Kur Sali Berisha i dërgonte mesazh të koduar Ilir Metës për aksidentin me vdekje në Maminës
46,084
Reddit

Komente
 • Era Radhima
  Era Radhima

  Pse i lini jashte burgut kur ka kaq fakte?

 • Valentina Emiri
  Valentina Emiri

  Dhe krimet s’kane te sosur, mjere ne ne c’duar kriminelesh kemi rene

 • Bilbil Veshaj
  Bilbil Veshaj

  Zoti idenofte po kan vepruar keshtu ,turp. me jeten e nje kdalimtari te pa fajshem.

 • Hava Peksani
  Hava Peksani

  À

 • Lut Luti
  Lut Luti

  Mallkuar qofshit kur vritet nji i ri ne lulet te jetes dhe e mohoni ju mort mbrapa kush e ka faijn

 • Alba Albania
  Alba Albania

  Uaa ca nami shiko presidenti Po ky do qire monika pleres

 • Pal Pietri
  Pal Pietri

  A mund te jete dikun ni burr Shqiptar se nuk po tham per na ni zonje se ajo do ta kishte shum ma sor me ja dal me kto tradhetar te Shqipnise por po tham per ni buurr nuk ka ransi nga veriu apo jugu por qe ti fuse kta mashtrus ne burg dhe te ti jape Popllit Shqiptar te qitha ato qe ja u kan perdhunu 30 vjet ata nuk turp gjynah nuk kan dinjitet

 • Luca Luca
  Luca Luca

  Te dy muter jeni ju ishalla ti shofim te varur kta roqirat kriminel e shqipris

 • RESPECT FOR ALBANIA
  RESPECT FOR ALBANIA

  Këta janë njerëzit e lartë të shoqërisë shqiptare. Bukur shumë...

 • Nana Braushi
  Nana Braushi

  U befshin kufoma per se gjalli,te vuajne,te gjitha te keqiat,qe i kane bere popullit 30 vjet me radhe,vafshin ne ferr,per se gjalli....

 • NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETES

  DUHET FJALE PAK E PUNE SHUME" ESHTE MESUE UJKU ME CINGRIME" NUK NDIGJON NGA VESHET" VETE PO TJA PRESESH I DHIMBIN.🤸‍♂️

 • NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETES

  MBAS KAQE VITESH FLISNI PER MESAZHE TE KODINUARA" DUHEN DENUAR ATA QE DININ DHE NUK TREGUAN" KURSE PER KETA QE MERREN ME POLITIKE U KA DALE BYTHA JASHTE; E NUK MUNDESH TU THUASH SE KANE PANTOLL VESH( PISOGLENDES). 👌

 • Flamengo Campeon
  Flamengo Campeon

  Dyzet epes vjet e keqa e shqipetarve ishte vetem Enveri per tridhjet vjet eshte vetem Saliu po vazhdon akoma ka djal shqiperia ta ndal kete

 • Martin Perleka
  Martin Perleka

  Ja pra cfare ishin stufa yet e rrezimit te komunizmit freghi I I zi I botes por shume i rrezikshem ne shqiperi pra ktu jane demokratet e 90 tes njerezit me te rrezikshemme kriminelet e krimeve cnnerezore dhe politike ndan popullit dhe politikes te gjithe ktu njerez ermetico i rrezikshem i administratVe shtet erode dhe partiamo politike nje lupo e klasa ah me te larta sunduese class ka hekurt populli per 50 vite komunizem diktature dhe classe Po del ne dritte te fshehtat 30 vjeqare demokraci si do ta quando populli kete politike Parrish dhe kto figura te larta politike shtet errore kriminele te kombit jane te perlyer me krime si brenda shqiperise ashtu Edhe qysh nga shkaterrimi I vendit e deri ne clirimit e para te kosoves te perlyer me spiunelleqe dhe vrasje politike Edhe te kosoves dhe kombit popullit nuk i l’agente gjynafet e tyre Edhe ti varnish te gjalle maskarejte kriminele te veshtire me Perkins blu te demokracise amen amen 🙏 o zot hakmarrje sa me shpejt zoti din si tua shore leje sherbimin qe i dhuruan popullit dhe atdheut dhe kombit nuk vdesin kriminelet nga vajrus I korona por populli I shkret fukara kto te latter fluturojne me djersen e popullit per derman zoti padre e dhe te drejtesia amen 🙏🇦🇱🇺🇸🇦🇱

 • Sergej Kuci
  Sergej Kuci

  O te degjeneruar nuk shpetoni dote nga ligji ne qofte se sdo futeni ne burge do Ju vrasi vet populli Mos kujtoni se do shpetoni plumbin ne reze te veshit e keni

 • Sotiri Gkika
  Sotiri Gkika

  A do kurdisin dicka tjeter .Te presim.A do largohen.Nuk besohet.

 • Mbaresa Shabanaj
  Mbaresa Shabanaj

  Aaa i pagofshin me femijet e tyre ishalla , Zoti me falte se femija eshte i pafajshem per krimet e eterve te tyre por ketyre monstrave u jane zene syte nga paraja .. keta kriminele e meritojne te helmohen deri ne kocke

 • GENTI.
  GENTI.

  Fitorja e vërtet e Reformës në drejtësi do të jetë kur të fillojë lufta e hapur brenda llojit, klasës së zagarëve të cilët gabimisht quhen "politikanë"! E kundërta e kësaj më sipër, pra bashkëpunimi pas kuintave, do të thotë humbje për këtë reformë,me pak fjalë humbje për kombin shqiptar!

 • Besnik
  Besnik

  NEQOFSE SPAKU I DENON KETA HAJDUTA ATEHERE SHQIPETARET DO RRIN RAHAT

 • Dava May
  Dava May

  Berisha e Meta Monika ju rafte gorona

 • Lini Mini
  Lini Mini

  2 politikanet me plera ne shqiperi

 • Peto Peto
  Peto Peto

  Hijena, tradhetar, pa moral keta jane kanibalet qe na kane udhehequr.

 • ela ela
  ela ela

  🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌🦈🦈🐍🐍👹👹👹💩💩💩💩

 • Deti D
  Deti D

  Ha. Ha. Ha O pamflet U lodhet Duke LEF kot SA TE jete BABLOKU KETYRE U SHTOHET JETA DHE PASURIA VETEM NJE NAIV MUND TE BESOJE SE È KEQJA ESHTE E VETEM. KETYRE DY MOSTRAVE LIND PYETJA? PO BABLOKU ME BANDEN E TIJE TE RE DHE TE VJETER NUK KA BO GJO SI KA MUNDESI QE NUK I BASHKON I BASHKE TE GJITHE APO KUSH NUK KUPTON REALITETIN LE TE GENJEHET ME KETE LAJM TE NJE ANSHEM TE GJITHE JANE BASHKE ESHTE MJERANE AI OSE AJO QE NUK E KUPTON QELLIMI E KETIJ LAJMI

 • Βασίλης Χατζη
  Βασίλης Χατζη

  Bastardet edhe batakcinjt e kombit plehrat e kombit nuk ju mbarojn krimet

 • N Veseli
  N Veseli

  Eu kurr mos paqi as ne shpirtra e as ne famijlet tusja qetsi por vetem mallkum qfar i keni ber keti Populli te shkret qe edhe ma keq e kkeni ber budalla e po ju duron prap me avazet-avanturat e juaja .........!

 • Artim Dama
  Artim Dama

  A ka njeri apo kafshë që të ket mëshirë për këto...😡

 • Artim Dama
  Artim Dama

  Bo boooooooooo

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha

  Dy. Qen. Te. derbuar. me. vjedh shkateru. Kombin Do. Kujtohen. Si. haleja. Kombetare🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇹🇷

  • Festim Kertusha
   Festim Kertusha

   @Lejla Corri Drejte. Jan. pa. Kombe Po. do. Kujtohen. Si. Mij. ruge Ky. Pooull. I. Kishte. te. gjitha per. Te. Jetuar. Mir Shikon. Femij. te. Vujne Keto. gjithmon. Bythqira🇦🇱🇺🇸

  • Lejla Corri
   Lejla Corri

   Po pse duhet te vazhdojne kto kriminele me krimet e tyne.pasunohen perdite.a kane shpirt? Kto nuk duhet te jetojne.tashti do te ishte i duhun denimi me vdekje.deri ne sa viktima duhet te shkoje lista prej ketyre qenve te terbum.

 • Batjar Kamberaj
  Batjar Kamberaj

  Sa krime dhe vjedhje ka bere ky palaco president. Sala nuk eshte me i mire nga ky . Sa vrasje me urdher dhe ekzekutime keni bere ju ne bashkpunim o te paudhe . Zoti mart hak .

 • Shahin Idrizi
  Shahin Idrizi

  Qente kan filluare te a e NJERI TJETRIN

  • Lido Tilo
   Lido Tilo

   Amin

  • Sanije Ejupi
   Sanije Ejupi

   Henkshin kokat ,te shpetoj Shqiperia...

Faqja Tjeter