Mesazhe kërcënuese, biseda personale & puthje në prapaskenë, çfarë po ndodh?- Përputhen, 4 Mars 2021
57:08
1,111,307
Reddit
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Servis Servis
  Servis Servis

  Po sara esht qelpsir ordinere prandaj

 • Ridvin Hamza
  Ridvin Hamza

  hahahahah Loko m’duket se u trremb ne momentin kur pa kurrizin e Sindit plot me pucrra hahaahahahaha

 • saliji merxhan
  saliji merxhan

  O atdhe se ka nji po ku me dit se sa i ka jasht se duket se cfar femre eshte

 • berti llani
  berti llani

  Qeqeq qeqe

 • YoutubeDiscriber
  YoutubeDiscriber

  Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

 • ERALD MISKU
  ERALD MISKU

  jhgugyhgiujhuyjhnyuh7

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Besi Mustafi
  Besi Mustafi

  Ahahha👎👎👎

 • Shefkie Beqiri
  Shefkie Beqiri

  Pôrbfeoubrzpjffmj gfmvg

 • Qazim Bryli
  Qazim Bryli

  Sara me pelqeu kur dul me Adheun. Po mas ati e ka kallxu vetem se ish nje femer shum e keqe ka hup shum poena tek publika.

 • Qazim Bryli
  Qazim Bryli

  Arijan per punen e puthjes je shum gabim. Puthje ne faqe osht ni gjo po puthje ne buz ja qive nonen e bone mut qetu tfala nga Norvegjia. Edhe po nxehesh shum shpejt. LOCOS ja fut per shkollim e bone i pa shkollum e bone budall keq e teprove pak me Locon qaty 🤣🤣

 • Serxho Xhoi
  Serxho Xhoi

  O loco o vari kars

 • yuoop noke
  yuoop noke

  Kjo Sara Copy Paste Ana 1 Jasemina copy paste Melisa😒🤦‍♀️

 • Gentrit Gashi
  Gentrit Gashi

  5:25 Olsa duke thën ndalone skype😁

 • Dksk Hshsshs
  Dksk Hshsshs

  Dit e mir

 • Dksk Hshsshs
  Dksk Hshsshs

  Un e du ledjanen dhe melisn kjo ishe per gjigj ja jem pi. Gjeve e dua andin

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Sara me ate surrat prej babuini tu ber si pill

 • Dksk Hshsshs
  Dksk Hshsshs

  Arijani do ta qet nga I msjoni

 • Dksk Hshsshs
  Dksk Hshsshs

  Murat puthe

 • Dksk Hshsshs
  Dksk Hshsshs

  Ti e dashuron shum👰🤵💝💝💝

 • Daniel Troka
  Daniel Troka

  O sindi o kare

 • seiom jvony
  seiom jvony

  O Arjan jetoj ne Amerike dhe n Kanada, ja ke fut kot per sa i perket puthjes ne forme pershendetje.

 • Linda 88
  Linda 88

  Arjan konomi sot ja futi kot

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  Arjan Konomi osht njeri shum i menqur ama osht tipik asi gjyshi shqiptar qe kur ti iken truri dhe behet me nerva te fyen me fjalet me te renda qe i vin ne mendje

 • Keli Keli
  Keli Keli

  Arjan ik qihu o shoq se ja fut kot

  • seiom jvony
   seiom jvony

   Gangster Schow 😂😂😂😂😂 Sara dhe Jasmina dot duhej te perjashtohen te dyat nga Emisioni.. Olsa a pret qe dikush te vritet shkaku i ktyre Femrave flliqsira??? Dot sugjero

 • Ledion Shaho
  Ledion Shaho

  arjan mos i fol sindit ashtu ti

 • Ledion Shaho
  Ledion Shaho

  atdhe ti je me i miri

  • mikea hiooi
   mikea hiooi

   Atdheu do që ta kaloj situatën duke thënë si marr për bazë kërcënimet Ndërkohë Bora do ta bëj dramatike që t marri më shumë viwes

 • Aurelio
  Aurelio

  Me gomarrrrrrr kyyyy loco,oreeeee sprrrr cunn porrrr me ket sindinnn ahh me e thy telefonin

 • Νίκος Γαλαίος
  Νίκος Γαλαίος

  Vec dashuri nuk ka ktu o njerez qe ne fillim kush kam ca te kapi

 • ariela elmazi
  ariela elmazi

  O sindi holloji pak ato vetullat ose mos i lyej aq trashe se je shume e imet per ato vetulla aq te trasha.

 • aola wili
  aola wili

  Deri dje mendoja se Sara eshte shum negative dhe poshter🥴 Sot jam e bindur🤧🤢🤢

 • Negan
  Negan

  Sara me ate surrat prej babuini tu ber si pill

 • PETRIT
  PETRIT

  Shum i paedeukate Arjani. E ofendon Locon si i paarsimuar pastaj Sindin se nuk e njeh muziken klasike kur ajo eshte violiniste dhe ne fund thote se nuk kam ofenduar!!! Shum i keq!

 • Elisa Semi
  Elisa Semi

  Te ishte sara e emancipuar nuk kriton jasminen se ndrohet me shoket.

  • aola wili
   aola wili

   po vetullat e sindit hahahaha

 • donceta
  donceta

  Se kuptoj pse Arjani e ofendon kaq shume Sindin? Perdorin ca metoda shume te uleta shumica qe jane aty per tiu kunderpergjigjur njeri-tjetrit. Niveli i respektit dhe dinjitetit ka rene shume poshte.

 • Aniem’s POV
  Aniem’s POV

  This called me lonely in 1500 different language

 • Bes Bau
  Bes Bau

  😂😂😂😂😂😂😂😂Arian Konomi sa mire ja beri Elvis Karatistit 😂😂😂😂OK, OK, Ok, ke ti Elvis te drejte.. Ne fund te Emisionit e tregoj Elvisi mentalitetin Coban, pa fije Edukate dhe hakmarese.. Ja u hakmora me Arianin 😂😂😂😂😂😂😂Ariani ja beri rrafsh.. Ok Hajvan ti ke te drejte.. Sindi sinqerisht qenka Femer pa fije kulture dhe sjellje..Mere Elvisin dhe zhdukeni sbashku se as qe dua tju degjoj e leje me tju shoh!!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Bes Bau
  Bes Bau

  Sa kontradikte esht kjo Sindi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️NE Rumani na paska pas Shoke nga e gjith Bota etj.. Pas disa minutave thot se ska Shoqeri dhe sdo tjet pjese e ndonje Shoqerie.. Dmth me Koreanet ka qene Shoqe, a ne Shqiperi sdo Shoqeri 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Un ve bast se Sindi as qe e di ku gjendet Korea..Shihet sjellja e Sindit qe ka Studiuar ne Rumani te Jevget dhe sjellja e Aristeles qe ka Studiuar ne Shqiperi.. Dallimi esht si Dita me Naten.. Melisa shuuum bukur i tha Elvisit ne fillim.. Po a meret Elvisi per Burre moj Hajvane Sindi?? Po ne anen tjeter a meret Sindi per Grua?? Kjo Femer te ben te vetvritesh.. 1.40 cm Hajvane ne tru dhe cdogje tjeter.. Ne fund te fundit u gjeten Cobanja dhe Cobani.. Mungojn veten dhent.. Dot ju blej Un ktyre disa Dhen qe te dalin ne Male sbashku..E ka Elvis Karatistin qe do ta mbroj nga cdo rezik 😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Bes Bau
  Bes Bau

  Elvisin dot duhej ta merte Edi Rama ne PS dhe ta bej Minister per WC e Shqiperise.. Sinqerisht sdua ta shikoj ket Emision vetem shkaku i Elvisit dhe Hajvanes pa fije kulture Sindit.. Ky Elvisi fol ashtu sikur te ishte ndonje Shkenctar ose Jurist.. Ne te vertet ska mend fare.. Shyqyr qe ka mesuar Profesionin e Tattoos se ndryshe dot ishte me Dhen maleve si Coban.. Po mendoj se ka shum Cobana qe sigurt kan me shum mend se Elvisi me Sindin sbashku.. Kta te dyt akoma skan arritur ta kuptojn sensin e Emisionit dhe ARIANIT.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Bes Bau
  Bes Bau

  Sindi ka Sudiuar ne Rumani 😂😂😂😂😂😂te Jevget Romun.. Shqiperia i ka Shkollat e muzikes 100 her me te mira se Rumania.. Ooo Sindi moj Cobane Rumune.. Un kam Studiuar ne Gjermani ku Romunet vijn ktu si lypes rrugve.. Ariani ka 100 %te drejte.. Edhe Un jam puthur me Shoqet Gjermane ne Buze.. Natyrisht ka lloj lloj Femrash, qe sputhin ne buze.. Dmth disa e bejn e disa se bejn.. Ket mendon Ariani.. Sindi ne Rumani ka pa ndoshta disa Korean qe edhe vet i kemi pasur ktu ne Gjermani qe as qe shoqeroheshin me na te tjeret.. Sindi duhet ta dij se Rumania edhe pse esht ne BE ktu ne Gjermani as qe llogaritet e tille.. Ky Elvisi koken e ka si duket bosh brenda.. Ku ka nivelin Elvis Majmuni te bisedoj per jeten Sociale neper vendet Europiane.. Ka shetitur Elvisi ne Itali qe esht akoma me keq se Shqiperia 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

 • Bes Bau
  Bes Bau

  Gangster Schow 😂😂😂😂😂 Sara dhe Jasmina dot duhej te perjashtohen te dyat nga Emisioni.. Olsa a pret qe dikush te vritet shkaku i ktyre Femrave flliqsira??? Dot sugjeroja qe ti perjashtojsh nga Emisioni kta dy Vajzat "Sara Jasmina" Po shihet qarte se kta dy Vajzat kan ardhur ne Perputhen vetem e vetem per fame.. Femra fallco jan te dyat.. Perjashtoj nga Emisioni se dot ndodhin gjera qe do ta prishin Emisionin dhe dot behen cudira.. Si qesh kjo Sara, si nje flliqsire e keqe.. Riniani me duket si viktime..

 • FF ALBOZ
  FF ALBOZ

  Atdheu do që ta kaloj situatën duke thënë si marr për bazë kërcënimet Ndërkohë Bora do ta bëj dramatike që t marri më shumë viwes

 • Erin Balliu
  Erin Balliu

  Nuk thone kot femrat kane futur shejtanin ne shishe. kur shejtani pa Saren e ka hapur vete shishen... Sara eshte 😈

 • Esmeralda Gjeci
  Esmeralda Gjeci

  Hahaha o zot u kenaqa me komentet

 • Aliu Emiljano
  Aliu Emiljano

  Aman Arjan se dhe ti po na i shpif kohet e fundit me duket se po tregoj fytyren tend te vertete perverse

 • Aliu Emiljano
  Aliu Emiljano

  Si gjyq po me duket sot🤮

 • Nora Krasniqi
  Nora Krasniqi

  Hahhahahaha Arian Komoni you are the best....sa mir ja ke ba sindit.....qka kam kesh 😂😂😂

 • Ag Dor
  Ag Dor

  po vetullat e sindit hahahaha

 • Saimir Kapuci
  Saimir Kapuci

  Me emisjon vk ska po çfar të shojm

 • Mevlude V aliji
  Mevlude V aliji

  Sindi ndryshoj vetllat se shum e plak po dukesh

 • Mo mu 20
  Mo mu 20

  Gabim Arjan vetem aty ne Shqiperi puthin kush tu dale peroara ,ne skemi jo neper bote pare keto qe thua ti ,...

 • Diana Estrefi
  Diana Estrefi

  Ky bon si. Burr zamani. Do me ja mbledh ksaj.kjo mori.kot shyqyrqë gjeti një për vete. Shko mi ti bjeri qemanes.Murati.i shkretë gjynaf po i dridhet zëri.

 • Ervis Hykaj
  Ervis Hykaj

  He ca do me beni jam une

 • Fozi Fozi
  Fozi Fozi

  Juli je me i miri je njeri me zemer te madhe.

 • Fatlum Sejdiu
  Fatlum Sejdiu

  sindi sod sa bukur osht ka doket edhe syt e vetllat shum um pelqejn po sidomos flokt e saj me pelqejn teper ❤😘

 • Anesa
  Anesa

  Oj sara ... Mos u mundo kot se Atdheu nuk genjen

 • Diana Naikolli
  Diana Naikolli

  U sa turp

 • Clash Kings
  Clash Kings

  *JEPINI RRITJE RROGE ARJANIT DHE KONFIRMOJENI PUBLIKISHT, 15%* 👇 VOTONI

 • Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami

  Atdheu shume i papjekur dhe vegel e olses.eshte injorant dhe shume fallco dhe i shtirur

 • Liridone Nuhi
  Liridone Nuhi

  Si fanse shum shum e madhe e Arjan Konomit, me Sindin e teproi ( e tepron) :(

 • Kukes Alb
  Kukes Alb

  Sara Ka një lidhje jasht

 • Liam jola
  Liam jola

  Olsa mos e kerceno Atdheun moj goc 😂

 • Elona Gianni
  Elona Gianni

  O Arjan ktu e ke gabim ska lidhje fare se ka jetu jasht sara eshte europiane dhe puthen në buzë se edhe une jetoj jashtë kam 27 vjet ne emigrim po nuk puthem me djem te tjer

 • Visa Kucaj
  Visa Kucaj

  Te lumt goja Arjan Konomi mbyllja gojen kesaj debiles sindit

 • Call of Duty ALB
  Call of Duty ALB

  O sindi kape lokon dor per dore dhe dilni nga emisioni duke kercyer

 • Ermelinda Gj
  Ermelinda Gj

  Cdo Puthje puthje esht njesoj gjith boten?? , po pra edhe nje keng e mandit te nishtulles dhe rihanes njesoj keng qe keng esht ...🙄🙄🙄

 • Ermelinda Gj
  Ermelinda Gj

  Kjo sindi injorante o zoottt.... mir e tha arjani e ka be ate shkollimin ne rumani sikur ka qen ne oxford e na thot ka nje shoqr japoneze apo korea po ik moj vajz se dhe ne shqiperi ke japonez e kinez e ca te duash ti , ca do te thot se me nje kokerr do tregosh gjith kulturen te atij shteti.edhe dy shoqe vajza e japin puthje baby kiss e esht thjesh gjest afeksioni jo lezbike. Akoma sdin me be krahasimin e baby kiss me french kiss ,,hajde hajde

 • valdrin lakna
  valdrin lakna

  Kjo sara duhet te largohet automatikisht nga programi kjo sja vlen te jet ne program puth atdheun puth rinianin presim me ke do tbej rastsisht seks aty me ndonje kandidat

 • Aldorjan Dhima
  Aldorjan Dhima

  Vetullat e sindit si shtylla betoni

 • Russi YT
  Russi YT

  Bejeni ni votim per arianin kush e don e kush jo te jet ende ne emision

 • DMXxX
  DMXxX

  ...jo e puthi jo se puthi... aj medet shum bajat mu keni bo. Sdi kush ju shikon ju dhe keti programi. ... se pari , nbuz nbuz...tani, nzuz nzuz... Nje shprehje e moqme.. Si ka thën Edi Rama : KAZAN ...KAZAN ...KAZAAAAN . Jeni bo trash (plerat 🗑 ) of Albanian television

 • London Boy
  London Boy

  Ka te drejt arjani sepse ne disa vende jasht shqiperis puthen ne buze.......... mos na acaroni shqicen e 7 te trrurit😂

 • Old School
  Old School

  shume bushtra Jasmina dhe Sara largojini dyjat kuqkat

 • K Q
  K Q

  Bo Sara eshte super Kuder

 • rashela cani
  rashela cani

  Më mir e mbyll këtë përputhen se jeni bër si estrada e rroskovecit🤣🤣🤣🤣

 • Amy Amy
  Amy Amy

  Loco ke ren shum posht 🤮

 • Amy Amy
  Amy Amy

  Mir ja bere Sindit o Arjan

 • Fatos kaca
  Fatos kaca

  Minuta 46:10 e theu shishen e champagne 🍾😂😂😂😂😂

 • Balo Fazliu
  Balo Fazliu

  po qka mereni me puthjet e sares Sara ashte Pornostarka nmr 1

 • Meli Emi
  Meli Emi

  Loco 👏👏

 • Ardian Drekaj
  Ardian Drekaj

  Arjan Konomi ndrerro korrier drege se paske vajt x lesh

 • Ardian Drekaj
  Ardian Drekaj

  Arjan Konomi, shoket puthen ne buze??? Ku ne boten tende , se ne asnje vend te botes nuk eshte normale🙈🙈

 • Encyi Love You
  Encyi Love You

  Elvis je njish👍👍👍👍👍👍

 • Ardian Drekaj
  Ardian Drekaj

  Atdheu don ti puth te gjitha, kurse per Atdheun puthja qenka problem

 • North Albania
  North Albania

  Bravo loco

 • Elisabeta Voci
  Elisabeta Voci

  54:54 dakord ok dakord mood 😂

 • Diana Najkolli
  Diana Najkolli

  JULI ME I MIRI.

 • Elisabeta Voci
  Elisabeta Voci

  45:14 imagjinoj locon dhe sindin duke bashkjetuar. Gjate kohes se veres loco duke lexuar liber ne ballkon me cigare ndersa sindi duke i ren violines nje melodi te lehte dhe loco duke i ber pyetje sindit cdo 5/10 minuta Kaq chill me duken kta bashk

 • lavdrim saliu
  lavdrim saliu

  kultur rumune ..!!! wtff

 • Hyrije Bici
  Hyrije Bici

  Po ti arjan nxjerre gruen tënde të puth gjith burrat ne buz sipas teje di europa

 • Encyi Love You
  Encyi Love You

  O Arjan mblidhi delet mo lal se te paskan ik🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

 • Encyi Love You
  Encyi Love You

  Eshte ber kjo Sarà si halla halla zot na ruaj,😕😕😕😕😕😕😕

 • Hyrije Bici
  Hyrije Bici

  Jo jo Arjan Konomi ne franc nuk ka shanc kjo qe thu ti Po ti don të bejsh shou turp të vi Pse nuk e nxjerr vajzen tende të puth qunat ne buz

 • Bukurije Sejdijaj
  Bukurije Sejdijaj

  o arjan mös u mundo kot bre se veq po ja fut se perendim jetojm amo kurr nuk ndodh mu puth mes veti shok e shoqe po mos u mundoo bre bravo loco 👑👑

 • Ilire Kovaci
  Ilire Kovaci

  Ariani nuk eshte i kenaqur me rrogen per at reagon keshtu me ofendime qe ti rritet rroga .....turp per ju qe degjeneroni rinin dhe turp per ne qe ju perkrahim e harxhojm kohen qe ju shikojm

 • Unikkatil1912 TheBlodyAlbozz
  Unikkatil1912 TheBlodyAlbozz

  Qfar mentaliteti i lodhur i kohes se enver hoxhes po evropianet femra te puth ne buz edhe se ka pik problemi

 • Angela Marko
  Angela Marko

  Atdheu do te gjej justifikim qe ta ler emisionin se e pret infermerja

 • Kela Spaho
  Kela Spaho

  Hahah kjo Bora si e ben fyryren...cfare aktrimi..kurse kjo Sara qesh me ironi,cfare femrash vine vetem per fame dhe para nuk pyesin cfare bejne....

 • Tina Bujar
  Tina Bujar

  A sa Mir ja beri kesaj Sindit thu Se ka bere namin qe ka studiuar, kish pas qene far Oxford ama ne Rumani

 • Servise Vodafone
  Servise Vodafone

  Kete saren krejt estrada e ka pallaur pse nuk e pytni sa vetave va ka mar ngoj edhe sa sperma ka honger e shkreta pytnia pak aman sa lek i keni mor prasit vec thuajn prasi se keshtu me quan ajo e din ajo vec me ma mar ngoj 😂😂

 • Daniel Malja
  Daniel Malja

  Ky arjani eshte bere shum fallco kohet e fundit ka hyr ne lojen e felliqur qe behet aty fillon e i mbron vajzat qe gjeste te pahijshme nuk po e njohim mo arjanin ishte me i mire ne fillim se i binte ne kok te gjitheve nje bravo per Loko

Faqja Tjeter