LEDRI VULA - DON MO
8,192,716
Reddit
Stream or Download now "DON MO" 👉 avd.lnk.to/DonMoStores

Produced by BigBang (REDBOX Ent.)
Lyrics by Ledri Vula
Directed by Valon Aziri (CineGR8)

Ledri Vula on Instagram: instagram.com/LedriVula
Ledri Vula on Facebook: facebook.com/LedriOfficial
Ledri Vula on Twitter: twitter.com/ledrizlla

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 Ledri Vula. All Rights Reserved.

Komente
 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱

  👍🙋‍♀️🇦🇱

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy

  Faleminderit LEDRI qe mbas shum kengeve kanceroze qe kan dal koheve t'fundit na solle muzik t'vertet. 🔥🌴☀️

 • Nuhi Krasniqi
  Nuhi Krasniqi

  Une ti ah ah une ti uh uh une ti bam bam une ti bum bum

 • Sabrija sabrina Šalja
  Sabrija sabrina Šalja

  ✌✌✌likeee

 • Bilal Roberto Carlos
  Bilal Roberto Carlos

  Shum mir a sa per Morenen Taraku ka ardh me marr FAM se skaa FAM se weq me shpin po rrin DUBAI E spejarassin ma as SHEIKAT

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

 • Elsa Ndreu
  Elsa Ndreu

  Askim Iam from turkye 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 • MATEO TV
  MATEO TV

  Suksese!

 • Alketa Kanxha
  Alketa Kanxha

  Shum shum kenge e bukur.kenga ime epreferuar.👍👍👍👍👍👍👍

 • Albanian Al
  Albanian Al

  Morena, e bukura e ksaj kenge se kenge.

  • aswer huio
   aswer huio

   te shpia Ti po con ferrk ferrk ferrk si mafia Une jam El Jefe e ti je mujere Une e boj nejen e ti atmosferen Na t'dy bashke krejt i bojna dallaveret Trupin kthesa une i hypi kerrit P

 • FLORDI
  FLORDI

  algone.info/slow/video/j6-s132FpZ5ox2Q

 • A B
  A B

  Je nje kengetar qe nuk shan ne kenge ben dis apo gjera jo te bukura per nje kenge thjesht te kenaq me zerin dhe musiken suksese

 • malssor bejtullahu
  malssor bejtullahu

  Don mo

 • malssor bejtullahu
  malssor bejtullahu

  Un jo

 • Silver
  Silver

  ledri vula:hiqi syzet se po dukesh si khalifa

 • Artjola Jola Jata 💞
  Artjola Jola Jata 💞

  💓💓💓💓

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh

  Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

 • Isuföolkg9 g gngnfg Shala
  Isuföolkg9 g gngnfg Shala

  Don moo hajde don mooo hajde 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤🇩🇪❤❤🇩🇪🥰🥰🥰🥰❤

 • Sofo Meta
  Sofo Meta

  Bravo

 • Raju arora
  Raju arora

  Love from India ❤️❤️🇮🇳🇮🇳

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   🤫 👌

 • Aid Redzepi
  Aid Redzepi

  algone.info/slow/video/q3rPr2mpqat6umQ 🖍️🎼😉

 • Xhenifer Deda
  Xhenifer Deda

  w.ww. w

 • HypeHaistos
  HypeHaistos

  Who is this girl?

  • Geg Toska
   Geg Toska

   Morena Taraku

 • aledja koci
  aledja koci

  Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Hey chica mia, mia, mia, mia, mia Qiti qato syza se po dukesh si Khalifa Ma shume po rrin en shisha se po rrin te shpia Ti po con ferrk ferrk ferrk si mafia Une jam El Jefe e ti je mujere Une e boj nejen e ti atmosferen Na t'dy bashke krejt i bojna dallaveret Trupin kthesa une i hypi kerrit Pa ty nuk pi jo Vec pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E vec te ti po m'rri menja Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une…

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   This song is beautiful and exellent. A big like for them.And like who thinks like me.

 • EnsaR EnsaR
  EnsaR EnsaR

  far piqke koka

 • Lori Kamo
  Lori Kamo

  👏

 • Rajna Rajna
  Rajna Rajna

  Edge mua

 • Erjon Ulqini
  Erjon Ulqini

  Kush shef ket koment Pac nji dashnore si kjo ne muzike

 • Qazim Berisha
  Qazim Berisha

  Je ka dukesh bukur Je ka dukesh bukur menjehere po don me puth Mem puth mu Sukese ledri Like kujt i pelqen kjo pjesa 🔥🔥👌

 • Geekeric
  Geekeric

  That girl is the best part of the video; Ledri is pretty good, too.

 • IBA Rey
  IBA Rey

  Morena 😍😍😍😍 o zot

 • Katerina Kamberi
  Katerina Kamberi

  Bravo ledri une te pershendes ne kosov

 • Julliet AJ
  Julliet AJ

  Why is the girl a mix of Loredana and Dhurata Dora.

  • Geg Toska
   Geg Toska

   Morena Taraku

 • Behar Berisha
  Behar Berisha

  🤫 👌

 • lorushja M❤L
  lorushja M❤L

  Kenga me e shpifur

 • FLORDI
  FLORDI

  algone.info/slow/video/j6-s132FpZ5ox2Q

 • Aurela Gorezi
  Aurela Gorezi

  This song is beautiful and exellent. A big like for them.And like who thinks like me.

 • Click drauf
  Click drauf

  🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Val Mel
  Val Mel

  Po e ka dit qe u kan nxan deri tani . valla boll shtire per at nusen e tij , E degjon textin nuk ka qysh me kan ndryshe .Deshperim total per familjen 😏

 • Tirane Tr
  Tirane Tr

  Edhe un pz

 • mohammad rezai
  mohammad rezai

  Love from Afghanistan 🇦🇫 ❤️

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   Pa hë t shofim a i lexoni dhe ju komentet gjesra ndegjoni kengen

 • Besnik Hoxha
  Besnik Hoxha

  Ajajaj ronft operacioni plastike morena taraku kqur se po shkrihesh prej nxehtit se krejt plastike je

 • Mike Saraft
  Mike Saraft

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Cassie
  Cassie

  Super hit do te jet besoni!

 • FLORDI
  FLORDI

  algone.info/slow/video/j6-s132FpZ5ox2Q

 • Infotech Infotech
  Infotech Infotech

  algone.info/slow/video/gW_Yq7BqbHeBqps

 • Klodi Shkoder
  Klodi Shkoder

  P

  • Cassie
   Cassie

   Je me i miri ledri vula kenga shumeeeeeee ❤️😍😍 e bukur❤️💞💖💕😍👏👏👏👏👏👍👍

 • E 3
  E 3

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • ❤️ 2
  ❤️ 2

  ❤️❤️

 • Enxhi Muho
  Enxhi Muho

  a per dafinen e ka bere kengen se duket si ajo goca ne vidioklip

 • Ledjana Tabaku
  Ledjana Tabaku

  Super hittt😍

 • Icey 2k
  Icey 2k

  Ropt ai qe e lex edhe sbon like

 • Anxhela Sinani
  Anxhela Sinani

  Super kenge ua 🎶🎶

 • Kejvi Bahja
  Kejvi Bahja

  Per Dafinen ishte kjo kengaa??

 • Arjon Gjeleshi
  Arjon Gjeleshi

  ❤❤❤❤❤❤❤

 • Leutrim Kushaj
  Leutrim Kushaj

  BIG LIKE❤👍❤👍

 • Zukamika8546
  Zukamika8546

  i was here when it was premiered so yeah! i'm clearly new to albanian music Noizy and Capital we're the 1st once i saw and now ledri vula! Albanian music are hits! No Cap!

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   This is Ledri... 🥵🔥🔥🤩

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  Chorus] Pa ty nuk pi jo Vec pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E vec te ti po m'rri menja

 • Jona Shala
  Jona Shala

  Fav song ❤😍🌷

 • Easy Beauty Tips
  Easy Beauty Tips

  Njesoj si dafina kjo!

 • Bekim Keshi
  Bekim Keshi

  Je me i miri ledri vula kenga shumeeeeeee ❤️😍😍 e bukur❤️💞💖💕😍👏👏👏👏👏👍👍

 • Karla Lucuţă Focus
  Karla Lucuţă Focus

  algone.info/slow/video/gKG7xnqYon9jr5c

 • platon raxha
  platon raxha

  Me pak Lafe Super hit🤯 🔥

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  Kush e vuri re ne 0:23 "P" te bluzja per emrin e vajzes "Poem"? :D

 • Daniela Nure
  Daniela Nure

  👏💫🔥🎶🎼👏

 • Ai Cuni
  Ai Cuni

  "Ku po shihwmi vajzooo" vtm nga kjo pjes po e ngjoj

 • Orges Mazreku
  Orges Mazreku

  Mia Mia Mia ngjith qa to syza se po dokesh si khalifa hahha

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   Mia khalifa

 • bofooit gojo
  bofooit gojo

  ama pse nuk e bone videoclipin me Saren? 😂

 • Sofia Fine
  Sofia Fine

  Kong koti pff deshtim 👎🏻

 • Behar Berisha
  Behar Berisha

  🥱

 • Orgesa Lita
  Orgesa Lita

  Na kishin mungu prz Ledri...przz se ngelem tu ngju melisen anen e luljeten..Ky eshte dashuri mvte

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else tak

 • Noel Leon
  Noel Leon

  Kush e vuri re ne 0:23 "P" te bluzja per emrin e vajzes "Poem"? :D

 • Joze Joze
  Joze Joze

  👎👎👎

 • Lubjana Zani
  Lubjana Zani

  🔥🔥🔥

 • Vjollca Lumaj
  Vjollca Lumaj

  Ne fillim me per ngja me dafinen

 • aronito corri
  aronito corri

  Ledri kush esht kjo vula 🥵🥵

 • Krejt dhe drejt
  Krejt dhe drejt

  Palidhje

 • Made in Laçi
  Made in Laçi

  Me i mirii boss je per 1 muj pale sa milion view merrr flak puthe poin ☄️🌈🌈❤️😂

  • Made in Laçi
   Made in Laçi

   Se yaaaaa in another song

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Mevlut Nurcelli
  Mevlut Nurcelli

  Mia khalifa

 • lina lina
  lina lina

 • Valmira Rudaj
  Valmira Rudaj

  Morena Frisur isch kacke

 • minij hooi
  minij hooi

  1:19🥵 Per kte pjes po e shohin gjith😏😂

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

  • minij hooi
   minij hooi

   edhe un menova dafina

 • albania
  albania

  algone.info/slow/video/cX-uupWCqZN8un0

 • Shkodra Gaming
  Shkodra Gaming

  Super bravo🤩

  • Shkodra Gaming
   Shkodra Gaming

   Like ju lutem🙏

 • Pranvera Kumrija
  Pranvera Kumrija

  😍😍

 • Nisa Ademi
  Nisa Ademi

  N'fillim kom mendu se eshte DAFINA ZEQIRI ne klip

 • Nafije Dushku
  Nafije Dushku

  Une mendova MOS o morena.ahahahaha

 • Besnik Fejzo
  Besnik Fejzo

  I love song

 • George Rivera
  George Rivera

  Wenn Sie einen Film ansehen möchten, aber nicht wissen, welchen verwenden Sie random.movie . Sie haben 2021 Filme und mehr als 600.000 Filme

 • Erta Hoxha
  Erta Hoxha

  😍😍😍

 • Onur Tuna
  Onur Tuna

  mendja ime 24/7: un e ti ah ah ,un e ti uh uh 😂😂😂

 • stamatis nasis
  stamatis nasis

  Tani po shikojm me shume Dubain nga te gjithe vipat dhe jo vetm u ka be si tirana sikur dhe ne te ishim atje

 • Ilirjan Reci
  Ilirjan Reci

  Love for italy🇦🇱🇮🇹❤

 • Life By me
  Life By me

  I like albanian language and music what a nice discovery 🙌🏾

 • Kroni Smajli
  Kroni Smajli

  edhe un menova dafina

 • Funny Comments
  Funny Comments

  Pse jo bashkpunim ?

  • Funny Comments
   Funny Comments

   @Rubin po ajo hiqet si kengetare

  • Rubin
   Rubin

   Ku kendon dot morena m

 • Albin Etemi
  Albin Etemi

  Like kush e kish dush Morenen 😂😂😂😂