me lott,je me e mira,love youuu 🥰🥰😍🤩😍🤩😍🤩😍😊🔥🔥❣☺😘☺😘☺☺😘🤩🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍🤩🤩😘😘😘😘☺☺☺😚😚😙😙😙🤗🤗🤗🤗

 • Marsida Mars
  Marsida Mars

  Sëlouli Sëlouli 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Ilma Madana
  Ilma Madana

  ah adisa kur do te takoj nje here je shume e mir ti dhe eva dhe nuk e di a do te besosh por une kam par dhe nje ender me ty dhe even por nuk e di ado te jete e mundur qe te te takoj nje here.....ne qofte se te takoj une do te isha shume e lumtur......nuk di si te te ju pershkruaj perfundimisht jeni shume te mira me te vertete jeni jashtezakonisht te mira dhe te bukura.....

  • Ilma Madana
   Ilma Madana

   te lutem adisa me bej nje prsh ma shkruaj ketu ne komente je nje dashuriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 • Enca Alda
  Enca Alda

  E si te qesh kur te premten me vdiq tezja edhe te marten gjyshi jam shum keq shpirterisht po prape e pash videon🙏🏻🙏🏻❤️❤️🥰🥺🥺🕊

 • Luela Osmenaj
  Luela Osmenaj

  Jeni shume te mira te dyja,ju pershendes nga new york-u🥰🥰🥰

 • matilda Ami
  matilda Ami

  Je personi me i bukur ne bot dashuri❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Ina Meshi
  Ina Meshi

  Adisa

 • Ina Meshi
  Ina Meshi

  Ti je me e mira

 • Silvana Koreta
  Silvana Koreta

  99 emra Allahut

 • Silvana Koreta
  Silvana Koreta

  Dhe unë mendoj se je mrekullueshëm si yll 💖 💖 💖 💖

 • Gentjana Baraku
  Gentjana Baraku

  Allah’s 99 names

 • Erion Emini
  Erion Emini

  ADISA JE SHUM E MIR TE DUA SHUMM❤❤❤❤DO DOJA SHUM TE TAKOHESHIM POR JA FATI SHPRESOI KUR TI BESH 60K DO TE TAKOHEMI SHPRESOI JE SHUM E MIR GJITHASHTU EDHE EVA JUDUAAA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💘💘💘💘PLS REPLAY

 • Zulejha Ismaili
  Zulejha Ismaili

  Je shum e mir te dua shume🥰🥰

 • lorena gashi
  lorena gashi

  Te dua shum adisa dhe eva love you❤❤💋💋

 • Livis ndreu
  Livis ndreu

  eva

 • Ummu Shabani
  Ummu Shabani

  Evaa jam muslima dhe shtatzan , dhe ta kam than dhe me heret qe te dua shum dhe tash jam shtatzan kam deshir goced tja Emrin Evaa , mirpo kam pyet Teologe me kan than se Emrin Eva ju perket krishterve dhe Hava muslimanve .. tash mesa edi un Zoti ka kriju Eva ose hava 1 osht se kan kriju krishtert!! dhe jam e merziter se smund tja ve ktë Emer !!!

 • Celesta Cili
  Celesta Cili

  Love Adisa 🥰🥰🥰... Pjesa kur ai thote:no fasterr,no faterrr, sloulii sloulii, slouliii esht mekje fare... Anyway you er the best 🥰😍😘😘

 • Nada Bixhi
  Nada Bixhi

  Hahahaha sa kam qeshur , me ka pelqyer shum kjo vidio po ashtu dhe ajo e Eves qe kishte dal ne koridor ahhah , ju kam shum xhan te dyjave 💚💚 Jeni shum te mira , Jeni Yt me e mir ti bashk me Marinen dhe motrat e vogla e te bukura 💖💖💖💖

 • Nada Bixhi
  Nada Bixhi

  Hahahaha sa kam qeshur , me ka pelqyer shum kjo vidio po ashtu dhe ajo e Eves qe kishte dal ne koridor ahhah , ju kam shum xhan te dyjave 💚💚 Jeni shum te mira , Jeni Yt me e mir ti bashk me Marinen dhe motrat e vogla e te bukura 💖💖💖💖

 • Autumn leaves
  Autumn leaves

  its not indian language ...its called hindu

Faqja Tjeter