LIVE Rezultatet e zgjedhjeve 2021 ne Shqiperi/ Perditesimet e fundit Tv Klan News
6:57:04
126,637
Reddit
Rezultatet paraprake te zgjedhjeve parlamentare 2021 ne Shqiperi
Per te rejat e fundit vizitoni www.tvklan.al
#KlanNews #ShqiperiaVoton #Zgjedhje2021
UBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgone for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • soiung toiue
  soiung toiue

  Is this the albanian tv?

 • Rock girl
  Rock girl

  Is this the albanian tv?

 • Ariana Cullhaj
  Ariana Cullhaj

  O Ilir Meta akoma ke fytyr e del e flet? Ik shpejt.

 • Ariana Cullhaj
  Ariana Cullhaj

  Vazhdo, vazhdo Edo. Rregullo Shqiperine dhe ne me ty jemi. 👍👍👍👍

 • aleks kallos
  aleks kallos

  kruje para mbrapa hahaha

  • Rock girl
   Rock girl

   Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔

 • aleks kallos
  aleks kallos

  tani kruje luli hahahaha

  • soiung toiue
   soiung toiue

   Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔

 • aleks kallos
  aleks kallos

  shtypi krimbat edi

  • soiung toiue
   soiung toiue

   Hyni ne komente tani o njerez😂😂😂😂

 • aleks kallos
  aleks kallos

  maloket per cobejn jane me dhi dhe sale hahahaha

  • soiung toiue
   soiung toiue

   Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔

 • aleks kallos
  aleks kallos

  iliri ne litare

 • aleks kallos
  aleks kallos

  iliri eshte katastofe per vendin ik zhduku MALAKA

 • aleks kallos
  aleks kallos

  maloku malok mbetet hahaha

 • Corina Niculescu
  Corina Niculescu

  Is this the albanian tv?

 • Antonio Maria Macri
  Antonio Maria Macri

  God, why i this on italian tendencies?

 • Marjana Didi
  Marjana Didi

  Sa mire do besh te japesh doreheqjen mo Lili duhet ta mbash fjalen se sje burre pastaj 🤔

  • Never Up
   Never Up

   Futu te news 24

 • Linda 🌺
  Linda 🌺

  Hyni ne komente tani o njerez😂😂😂😂

  • Linda 🌺
   Linda 🌺

   @Never Up filloi prap 😂

  • Linda 🌺
   Linda 🌺

   @Fabi filloi prap, 🤣

  • Fabi
   Fabi

   tek news 24😃

  • Fabi
   Fabi

   @Linda 🌺 se kapa liven😭

  • Never Up
   Never Up

   @Linda 🌺 iku lajvi

Faqja Tjeter