Melisa dhe Andi takojne Arjanin ne shtepine e tij dhe....
03:20
82,209
Reddit
#perputhen
Per te mos humbur asnje video beni SUBSCRIBE.
.
Notice:
Notwithstanding the provisions of sections 106 and 106A, the fair use of a copyrighted work, including such use by reproduction in copies or phonorecords or by any other means specified by that section, for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching (including multiple copies for classroom use), scholarship, or research, is not an infringement of copyright.

Komente
 • R K
  R K

  Edhe ti Arjan si kto vec per klikimi se jemi msu me renat tusja turp as profesion skeni 0 po as ajo lavirja keng si ato rugacet qe lipin

 • Izmir Alcani
  Izmir Alcani

  🤮🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

 • Elida Pepmarku
  Elida Pepmarku

  Oh sa bukur

 • Flower
  Flower

  O zot jeni mbledh te gjith te semaforit,neveri e madhe nuk shifni mo🤮

 • Sara 85
  Sara 85

  Sikur tishin dal prej perputhen bashk do ishte vertetu tamon si nje program orgjinal, po me dallavere e me rrena nuk po na bon mo pershtypje keta dyt.

 • Rita Selimaj
  Rita Selimaj

  Kjo do te thote qe te gjithe konkurentet qe dolen nga programi kan genjyer. Po fat te.ken.

 • samsung sam
  samsung sam

  piupu😂

 • Lola Guri
  Lola Guri

  Andi Melisa super ♥️♥️🌟🌟😍😍

 • Klevis Buci
  Klevis Buci

  Nuk shefet me perputhen pa Melisen Andin Fatjonin dhe Anen e per super jan te 4 😘😘😘😘😘😘😚

 • Mariglena Gripshi
  Mariglena Gripshi

  Urime jeni yje

 • Rex Ali
  Rex Ali

  Po qka priteni nga Magar arijani qe i ja hup rruga ne oborr .

 • Vjollca Alla
  Vjollca Alla

  Melisa ishte bukuria e perputhen 😍❤️

 • Suzana Kola
  Suzana Kola

  ARJAN KONDOMI NJERIU I ZI, I ERRET, NJERIU I PRAPASKENAVE, I KULISAVE, I SKENAREVE NE PERPUTHEN KA MARRE PERSIPER TE BASHKOJ GJITHE QENIET E ULTA PA MORAL TE SHOQERISE QE KA MBLEDH NE PERPUTHEN DHE TE KRYEJ VRASJE TE KARAKTERIT NE MEDIAT PUBLIKE TE FEMRES KONSERVATORE TRADICIONALE. XHENUINE TE DREJTPERDREJT DHE ME INTEGRITET MORAL PERFAQSUAR NGA SINDI LOCI QE PER FAT TE KEQ TE KETIJ BUR(R)I ME KOMPLEKSE INFERIORITETI E VURI ME BYTHE NE UJE TE NXEHTE DUKE E SHPERFYTYRUAR NE SY TE PUBLIKUT SHQIPTAR...

 • All colors with Maida
  All colors with Maida

  Nese ju pelqejne *videot* e mia ju lutem beni *su bs cri be* 🙏🏻🙏🏻🤍

 • Myrt Temaj
  Myrt Temaj

  CIFTI MA I MIRI NE BOT

 • Tatjana Cani
  Tatjana Cani

  Melisa me ka pelqyer

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili

  Funderrina te gjithe,si jevgjit..

  • Toni Sula
   Toni Sula

   Jo si jevgjit por tamam jevgj ne tapij

 • nikoll gega
  nikoll gega

  Me te vertet asht patriot blerim dauti 👌🇦🇱

 • Diella Durgaj
  Diella Durgaj

  Bravooooo ky ashte cift origjinal. Jete te lumtur real aty kan qen si telenovel a u besohettttt

 • Lekë Dukagjini
  Lekë Dukagjini

  Po pse aktrojshi ne emision kur keni qenë te lidhur ncncnc qr

 • fjorela petoshati
  fjorela petoshati

  p

 • fjorela petoshati
  fjorela petoshati

  p

 • Tani Zefi
  Tani Zefi

  ♥️♥️♥️♥️

 • Majlinda Mina
  Majlinda Mina

  Tipa të tillë Arjanit i pëlqejnë shumë që te flasi mir Kurse me ata që janë për t'u admiruar bëhet estetik kur bën debat

  • Gjystina Baba
   Gjystina Baba

   Arijani ku fryn era kthe gunen ky eka vetem me sindin

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα

  Zoti arjan Perse bjen ne niveli. E andit dhe melises .jam dakort se nuk i thu kuj pse erdhe .por mos i nxjerr ne vitjo me ty

Faqja Tjeter
WE FINALLY MET.
4:08
1,6 mln