MatoLale - RESTO (prod by Stobs)
04:26
2,833,667
Reddit
𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeMATOLALE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/Matolale-Resto
____________________________
Rec. Blackout
Mix/Master Cohen Yusha
Video MaxProduction__________________________
#matolale #diss

Komente
 • MATOLALE
  MATOLALE

  ✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeMATOLALE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/Matolale-Resto

  • ERROR 666
   ERROR 666

   Ik mer kar gjej shoket

 • Klodi Vani
  Klodi Vani

  Ke harruar ti thoshe noizyt, kac bujar je se kur ra termeti doli me tengjere dhe kazana ne mes te rruges tu zi makarona tu va dhene njerzeve. Por besoj do ja permendesh ne disin e rradhes

 • Elson Zylali
  Elson Zylali

  Shum bukur te lumte.

 • Flori M
  Flori M

  Te paskan shku dem ato rrobat illirian 😅

 • XH H
  XH H

  Its just the beginning....⚡⚡

 • josu urr
  josu urr

  I fucking lovee itt, BUFFFF!! is it Albanian??

  • josu urr
   josu urr

   @sq ipe thousand thanks dude!

  • sq ipe
   sq ipe

   Yep

 • Fabio Dobrushi
  Fabio Dobrushi

  O matolale noizy ty te ka tek grusht

 • andreassu
  andreassu

  Je mut fare noizy o boss ti je trap ele varrossi o boss

 • MUSIC PLAYER
  MUSIC PLAYER

  ....

 • BOSÎÍ Lukaaa
  BOSÎÍ Lukaaa

  Hallall

 • Esli Fataj
  Esli Fataj

  😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

 • D-G
  D-G

  Ska rreper shqipri mos kapet nga bolet e noizyt nfillim pastaj me kap fam 🤣🤣

 • gamer ANI FF
  gamer ANI FF

  Matolale in the best

 • Fiona Hoxha
  Fiona Hoxha

  Me i miri je ✌♥️♥️♥️♥️💋

 • Partizani Albania
  Partizani Albania

  BRAVO TE QOFT ...

 • RIP_ KING
  RIP_ KING

  Bravo

 • ShqipShow
  ShqipShow

  Erdha Me c'lodh pak veshet 👂mbas asaj freestyle vk qe kishte nxjerr noizy

 • Raffaella Raffaella
  Raffaella Raffaella

  Matolale shume kenge e bukur komplimente o talent,ty te shkon rrepi ke ze paraqitje dhe karakter te forte 💪👑.

 • ShqipFlix - TV
  ShqipFlix - TV

  Kur degjoj kte kengen me kujtohet Sindi nga perputhen Se te dy keta se thon dot shkronjen " RR"

 • Nderim Aliti
  Nderim Aliti

  Mer be pichk famile njer gje noizy noizy shtej se tcoj nkaret bon si coll shko be nkaret se kategori e vogel ije ta ci familen

 • Erjon 71
  Erjon 71

  Ik more vogelush se ne i Vogel akoma ti sje per dissa akoma

 • Majlinda Hoxha
  Majlinda Hoxha

  Ik or klysh

 • Majlinda Hoxha
  Majlinda Hoxha

  🤯

 • Kejdi Skenderaj
  Kejdi Skenderaj

  Meritoni👉📲HAJDE NA FOL PER NOIZYN😂😂

 • Melinda 123
  Melinda 123

  Bravo💝💝

 • Brion Dungaj
  Brion Dungaj

  The other thing that you do not

 • Blerim Turkollari
  Blerim Turkollari

  Super kenge

 • Antoni Ruci
  Antoni Ruci

  Bro!! Noizy let down so many people that helped him on the way up!! Duda, Ak47, Mali G ... the line never ends. Icy, Eddie B, Don vidi and so many just suck up to him. Noizy needs to remember that back in UK people helped him when he got kiddnaped etc

  • sq ipe
   sq ipe

   Ashte dibran muti

 • florinjo
  florinjo

  Kush meno se ky diss esht tritol

 • Tattoo Fatjoni
  Tattoo Fatjoni

  Muzik vari karin

 • Armando Albania
  Armando Albania

  E fucke noizyn me kte keng bravo 👏 noizy esht bythqir I pabes

 • Geri Murrani
  Geri Murrani

  Super Keng i ke .. .... disit

 • Mariglena Hoxha
  Mariglena Hoxha

  ❤❤❤

 • KRIMINELI
  KRIMINELI

  Ky e ka ber super diss per tgjith ata klyshat e kurvave

 • Antonio Qeramixhi
  Antonio Qeramixhi

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Crazy Stan
  Crazy Stan

  algone.info/slow/video/pmmcp5WfkZWpjnU

 • Shukri Krasniqi
  Shukri Krasniqi

  I VETMI SHQIPRI QE NUK SHAJTI THMI OSE QKA PO DI UN E TREGOJ A TI NOYZIA ROSPIA OTRKARI

 • Shukri Krasniqi
  Shukri Krasniqi

  SHUM E FORT 1 KAFFE E KE PREJ MEJE FORT FORT

 • Hava Hava
  Hava Hava

  Po folka si burim.ademi🤣

 • Doci Blendi
  Doci Blendi

  Super DISS 😃

 • Kejdi Skenderaj
  Kejdi Skenderaj

  1:53 super

 • Ferari :
  Ferari :

  Fiks o matolale

 • Refs Tv
  Refs Tv

  Flak🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • gazi gazi
  gazi gazi

  Bravo matolal je gjigand nojzi shok bukshkels

 • Aldi Çullhaj
  Aldi Çullhaj

  Krenar per vlerat artistike Mato.. 👍🦅 Pa hatermbetje per 🦅 e tjere, ky djale ka sukses . Dua te shoh 1 here te vetme, me nje text gjigant bashk me Noizin Getoarin & grupin Hellbanians do dali basii 🎼 me i fuqishem i gjith koherave Bejeni per artdashesit e 🇦🇱 Mendojeni 😉

 • Bada Big
  Bada Big

  L

 • Pellumb Bajrami
  Pellumb Bajrami

  Ere bishe shume e bukure kenga edhe pse jame fanci nozyt

 • GAME PLAYER1
  GAME PLAYER1

  Je ma i miri

 • Niko Mekshi
  Niko Mekshi

  Ti se thu dot rr dhe na bon p9

 • ALINDRO TOSKA
  ALINDRO TOSKA

  OTR👑

 • Eglis Muca
  Eglis Muca

  Do hash rakun tim

 • Besnik Oboc
  Besnik Oboc

  Kush mendon se ky eshte nje plere para NOIZYT

  • Doci Blendi
   Doci Blendi

   Ky eshte e Ardhmja e Hip Hopit ne shqiperi 😉

  • brajan karabrahimi
   brajan karabrahimi

   un

 • Agim Farie
  Agim Farie

  🤣🤣🤣🤣🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼

 • Fatos Mustafaj
  Fatos Mustafaj

  Adonis

 • Ernest Gaming
  Ernest Gaming

  🖕🖕🖕🖕🖕🖕

 • Enes Musabelli_Official
  Enes Musabelli_Official

  Ik mso rr

 • Ajet France
  Ajet France

  Krejt shokt e nojzit i hikin nga grupi se nojzi esht rob qir. Ndersa stres rracpompa esht bashku gjasme me te ja bo shok. Ju qifsha robt e grupin nojzit dhe stresit. Respekte per talentat e ri. Marini don xhon matolale finem solo etjjj....

 • Alesia
  Alesia

  Shum bukur

 • Kamela Hoxha
  Kamela Hoxha

  BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • AIDA DEMIRI
  AIDA DEMIRI

  Hahahhaah

 • Mevlute Manallari
  Mevlute Manallari

  O mato o kar

 • Rezarta je më i miri Malo
  Rezarta je më i miri Malo

  🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Emanuela Sterkaj
  Emanuela Sterkaj

  Wwaaaa super e bukur

 • Xhuljano Narkaj
  Xhuljano Narkaj

  Kar Noizy t'a dha famen

 • Luis Luis
  Luis Luis

  Bravo

 • Ilsa Rildi
  Ilsa Rildi

  Dmth ne duhet te degjojme kenget e juaja kur ju i beni diss dhe shani njeri tjetrin. Pff

 • GT NO3L
  GT NO3L

  O matoooo mos shiko shume endrra se demtojn trurin

 • Anasue Ana27444
  Anasue Ana27444

  mato je me i mire je i madh respekte 💪💪💪💪💪💪💪💪

 • Iphone Phone
  Iphone Phone

  Po si ke ftyr me e sha mor varitars kur ty te ka bo buk nona e tij 🤮🤮

 • Andi Azizaj
  Andi Azizaj

  Mati gjigand mato talent mato kolloz

 • Elvis Visha
  Elvis Visha

  ngjoje pak varrosin flamma ngjoje dissi ma i fort esht i varrosit

 • Ajet Shima
  Ajet Shima

  Hallall ta boft zoti

 • Merudual Iso
  Merudual Iso

  💪🔥💪🔥💪🔥💪

 • djalingatropoja
  djalingatropoja

  algone.info/slow/video/gIvbsm1lkZxpzn0

 • Dejvi Dejvid
  Dejvi Dejvid

  Sa kar si je o Matolale a I bohet diss Noizit do hAsh dru prej grupit Otr kujdess Mamqyri

  • sq ipe
   sq ipe

   noizy asht dibran i karit

 • KAFKA FF
  KAFKA FF

  IK O RROT KARITI AKOMA SKE BO 1 VIT TU BO KONG TQIFSHA FARE FIZ 599 GRAD LIKE OTR LEGENDARY

 • Xhoni Troka
  Xhoni Troka

  Edhe pse jam me K.P.T FOREVER👑 por MATOLALE 🤗E KE DIEG sa per NOIZY ESHTE NJE PLER🤓qe sa mer fam njoni nga grupi i tij direkt e nxjerr nga grupi....grup plera😏

  • Xhoni Troka
   Xhoni Troka

   @Dejvi Dejvid mendimi jot sigurisht...😏😏😏😏 Un them mendimin tim.ti mendim tend.

  • Dejvi Dejvid
   Dejvi Dejvid

   Noizy eshte mbret mato eshte ne Kar

 • Dj ERIX
  Dj ERIX

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • ergys shkoder
  ergys shkoder

  super

 • ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ
  ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ

  Nojzy esht kar derr o kar

 • djalingatropoja
  djalingatropoja

  Diss Vahrosi 😂😂😂😂 sorry I can’t say Varrosi

 • djalingatropoja
  djalingatropoja

  Dy hreshta 😂😂😂 Varrosi “ me fal ruma se nuk mund te thush RRuma .......”

 • Kuj des
  Kuj des

  diss me i bukur ky eshte 😉

 • White Wolf
  White Wolf

  Hajde merrma ngoj se mandat ja kam vu emrin

 • Dafi Dafi
  Dafi Dafi

  Aty rri m bablok

 • maksi Poci
  maksi Poci

  Prej noizyt more fam

 • Amir Dullovi
  Amir Dullovi

  👍

 • Renato Otto D'Angelo
  Renato Otto D'Angelo

  bumping this in the town (oaktown,ca)

 • Sonila Sonila
  Sonila Sonila

  Po Kari Po ✓

 • Tony
  Tony

  Flamma vs Resto ? Like

 • LEOPARDO Krasniqi
  LEOPARDO Krasniqi

  Funeral paske bo e paske qi ket loj bravo

 • Diablo-Agario
  Diablo-Agario

  Fshije kët këng Se tvarrosi Varrosi🥱🥱

 • Besnik Stema
  Besnik Stema

  patoumnozin

 • RT_MAFIOZI
  RT_MAFIOZI

  OTR- ngatrroni Karin me dollarin kur po e pini barin

 • RT_MAFIOZI
  RT_MAFIOZI

  Bravoooooooooooo je njish

 • Florin Demiri
  Florin Demiri

  👏👏👏👏👏👏👏👏💪💪

 • ff mikel ff mikel
  ff mikel ff mikel

  E ja djeg qr👑👑🔫🔫❤

 • dritan samsung
  dritan samsung

  Matua thjesht mori fam nga noizy

 • best music
  best music

  ky mato prej noyzit mori fam

 • Orsi Alla
  Orsi Alla

  Ma shkelet buken tani vij ja u shkel me dy kom Ti nuk je real vazhdo dhe haje veten m’dhom Ti demek me seder ti demek je cun kampion Ti ke me u bo pishmon ateher kur per ty do jet shum von Ti je egoist ty ego jote ka me t’vra Jo mos mi fut my klyshat me mbo diss edhe me msha Edhe varrosin qe me demek na e ke si vlla Edhe varrosin e ke lon me jetu nshpi me qera Une e pranoj tkom lut se mke thon jam si kalama E une tkom dasht me zemer ti e di tkom dasht si vlla Po une i perball edhe vetem videot i ke pa Ja nxjerr 1 dite hakun secilit atyne qe mkan sha Kur une erdha n’studio rrepit ju ndez drite jeshile Fillove dhe ca kohe qe bojshe be n’koken time Ti talent si une ske pa as nuk ki me pa Ju nuk jeni grup me burra ju e dini jeni gra Si mpaske bo mu diss po mu mka bo buke nona jote Une tkom permen ne intervist tkom permen neper spote Une kom qen besnik e ti vazhdove gola boje Po une jam sulmus o k*r ti fus te porta jote A ju kopila tvegjel ja u q*fsha komandantin Kta t’vjetrit mkan inat se do ju marr mandatin Une kom aq seder sa asnjiher nuk e kom lujt zarin Ngatrroni k*rin me dollarin kur pe pini barin Ju jeni tgjithe t’pabes ju jeni tgjithe bukshkelsa Ju iqnit edhe shoket vetem me lidh 2 rreshta E kta qe heqin vetllen mduket heqin dhe sedren Une akoma me tvjetren tash kta tjeret ku mbeten (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje (Verse)2 Yoo ey Dhe le ta di gjithe bota qe ata tjeret smkan tut Ata kapen per fam se ju ka vdek ora nmut E punet e mira boji avash kan thon kto pleqt e urt Kush tha i urt o k*r ta dish une nuk jam mir nga trut Ti ti nuk je mafioz une e di mir ti ske kap trup Me qen me nejt me ty pasha Zotin per mu shum turp Adoleshentat qe ty t’rrin per mu folin but Se ne kemi pas vepra nuk pertojm me ti nxjerr trut E kto sjan llafe boshe ik pyt se do t’tregojn 15 lask*ra vijn po dhe prap se pranoni Po qysh me seder ti kur shokun tat e spiunon Edhe 1 here e vertetum ke me vdek si barbon E ju tjeret ik pysni per mu n’secilin rajon E nese del njoni qe 1 deklarat ma fakton Une e lej muziken dhe Mato sprek mo mikrofon O k*r i vogel kto qe thu as fmija sti beson (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje