LIVE Rezultatet e fundit nga Zgjedhjet 2021 Shqiperia Voton -Tv Klan News (26 Prill 2021)
10:03:45
194,331
Reddit
Rezultatet paraprake te zgjedhjeve parlamentare 2021 ne Shqiperi
Per te rejat e fundit vizitoni www.tvklan.al
#KlanNews #ShqiperiaVoton #Zgjedhje2021
UBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgone for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • STREETFIGHTERZ ILLYRIAN
  STREETFIGHTERZ ILLYRIAN

  Më vjen keq për shqipërinë për shkak të edi rama, shqipja nuk do të rritet kurrë vendi po bëhet më i varfër. Së pari Turqia, pastaj Maqedonia, pastaj Serbia, pastaj Greqia, na duhet një patriot, jo një tradhtar

 • Ledian Piperku
  Ledian Piperku

  O Klani ku e gjetet kte gazetaren, e kuptoj ngaterresen mes 570 dhe 57 po 11 miljon thot, nuk e di ajo sa banore ka Shqiperia!?

 • Daniele Paolì
  Daniele Paolì

  Perché è 20' nelle tendenze zio porco?

 • Music Albanian Maker
  Music Albanian Maker

  Hahahaha 5mij e 100 e tetedhjet mije hajde gazetare hajde Kto jan gazetaret e rames

 • Sotiri Irena Shella
  Sotiri Irena Shella

  Ku ma keni gjet kete qe sdi te flase e te te lexoj sakt numrat, ke te besh me votat numrat duhen te lexohen sakt. Gazetare I thencin me 4e ka marre shkollen apo me pages.

 • Francesco Tasso
  Francesco Tasso

  perché nella home

 • vladimir marku
  vladimir marku

  C'eshte kjo femer qe nuk njeh numerat....puuuuu... skandal....

Faqja Tjeter
Swiss Alps
25:03
851 mijë