Ky djalë bën aktin që do e kishte zili çdo punonjës policie.
01:51
151,946
Reddit
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALgone Channel HERE: algone.info/glo/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: facebook.com/faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: instagram.com/faxnews.tv/
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
 • doliio volay
  doliio volay

  Shum respekt për guximin tënd o trim je hero allahu të bekoft

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa

  Respekte pa fund per kte djal trim qe ka shpetuar jete njerezish Zoti bekoft👏

 • Sadri Paca
  Sadri Paca

  per mendimin tim shum gabim inditeti i ti

 • gioyu comi
  gioyu comi

  Të lumt o bir shpëtove jet njërzish ke bë sakrificën e madhe

 • BSLL Off
  BSLL Off

  Hero 💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • doliio volay
   doliio volay

   Nje batman i vertet ,bravo mos ki frik nga asnje

 • selami hamza
  selami hamza

  Policet shqiperi barkderra tu ngren fasule😂

  • selami hamza
   selami hamza

   @hoiy vinosa duhej dhen medalje ketij heroit por si dha rendesi kryeministri

  • hoiy vinosa
   hoiy vinosa

   Me bere te qaj lum nena jote per ty o bir hero i dites 10000000 here bravo qe shpetoi shume jete njerzish te lumte dhe tu befte dita 100000

 • orgest orgest
  orgest orgest

  O Hero ik se fshesaxhi do te bej shteti shqiptar

 • orgest orgest
  orgest orgest

  Na cat rrocken me kete bythqirin

  • gioyu comi
   gioyu comi

   Ajo makina pa rrota ca trrapin do bente ai ....me ate makin qe me zi ecte ...

 • SHQIPËRIA E BUKUR PA RINI
  SHQIPËRIA E BUKUR PA RINI

  JE HERO VETEM TI JE PER SHQIOERIN TE LUMT TE FALT ZOT PRINDIT QE KAN NJE FEMI SI TI JAM SHUM KRENAR QE SHQIPERIA KA NJEREZ TE TILL SI TI KE SHPETUAR JET NJERZISH DHE ZOTI KURRE NUK KA PER TE BRAKTISUR AMIN PA FUND PER TY O VELLAI I TE GJITH SHQIPTARVE

  • gioyu comi
   gioyu comi

   O lum print e tu qe te kan rrofsh je shembull shumbollor e pshtove jeten e njerzve te lumt

 • gtoss chddy
  gtoss chddy

  Të lumt o bir shpëtove jet njërzish ke bë sakrificën e madhe

  • gioyu comi
   gioyu comi

   Ajo makina pa rrota ca trrapin do bente ai ....me ate makin qe me zi ecte ...

 • Noel Sallahi
  Noel Sallahi

  Je nje hero te rujt zoti

 • Guild Amerika
  Guild Amerika

  Bravo djale tipik patriot shqiptare bravo zoti te rujt

 • DADO DADO
  DADO DADO

  O kara ku i Kini maskat shqiperi e vend I dhjer

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri

  Do e kishte zili dhe kaçaknorsi😂

  • gtoss chddy
   gtoss chddy

   ❤❤❤❤❤❤🙏👑👑👑👑👑

 • Prenk Kola
  Prenk Kola

  Ky djale eshte qe qeveria shqiptare duhet ti japin nje titull nderi komit Shqiptare se e meriton per heroizmin qe dha ne Tirane per te shpetuar shume koka njerzish qe ishin te pafajshem ,dhe ky djale mori guximin dhe rrezikoj jeten e tije .Nje merite e madhe qe ka lane ky hero per mendimin ti ,ti gezohen prindit dhe te fisi ktije djali guximtare.

 • Tatjanka Cuko
  Tatjanka Cuko

  Flori djale me zemer te madhe dhe trim.

  • chding zuure
   chding zuure

   Superman

 • bilisha coli
  bilisha coli

  Hallal qumshi nones o cun trim..zoti tr bekoft.ke shpetu jet njerzish..zemerluan dhe njeri 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  • chding zuure
   chding zuure

   Rroft ku djal trim.

 • Xhev C
  Xhev C

  Pure Albanian men...👊

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi

  Nje batman i vertet ,bravo mos ki frik nga asnje

 • Natassa Pietri
  Natassa Pietri

  Me bere te qaj lum nena jote per ty o bir hero i dites 10000000 here bravo qe shpetoi shume jete njerzish te lumte dhe tu befte dita 100000

  • bilisha coli
   bilisha coli

   Te bekoftë zoti !!!

 • vinasu maaj
  vinasu maaj

  Te rujt Zoti ishalla.

 • Bekim Murati
  Bekim Murati

  Ajo makina pa rrota ca trrapin do bente ai ....me ate makin qe me zi ecte ...

 • Drita Shatri
  Drita Shatri

  O lum print e tu qe te kan rrofsh je shembull shumbollor e pshtove jeten e njerzve te lumt

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore

  Ke bekimin e te gjith shwiptareve te lumt

 • chding zuure
  chding zuure

  Ky duhet te jete ne krye te policise nje bravo te madhe

  • vinasu maaj
   vinasu maaj

   Thjesh bravo

 • Rusha Palushaj
  Rusha Palushaj

  Zotit t’rujte 🙏

 • Qamile Merja
  Qamile Merja

  Bravo bravo nje shembull kur esht fut ashtu kur e kemi pa jemi habit o zot shyqyr qe tè rujti ZOTI se mun te rrezikosh edhe shtyllen kurrizore me ate menyr qe u hodhe bravo pershendetje NGA Italia

 • Natasha Wick-Myrto
  Natasha Wick-Myrto

  ❤❤❤❤❤❤🙏👑👑👑👑👑

  • chding zuure
   chding zuure

   Do ta kishin zili edhe marinsat amerikane! Fantastik! Pa fjale prej asaj we pame!

 • Ledina Xhuvelaj
  Ledina Xhuvelaj

  Bravo djali, ne bot kur ndodhin kto gjera nuk reagon njeri pevec shtetit ikin me vrap

 • Enton Dalani
  Enton Dalani

  Bo bo çfar i ka bër ky Shqiponjave dhe Reneas,jua ka djeg pinin komplet

 • Sinankolloni Sinankolloni
  Sinankolloni Sinankolloni

  Rroft ku djal trim.

 • Enver Malaj
  Enver Malaj

  Superman

 • Via Estates
  Via Estates

  Bravo djali, je hero Keto gazetaret shume shume te vobeketa me pyetje te teper rendomta

 • A. S.
  A. S.

  Pse janë pa maska?? Kot pyes. Dmth pyetje pa vend për ngjarjen

 • Klenton Llaban
  Klenton Llaban

  3:27 P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳e̳ ̳S̳e̳x̳💯 𝘾𝙡𝙞𝙘𝙠𝙃𝙚𝙧𝙚⏩ hotgirls.to ⏪ !♥今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした, 1619426847

 • Ελενα Σαρικα
  Ελενα Σαρικα

  Te bekoftë zoti !!!

 • FATJON BIBA
  FATJON BIBA

  te lumt o djal trim ke ber nje cest shum mir te lumt me shpirt vlla . zoti te rujt .

 • Lorenzo Angeletti
  Lorenzo Angeletti

  Buongiorno a tutti, io sono il commento italiano che stavi cercando 🤣

 • Luis Meni
  Luis Meni

  Thjesh bravo

 • Silvan Sulejmani
  Silvan Sulejmani

  Nje djalosh guidare dhe me zemer te madhe bravo bravo bravo hallall questi nenes

 • Eagle Sh
  Eagle Sh

  Bravo Hero bravo 🎖👏🏻

 • Fatbardha Kovaci
  Fatbardha Kovaci

  Sado te te shperblejne,ti meriton shume me shume! BRAVO!!!

 • Fatbardha Kovaci
  Fatbardha Kovaci

  Do ta kishin zili edhe marinsat amerikane! Fantastik! Pa fjale prej asaj we pame!

 • Pranvera Mehmedaj
  Pranvera Mehmedaj

  Meriton te behet polic👏 se polic aty pari nuk kishte prandaj!

 • Gentjan Kolleshi
  Gentjan Kolleshi

  Bravo te qofte shume guxhimtare duhet te beje pjes ne rather e policis

 • Moisi Guri
  Moisi Guri

  Zili nuk ka asnji policë,por çdo njeri di,të ishte në vendngjarje një polic i reneas do e kishte realizuar më bukur.

 • bert latifi
  bert latifi

  ja ke dhi gjithe policave bark ledha e pijaneca qe hane buken kot .. keshtu duhen policat .... jo si polica e peqinit qe vine era raki dhe era hudhra e qep qe ne mengjes ....

 • Shuajb Ruhan
  Shuajb Ruhan

  Bravo Djal Guximtar 🇦🇱👏👏👏👍

 • luir Xhakolli
  luir Xhakolli

  Nje bravo per ty zoti te rujt hero 👏👏

 • Flutura Haxhiu
  Flutura Haxhiu

  Djal trim e guximtar shpetoi shum jet kshtu cunash i duhen kti vendi Te rujt zoti me gjith famlje Zoti te dergoi ne at moment te lumt fluturove si SHQIPONJA,,

 • Vjollca Bena
  Vjollca Bena

  Bravo o njeri i mire! Hero! Sakrifikon veten per njerzit! Shembull i vecante!

 • Kiana Kurraj
  Kiana Kurraj

  Respekte per kete djal te ri

 • marimanga ezez
  marimanga ezez

  Hallall mor djal me te vertet trim dhe guximtar se ndryshe do behesh kasapane me njerez te pa fajshem.per mendimin tim direkt me forcat speciale

 • rustem murrja
  rustem murrja

  Bravo, o trim! Lum prinderit qe te kane! Bere nje akt heroik qe meriton shume. Ti je njeriu i dites. Nje shqiptar me zemer te madhe. Vure jeten ne rrezik per te shpetuar jete njerezish. Ti meriton dekoraten me te larte e shperblimin me te madh nga shteti. Nga populli ke marre bekime pa fund. Rradhen e ka shteti. Te lumte! Te lumte! O njeri me zemer njeriu! O njeri i sakrifices!

 • Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Rhjejek Jsjsjsjjajsj

  O zot shiqir ka njerz te mire...o ty djal lum ajo familja qe te ka eduku..zoti te te rujte.

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili

  Hallall ta befte Zoti o djale flori..BRAVO..

 • Fromthemountain
  Fromthemountain

  O legjende, ishalla votojme per ty ne te ardhmen o bishe

 • daniel dani
  daniel dani

  Bravo te lumte

 • makfirete nuredini
  makfirete nuredini

  SUPER MEN

 • Gazmir Murati
  Gazmir Murati

  Hallall qumshti i nanes

 • Jaila Jaila
  Jaila Jaila

  kto gazetaret me kot ska ku shkojn bejn pytje idjoteee

 • Bexhet Z
  Bexhet Z

  Hallal o djalosh meriton me të mirën lavderim ju uroj të mirat gjithpërfshirëse meritën i takon presidentit dhe kryeministrit për të reflektuarë

 • Edisnarda Kasa
  Edisnarda Kasa

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Perla Perla
  Perla Perla

  👏🏻🦸🏻‍♂️

 • lac ser
  lac ser

  Ja keshtu duhet te jete policia shqiptara te jen te shkathte e trima jo barkalece qe ju meret fryma e liliputa te shkurter pa shkoll me deftsa te blera pa stervite

 • brillo
  brillo

  Ka shqiperia me se fund djale shembullor hero

 • ĎÊŇΊÂ
  ĎÊŇΊÂ

  zoti te bekofte ky esh shembulli rinise shembullore bravo krenari kombi👏👏👏❤

 • lac ser
  lac ser

  hallall qumshti i nenes zoti te rujt e te dhente shendet o djale zoti te bekofte ne cdo rruge te jetes tende dhe familjes qe te ka edukuar e rritur me kete trimeri ky eshte shembull per rinin shqiptare se shpetoj pale sa jete njerzish nga ai drogaxhi po eshte familje e mire te shkoj ta falenderoj kete djal trim qe e neutralizoje ate djal se do kishte bo gjak te madh se pastaj ketu dalin me te meta mendora te rinjet

 • Iris Krifsa
  Iris Krifsa

  ca teatri eeeeeee .ca coincidence sot qe jan zgjedhjet pse se beri dje.po kush i ha kto .

 • Jeta Drita
  Jeta Drita

  Super nderhyrje.Shqiptaret jane vertet te guximshem.

 • rai regi
  rai regi

  Si Skenderbeu ne sheshin e tij Bravo heroi I shqiptareve 👏👏👏💫💫💫

 • Xh Be
  Xh Be

  Hallall❤🇦🇱🤲

 • Ben Gjoshi
  Ben Gjoshi

  Ky eshte Shqiptar model ,je rrac fisniku👏

 • Ditmir Gelaj
  Ditmir Gelaj

  Brravo te qoft

 • Orges Dune
  Orges Dune

  O zot ca shumtaraqi ky ftyra pin e sdin ca bojn i marin jeten dikujt i prishin lumturin i prishin jeten BRAVO DJALI HALLALL TA BOFT ZOTI

 • Ylirian Blood
  Ylirian Blood

  Qe cfar lloj kurve kjo gazetarja e euronewsit I Robqire I të Qifshaaa Robt cjan ato pytje injorante pa tpushu goja 1 sek vec tu ol budallalliqe

 • Arlinda Aliaj
  Arlinda Aliaj

  Shteti duhet ta shperblei ..eshte guxim i madh nje hedhje e till shum i fort ka ven veten e tij ne rrezik per shpetimin e shum te tjereve .mos te kish ber ky kete nderhyrje te till do ishin ber lakra te tjeret

 • ebukura edheut
  ebukura edheut

  Rrespekt per kete djale trim ...jo per plehrat e politikes se vajten ta takojne per te marre ndonje vote..🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩

 • Arif Mani
  Arif Mani

  Sa bukur eshte hedh

 • Aferdita Lleshaj. Falenderojme Zotin
  Aferdita Lleshaj. Falenderojme Zotin

  Bravo Zoti te ruajte, parandalove nje tragjeti te madhe, bravo rinia, Zoti ju ndihmofte

 • Gentjan Ciku
  Gentjan Ciku

  Bravo ti qenke per forcat speciale

 • Bashkim Arkaxhiu
  Bashkim Arkaxhiu

  RESPEKTE DJALOSH

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius

  Paska zemre mire ne Shqiperi Aleluja Aleluja Aleluja Gloria Padre kreatore e suo figlio Zhezu Kristo 💓❤️💓💓🏡🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏🙏👌💯👍💯💪

 • sadik bajraktari
  sadik bajraktari

  Te lumtë,je hero i vërtetë.

 • Emiljan Llapushi
  Emiljan Llapushi

  Po ik o djal se te vret ai mos dil ne televizor

 • Gert Alia
  Gert Alia

  vireni polic djalin se qenka akrobat jo si keta barkaliqet qe nuk ngren dot poturet

 • ualalabala bilohuuu
  ualalabala bilohuuu

  Ky te vere masken njehere! Gjithsesi Bravo nje qytetar model! Bravo

  • Nurije Haxhiaj
   Nurije Haxhiaj

   Allahi qoft ramet nety muj rahmet

  • Nurije Haxhiaj
   Nurije Haxhiaj

   Shpetove nena baba femi motra dhe gra pa juqu kukamen te dera

 • Nexhmije Shembitraku
  Nexhmije Shembitraku

  Bravissima 👏👏👏👏👏🙏😘

 • Ylli Polar
  Ylli Polar

  ky djal e meriton rrespektin e shtetit.dhe qdo qytetari.

 • Ibrahim Greca
  Ibrahim Greca

  Je.krenarija.e.shqiptarve.

 • Michele Beshaj
  Michele Beshaj

  Bravo te Qofte ! 👍

 • Dylber Diku
  Dylber Diku

  Bravro te qoft a ja thyve ndonje kock

 • Mercedes-Benz Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz Mercedes-Benz

  Tashi ky tipi direkt deputet .Thot se kam mendue jeten time vetem per te mbrojtur jeten e qytetarve po ik o rrot kari pallosh se makina eshte fut me shum per prapagand per mos te shikojn njerzit se si po behen zgjedhjet

 • Reald Rbk
  Reald Rbk

  Jepini djalit pashaporte diplomatike🤣🤣

 • Fernando Domínguez García
  Fernando Domínguez García

  Hallall qumshti nenes

 • Marije Gogo
  Marije Gogo

  Bravo djalosh Ti je shembull per tu ndjekur

 • Anton pika dilli
  Anton pika dilli

  A di gjo ku ishte nisur mjeti thot ajo tarrafilja per babrru 😂bravo djalit

 • Bona Golaj
  Bona Golaj

  BRAVO te lumte njeri i vecant 👋👋👋👋👋👋

 • Ali Murati
  Ali Murati

  Me shum gazetar se sa polic. Gjithmon Shqiptaret e kan Mbrojt Shiperin. Jo politikanet shkojn e vijn e pasurohen m shum.

 • molly dabu
  molly dabu

  Hero respekt 🤝

Faqja Tjeter