Mendova se me vdiq djali por fal Zotit ndodhi mrekullia! Faleminderit Shqiptare
317,650
Reddit
Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/

© \u0026 ℗ Elvis Naçi \u0026 IN Media. All Rights Reserved

Komente
 • Mzeo Kakauridze
  Mzeo Kakauridze

  🙏🙏🙏🥲

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha

  Mashaallah mashaallah sa Mir ,mas Pes ditesh arrin djali te e ne kom.elhamdurila🙏🙏

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha

  Zoti ju ndihmoht ishallaaaa bashk me shqiptaret me zemer te madhe.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🤗🙏

 • Ermira Hykollari
  Ermira Hykollari

  Zoti e sheroft djalin se esht i ri gjithmon ben mrekulli zoti

 • Qendrim Krasniqi
  Qendrim Krasniqi

  Zoti u a dhasht shneten gjith shqiptareve kudo qe jan .......

 • samuele culanaj
  samuele culanaj

  A min sherim sa me shpejt

 • Klaus Dieter Wunsch
  Klaus Dieter Wunsch

  😚☺🥰🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🙏🙏👍💥

 • Klaus Dieter Wunsch
  Klaus Dieter Wunsch

  🤔😰😥😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👍💥🤗🤗🤗🤗💥👍🤲🏻🙏

 • Dardania Dardania
  Dardania Dardania

  Se pari ndihma e zotit pastaj ndihma emjekve tani bamirsat,sepse neve qdo her mjeket i lame te fundit, e nganji her edhe i harrojm ,qunit i deshirojm te gjitha tmirat ne jet!

 • Valbona Bislimi
  Valbona Bislimi

  E ka zemren e fort i ri ku me vdek zoti e shperbleft🕋🕋

 • Krenare Avdiu
  Krenare Avdiu

  Ozot imeshirueshem te faleminderit qe shpetove kete djal zoti e shperbleft

 • Zeynep Kerellaj
  Zeynep Kerellaj

  Inshalla ka sukses inashalla hallahi i shprbleft bamirsit zoti nalt☝️i ndihmoft inshalla🤲🙏

 • Enkelejda Byku
  Enkelejda Byku

  💙🤲🤲🤲

 • Ylli Bejko
  Ylli Bejko

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏💕❤️💋

 • Zeneta Deliu
  Zeneta Deliu

  Zoti ju sheroft sa xhyna oh zot

 • Ani aniani
  Ani aniani

  O zot sheroje ket djal Amin🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

 • Meri Merkaj
  Meri Merkaj

  elvis lum zoti qe te ka rrit lum zoti qete kemiti per shqipetaret jezot je perndi nuk kam fjal me te tefalnderoj ty nusen tende po ju jeni engjej ne kete jet zoti u dhent vetem shendet ju falnderoj shum

 • Just a Person
  Just a Person

  Faleminderit zotit qe ka ber dhe njerez me zemer te madhe!jete te gjate dhe plot shendet.

 • Mirelinda Hysenaj
  Mirelinda Hysenaj

  Zot🙏☝️Amni

 • Preng Pjetri
  Preng Pjetri

  Doktorat te sherojne po qe do qe nuk ka shtet

 • Miradie Drenica
  Miradie Drenica

  faliminderit zoti inshalla kur ksi raste nuk i ndodh as kujt zoti osht ☝🏻🤲🏻🤲🏻 inashalla qdo her e ma mir suksese djelit

 • • Silxnt _nightzUwU •
  • Silxnt _nightzUwU •

  E ket ankth e kom pas me vajzen Time qe muka bo operacion, operacioni ka zgjat 7 or Sa dhimbje e madhe eshtë elhamdulila qe me ka shpetuar , e falimenderoj Allahun

 • Marsela Kekaj
  Marsela Kekaj

  Zoti ua shperbleft te gjithve atyre qe ndimojne .Edhe ty Elvis Naci te ka derguar zoti si nje engjell mbrojtes per shqiptaret..🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Lorenc Protoduari
  Lorenc Protoduari

  Nje falenderim shume te madhe per te gjith shqiptaret kudo qe ndodhen qe konrtibojne per shume e shume familje ne raste te tilla se sa per shtetin mos prisni asgje vllezer dhe motra Jane te gjith te korruptuare dhe flm zotin Elvis nacit dhe stafit te tije zoti beri mbrekulline 🙏🙏☝️☝️

 • fatime fatime
  fatime fatime

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • fatime fatime
  fatime fatime

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • fatime fatime
  fatime fatime

  🤲❤🤲❤🤲❤🤲❤🤲

 • fatime fatime
  fatime fatime

  🤲😭😭😭😭😭😭🤲

 • Maki Reshani
  Maki Reshani

  Ju lumt vllezive shqiptar ai qi Ju ndihmohi

 • Fier Fier
  Fier Fier

  Zoti qoft me ty re djal se je ne lulet te rins🙏🙏

 • Victoria Paloka
  Victoria Paloka

  Shyqyr qe shpetoj , fale zotit dhe durve te arta te doktorve dhe atyre qe ndihmojne finance

 • lume Xhylani
  lume Xhylani

  Falderimi itakon zoti e gjith donatorve e doktorrve e hoxhen elvis naqen

 • you tube
  you tube

  Syqyr zotit ☝️🤲🕋 shpetoi

 • you tube
  you tube

  Ne jemi shqiptaret🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Dulije Capric
   Dulije Capric

   Mashallah Mashallah Falenderimi I takon Allahut Xh Sh ci I coi kto Njerez te ditur Daktora Bamires Me u mundu me Me e pshtu ket Djal teri Mashallah paset Jeten e gjate E vec te mira Paset kjofet Gjithmon I knaqun me Bab E Nan e rrethin Familiar Amin. 😅🤲🤲🤲

 • H H
  H H

  jetë të dytë . GOXHA DJALI , TE ROSH E TE JESH për VETE, babën, NENE , 100 vjeç u befsh.. shumë e dhimbshme . zoti TE ruajt TERE JETEN. ky EMISJON, ka bërë mrekullinë, kudo , me SHQIPTAR TE shqiperise dhe kosoves. sidomos për jetën e fëmijëve. e pa llogaritur , PUNA e tyrë. PAÇI FAT O NJERES PER FAMILEN TUAJ.

 • Tung Tung
  Tung Tung

  Kjo esht mrekullijz e zoti qe jep ndaj bamirsijes allahi igzoft ata qe ika gzu kta dy prindrit eke djal qe ikadha jet eshendet 🤲

 • Σοφια
  Σοφια

  Sofia. Gr. Hellas. 💖💋🇬🇷🇩🇪

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana Sulejmani

  O Zot Shyqyr çfar Mrekullie Dhe duart e Arta te stafit Mjekesor Dhe ndihma e gjth shqipetareve Zoti jua shperbleft

 • Luljeta Bejleri
  Luljeta Bejleri

  Bravo bravo zoti e ndihmoftë Evis nacon dhe mjekët

 • Viva Girl
  Viva Girl

  🥲🥲🥲🥲

 • Bashkim Tahiri
  Bashkim Tahiri

  O zot runa thmien

 • Donika Gjergji
  Donika Gjergji

  ZOTI Ì NDIHMOFTÈ GJITHÈ ATA QÈ KANÈ NDIHMU PÈR KET DJALÈ

 • Klara Alicka
  Klara Alicka

  Zoti Ju bekofte. 💝

 • Mira Ruspi
  Mira Ruspi

  O zot sa Kam qa edi se sa esht dhimbja femis zemer te uroi gjith te mirat ne jet te ruit I madhi zot si te ka fal te pershendes nga Italia

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj

  BRAVO BRAVO BRAVO SHQIPE

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj

  BRAVO TE GJITHVE .TE SHKUARA ORE DJALE..NGA ITALIA MODENA .TE SHKUARA VELLA..

 • Hamza Smajlaj
  Hamza Smajlaj

  Zoti ta rujt Djalin

 • Toto Rina
  Toto Rina

  Zoti e rujt kyt djelin. Zoti i rujt te gjithi ato qe kan kuntribu per kyt djal Rrespekte 🙏🙏🙏👏👏👏👏

 • Adil Basha
  Adil Basha

  ZOT shyqyr 🤲🏼🥺

 • sidorela bro
  sidorela bro

  Te ndihmosh njerz esht gjeja me e paqes ... Sherim te shpejt .

 • Hasija Jusic
  Hasija Jusic

  Da ti Allah olaksa Amin Rabil Alemine Amin.

 • Vana Gk
  Vana Gk

  Zoti i shpetoft gjith djemt e nenave

 • Vjollca Ramaj
  Vjollca Ramaj

  faleminderit zotit dhe gjith ata qe ben punen e tyre dhe ata qe ndihmuan me financa.

 • Blerina Zeqaj
  Blerina Zeqaj

  O njerz te zotit, Elvis Naci sidrit bejleri 🙏🙏vetem ju po beni keto mbrekullira, per njerzit ne nevoj. Zoti eshte i madh per te gjith neve amin o zot 🙏🙏

 • Zatka Kica
  Zatka Kica

  😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Amarda Sina
  Amarda Sina

  Hallall ja befte zoti te gjithe shqipetarve dhe elvis it respekt per prindrit nga genti

 • Flora Nikolli
  Flora Nikolli

  O zot i madh shyqyr mor bir. U knaqa si je mir

 • Flora Nikolli
  Flora Nikolli

  Zoti para shyqyr. Shqiptart mrapa. Zoti mar ja baft kush nimon 😪

 • ajsvwuhabq gwgauquvqva
  ajsvwuhabq gwgauquvqva

  Zoti asht i madh ban mrekulli ozot e paci me jet🙏

 • Катя Андруневич
  Катя Андруневич

  Amin O Zot sheroje kete engjell Bravo te gjith Shqiptaret kudo qe jane per ndimen qe kontibuan per kete cun te ri

  • Pullumbesha Ahmeti
   Pullumbesha Ahmeti

   ZOTI DO BEI BREKULLIRA PER DIALIN

 • Diana Cani
  Diana Cani

  🙏🙏

 • Livies BLG
  Livies BLG

  Qofsh rasti fundit,e tash e tutje paq vetem te mira ne jete

 • Hamid Huqi
  Hamid Huqi

  Ja.Rujt.zoti.ishalla. hatixhe huqi.me.bohet qefi per juve shyqyr.zoti.ja.Hodhi.

 • Blerina Avdiaj
  Blerina Avdiaj

  Njerezit dhe zoti bejne mbrekullira.

 • Antonella Fucarino
  Antonella Fucarino

  ❤❤💐😇🙏👋

 • Adela Jusufi
  Adela Jusufi

  HVALA ALLAHU

 • L B
  L B

  Flisni sic duet o njerez faleminderit njerzve qe mblodhen leket, faleminderit doktorrit,e miekesin e lini zotin,perendin,et tiera se

 • Fatmire Topaj
  Fatmire Topaj

  O zot o zot o zot ndihmoje se e kam heq vet ket dhimbje që po heqin keta prindër për femijen zotit i lutesha dit nat dhe me nxori në drit edhe juve zoti u ndimoft për djalin 🙏🙏🙏🙏

 • Pokemon Go Greece
  Pokemon Go Greece

  O zot sa ulumturova me ne fund ja doli 🙏🏼🙏🏼🙏🏼o zot sa kam qar mu duk sikur ishte femia ime 😭😭❤❤🙏🏼🙏🏼

 • decoratecharliz
  decoratecharliz

  Zoti ju bekoft per ndimen. Sherim te shpejt. E paci me jet te gjat o zot

 • Nadia Ruka
  Nadia Ruka

  Ej zot shyqyr qe shpetoi. Te shkretet prinder gjynah. Zoti i bekofte shqipetaret sigurisht Elvisin. Qe ka marre kete nisëm.

 • Xheladini Alketa
  Xheladini Alketa

  Flm zoti se ka shiptar e qe ken pas njer afer une ka 6 muj se jam ba operacjon nga zemra e nuk kam pas as ni afer per veq burrit edhe femive te mi edhe as kush nuk e ka dit qe une do futem ne opreacjon se nuk jetoj shiperi30 vite kam jet me semundje qe une se kam dit pi ka 2vjet se vet nuk e ndjeja mit par 8 muj shkova u ketrollova dola perb zemer fal zotit mir jam a kjo jet veq vutje paska njerzit e mir gjithmon vuj ishalla allahu do na gezroj nai dite ishlla ishalla o zot bravo njerzit qe ndimoj njerzit qe kan nevoj zoti ju shperblefte o zot

 • Jaguar Jaguar
  Jaguar Jaguar

  Shume respekt per mjeket !?

 • Lola Lola
  Lola Lola

  Te shkuara o zot kurre mose vujte asnje pore zoti eshte imathe zoti ben mbrekulli o zot te qofsha fale se ti je imathe o zot 🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Agron Sheshi
  Agron Sheshi

  Mjek dhe profesor zoti e rujt ket doktor bravo

 • Mabz Dau
  Mabz Dau

  Zoti te bekoft ty dhe familjen tennde veq gjera te bukura te keni

 • Piperia Athen
  Piperia Athen

  Jete te gjat bravo Doktorat e shkelqyer te ndershem ju lumt Zoti ua shperbleft ua befte drite. Respet

 • Shega Gjata
  Shega Gjata

  Bobo sa kam qar por shywyr qe doli me sukses zoti eshte i madh i jemi faleminderit zotit dhe doktoreve🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Aferdita Zenelaj
  Aferdita Zenelaj

  Shyqyr o zot që ka shpëtuar fal Zotit dhe dokëtorve e pastë jetën e gjatë🙏🙏🙏🙏

 • Feruze Gjeci
  Feruze Gjeci

  U bëfsh 100 vjeç ore bir jetë gjati nuk bëhet jetë shkurtër

 • ismete I
  ismete I

  ZOTI ESHTË I MADH I GJITHMËSHIRSHËM SHËRUESI AI QON MREKULLIRA..ELAHAMDULILAH PREJ TEJE O ZOT

 • Ibadet Bahtiri
  Ibadet Bahtiri

  🤲🤲Allah sabr

 • IT  INDRIT
  IT INDRIT

  Zoti I rujt krejt shqiptart kudo qe Jan Sepse ne dhe shqiptaret kudo ne bote nuk lejme asnje mbrapa zoti eshte I madh Allah u Ekber

 • G L
  G L

  Faleminderit Zotit e njerzve vullnet te mir. Qofsh me jet te gjat o djalosh. Qdo te mir tash e tutje per ty e familjen tende.

 • Emilia Emi
  Emilia Emi

  Ça djali

 • Valerio Frattarola
  Valerio Frattarola

  Kam QarShum Se Jam DheunNenne Te njeDiali ZottI te Ruajte

 • Albania Albania
  Albania Albania

  Zoti asht I madh 🙏 Zoti Ervisi Shqiptart qe ven doren ne zemer per tu heq dhimjet shqiptaris. Zoti jau shperbleft. Amin

 • Teuta Begaj
  Teuta Begaj

  Zotit i qofshim falë.

 • San Zej
  San Zej

  Falmderit allahut per gjalin ooh kur shof kshtu taste vetem qaj

 • San Zej
  San Zej

  Me fall mua

 • San Zej
  San Zej

  E don't faljen.dhe

 • San Zej
  San Zej

  Oo Allah iti he fales

 • Vera Soc
  Vera Soc

  Ikyt nerhymje e kam ba kater her en mal te zi nuk asht aq e shtir ba me kem doktori i mir djatit i uroj sherim te shpejt e jet te gjat pran familjarve te tij

 • SILVER43562
  SILVER43562

  Ne rradhe te pare falendero Allahun e Madhnueshem se dyti falendero gjithe Bamirsat qe Allahu ja Shperblefte me te Mira pastaj Falendero Elvis Naçin qe Allahu ja Shperblefte edhe atij per te Mirat qe po ben! Djali Incha’Allah ka jete dhe shendet

  • Dardania Dardania
   Dardania Dardania

   Mos i harroni mjeket ore njerz as njera pa tjetren nuk ban ,as parja pa mjek ska vler.

 • Eda Eda
  Eda Eda

  😥😥😥😥zemer 💪💪💪💪💪💪💪

 • Eda Eda
  Eda Eda

  Faleminderit zot 🙏🙏🙏🙏qe se kepute kte lule rinie faleminderit☝️☝️☝️☝️☝️💞💞💞sherim te shpejt zemer

 • Reshat Murati
  Reshat Murati

  Faleminderit Zotit te gjithe globit

 • Mri Qafalijaj
  Mri Qafalijaj

  Ta shperbleft zoti Elvis naci dhe shqiptaret per shqiptaret 🙏🙏😇💖

 • Drita
  Drita

  meshira dhe dashuria e allahut asht e madhe paq sgendet ky djalosh more zot🤲🤲🤲🙏🙏🙏

 • Tim Pikli
  Tim Pikli

  Pac jeten e gjat cun zoti te rujt

Faqja Tjeter
2TON - AKTORE
2:38
6 mln
Getinjo - Pare
2:54
428 mijë
TIKA - QELE
2:49
2 mln