Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )
03:04
3,347,796
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Komente
 • Genti Popi
  Genti Popi

  Luftuan trimat e shkret skenderbeu e shum te tj, qe te dalin sot bythjashte keto.pu pu pu kjo eshte semundje e ndyr jo korona

 • Muki_ Mitrovica
  Muki_ Mitrovica

  A po mendoni edhe ju si une qe Melisa i perngjan Jessica Alba's ??

 • Danim fan girl Army
  Danim fan girl Army

  ❌👂

 • Sihana
  Sihana

  qajo qika i paska hollankat e shkoqme

 • irgen1 myftaraj1
  irgen1 myftaraj1

  🤮🤮🤮🤮

 • Lulzim Fetahu
  Lulzim Fetahu

  ❤️

 • Shyhrete Morina
  Shyhrete Morina

  💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • bakushe jahja
  bakushe jahja

  Shum bukur melisa yll je 🥰🥰🥰🥰🤍

 • Elja
  Elja

  69K like lol.

 • Alked Zenelaj
  Alked Zenelaj

  Melisa me me mira ta honksha zemren

 • Koli Idol
  Koli Idol

  Behen.lloj e soj kengetar pa pik.lidhje ngatroni karin.me dollarin ju qifsha ropt

 • Neula Selenitsa
  Neula Selenitsa

  ❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺

 • bb4live inter
  bb4live inter

  Shkoni mor kara..nshqipni edhe thiu me marr mikrofon bahet kangtar

 • rivale_ vireo
  rivale_ vireo

  ik moj kare mutit tqifsha at fisin

 • Alkeos Plaku
  Alkeos Plaku

  Kjo kenga duhet mbajt per vetmbrojtje 🤣🤣🤣

 • Saimon Nikollaj
  Saimon Nikollaj

  Ti po me bullison😂😂👏👿

 • Desara Gega
  Desara Gega

  Pz dhe un nderrova vidio sa dole ti o melis🤣🤣pash zotin shum keq

 • Klea Baci
  Klea Baci

  I love you Melisa ♥︎♥︎♡︎

 • Uesli Kurti
  Uesli Kurti

  3 minuta keng 12 fjal ka then left the chat

 • Enri Maliqi
  Enri Maliqi

  Po kari Po

 • Artur Mcini
  Artur Mcini

  mesazhi i konges seni seni seni veni veni osht vec per ty

 • Christos Beats Production
  Christos Beats Production

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ferit Tafani
  Ferit Tafani

  je me e mira melis

 • Anxhela Anxhela
  Anxhela Anxhela

  Ma e mira je te dua shume Melisa kenge shume bukur sukesese

 • ff_ SNAKE __
  ff_ SNAKE __

  Mel to opp the most of ollmnbmmmlppp

 • Indrit Sula
  Indrit Sula

  Melisa ♥️♥️💋🥰🥰🥰😍

 • GENTA DOBRAJ
  GENTA DOBRAJ

  Shume e keqe muzika eshte melisa! Dhe ti je shume e keqe!....🤐💩😡

  • rreper shqiptar
   rreper shqiptar

   @GENTA DOBRAJ asht e keqe dhe ban pordh kuptoje

  • rreper shqiptar
   rreper shqiptar

   e keqe ene ban pordh sikur ka kap qiellin me dor

 • Valon TAHIRI
  Valon TAHIRI

  shesum viewsa me kill

 • Fatjona Hoxhaj
  Fatjona Hoxhaj

  😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

 • Motovip
  Motovip

  Hanksh mutin💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 • Qama Limja
  Qama Limja

  Wow Melissa ♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟

 • User User12
  User User12

  Me plq shum kjo keng dhe kjo vajz po sme plq klipi😕😂❤❤❤👊🌟

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili

  Kjo per mjeksi!!!Booo skan cjapin me femrat si kjo e ja cdel.

 • Arianagrande grande
  Arianagrande grande

  😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍

 • mark piroli
  mark piroli

  Love love so much and MELISSA TE DUA SHUM SHUM MELISSA

  • Mr Ledio
   Mr Ledio

   Ik mbushu,kar.

 • Melissa Kurpali
  Melissa Kurpali

  ♥️

 • Eraldo Pjetri
  Eraldo Pjetri

  Ja more frymen zogut😂

 • erind daci
  erind daci

  Uau te lumte melisa

 • Aferdita Marku
  Aferdita Marku

  Kujt ja ke detiku këtë këngë

 • Aliioo 4260
  Aliioo 4260

  Unë erdha per komentet por perfundova duke kontrolluar dhe komentet e komenteve 😂😂😂😂😂😂

  • Danim fan girl Army
   Danim fan girl Army

   😂😂si un

 • Jasmina Gjoni
  Jasmina Gjoni

  melisa te falenderoj shume per kengen eshte shume e bukur

 • Fabio 777
  Fabio 777

  Vënin vënin ëmrin ëmrin vtm kto ke kendu🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Nanen Ty
  Nanen Ty

  Tjeteren here deshu krejt mos maj tesh vesh hiq ma Nanen ty

 • alessio moretti
  alessio moretti

  sa here e keni kthy tek 0:51 per te pare.............. hahahhahah

 • alessio moretti
  alessio moretti

  dhe corapet ka te grisura kjo le te tjerat

 • Eri Eri
  Eri Eri

  Shum e bukur me kenaqe

 • Shehu' s
  Shehu' s

  Ma teksttt palidhjeee😂😂😂😂phaaaaa

 • 123 123
  123 123

  LIKE NESE STE PELQEN FAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 • Gold digger Jane
  Gold digger Jane

  Isha duke degjuar kete kenge, vjen macja me ben mutin mu te kembet 😠

 • My tarara
  My tarara

  A je ti pagjupe apo qka? 🤣🤣🤣🤣

 • Der hrvati
  Der hrvati

  I love albanian language 🇦🇱❤🇭🇷

  • alkida gjoni
   alkida gjoni

   😭😭😭😭😭🤦‍♀️

 • Narze Stroka
  Narze Stroka

  Puthe Fatjonin ne buz😘💋❤

 • Narze Stroka
  Narze Stroka

  Nfa Meisila❤❤❤❤💋💋per Melisen

 • Narze Stroka
  Narze Stroka

  Uaaauuu o zot❤❤❤😮😮

 • Orkide Official
  Orkide Official

  Breket e melises left the cat .jan gris 🤭

 • ROZETA BARUNI
  ROZETA BARUNI

  Ti je e vetmja qe e urren fationin por fationit nuk i intereson fare🥰

 • Glenis Imeri
  Glenis Imeri

  meli je ma e mir se ana fatjoni duhet mu kthy te ti prap

 • Erisa Keqi
  Erisa Keqi

  QUEEN

 • lola lleshaj
  lola lleshaj

  melisa

 • Edison Ndoj
  Edison Ndoj

  Qr qar kenga me kot qe kam nigju

 • King Tony
  King Tony

  Kjo Keng shkon per Mevlanin....

 • bukyyy
  bukyyy

  Ik mej shko blej tesha

 • Putin Putinovic
  Putin Putinovic

  Nje arsyeje ma shumë pse s'na pranon EUROPA 🤝 thank you for nothing 🤙🏼

  • Danim fan girl Army
   Danim fan girl Army

   Nothing for nothing😂

 • Francesca Mhilli
  Francesca Mhilli

  Kang ma jerme ske ku gje shko vesh naj pal pantallona.Po nuk pate ti bi un🥱😂✌

 • Lora Abdullahu
  Lora Abdullahu

  ♥️♥️♥️

 • Agetina Dyli
  Agetina Dyli

  Hajd se ksaj her i shkoi shum klikime ksaj vec e degjojn njrz nga kureshtja po n kengen e rralles as 1m zdi shkoj

 • Jolanda Kola
  Jolanda Kola

  Edhe getat ti kishe kontrollu tpakten😂🙉

 • Jolanda Kola
  Jolanda Kola

  Ca esht kjo keng vec senin venin ke thon😂😂

 • Samsung J1
  Samsung J1

  Thuaj bores qe te nderosh vendin😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁Te du shumë❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Je yll fare💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

 • Samsung J1
  Samsung J1

  U cmend Melisa

 • Ervis Kotorri
  Ervis Kotorri

  Kjo melisa me ket keng i ngrin tvdekmit nga varri i tremb 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Erlind Koxha
  Erlind Koxha

  Se dija qe kishte talent per muzike

 • Kookie Bts
  Kookie Bts

  Auto tune enters the chat

 • Zac is here
  Zac is here

  Report

 • Gentii Pancii
  Gentii Pancii

  Kenga vajti 3.1M dhe ju akoma vazhdoni shani😅

  • Daniela Lleshi
   Daniela Lleshi

   Vazhdoj e shajn sepse jan te djegur

 • Gojart Hidrej
  Gojart Hidrej

  Ose per andin

 • Gojart Hidrej
  Gojart Hidrej

  E ka ba per fatjonin

 • Llazar lala Llazar
  Llazar lala Llazar

  Mos kendo me, fama jote nuk ka jete te gjate pastaj kenga behet me shume se dy fjale, dhe ato dy fjale jane te pa kuptushme duke u perpjekur te manipulosh zerin qe nuk e ke per muzik. Stop endren e talentit, se nuk e ke, nuk mund ta perdoresh daljen e fames perthen si favor mundesie, ( pastaj femrat qe shkojne me shume meshkuj e kan te veshtire ose te pa mundur qe te gjejne parnerin jane shume konfuze me veten (eshte si puna e asaj fjales qe thone Bari eshte me i jeshil ne parcelen tjeter,

 • Argena Frroku
  Argena Frroku

  Melis du mu ba si ti🤩😍🥰😘😙😗😀😄❤️🧡💛💚💙💗💖💘♥️💓💞💕💟💌❣️💋❤️🧡💛💚💙💜

 • Bzdd Hhhggh
  Bzdd Hhhggh

  Dilje ne Takime Me Fatinonin me Meval

 • Bzdd Hhhggh
  Bzdd Hhhggh

  Oj Melise Po.Pse ike nga Progami Nga ....... Perputhen....... Kthehu Ne Perputhen Kthehu.... Ne Perputhen ............ .... . . ..... ..te Lutem

 • Greisi Murja
  Greisi Murja

  Yll🌟🌟shume bukur melisa

 • lola lleshaj
  lola lleshaj

  malisa

 • fatjona dajlani
  fatjona dajlani

  Skandaloze 🙄🤢

 • Flori Toplanaj
  Flori Toplanaj

  📺🔌

 • Darvin Toska
  Darvin Toska

  Sen I shpift 🤢🤮

 • Aferdita Marku
  Aferdita Marku

  A do të ketë kthehesh me ne perputhen

  • Danim fan girl Army
   Danim fan girl Army

   A do te ketë kthehesh me ne perputhen😂😂Me plq

 • buni
  buni

  Je ke qi robt ti ble klikimet

 • Aggresoor Team
  Aggresoor Team

  delosvdll❤dokzkgl

 • Bzdd Hhhggh
  Bzdd Hhhggh

  Oj Melisa ....per Dreqi Pillin pse Ike Nga Perputhen Tshati pse

 • Eduart Agalliu
  Eduart Agalliu

  Cte duhet kenga mi goc e ke pjerdhur me mire te meresh me mode hap 1 butik

 • o k
  o k

  Për zotin mou morën mend

 • Esta Halili
  Esta Halili

  Sa e bukur je

 • Esta Halili
  Esta Halili

  Sa bukur qe e ke ber o melisa kengen je shum e mirre

 • Baby E'
  Baby E'

  Teksti i kenges per me shume klikoni subscribe ne kanalin tim: Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty Ke menu qe prape te njejtat gabime prape ti me i bo Du me dit arsyen pse ti zemren teme ma ke vra Nuk po du me vazhdu Dashnia jone ka perfundu Vazhdo te njejtat sene me i bo Se na nuk jena mo [REF.:] Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty [REF.:] Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'’enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni [REF.:] Po du me ndrru vendin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin e kam bo per ty, veç per ty Tash tjerat t'enin, t'enin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjerat t’enin, t’enin Sa keq per ty, sa keq per ty Kom menu senin prom se tjeret i ke thy A m'don a s'me don? Me mu e ke kry A m'don a s'me don? Me mu e ke kry

 • Anes Hyseni
  Anes Hyseni

  O nenqime po ik more se sdin ti me knu po shko rri me atdheun ne kerr rruju me ta se kini ba shum lesh muta

 • Alban's channel
  Alban's channel

  shtriga keeqe

 • GD Kaci
  GD Kaci

  Të lumtë bytha Melisa. Pa pikë talenti dhe i bone 3 milion klikime.

 • Enrik 008
  Enrik 008

  Ku je o enver ti ndalojshe kto llaveshe me bo kong vet me autotune! Rrofte autotune per melisen e per mevlanin!

 • Alice Nike
  Alice Nike

  Pse flisni si njerez te depresionuar ; ziliqar ; pranoni te tjeret si jane ; na hapet zorret e barkut , me kto sharje neper rrjete sociale . Beni nje llogari me vete ; ta kishte kenduar kte kenge nje kengetare mirfillte do tju pelqente (edhe meqe na qenka Melisa hajde hedhim balte ) para se te shani te tjeret shikoni me ke q... nena , motra , kusherira etj pastaj shikoni palat e p... te ksaj ( apo ato e bejne fshehtas edhe kjo e nxjerr ne shesh ) ka shume gjera qe mua sme pelqejne por skam asnje te drejte te gjykoj jeten e tjeter kujt . Aq me teper te rrij ne rrjetet sociale duke hedhur vrer ( nese e bej do ishte psikopati ) na flisni sikur jeni ( zonja / zotri / zonjushe - perfeksioni ) ktej beni gjithe te zezat ktej beni gjykatesin moral te te tjereve 🤦‍♀️🤦‍♀️

Faqja Tjeter
Kida - Drunk
03:23
15 mln