Lorenc Hasrama - Pafund (Kenga Magjike 2021)
03:16
259,873
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Co Produced By JoJo
Mixed & Mastered By JoJo
#LorencHasrama #ONIMA #Unix #KangaMagjike2021

Komente
 • Robert Gjedia
  Robert Gjedia

  Ze, melodi, ndjenje dhe tekst! Kenge e bukur! Suksese Lorenc!

 • C
  C

  Kenget e Lorit jane magjike

 • Eda Bullakja
  Eda Bullakja

  Nje mrekulli. Perfect voice, music etc

 • Zana Borici
  Zana Borici

  9

 • Kreku Kreku
  Kreku Kreku

  ♥️♥️❤️💋❤️❤️👍

 • Anxhi Gerti
  Anxhi Gerti

  Pse nuk merr pjese te festivali kenges? Do doja shume te degjoja zerin dhe emocionin tend ne Eurovision 😍

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  BRAVO.MIREMENGJES FITORE.

 • Dorian Shaba
  Dorian Shaba

  👏👏👏👏

 • kam mendimin tim
  kam mendimin tim

  Me eshte fiksuar kjo kenga , dhe une jam ne nje lidhje te shendetshme po prape e ndjej kt kenge 💔💓💓

 • Ardian Çoçaj
  Ardian Çoçaj

  Kjo esht kenga fituse pa diskutim je super kengetar super vokal super njeri bravo suksese je fantastik shpresoj ta fitosh sepse e meriton

 • sidorela gjoni
  sidorela gjoni

  O Zot çfarë këngët Bravo 👏👏👏👏

 • Erjon Musaraj
  Erjon Musaraj

  BRAVO IRKENC DHE LORENC. PO E MBUSHIN TREGUN MUZIKOR SHQIPTAR ME BALADA TE PA PARA

 • Erjon Musaraj
  Erjon Musaraj

  Woww kjo Balade duhet ta fitoje Kengen Magjike. Kjo do te jete Histori personale shumkujt. Shume e gjejne veten ketu. Bravooooo

 • Angel Angel
  Angel Angel

  Cfar super zeri wooow

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  OK.

 • aroma catering
  aroma catering

  Bravo naçut

 • Areti Goxhaj
  Areti Goxhaj

  Bravo Lorenc .Kenge e mrekullueshme interpretuar aq bukur nga ju .Te lumte .

 • Shpetimi Hasani
  Shpetimi Hasani

  Melodia dhe zeri jane SUPER!! Te uroj suksese Lorenc🌟✨😁😇😇😍

 • Tatjana Tosuni
  Tatjana Tosuni

  E bukur ,e ndjere !!!

 • Renato Elmas
  Renato Elmas

  Zeri me i veçant i artisteve djem

 • Rafaela Haxhiraj
  Rafaela Haxhiraj

  Bravo

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  OK

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  OK.

 • silva gjoni
  silva gjoni

  Xhoi Molla te pershendes 😊

  • Xhoi Molla
   Xhoi Molla

   🥺🥺 perl

 • Arlinda Demiraj
  Arlinda Demiraj

  Shume kenge e ndjere dhe profesionale

 • Elisabeta Firaj1
  Elisabeta Firaj1

  Super

 • Igli Islamaj
  Igli Islamaj

  Këndon bukur dhe kënga ësht një perlë

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  I HAPE SYTE GJAKU ME NDALON.KENGA JOTE NUK NDALE SE NDIGJUARI CDO DITE.BRAVO.

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  I HAPE SYTE ME KUJTIMET ME TE BUKURA.UNE TE KAME DASHUR SA DHE JETEN E JEPJA PER TY.GRANDE.

 • Eris Kanani
  Eris Kanani

  Duket dora e irkencit super harmoni

 • Alina Lupascu
  Alina Lupascu

  Faleminderit për këtë këngë🎼🎤👍

 • Sanie Sulollari
  Sanie Sulollari

  👏👏👏👏👏🙏👍🌹🙏🙏🙏💎💐♥️

 • Eduart Hida
  Eduart Hida

  Super keng 💫

 • Klaudia Luzi
  Klaudia Luzi

  E bukur si kenge

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  Ok.

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  BRAVO.TE LUMTE.PER DITE TE NDIGJOJE.OK.

 • ledina gjoroveni
  ledina gjoroveni

  e gjej veten shum tek kjo kenge , suksese shum e bukur 👏👏😍

 • Linda Baqaj
  Linda Baqaj

  😍😍 I love it 🥰

 • Mimoza Hoxha
  Mimoza Hoxha

  👏 👏 Suksese Lorenc!!

 • Migena Lala
  Migena Lala

  👏

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  BRAVO LORENCI.GRANDE VOCE.

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  U DUA SHUME KETE KENGE PA FUND.FITUESE.

 • Mirela Myftiu
  Mirela Myftiu

  Shume e bukur

 • Jeta Jet
  Jeta Jet

  Shume shume e bukur 🥺🤍

 • Dorina Pojani
  Dorina Pojani

  Shume e bukur. Suksese

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  OK.SH.BUKUR.

 • Sildorela Laska
  Sildorela Laska

  Bravo bravoo suksese fitore 🥰🥰👌🙏

 • fabss
  fabss

  Per pak mendova se po kendonte Irkenci. Pot dhe lorenci eshte nje nga ata artist qe ka arritur gjithcka me shume pune dhe me zerin e tij e jo si shumica qe me klipe t shtrenjta me femra e droge arrijn t marin klikime. Bravo lorenc je zeri qe i nevojitet muzikes shqiptare 😇😍

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  PERLE.

 • ela ela
  ela ela

  Se te ka dashur ♥️ Shume sa edhe jeten E jepja per ty aq te Ka dashur une pa fund Jo sme ke dashtur 💔 ti si une Pa fund

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  URIME NGA ZEMRA.

 • Sonila Qehajaj
  Sonila Qehajaj

  🤩🤩🤩

 • Elida Kaiku
  Elida Kaiku

  Super kenge 👍👍👍👌👌suksese Lorenc ❤❤❤💯💯🥰🥰

 • Tefta Hoxha
  Tefta Hoxha

  Super kënga 👏👏

 • Tea Fori
  Tea Fori

  Bravo Lorenc! Si gjithmone zeri yt na sheron! Te uroj fitore ❤

 • MR Besnik
  MR Besnik

  Garojn per naj vend ose Kenget jan veq vendore ??🤔😁

 • Neritan Dritan
  Neritan Dritan

  Kënga magjike , edicioni i 21 sa ka filluar rrugëtimin duke prezantuar këngët në e diela Shqiptare por që me dëgjimin e parë kjo këngë e ky zë më goditi! Bravo produksuonit muzikor për këtë baladë të ndjere dhe interpretimit të mirë të këngëtarit! Sa për çmim është akoma herët të diskutohet se nuk janë prezantuar të gjitha këngët! Gjithsesi suksese ! Bravo! 👏👏👏

 • egi egi
  egi egi

  Nje keng qe te emocionon pafund❤

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  SHUME E BUKUR.

 • Soni Plasari
  Soni Plasari

  Më pëlqeu shumëëëë.! Urime .! 👏👏👏👏👍👍👍👍

 • Esmeralda Halilaj
  Esmeralda Halilaj

  Suksese 💕

 • Minavere Mujka
  Minavere Mujka

  Balade e shkelqyer ,ishalla fiton ne kengen magjike

 • Mirjeta Lleshi
  Mirjeta Lleshi

  Shume bukur , suksese

 • Ilirjana Cota
  Ilirjana Cota

  Superrrrrrrrr🥰🥰🥰🥰🥰

 • SILVER43562
  SILVER43562

  SUPER KENGE! Super interpretim!! Thumbs Up

 • Sonilda Brozi
  Sonilda Brozi

  💔

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  LORENC TE LUMTE GOJA E ZEMRA QE E KENDON KETE KENGE .

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi

  KENGA FITUESE E KENGES MAGJIKE 2021. URIME SUKSESE.

 • Klodiana Bandilli
  Klodiana Bandilli

  Këngë që meriton një çmim 🥰🥰🥰🥰

 • Linda L
  Linda L

  🥇💞💞

 • Redona Toska
  Redona Toska

  Me ne fund nje super balade nga Lorenci 😍😍😍

 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao

  Super Lorenc Super👍

 • Shpresa Xh
  Shpresa Xh

  Shume interpretim i mire ja qe mes dy veteve njeri don me shume

 • Bea Skrzyniecki
  Bea Skrzyniecki

  Ładna piosenka bravo shum buckur Musik 😊🎶🎶🎶

 • Lina Kaja
  Lina Kaja

  Bravo 👏 😍

 • Emanuele Picozzi
  Emanuele Picozzi

  La mia canzone preferita ❤️

 • irida zguro
  irida zguro

  Eh sa veta e gjejne veten ketu....

 • Dajana Dulja
  Dajana Dulja

  ❤️❤️❤️❤️😍😍❤️😍😍❤️😘😘😘

 • ༄𖣘Rovena𖣘༄
  ༄𖣘Rovena𖣘༄

  I hap syt gjaku më ndalet 💉🥺 Pa kujtime jetoj 💌

 • Lala D Lumturie
  Lala D Lumturie

  Ze,tekst,melodi,interpretim! Suksese!

 • Era Alda
  Era Alda

  👏👏👏👏👏👏👼

 • Aureola AL
  Aureola AL

  Shume kenge e ndjere 😍 Suksese!

 • Majlinda Gjyzeli
  Majlinda Gjyzeli

  Bravo suksese, ke nje ze magjik 🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅💥💥💥💥💥💥

 • AVD Digital
  AVD Digital

  Te gjitha kenget e Kenga Magjike 2021 mund ti gjeni ne linkun ketu : algone.info/plane/PLxhi4VdgsvljghK1kHuxFoK8kUp6Icwan.html

 • Erda Ameda
  Erda Ameda

  The best songs 👏👏👏

 • Ornela Prifti
  Ornela Prifti

  Shume e bukur!

 • My Love
  My Love

  Zeri - MELODI 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • My Love
  My Love

  Sa e degjova rash ne dashuri 💖. Çfare zeri 😍😍😍😍😍😍😍

 • Dea Shutina
  Dea Shutina

  Melodi jete😍❤

 • Marinela Alia
  Marinela Alia

  Perl Lorenc ❤️

 • Nuri Canaj
  Nuri Canaj

  Suksekse

 • Jurgen Pecnikaj
  Jurgen Pecnikaj

  Suksese🔥🔥🔥

 • Dea Hoxhaj
  Dea Hoxhaj

  TEKSTI: i hap syt dhe gjaku m ndalet pa kujtime jetoj ne parajs ndoshta t falin por un jo nuk esht e leht t lendohesh por ti kurr sdo ta kuptosh te un mes lotesh me dhimbje vallzoj un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si unn, pa fund vetem nen driten e henes nj pergjigje kerkoj kam frik t fle se n enderr prap t shikoj kjo dashuri e plagosur vret cdo dit me hidheron sot mikja ime me tjeter vallzon un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si un, pa fund 😥💔

 • ersilda dervishllari
  ersilda dervishllari

  🥰🥰🧿🧿💜💜

 • paola varfi
  paola varfi

  'Pafund' super kenge e qete dhe melodioze 🥰🥰🥰😇😇😇😇😇

 • Dajan Zyberi
  Dajan Zyberi

  Kur behet fjal per grupin e irkenc hykes ska fjal suksese lori ✌✌❤❤

 • Hodo Bess
  Hodo Bess

  Nje perle qe te ben te mendosh qe do jete kenga fituese 🙏

 • Dhurata Beqo
  Dhurata Beqo

  Urime kenge shm e bukur!

 • Mirela vathaj
  Mirela vathaj

  Belissima

 • Kejvin Çika
  Kejvin Çika

  Vokali i Lorencit është superior dhe e ka zbukuruar këngën.Teksti më duket pak i ngjashëm me të këngëve të tjera. Melodia është shumë e mirë 7.6/10

  • Kejvin Çika
   Kejvin Çika

   @Nevila Nevila Aida esht nivel tjeter,nuk krahasohet me keta.

  • no name
   no name

   @Nevila Nevila jam dakort po ta kish bere aida baraku kete melodi do ish tjeter nivel,Lorenci eshte vokal potent Sukseseee Lorenc ksaj here 8/10

  • Nevila Nevila
   Nevila Nevila

   Po te ish nje keng nga tekstet e Aida Barakut do flisja ndryshe

Faqja Tjeter