Ky është i riu që shkoi në Mbrëmje të Maturës me nënën e tij - ATV
185,004
Reddit
✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► smarturl.it/Subscribe
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © \u0026 ℗ ATV \u0026 Onair Media

Komente
 • Rakip Halilaj
  Rakip Halilaj

  Për atë që respekton nënën bravo, por po më dukesh në ligjerata si një nxënës kl katërt fillore sikur nuk ke as tetvjeqarn,por gjithsesi mirë.

 • Uhmlel Lesn
  Uhmlel Lesn

  Të lum mor djal se more nënën tënde se ajo të dha jet ty dhe uri ubëre me zhkoll po ti i dhe një tjetër kuptim jetës se saj ajo ësht krenare për ty zoti të bekoft etmirat paç se egzove mamim bravo bravo respekt 👍👌🏻💖👑 që egzove kaq shum

 • Lissa liss Liss
  Lissa liss Liss

  Mos ik se mamaja dot smuret nga merzija hape duqan n Shqiperi

 • Nurije Baftiji
  Nurije Baftiji

  Sa bukur 🙏🙏 ashtu duhet te bekoft zoti ty dhe mamen tane 👍👍👍👍👍

 • Dritan Delibashi
  Dritan Delibashi

  Bravo ti je djal bravo të lumt.

 • Pranvera Petritaj
  Pranvera Petritaj

  Bravo ragazzo....

 • Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja

  Lum kjo nënë , kjo paska djal ❤

 • Gilbert Kasnija
  Gilbert Kasnija

  Bravoooo!!!

 • Cile Gjondrekaj
  Cile Gjondrekaj

  Kushdo qe te bahesh ne jet, asht merit e priderve, jeta vazhdon ka vend elle per te tjeret

 • Flamur Deliu
  Flamur Deliu

  Une kete plaken e kam par ne shqiperi

 • Dini Krasniqi
  Dini Krasniqi

  E man ngat. Nanen deri sa t martohesh se ma jo

 • Foti Sula
  Foti Sula

  bravo djale!!!!!

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Ik more me gjithe ..budalliqe .. per tu dukur

 • Qeriba Skendo
  Qeriba Skendo

  Fal nenes , perkushtimit te saj arrin ate , qe pretendon......

 • Ferdinand Ajdini
  Ferdinand Ajdini

  Lume ajo nene qe tw lind mor djale ,Hallall te qofte qumeshti i saj ,Eh ku ka si nena ,Vetem ajo qane e vuan per ty ,Te gjithe me interes ta kane sote ,pervec nenes ,Eshte ENGJELLI qe ka dhene ZOTI ne toke .

 • L M
  L M

  Bravo 👏👏👏👏👏

 • Frange Marku
  Frange Marku

  Zoti te ruajt o bir.kush respekton prindin,eshte i bekuar nga zoti.veprimi jote eshte i veqant,dhe shembull shume i mire per te gjithe te rinjt,qe per te mos thene fare, i kane harruar prinderit.paq jeten e gjate e te lumtur.zoti te ruajt zemer.❤❤❤❤

 • Mira P
  Mira P

  Bravoooo endrra ime te shoqeroj djalin tim! 😍

 • Ardjan Gordani
  Ardjan Gordani

  Hallall te qofte nuk ka gje me te shtrejt se nena e baba zoti ta shperbleft me te mira

 • Dacic Sk.
  Dacic Sk.

  Bravo se 100% ma mir Nena se kush pra.

 • dritan dervishi
  dritan dervishi

  Jane te pakt si puna jote.. Respekte edhe per nonen tate per edukaten qe te ka dhene. Respekte nga qyteti PEQINIT

 • dritan dervishi
  dritan dervishi

  Bravo

 • femijet3
  femijet3

  Bravo Sabit keshtu respektohet prindi e ke rinu nanen .Nana eshte gjithqka ne bote jeten nena ta ka dhene po ke dhen nje shembull per te gjithe femit qe kan ike dhe lan prinderit vetem . Bravo .Bravo .BRAVO.BRAVO Malsor keshtu jemi ne

 • Illyrian OfMallakastera
  Illyrian OfMallakastera

  Bravo te madhe per veprimin qe ke ber nena eshte ajo qe te te ka dhen jeten e ajo eshte kremaria jote

 • Ndryshoje jeten
  Ndryshoje jeten

  Shum bukur me kete veprim tanin Respekte duhete te gjithe ta ndjekine kete veper Respekte

 • Drane Vata
  Drane Vata

  Nane e lumtun e nderime per djalin dicka shume emocionuese

 • Djellë Hasanaj
  Djellë Hasanaj

  Nena eshte gjeja me eshtrejte ne bote te ka sjelle ne jete ai qe respekton nenen esht

  • Djellë Hasanaj
   Djellë Hasanaj

   Eqesiit kane lindur nga nensduke marre bekimln etyre

  • Djellë Hasanaj
   Djellë Hasanaj

   Irespektuar edhe0 nga zoti mos te0 harrojne we udheh

 • Nikoleta Buzi
  Nikoleta Buzi

  Bravo je një djalë i veçantë ,dhe një xhest shumë i bukur i paparë 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Suzana Lile
  Suzana Lile

  Bravo biri !!!!

 • DD S
  DD S

  E ty truejt i malli zot o bir e pac maturen me shnet e gzima po kush o bir te don si nana jot e tka than lumi nana per ty edhe ti e ke gzua nanen cit ka rrit per shkoll kjosh jet gjat

 • Jeton Avdulli
  Jeton Avdulli

  Bravo respekt se nan esht shtylla eshtepis nan nuk ilthet fjala se te ka mbajt 9 muja ne bark

 • Drita Azizi
  Drita Azizi

  Scheme bukur ke ber

 • Jani Ibrahimllari
  Jani Ibrahimllari

  Pac fat ne jete or bir

 • Grigori Balliu
  Grigori Balliu

  Ta bëft zoti allall or çun ke bër diçka të veçant qè të gjth e kan zili.tē lumt !!! Je shembull pozitiv!

 • latife lamaj
  latife lamaj

  Bravo per rrespektin qe ke ndaj nenes se tash ka ardh kohe veshtir per prindrit nuk poi rrespektojn siduhet zoti inshallah ju bekon ne gjdo hap te jetes

 • Qefajet Sulejmani
  Qefajet Sulejmani

  Ti qeke fmi Halla Allai te dhent jet e shndet🤲🤲

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli

  BRAVO ZOTI TERUJT RRESPEKT PE NANEN SITKA RRIT

 • KEJSI
  KEJSI

  😙😙

 • Zahrie Dardha
  Zahrie Dardha

  Bravissimo je megjithmend i vecant hallall sherbimin e nenes 🙏🙏🙏🙏

 • Liman Kutelaj
  Liman Kutelaj

  Bravo te qofte hallall qumeshti i nenes respekte

 • Rugova Dugaiva
  Rugova Dugaiva

  Respekt vllaqko Zoti Te rujt vllaqko Nëna ësht me e mira Zoti Te rujt vllaqko 🇦🇱🇦🇱

 • Argyro Vasili
  Argyro Vasili

  BRAVO!NJE DJALE SI TI CDO NENE DO TA DONTE .URIME PAC FATE.

 • Erlind Alidini
  Erlind Alidini

  Bravo o mret te ruajt zoti 💪🤲

 • Xhezide Berisha
  Xhezide Berisha

  BRAVO TE RUJT ZOTI TY EDHE NANES 🤲🤲🤲

 • Socoli Gjoni
  Socoli Gjoni

  Kjosh jete gjate mor djale.mos nrysho

 • Joti Fatjona
  Joti Fatjona

  Bravo nuk ka dhurat me te bukur per nje Nene Zoti ta shperblefte jeni nje shembull per ter rinin shqiptare 🙏🙏🙏🙏🙏

 • lac ser
  lac ser

  Bravo djal e ke knaq nanen e ke lumturu nanen dhe veten kujtim jasht zakonisht i bukur shum i vecante nji BRAVO te madhe 😃😂😍❤💓💖💕👍

 • ijsvs dko
  ijsvs dko

  😢😢😢😢😢😢😢te lumte bravoooooo

 • Kim, Gaxha
  Kim, Gaxha

  👏👏👏👏👏💯👵👏👍👦🏆👍👏👍

 • Κωστας Φαρα
  Κωστας Φαρα

  BRAVO TE QOFTE SE NENA E VERTETE NUK TE BEN HASHA KURRE ZOTI TE BEKOFTEJETE TE LUMTUR TE KESH

 • Arben Abdyrrezaku
  Arben Abdyrrezaku

  Te. Lumt. Sabit. Je. Njish.

 • Blerim Kadiri
  Blerim Kadiri

  Respekt i madhe realizimin e tgjitha deshira qe ke do i realizosh

 • Lirie Beshiri
  Lirie Beshiri

  Zoti te rujt vella per ket gjest te bukur Allahu qoft me ty gjithmon Amin zoti vec te mira te sjellt kudo qofsh 🤲🙏🤲🤲🤲

 • mark spaqi
  mark spaqi

  HALLALL

 • rita marku
  rita marku

  Bravo 👏👏👏👏👏

 • Mirela Misku
  Mirela Misku

  Braviiii👍👍

 • Leta Vlore
  Leta Vlore

  Allall usmeti i saj more djal ,zoti të bekoft, bravo

 • Navere Lala
  Navere Lala

  Te bekofte zoti or Djali i kesaj None qe e ke thyer akullin e Rinis qe se kan e piken e turpit xhvishen lakuriq se po bejne nje feste Shkolle qe kane mare me djersen e prinderve ky djale ka bekimin e zotit per zgjedhjen e Banes setij Bravo

 • Arber Kastriot
  Arber Kastriot

  Te perqafoj o djale dhe te fali zoti miresi e begati per kte veprim e per kto fjale. Je nder njishat me te mire ne bote. Te lumt NANE LOKJA PER KTE DJALE. SA ME SHUME JETE QE TA SHOHESH TE REALIZUAR KTE DJALE.

 • antoneta hofstetter
  antoneta hofstetter

  Lum nèna qè e ka, bravo te qoftè, èshtè gjest shumè i rallè

 • Sara S
  Sara S

  Bravo or djal Zoti te bekoft👏👌

 • Mimi Mimi
  Mimi Mimi

  E past nena kyt djal🌼❤

 • Valentina Gorishova
  Valentina Gorishova

  👏👏👏👏

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj

  BRAVO O DJALE BRAVO..PERSHENDETJE NGA VLORA..

 • Dete Muratos
  Dete Muratos

  Ohhh wow ❤️❣️ bravo

 • bert latifi
  bert latifi

  Je tregu ma evropian dhe ma i civilizum se te gjithe bashkemoshataret . Bravo . sinqerisht rrespekte . Keto mediat na kane krijuar idene se te rinjte nuk i rrespektojne prinderit . Zoti ti lehtesofte punet .

 • liljana bombaj
  liljana bombaj

  BRAVO DJAL NËNA SVENDËSOHET ME ASGHË NËBOT

 • Jeta Ima
  Jeta Ima

  Bravo t koke djal hallall te lum ju ke jep mesim atyne qe nuk kujdesen per prinder ti ke jep nje mesim te mir edhe pse asht plak nuk duhet te kemi turp prej atyne qe na kan sjell ne jete 👍👍👍

 • Pjulu
  Pjulu

  Perqafoje nenen edhe fshija lotin nese e gzon nenen e gzon edhe Zotin Zoti te shperblefte bire

 • Marin Bajrami
  Marin Bajrami

  Të lumtë djalë! Lumturia në zemrën e nënës zbret parajsën në tokë!

 • Plug Wrld
  Plug Wrld

  Bravo!

 • North Albania
  North Albania

  2019 ka qen kjo

 • Petro Be
  Petro Be

  Shum mir patriot

 • Jakup Jakup
  Jakup Jakup

  I 'lazdru'çdo të thotë??

 • Mirela Lela
  Mirela Lela

  Bravo zoti te bekoft me te mirat ishalla 👏👏❤

 • a sota sota
  a sota sota

  Bravo. Si nena nuk ka.

 • Νορι Κριπα
  Νορι Κριπα

  Bravo

 • N. Veseli
  N. Veseli

  Nuk ka nji gje me te tmerrshme per vendin qe rinija ajo me e shtrenjta e vendit te iki. Gje qe kunder keti fenomeni shume negative nuk ka asnji inizjativ qe dikush te ndaloj.kete fenomen.....! Shtrohet pytja kuj i duhet nji gjje e tiil qe vendi te zbreazet nga rinija????? Kur dihet qe nuk ka vend me te bukur ne Ballkan e me gjere....!

 • Mergim Alshiqi
  Mergim Alshiqi

  Po qisi evladi kur te kish respekt edhe suksese per kete qun

 • adelinagilli
  adelinagilli

  Respekt pa fund per kit djalosh🥰

 • Catarina Catarina
  Catarina Catarina

  Rrnofsh 100 vjer.

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha

  Bravo te qoft se sot ka ra respekti nga fmit turperohen se urriten po' harrojn qe rriten me sakrificat eksaj none bravo bravo mir djal duhet te jet nje shembull per te gjith te rinjt

 • Edmond Rozani
  Edmond Rozani

  Bravoooo

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai

  Ta bëftë Zoti mbar jetën ty

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai

  Bravo

 • Ermira Kasa
  Ermira Kasa

  Nje emozion i papare te lumt edhe un jam nenen kam nje djale te mrekullushem edhe se eshte riture ne itali eshte i mrekullushm

 • G Master
  G Master

  ZOTI T RUJTË DJALO

 • Vangjelina Boci
  Vangjelina Boci

  Eke ber nenen me te lumtur ne bot ♥️

 • Vangjelina Boci
  Vangjelina Boci

  Bravo 👏 shoqe do gjesh si nana ska te jesh i lumtur♥️♥️

 • K M
  K M

  Te bekoftë Zoti o Djalë për respektin që meriton Mamaja të pergezoj nga larg💖👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧💐💐👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧💖

 • Dava Preci
  Dava Preci

  Hallall.

 • Violtsa Sevo
  Violtsa Sevo

  bravo ju uroj suksese kudo qe te shkosh sepse vec mamaja te done pa hile ..te lumte per ate qe ke bere ..e bere maman me te lumtur ne bote !!!

 • Amc Amc
  Amc Amc

  Bravo.Zoti te bekoft.

 • Batina Toska
  Batina Toska

  Bravo djal,shoqe ka plot por nën një është,të lumt

 • Auto body repair Clear coot
  Auto body repair Clear coot

  Bravo Zoti te Shpebleft Qeky osht Islam Te pershendes Nga Kosova 👏

 • Nastradin Hoxha
  Nastradin Hoxha

  Hallall të qoftë! Familja nuk krahasohet me asgje tjeter.

 • L.A ks
  L.A ks

  Ooo sa mir. E ke be edhe nanen tane krenare. Lum nana qe te ka. Paqi jet te gjat 🤲🤗

 • donka monka
  donka monka

  Te lumt djal hallall cka do qe ben per nanen edhe zoti ka me ta dhen te maren.. Krejta ki mej mbri por sa ta kie gjall kushtoja nanes sa ma shume se dikur secilli ka me than skam ba sa ish dasht me ba ☺

 • Gonxhe Balltiq
  Gonxhe Balltiq

  Shum gjest i bukur nga ana e djalit urime maturen sepse matura eshte pjekuri dhe ate pjekuri te sukseshme e ka arritur me perkrahjen, dashurin, sakrificen e nenes dhe nena e guximshme per hir te lumturis te djalit ka ber nje hap shum te te sinqert dhe e pergezoj ket nene me ambicije per shkollim dhe arsimim qe eshte shembulli me i mire per shoqerine 👏🌹🎉😍🌸

 • Muhabije Hoxha
  Muhabije Hoxha

  Te lumt, u gezofshe perjet bashke me Nenen 💐

Faqja Tjeter
I WON
8:02
6 mln
I WON
8:02
6 mln