MC Kresha & Lyrical Son - Criminal Immigrant
03:08
2,832,597
Reddit
Stream or Download now "Criminal Immigrant" here 👇 lnk.to/CriminalImmigrantStores
Produced by: PINT
Lyrics by: MC Kresha & Lyrical Son
Beat, Mix & Master: PressPlay
Rec by: K-Master (PintStudio)
Video, Illustrations and Concept by: BERAT HASANI
All rights reserved: PINT 2021

Komente
 • Onur Demir
  Onur Demir

  MC kresha💥

 • Sami Ajrulai
  Sami Ajrulai

  The hard

 • Marco Piras
  Marco Piras

  Mc kresha eshte mbreti rrepit respekt

 • Islam Ferko
  Islam Ferko

  Art 👌👏👏👏🇦🇱👑

 • WorldAlb
  WorldAlb

  Rreperat me të mirë në shqiptari. Rap BIO

 • Love Audi
  Love Audi

  Jom si Audi dimer 😀👌

 • Mario Citrioli
  Mario Citrioli

  Kjo mlun 🔥

 • Adhurim Rajku
  Adhurim Rajku

  "Nstorit e mia cuditet dhe Liza" bruuhh stop sleeping on my man!🤦‍♂️

 • Agonシ
  Agonシ

  A

 • NoLaV Laloni
  NoLaV Laloni

  Bone me perkthim anglisht,se shum tekst i bukur dhe besoj qe e meriton me e ndegju krejt Europa👍👍👍👍👍👍👍👍👍👐👍👍

 • Elvan Hoxha
  Elvan Hoxha

  Burek me spinaq Respect haha

 • yuoop noke
  yuoop noke

  For the culture 💯✍🏻 #PINT

 • 123.982 views
  123.982 views

  nese sdo e kishte shpik tupak hip hopin do ishin kta 2 nuk esht thjesht stili me i vecant qe kan po dhe ma i miri ne gjith boten me tekst dhe audio tmrekullushem ." RESPEKT"

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Qfar teksti pz ofofofo ja kan qr shum fort

 • halim ismajli
  halim ismajli

  Pure hip hop bro ,👌👏

 • Mabun Alaska
  Mabun Alaska

  Jan pintat 10 vende bosh 30 vende me mut pastaj vazhdojn tjeret

  • yuoop noke
   yuoop noke

   pint

 • ap
  ap

  Jeni oaz në shkretëtirën e rap-it shqip.

  • yuoop noke
   yuoop noke

   sje normal o kresh lopa

 • gioyu comi
  gioyu comi

  For the culture 💯✍🏻 #PINT

 • aola wili
  aola wili

  can't find a better duo. Blessing my ears every single time

 • GAMING Shadow gamer
  GAMING Shadow gamer

  KING

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  Spo di qysh me thon mc kresha and lyrical son is real hip hop songs maker i love you guys ❤️🇦🇱🇽🇰🌶

 • Herald Hoxha
  Herald Hoxha

  Du tshof kush jan portretet tjera anash Adem Jasharit po nuk mund ta ndaloj muziken 😭

  • aola wili
   aola wili

   Rrespekte lyrical son mc kresha gjendja momentale nks new MEXICO city✌👑

 • Drilon Rrahmani
  Drilon Rrahmani

  Wwaie

  • gioyu comi
   gioyu comi

   can't find a better duo. Blessing my ears every single time

 • bilishu aliss
  bilishu aliss

  I’ve been waiting for a MASTERPIECE 🌶

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   Kta aq shume kan hi nfilma sa qe mendojn qe repi prejardhjen e ka nga shqiptart nfakt kosova

 • Ascension of the Eagle
  Ascension of the Eagle

  keng rrobqiresh. me titull shkerdhatash.

 • dolita windo
  dolita windo

  Kujt i kan mungu kto dy 🐐🐐’ #PINT 🌶🔥

 • Indro Al
  Indro Al

  Paranoja mka bo psikopat 👏👏👏

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   This is masterpice

 • MrFab YT
  MrFab YT

  Subscribe kanalin ton please. 1like = respect . Ne kanalin tone do te gjeni shumellojshmeri videosh .

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   check it out ✌️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Virtyt Hajtizi
  Virtyt Hajtizi

  pint

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   This is masterpice

 • RAJA FF
  RAJA FF

  Qfar teksti pz ofofofo ja kan qr shum fort

 • Scorpion
  Scorpion

  sje normal o kresh lopa

 • Lendi Ibishi
  Lendi Ibishi

  kush po e lexon kete mesazh zoti ja rujt familjen

 • Toni Brahimaj
  Toni Brahimaj

  E ke myt.... Nje nder kenget me te bukura ne shqiperi

 • Eduart Qollaku
  Eduart Qollaku

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • RICO
  RICO

  Tu rreziku rrugve cdo nat Paranoja mka bo psikopat

 • bofooit gojo
  bofooit gojo

  can't find a better duo. Blessing my ears every single time

 • Drinor Dellova
  Drinor Dellova

  Rrespekte lyrical son mc kresha gjendja momentale nks new MEXICO city✌👑

 • Lefteris Tare
  Lefteris Tare

  🇦🇱🥵

 • De facto Bessi
  De facto Bessi

  Kta aq shume kan hi nfilma sa qe mendojn qe repi prejardhjen e ka nga shqiptart nfakt kosova

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Like kush ka ardh me ngju vtm pjesen e kreshes🔥🔥🔥

 • FrankyP1990
  FrankyP1990

  people sleep on this lyricism for real, these are masters at their craft.

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Gango

 • ALBANIAN HIPHOP
  ALBANIAN HIPHOP

  This is masterpice

 • gega troopy
  gega troopy

  DOPE si gjithnjë MC Kresha & Lyrical Son

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   jav bana rrafsh Abonentet 316.000 bruda vazhdoni punen e art. ✨❤️

 • hen ko
  hen ko

  Legend's never die.

 • Benny Blanco
  Benny Blanco

  Kingat🇦🇱👐🏼

 • Protagonist Jakupi
  Protagonist Jakupi

  MC-Kresha më i miri. E ka ngrit hip hopin shqiptar në tjetër nivel👍👍

 • Tërnoci Madh
  Tërnoci Madh

  Algokommi për Shqipën e vërtet

 • bowen voowy
  bowen voowy

  That’s what I call Rythm and Poetry

  • hen ko
   hen ko

   Jeni shume tmire

 • Armand Xylit
  Armand Xylit

  This song hits personally, you two can relate with a particular type of ppl, solitary. Really liked it!! Test negative both :)

 • jigga gasi
  jigga gasi

  Real hip hop

 • soinhu foitu
  soinhu foitu

  Hands down they're the kings of rap in Albania

 • Amarildo Jashari
  Amarildo Jashari

  Like kush ka ardh me ngju vtm pjesen e kreshes🔥🔥🔥

  • bowen voowy
   bowen voowy

   Bablokat

 • Dini
  Dini

  jav bana rrafsh Abonentet 316.000 bruda vazhdoni punen e art. ✨❤️

 • Flamur Ademi
  Flamur Ademi

  Gango

 • Art Berisha
  Art Berisha

  🔥🔥🔥

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   PINT dhe TBA jan piedestali i Rap-it Shqiptar. Komplimente cuna me kte kang keni ba pak muzik ne kohen e pseudoartistave.

 • Art Berisha
  Art Berisha

  🔥🔥🔥

 • Art Berisha
  Art Berisha

  🔥🔥💣

 • Shkelqim Krasniqii
  Shkelqim Krasniqii

  2 legenda 🔥🔥🔥🔥

 • gesi gesi
  gesi gesi

  Super keng...realiteti shqiptar ky esht 😒😒

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   Respect from Greece i don't understand but it's catchy and i ask my Albanian friends ✌🏼

 • Albiona Thaqi
  Albiona Thaqi

  Jsjioa sdbkd

 • DARK
  DARK

  ❤️

 • eljan dule
  eljan dule

  Jeni shume tmire

  • niduoe stre
   niduoe stre

   Masterpiece

 • F V
  F V

  Definitivisht tjeter nivel👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • niduoe stre
   niduoe stre

   algone.info/slow/video/r3q0qqWHgoer2ok

 • The Big on Sport
  The Big on Sport

  🙅🏻 they call me criminal émigrant illegal

 • Leonit Hoti
  Leonit Hoti

  YYYYYHAAAA

  • Leonit Hoti
   Leonit Hoti

   as tash sjom une apet

  • Leonit Hoti
   Leonit Hoti

   sjom un veq hajt

  • Leonit Hoti
   Leonit Hoti

   ja sdi

 • valmir haskaj
  valmir haskaj

  Bablokat

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  Hands down they're the kings of rap in Albania

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi

 • saimir guri
  saimir guri

  PINT dhe TBA jan piedestali i Rap-it Shqiptar. Komplimente cuna me kte kang keni ba pak muzik ne kohen e pseudoartistave.

  • Arlind Qokaj
   Arlind Qokaj

   🤝

  • mikin lirou
   mikin lirou

   MC Kresha tjeter nivel👑🔥

 • Lazer Pepa
  Lazer Pepa

  Sa keq me vjen kur marr vesht se ju sju pelqen rinija po pelqej kto ordinerat qe sja ka haberin muzikes teksten e tyne edhe 5 vjeqat i kuptoj ndersa tekste e juaja as ne nga 30 si kuptoj me pak fjal ska pas as zdo ket ma te mir kurrrr love 2shja ma mir ne shqiptari per kyt lloj te muzikes

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   me: Criminal immigrant ilegal for you Like dhe subscribe pls

 • Sjilita Breuls
  Sjilita Breuls

  I love this song much love from the netherlands🇳🇱🇦🇱

  • mikin lirou
   mikin lirou

   Si gjithmon PINT ka bo HIT

 • Ra-m Ib
  Ra-m Ib

  Ky eshte rep 👍🏻

 • LedionGames TV
  LedionGames TV

  algone.info/slow/video/in_P0a9upnmBsok

 • Soiram Epithetoglou
  Soiram Epithetoglou

  Respect from Greece i don't understand but it's catchy and i ask my Albanian friends ✌🏼

  • Soiram Epithetoglou
   Soiram Epithetoglou

   @Squiffy Co i can feel that exists something hidden behind from this song ✌🏼

  • Squiffy Co
   Squiffy Co

   Its deep shit even albos dont get it

 • Anna Simina
  Anna Simina

  The best !!! Song ever

 • mill b
  mill b

  algone.info/slow/video/r3q0qqWHgoer2ok

 • Kuq Ezi
  Kuq Ezi

  *Masterpiece*

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh

  Ja qita italianit ket keng tash shqiptar asht🔥🔥🔥

 • Sono Io
  Sono Io

  Bravo 👏

 • opzz xsin
  opzz xsin

  can't find a better duo. Blessing my ears every single time

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi

  PINT 💯

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  This was the dose of vaccine we needed 🥺🥺

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Thjesht another level vllaqko P.I.N.T shum ekip e madhe dojn mu bo kombtare👊👊

 • Leart Jahiu
  Leart Jahiu

  Si gjithmon PINT ka bo HIT

 • 1124 2114
  1124 2114

  MC Kresha tjeter nivel👑🔥

  • opzz xsin
   opzz xsin

   BOSS

 • Info Seriale dhe Argetim
  Info Seriale dhe Argetim

  Lyrics MC Kresha: Jom si ODB me naughty by nature Kta opps jon nothin but haterz/ Dhe Dojn me t’kalbe n’burg pse i ke kape do pashteta/ po faktap o jeta kur n’muri po t'pshtetna/ e ardhmja vje nestra/ Ça po m’vyn louis kur tjetri s'ka tesha/ kejt bota n’protesta dajt robocopa me shkopa thejn eshna man/ ka shum idiota qe t’bojn per proteza man/ Plot hipokrita tu shtru hipoteza/ ti shum pe lun lojen po s’jon tu t’shku potezat/ po foli per headat qe i pi sikur dredhzat/ Qit sa dush ti pika man tu ka rrit bebza/ Jom tu sharrit versa se me arrit deshta/yea StarHopper po hupi me tesla n’space man/ Dog rruges t’suksesit do shkunen shum pleshta man/ t’shtunen mengjesi t’na qel si nji diamant/ Kolodont me ti zbardh dhomt nga columbiant/ lara croft dhipin e thirri pellumbi jem/ Polaroid foto nji kriminal emigrant/ Ref: Thojn koha sheron plaget, a mu shpresat mi kan vra E ardhmja moti m’ka vdeeek Rrugve tu u tret per para E gjith kur t’nesrit qohna Mdoket anderr krejt kjo drame They call me: Criminal immigrant ilegal for you Lyrical Son: Tu rreziku rrugve cdo nat, Paranoja mka bo psikopat, Kjo e jete e shpejt po don me m’tret’ Thriller i metrazhit t’gjate Pa titra E gjate osht nata kur mbizotron frika Gabon perpara veq mrapa pret thika Met kujtim si ne mahalla patikat Me Hekra nçant ma para se libra Rinia E sotit n’ nkriza nfajde per vija Criminal imigrant, ilegal viza Klandestin azilant shes monaliza Rrugve si militant per kto deviza Paret e bukes nkuzhin me kiMista Santa claus ni garazh thas me supriza N’storiet e mija çuditet Liza Mario Puzo e bi repin si nfilma Ref: Thojn koha sheron plaget, a mu shpresat mi kan vra E ardhmja moti m’ka vdeeek Rrugve tu u tret per para E gjith kur t’nesrit qohna Mdoket anderr krejt kjo drame They call me: Criminal immigrant ilegal for you Like dhe subscribe pls

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   Respekte

 • Troi Mustafa
  Troi Mustafa

  mc kresha o full tru eke myt un pe gjaj veten n tekstet tuja amig luw per juve

 • Lis Nikoliqi
  Lis Nikoliqi

  Nisha jan

 • Endrit Aliu
  Endrit Aliu

  Jom krenar qe jetoj n’epoken e Pint🌶🙌🏻

 • Besi Alia
  Besi Alia

  💣💣💣💣💣

 • Besi Alia
  Besi Alia

  👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️

 • Tirana Tirana
  Tirana Tirana

  Skeni lidhje fare me kto shqipfolsat qe jan neper treg.un jam 32 vjec ndihem shum i vogel ala mi ju ngju ju,rrespekte per ju🙏🙏

  • Joanna
   Joanna

   can't find a better duo. Blessing my ears every single time

 • Argjent Begolli
  Argjent Begolli

  Mc Kresha osht Reper me zor e njof qysh kur osht kon në tba Ky njeri edhe ather edhe sod di qysh i jep zor për me Kon dikushi

  • Argjent Begolli
   Argjent Begolli

   @Joanna tregoma domethanjen? Une veq thash qe osht reper me zor gjeth ika jep diqysh zor kur nuk ka provu me bo diqka prej mendjes ti Po gjeth kopijim.. unikkatili osht muzikant dhe tregon histori nkong the kan kuptim .. artwork lol 😂 🤦🏻‍♂️

  • Joanna
   Joanna

   Kjo muzik me domethanje edhe mesazh per jeten e rinis qe mos me gabu big up dope artwork creativity pint’s pun e pastert🔥🙋‍♂️

 • Enxhi Hasa
  Enxhi Hasa

  ❤️

 • niduoe stre
  niduoe stre

  Kjo eshte nga ato kenget qe do ti shoh ne perseritje shum here edhe pas disa vitesh si disa kenge te vjetra, qe tani rrall i shohim

 • Samir Aliti
  Samir Aliti

  P.I.N.T ✌🏻👏🏻💪🏻

 • Helium Straight
  Helium Straight

  Thjesht another level vllaqko P.I.N.T shum ekip e madhe dojn mu bo kombtare👊👊

 • A K
  A K

  Kjo eshte nga ato kenget qe do ti shoh ne perseritje shum here edhe pas disa vitesh si disa kenge te vjetra, qe tani rrall i shohim

  • niduoe stre
   niduoe stre

   Remzi Kresha me Llyrikalsonin 👌💘

 • Shqipe Bilalli
  Shqipe Bilalli

  BOSS

 • Joanna
  Joanna

  Smund tpritsha me dal prej punet me e ndi kangen kshtuqe e lidha me amplifikatorin e hipermarketit dhe e ndime te tan kangen 🤣🤣

 • eXtreme Official
  eXtreme Official

  Respekte

 • Arbër Gashi
  Arbër Gashi

  0:08 pidhiiiii i naaaaans byreeeeek me joguuuuurt.

 • psycho BUI
  psycho BUI

  ❤️❤️❤️

Faqja Tjeter