Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021
1:32:41
1,304,747
Reddit
Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komente
 • Thomas Minecraft
  Thomas Minecraft

  shqipja Queen

 • ALBI KOCI FILE TEMA
  ALBI KOCI FILE TEMA

  Μαnfund i dol fjala vllezerve lleshi plasi dhe dajaku😂😂😂jan super yje

 • Zylfi Sadikaj
  Zylfi Sadikaj

  Data 28

 • Rimesa Rinesa_shala
  Rimesa Rinesa_shala

  ♥️

 • Laci 33
  Laci 33

  Ishalla nuk kthehet ai harbute ERI AI ESHTE GANGO

 • Hotel Velkom
  Hotel Velkom

  Andi ,Atdhe respekt per ju shum me pelqeni te dy. Ju lumte per kurajen djem te shkelqyer. Bravo kosova jam me ju. Pse ska vajza nga kosova, me guxim vajza ndryshoni boten. Pershendetje per epinionistin, po harroj coronen me ju. Hvala.

 • Hotel Velkom
  Hotel Velkom

  Po pres sot dua te kthehet ai djali eri e ka shpirtin te paster kurse emocionin impulsiv. Dua te prputhen mevlani me Ledijanen .Antonela te dua shum, pershendes te ghith te rinjt ,bravo per kurajon dhe deshiren per ndryshime. Ju lumt,faleminderit per kurajon.emision i bukur ju shof , ju ndjek nga mali i zi. Djemte te stilizuar vishen me bukur se vajzat. Djem te shkelqyer, bravo Juli bukur qe je ndryshe. Mevlan je favorit i im. Bravo MEVLAN, shembull je . Madheshtore

 • Dren Morina
  Dren Morina

  Palim total nga Juli

 • Anna Anna
  Anna Anna

  Ky mund te jet lexuhesi i madh i librave por duket qe esht thjesh nji debil

 • Blero Duraj
  Blero Duraj

  Kto puthjet si pa shije dhe lezet. Arjani thot fjal me vend.. Ejo kto puthje kalamaqesh

 • Marjo.
  Marjo.

  15:17 "Te ngrihesh, te ikesh, te kercenosh, jane te gjitha tiatro" -tha mjeshtri, shikoni pak perqeshjen ne 18:13. Nuk e di ku i keni syte e veshet ju o njerez, po ky gjate gjitheee kohes eshte perpjek tja ngeci dopjo gjashten Sindit, hiqet si viktime dhe vazhdon e perbuz me ironi dhe nuk mban pergjegjesi. Burracak

 • Drane Gjergji
  Drane Gjergji

  Sindi ka arfhe te jape llogari apo te kerkoje llogari perseri nuk don mos e pranoni.

 • Drane Gjergji
  Drane Gjergji

  Bravo Arjan Konomi po shpjegon shume drejt .Te lumte! je shume i mire!

 • Drane Gjergji
  Drane Gjergji

  Ik moj sindi ti nuk din te jspesh llogari.

 • Drane Gjergji
  Drane Gjergji

  O sindi ti a erdhe per te kerkuar falje spo te kerkosh falje?

 • Ikra Saiti
  Ikra Saiti

  Kjo sindi nuk po din e as me ich as valle 😂😂

 • keli zhuri
  keli zhuri

  Si i shkojne servilat mrapa

 • Teuta Luka
  Teuta Luka

  Turp, turp turp te gjithe ju bulizuat nje 22 vjecare! Sikur po e kryqezonit...

 • Anny Gjokhilaj
  Anny Gjokhilaj

  Badigarded e sindit lol 🤣🤣🤣

 • Dona Rudi
  Dona Rudi

  Arjani u zhduksh se ske fjal me vend qe ofendon sindin turp 😡

 • Jonida Balla
  Jonida Balla

  κ ευ ξδ νρξ τ βρητ β η ❤️❤️💋💋❤️❤️🇦🇱🇦🇱

 • Ada Kasmi
  Ada Kasmi

  Ka arritur koha e 2021 edhe sindi qe esht nje vajz qe per moshen qe ka esht shum e zgjuar dhe me shkoll dhe fakti qe esht e vjergjer nuk vlersohet por nenvlersohet dhe ofendohet! Kush ka mendje ne kok e shokon shum qart se juljani esht nje "hippie" per ata qe nuk e din bomethenjen e fjales hippie munden te futen ne google hippit jeton neper qadra duke ber camping dhe duke pir hashash !

 • e s
  e s

  Bora paska lexuar me ne fund komentet tona e i thote Arjanit flm.Bravo Bora po fute edhe Olsen ti lexoj ndonjeher te mar ndonje ide

 • Xh. H
  Xh. H

  Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏

 • Isa M.
  Isa M.

  Ashtsex

 • Isa M.
  Isa M.

  Me mbrojt

 • Isa M.
  Isa M.

  Glückli

 • Isa M.
  Isa M.

  Vellamoterbashkim

 • Isa M.
  Isa M.

  Veqesesesenipluher

 • Isa M.
  Isa M.

  Bota eshte

 • Armend Bllaca
  Armend Bllaca

  moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Isa M.
  Isa M.

  Punpapun

 • Isa M.
  Isa M.

  Ejsidi

 • Isa M.
  Isa M.

  Segzistonledhatime

 • Isa M.
  Isa M.

  Gabimeat

 • Isa M.
  Isa M.

  Gabimeat

 • Isa M.
  Isa M.

  Sesh zakonisht

 • Jonida Balla
  Jonida Balla

  ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋

 • Kujtim Kanani
  Kujtim Kanani

  Pravo juli

 • Sara Italy
  Sara Italy

  Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂

 • Hasani Bleron
  Hasani Bleron

  arjan konomi mkalli hahahahhaha

 • Sara Italy
  Sara Italy

  Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷

 • Besa Qinami
  Besa Qinami

  o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh

 • Ylli Bulla
  Ylli Bulla

  Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢

 • Coco Jumbo
  Coco Jumbo

  Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon

 • Lani lena
  Lani lena

  Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Coco Jumbo
  Coco Jumbo

  Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi

  • Coco Jumbo
   Coco Jumbo

   @abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   Sindi eshte shume e mire

 • Lani lena
  Lani lena

  E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin

 • Ben Beni
  Ben Beni

  Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans

 • Matilda Moni
  Matilda Moni

  Sidi ke shum dret

 • Erisa Qose
  Erisa Qose

  Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty

 • Albanian Blood
  Albanian Blood

  kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂

 • Kralb Oz
  Kralb Oz

  Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!

 • Sevda Berisha
  Sevda Berisha

  nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen

 • mirela ismaili
  mirela ismaili

  ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb

 • Dt Lideri YT
  Dt Lideri YT

  .

 • Arigona Kasaj
  Arigona Kasaj

  E kan qa

 • Andi Tiron
  Andi Tiron

  Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija

 • ermenisa feka
  ermenisa feka

  Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂

 • Anton G
  Anton G

  Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %

 • aola wili
  aola wili

  Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo

 • Valbona Nurcellari
  Valbona Nurcellari

  Sindi eshte shume e mire

 • Anton G
  Anton G

  Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏

 • Alb123
  Alb123

  O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU

  • aola wili
   aola wili

   Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 • Sidorela sida
  Sidorela sida

  Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Megi Dapi
  Megi Dapi

  Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑

 • Gotshot 83
  Gotshot 83

  Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣

 • Mr. Morningstar
  Mr. Morningstar

  Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃

 • Ali Jaan
  Ali Jaan

  Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat

 • nairodMusic.
  nairodMusic.

  15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣

 • Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda

  Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣

 • Mr. Morningstar
  Mr. Morningstar

  Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh

 • Bleron Feta
  Bleron Feta

  Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo

 • Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda

  O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon

 • butrint beshiri
  butrint beshiri

  Arjani be like: hajdeni te baba

 • butrint beshiri
  butrint beshiri

  Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi

 • Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda

  Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre

 • Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda

  Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal

 • X xx
  X xx

  Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 • Ina Bimbela Grijalva
  Ina Bimbela Grijalva

  Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄

 • your dad
  your dad

  naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.

 • Amarilda Gjeci
  Amarilda Gjeci

  Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂

 • Albany Akakaka
  Albany Akakaka

  Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...

 • Moza Moza
  Moza Moza

  o Juli ti qenke tip ore bravo prz

 • Korina Ymeri
  Korina Ymeri

  O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯

 • Albany Akakaka
  Albany Akakaka

  Ana je as

 • Albany Akakaka
  Albany Akakaka

  Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua

 • Albany Akakaka
  Albany Akakaka

  Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish

 • Best Sisters Forever
  Best Sisters Forever

  Super

 • Best Sisters Forever
  Best Sisters Forever

  ♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Fatjan Basha
  Fatjan Basha

  O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.

 • Adriatik Diku
  Adriatik Diku

  Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj

 • denis berberi
  denis berberi

  H

 • Albany Akakaka
  Albany Akakaka

  Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,

 • Albany Akakaka
  Albany Akakaka

  Respekte Arjan konomi je shum I mir

 • Stelio Tobli
  Stelio Tobli

  Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk

 • Rroni Rroni
  Rroni Rroni

  Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣

 • Rigel Hoxhaj
  Rigel Hoxhaj

  Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene

 • Esmeralda Murati
  Esmeralda Murati

  Bravo Arjan Konomi 👏👏👏👏 Mir ja bere kesaj debileje Sindi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Faqja Tjeter