Lorenc Hasrama - Ti kam Bo Hallall (Official Video)
03:18
612,482
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics - Irkenc Hyka
Mix & Master - Jojo
#lorenchasrama #tikombohallall #onima #irkenchyka

Komente
 • MANUSUPERCOOLFANTASY Dance
  MANUSUPERCOOLFANTASY Dance

  Zeri super ,keng e bukur mekatet i ke me la ❤❤👍👍🤩

 • Bela Bela
  Bela Bela

  Me muzik dhe tekst nga Irkenci dihet qe esht cdo keng perfekte 😍 Zeri i mrekullueshem ! 👏🏻

 • _rm_19_ _rm_19_
  _rm_19_ _rm_19_

  Zoti trujt vetem suksese ne jete lorenc hasrama

 • Arjan D
  Arjan D

  Kta qe bojn dislike, a skan qa bojn tjeter gjo,apo klikun per filem e ju dul muzik 😉.

 • Fatbardha Hoxha
  Fatbardha Hoxha

  Zoti te rujt kudo qe ndodhesh, flm per zerin tend fantastik qe na dhurove❤️❤️❤️

 • L. Ll
  L. Ll

  Nje keng shum e bukur 🌟

 • E
  E

  Si kengetare je 👌👍 po ama ne intervista je 🥴

 • Majlinda Gjyzeli
  Majlinda Gjyzeli

  Ti kam bo hallall uau ! Lorenc nuk te kisha njoft me pere si kengetar ,por kete kenge e ke qare ,e nigjoj shpesh, suksese 🌟😊

 • Eliona Elaa
  Eliona Elaa

  😔😔😔😔

 • Sara Sara
  Sara Sara

  💖💖💖💖💖💖

 • Margarita Beti
  Margarita Beti

  Teksti: Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… Unë të jam lut ty, mos mem vra Ty s'ta ka ni, ke pas dëshirë me m'pa t'u qa Këtë nat' mëkatet ki me i la N'kët dynja… I kam thënë zemrës, unë e du du du… E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… I kam thënë zemrës, unë e du du du E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje…

 • luiza Qose
  luiza Qose

  Bravo super kenge

 • Andreia Andrei
  Andreia Andrei

  Bravo o Lenco hallall zoti ti rujt

 • Erida Smeli
  Erida Smeli

  So beautiful song💙

 • teuta lame
  teuta lame

  Suksese

 • tjeter kush
  tjeter kush

  Zëri dhe stili I muzikes si irkenc hyka!

  • Gangsters’ league the book
   Gangsters’ league the book

   Ai e ka shkrujt

 • piccola fiorella
  piccola fiorella

  Vej me bast qe ne kete keng si ne tekst dhe ne muzik ka gisht IRKENC HYKA ...vetem ai e ka kte lloj melodie dhe kto lloj tekstesh ....suksese lorencit...shume e bukur kenga , me hapi plaget

 • ludjana dybeku
  ludjana dybeku

  Super zë dhe këngë, bravo 🥰👏

 • Anila Miza
  Anila Miza

  O ZOT SA E BUKUR...... 👏👏👏👏👏👏👏😍

 • cerri murati
  cerri murati

  Un sja boj hallall klodit qe me ka tradhtu per 15 vite rresht zoti inshalla ma mer hakun 😔

 • Valentina Tzertzi
  Valentina Tzertzi

  Super kenge 👌😔😔😔

 • Best Music
  Best Music

  algone.info/slow/video/cpyZyWqcap-X0Ks

 • BROOKLYN_BB4LIFE BOY
  BROOKLYN_BB4LIFE BOY

  Na e coptuat fare zemren me kte keng

 • Sonilda Brozi
  Sonilda Brozi

  😍🥰🌍👌

 • Samsung Play
  Samsung Play

  Sh kenge domethenese 😍Bravo dhe suksese🌹Pse nuk beni nje bashkpunim ?😍

 • Antonio Matishi
  Antonio Matishi

  super kenge👍👍👍👍💖💖💖

 • Gerta Doci
  Gerta Doci

  Super 💋💋💋❤❤❤❤ Fiks per ty VM😭😭😭😭

 • Elsa Shkodër
  Elsa Shkodër

  Super 👏👏👏

 • Viola E
  Viola E

  💔💔💔💔💔

 • Kevi Dulo
  Kevi Dulo

  Super

 • Lina Kaja
  Lina Kaja

  Shum e bukur kenga bravo 👏 👏❤️

 • Silva Valteri
  Silva Valteri

  👏👏👏

 • Alba Musa
  Alba Musa

  Super kenge halla vuajtje e mija shume me kuptim 🤞😢😢complimenti djalosh

 • Ida bisha
  Ida bisha

  👏🏻👏🏻

 • RiKi RiKi
  RiKi RiKi

  Hahahaha e qiti Andi moden e vetulles te prem krejt ja nisen edhe kongatart tash bravo andi i fort je ahahhahahaahhahaahha

  • doriana hasaj
   doriana hasaj

   Po ca andii m vlla lorenci ka qe n2019 qe ka ashu iher

 • Nimet Pervizi
  Nimet Pervizi

  edhe pse me beri te vuaj ja bej hallall

 • Enxhi Tora
  Enxhi Tora

  👏❤️

 • Turi Tt
  Turi Tt

  Super fantastike!

 • Alma Ferhati
  Alma Ferhati

  Super 👏👏

 • Desila kodragjini
  Desila kodragjini

  Sprr kenge😍💜 i love it

 • mondi j.k
  mondi j.k

  Bravo. Shum bukur

 • lolita chikita
  lolita chikita

  Super kenge super vokal fjale te bukra shum suksese Lorenc..❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • jona jona
  jona jona

  💔

 • Alexa J S
  Alexa J S

  💙

 • Anxhela Tola
  Anxhela Tola

  👌🏼

 • Monika Sedlmeir
  Monika Sedlmeir

  ❣️

 • Sareta Bega
  Sareta Bega

  ❤️🤛🏼

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra

  Er ist so süss🥰❤😍

 • Alin Badea
  Alin Badea

  Romania❤️❤️❤️🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴

 • Rilo Beats
  Rilo Beats

  🔥🔥🔥

 • Andia C
  Andia C

  Bravooo😘😘😘🤗🤗🤗❤❤❤😍😍😍

 • Valbona Valbona
  Valbona Valbona

  Super kenge👍

 • ROBERT SHKURTI
  ROBERT SHKURTI

  Play in 1.25 speed

 • mani s
  mani s

  Hera e pare qe e dogjoi por kendoka bukur. Suksese ne krijmtarinë e ardhshme!!!!!!

 • Asi Asi
  Asi Asi

  o zott🥺 sa keng e bukur💜✨🐻

 • Denisa Dena
  Denisa Dena

  Kurre nuk jam zhgenjy prej teje...I madhi Lorenc....SUKSESE...

 • Manu Burreli
  Manu Burreli

  Shum Kong e mir 👏👏

 • Gioia Hyka
  Gioia Hyka

  ❤️❤️❤️❤️

 • Orges Bixheku
  Orges Bixheku

  Irkenc hyka nk zhgenjejn m tekstet ❣️❣️ super kenga🤩

 • Eris Kanani
  Eris Kanani

  Pse me duket si dora e irkenc hykes mua 😉

 • Alida
  Alida

  Nuk behen hallall dhimbjet qe te falin pa arsyee.....suksese per kengen!

  • Erta. B
   Erta. B

   behen 😔 kur dashuron fort behen hallall te gjitha,leri vec zotin

 • ROBERT SHKURTI
  ROBERT SHKURTI

  Ca zeri qe ka.....shume kengetar I mir

 • The Best
  The Best

  Shm keng e bkr ✔☺

 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao

  Super Lorenc👍

 • Agron Sula
  Agron Sula

  Shum bukur 👏👏 te kendoft zemra

 • Jonida Beta
  Jonida Beta

  😍😍😍😍😍

 • Juana Gerduqi
  Juana Gerduqi

  O zot sa e bukur , ti kam ba hallall krejt vitet qe mi more 😔😔😔

 • klara maliqallari
  klara maliqallari

  ti kam bo hallall liket super keng🥰🥰

 • Kasandra Pako
  Kasandra Pako

  O zot🥺Sa e bukur ❤️❤️❤️

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja

  Respekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy e ke qa kte kongen kush lendon zoti e vraft sepse ka zot mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn

  • Lori Tirones
   Lori Tirones

   T lumt goja danoço

  • Bledi Lamja
   Bledi Lamja

   @E sepse kan ndryshu gjonat lendojn me shum femrat

  • E
   E

   🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣 me cfare kuptimi e ke se copash na ben 🤣🤣🤣🤣

  • Bona
   Bona

   @Toni MontanaPo sigurisht, 👍☺🤗🤗

  • Toni Montana
   Toni Montana

   Bona fjal me vend

 • Danissa Sochor
  Danissa Sochor

  Soooo beautiful song 💎

 • Tea Fori
  Tea Fori

  Bravo Lorenc , e kam pritur me padurim nje kenge te re 🥰

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Tao BCool
  Tao BCool

  As nuk ja boj hallall hic 🤣🤣🤣 be well 🙃😘

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Bora Çeliku
  Bora Çeliku

  Ky refren..💘👏

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Tiana Loca
  Tiana Loca

  ❤️❤️👍🏻👍🏻😊

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Ecaterina Maria
  Ecaterina Maria

  Super from Romania 👌😍🇷🇴

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Qwe Dsa
  Qwe Dsa

  😉

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Skhendi Pepaj
  Skhendi Pepaj

  👏🥰

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLI

  Bravo shum e bukur 👍👍

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Arbana Ameti
  Arbana Ameti

  Suksese..

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Ilda Koci
  Ilda Koci

  ❤❤❤❤❤❤😍😍🥰🥰🥰🥰🥰

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Bashkim Kadishani
  Bashkim Kadishani

  👌💜

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Vladimir Bualli
  Vladimir Bualli

  Super

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Ersilda Koritari
  Ersilda Koritari

  👏👏👏👏

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Era Delia
  Era Delia

  😍😍

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Xhoana Talo
  Xhoana Talo

  Si kenga dhe zeri super 👏👏

  • Xhoana Talo
   Xhoana Talo

   @Hitet Shqiptare te bera

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Erisa Hajrulla
  Erisa Hajrulla

  Sa e kam prit o zot super 😐😐

  • Erisa Hajrulla
   Erisa Hajrulla

   @Hitet Shqiptare te bera sub ☺☺

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • xheni lasku
  xheni lasku

  ❤️❤️❤️

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Enki Stafhasani
  Enki Stafhasani

  O te lumt ajo goj o vlla....

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Dhurata Kellezi
  Dhurata Kellezi

  Suksese!🥰

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Rexhino Doko
  Rexhino Doko

  super kenge suksese🤘

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Ro mina
  Ro mina

  😍😍😍

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Lorena Manellari
  Lorena Manellari

  Like kush e plq vr8❤❤❤

  • Lorena Manellari
   Lorena Manellari

   @Hitet Shqiptare po patjeter

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Arsi Cena
  Arsi Cena

  TE LUMTE GOJA LORENC HASRAMA NJE KENGE BALADE SHUME E BUKUR BRAVO SUKSESE TEKSTI TI KAM BO HALLALL TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PA TE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE UNE TE JAM LUT TY MOS MEM PA TY STA KA NI KE PAS DESHIR MEM PA TU QAJT TE TERA MEKATET KE MEI LA NE KETE DYNJA . TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH UNE NUK MUNDEM MET HARRU TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE . TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE TEKSTI DY TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH NUK MUNDEM MET HARRU . TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI DY TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE

  • Asi Asi
   Asi Asi

   @Arsi Cena dhe me vjen mire qe e ndryshove ate gabim te vogel🥰

  • Asi Asi
   Asi Asi

   @Arsi Cena gjithsesi asgje hic

  • Asi Asi
   Asi Asi

   @Arsi Cena asgje thjesht rradhes tjt me kujdes se ndoshta ai person qe t shkrun preket

  • Arsi Cena
   Arsi Cena

   @Asi Asi TE KERKOJ NDJES DHE FALJE POR ISHTE THJESHT NJE MENDIM SEPES EDHE VIPAT E KTHEJN FJALTE GJUHNE ANGLISHT PRANDAJ TE KERKOJ NDJES DHE FALJE PERSRI FALEMINDERIT DHE NJE HER PER KOMENTIN RESPEKT PE FUND

  • Asi Asi
   Asi Asi

   @Arsi Cena jo sjm lorenci pa merak

 • Ornela Bejdo
  Ornela Bejdo

  Ja kam bere hallall vertet gjithcka, pavarsisht se si erdhen gjerat. ❤️

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • bora _ bora
  bora _ bora

  Super 😘😘😍😍💖💖

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.

 • Sene Sene
  Sene Sene

  Vallaj hic sja boj hallall!

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • Dajana Shuli
  Dajana Shuli

  Adhurim 🥰❤

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

 • ꪑꫀꪶꪖ 02
  ꪑꫀꪶꪖ 02

  Hajde te gjith bashk like per lorencin se ka ze te mrekullueshem🔥🔥🔥🔥🔥

  • ꪑꫀꪶꪖ 02
   ꪑꫀꪶꪖ 02

   @Cenaj Nertilaa 😘😘😘🤗🤗

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

  • Cenaj Nertilaa
   Cenaj Nertilaa

   😘😘🤗🥰🥂

 • Ervi Ervi
  Ervi Ervi

  Ze fantastic, Suksese 👏👏👏

  • Hitet Shqiptare
   Hitet Shqiptare

   Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh

Faqja Tjeter