Kthim në fole: Meta pret një letër, Basha gjen stresin
04:18
62,287
Reddit

Komente
 • Salvatore Kurti
  Salvatore Kurti

  Ca prisni me Rama thiri mendjes Europa ste fute ne Europe pa Arestuar keta kriminela qe zoti na shpetoj si ne dhe Kosoven se do na shisnin te Serbi prandaj Cia Amerikane i kuptoj dhe morì masat ska force ne bote te na pushtoje Rofte AMERIKA ROFTE NATYA ROFTE SHQIPERIA E LIRE

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj

  Ik ILIR MET BISHT QENI ISHE BISHT QEN MBETE IK O IK O LIR MET SE TE ERDHI FLET

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj

  Jo qe nuk ngriheshim na gremina po do na shtipnin koken sala meti kur do shpurren

 • Meri Buona
  Meri Buona

  Niseni ne Skrapar kete bire....sekuestroni te gjitha pasurite e bera me vjedhje e Corupsion...lereni atje te ngordhe si bishe e zgjebosur. Bëtha e Nje maloku nga Skrapari kujton se Shqiptaret jane ne kohen e mesjetes te marrin sfurqe, cosa,lopata e sopata per te ruajtur Ali Babane e Krrabes...dhe Princeshen Moni qe gruan me çizme si huliganet e Anglise ne stadio kur humbin ndeshjen...Te gjith ne Kampin e Pushimit ne Reç andej nga veriu i Shqiperise. Ja u ka bere BE ja dhe State Unità AMERICA dhe dhomat VIP per ju o Derdimenet e Kombit. Merr dhe Saliun ate afer gjiton. Se edhe ne Gjirin e Lalezit ashtu afer ngjite i keni villat. Faqezeze te Kombit

 • Eduart Taci
  Eduart Taci

  President hajdut.

 • Sali Rerza
  Sali Rerza

  Te kesh jete te gjste z. Frroknje analize eshkelqyer e situates e vrane djalin e nenes per nje vote dhe e lane pertoke megjithese u kish sherbyer e pa falshme fatekeaesi per familjen

 • TOMA BERISHAJ
  TOMA BERISHAJ

  Athua don zoti qe shqiptaret.dote kthehen me folen e paraarzve te tyre

 • xhulja xhulja
  xhulja xhulja

  bravo shum sakt👌👏👏👏

 • Naim Cerkini
  Naim Cerkini

  Edhe ky Rama eshte kriminel dhe hajdute posi edhe Berisha,Meta,Kryemadhi, Basha,Ruqi,Ahmeti e shume te tjere te cilet duhet burgosur dhe konfiskue pasuria.

 • Shqiponja Shqiponje
  Shqiponja Shqiponje

  Problemi dhe fatkeqsia e shqiptarve asht se analistet janë të anshëm me njëren apo tjetren anë të kësaj klase politike të korruptuar dhe asnjë nuk mbron të drejtat e popullit,dhe a e dini pse sepse janë lepirsa dhe zagar Si puna e këti Frrok çupit që lehë terkohen që të mos preket oborri i edvinit e keni degjuar tu leh ndonjë herë në interes dhe për të drejtat e popullit??? Ky ktyshi kokë zhubrosur.

 • Arben Sula
  Arben Sula

  O frrok po kerkon prap komunizem a si

 • Diana Katundi
  Diana Katundi

  Fjale me mend.Shqiperia Fitoi.🙋‍♀️🇱🇷

 • NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETES

  FRROK QUPI TE LUMTE GOJA. PO DO TI RRITET MENDJA EDIT " DHE HAJDE HIQE PREJ GOMARIT" SE NE ENVERI KESHTU BANI" I TUNDI PER 45 VJET. DUHET .. LIRI.. DIALOG.. DEMOKRACI.. DHE ZBATIM LIGJI.. JO NJANI I NANES .. E TJETRI ...I MJERKES ..... POPULLI DON , PUNE , QETESI, DHE ZBATIM TE LIGJIT NJELLOJ PER TE TANE..... META. KA MET NE KLAS PER PA BURRNIT E TIJA NJE DITE ME SALEN , NJE DITE ME EDIN , NJE DITE ME LULI N, TANI TE HAPE PUNE ME DRITAT E KUQE SE VETEM AJO I KA NGEL -( AMIN )🐱⛷E KAN MARR RRUGEN E MU/ T/ I / T

 • D C Dardani
  D C Dardani

  Rama rri! 🌹❤️🇦🇱

 • Ermal Peça
  Ermal Peça

  Rama esht mbret Jo tradhtar e vrases mashtrues kondrabandista gjak pirs

 • Alfred Gjinollari
  Alfred Gjinollari

  Nuk ju lodh ; 1 - Ju takon për nivelin që pretendoni maksima : " Fenomeni e jo individi !" Pastaj - 2 - Ku e ke Fisnikërinë e thinjave që përbuz - palën tjetër në një shoqëri pluraliste !epo na plase , 3 - Pse detyrohet Ai Zotëria - jo trendi ! - të citojë vazhdimisht : Shqipëria e Shqiptarve ! ,dhe, 4 - na duhet një studim mbi mardhëniet ndërkombëtare : Adinistrata Shqiptare & Super fuqitë në vite ! sepse, 5 - Druem që USA - do ndahet më keq se parardhësit - tek luan 2 - fish me një Mikro-vend ! *) **************************** *) - Ju nuk ju lejon Statura akademike ta thoni - pa le ta analizoni !e më thjesht e miqësisht ,**) **) - krahaso çfarë i kërkohej Z.Berisha - me Liritë e Individit dhe, - Sot ato që i kërkohen Z.Rama ! ( mundet t'jua u listojë edhe një nx. i Talentuar në shkollë të mesme ! ************************ HAJREDIN PASHA / origjinale / Aziz Ndreu algone.info/slow/video/pX28rYFobpxq16s *************************** Epo ky profil intelektuali : Luvdo të huajin e haja tëmën e sëmës tëndit !

 • Mimoza Iseini
  Mimoza Iseini

  Hajdut komunist Do i villni te gjitha

 • Robert Tekiu
  Robert Tekiu

  ILIR KUKUMJACKA DHE MACIJA. E BUKUR ZONJA MONA NE BURG DoVEN

 • Shpend Bajrami
  Shpend Bajrami

  Politika në Shqipëri është shndrruar në një koshete grerëzash që nuk bëjnë punë tjetër përveç se hanë njëri tjetrin! Çuditem se si tash gjithë këto kritika për Metën përderisa erdhi në presidencë me votat e Ramës!!!

 • Google Rev
  Google Rev

  Ilir Meta dorheqje të ka ik koha, dhe PD ikni të shduket nga politika.

 • edua Shqiperin
  edua Shqiperin

  I mathe Frok Cupi u erdhi fundi i bandave dhe i kryminelve

 • Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka
  Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka

  😭😭😭😭luli te vajtoj e te haj m... sa te doj ai esht mesu mos me pranu voten e pop se pranon humbjen e ka marr peng partin demokratike por sa te jet luli ska p d luli qurraveci👎👎👎👎👎🤣🤣

 • Al Hasan
  Al Hasan

  Frok Cupi 👍👏 Atdhetar Demokrat, shqiptar i vertete , cdo koment i Tije, ,,,,, realitet, ,,.

 • Avni Tocila
  Avni Tocila

  Populli shqipetare eshte nje popull i zgjuare dhe punetore po keta qener e kane mbajture me dhune por populli ja u tregoj vendin i hodhi ne rruge tani i takon trejtesise ti mblethe dhe ti veri mbase hekursve

  • Pjeter PA
   Pjeter PA

   Bh uiufs

 • ToTo Gery
  ToTo Gery

  Po' ikni me kto prralla . A jeni nterezi ju apo jo ? Frrok cupi 100 vjec do na tregoj historit vk . Po' ikni se jeni Bo vk si top qenefi

  • Mimoza Iseini
   Mimoza Iseini

   Po si keni goje flisni Ska ligj dka shtet zoterojne bandat hajdutet . Ju komunistet ckomb keni more Ju dkeni as Zot as dhe

  • ToTo Gery
   ToTo Gery

   @Power Dinami e E ke mar racionin e sufllaqes ti vllai ? Ske faj kshu ka shku kjo pun po' gjithsesi per mu nuk esht problem se un jetoj n Firenze o njish po jeni tamam sikur me qon te thashethemet e lagjes . Po ja keni shpla trunin shqiptarve me historira te tipit Kodi i da vincit . E kupton ku jeni o sufllaqet e shqipris ? N Vend qe ta kundershtoni cdo qeveri qe vjen , beheni pal me cdo lloj politikani tkuq t Roz blu tzi gri jeshil Cfardo lloj tipi , te tipit gjuzi basha spiropala e Lsira e vk qe Jan aty npolitik , po' cohu o sufllaqe per vete Jo per mu se mu sme han fare me ardh aty ne ate lloj shteti qe e keni dhjer me nje mut JU , TGJITH PUSHTETET BASHK , SE JENI PLERA , TE PAMGOPUR JEMI RRITUR TGJITH PO JU JENI TPANGOPUR QE DHE JASHTEQITJEN TJA HANI SHQIPTARVE E MU BASHK , E PRAP JENI T PANGOPUR . Llogarite nivelin tat t inteligjences , barazim me Frrok qupin e madh , ish 80 leksh i kohes qepes . Pjestim per Eni vasilikoqi her tale balla plus Tom rroshi . Po' ik o barbon se se meriton ti e llumi si ju trinjt e sufllaqeve qe un tju mbush Trurin me JASHTEQITJEN time . Ik e futu me naj rrobaqepsi se aq doni ju o DELE

  • Power Dinami
   Power Dinami

   Shiko te kanali i sy qenit se te topi shikojme ne.

 • ss divizion
  ss divizion

  * HAJDUTI, KRIMINELI, BANDITI, VRASËSI, TRADHTARI, PRO-RUSI...... KOMANDANT SUPREM I FORCAVE TË ARMATOSURA SHQIPTARE !!!!!! O ZOT, LARGOJENI O VËLLEZËR SE U BËMË GAZI I BOTËS..... HUDHENI NË DETË LE T’A HANË PESHKAQENËT * ⚔️🇦🇱⚔️

 • Dile Hoxha
  Dile Hoxha

  Ti Ofrok eke ne terezi si duket po populli nuk ka buke me henger keto duhen zdukur te gjithe se vetem per xhepat e tyre kane menduar

 • Myzejen Radoniqi
  Myzejen Radoniqi

  Po si nuk i vjen turp f Dhe ngruhet aty ato dy gishta te shkrete ngelen ik ik

 • Toni Sosa
  Toni Sosa

  Fusni burk keto legena

 • Trip cosi
  Trip cosi

  i MADHI Fork CUPI RESPEKT 🇦🇱👍

 • Arber Vajkali
  Arber Vajkali

  Stresi në mos gaboj është ai që dogji Tiranën? E dogji sepse ju dogj shpirti për të riun që u vra nga një polic i papërgjegjëshëm. Biri i një banditi në shërbim të kryebanditit Sali Sërboviç ,(Sali Lushajt), qënka akoma në aktivitet? Si është e mundur? Ai eka vëndin në burg; zëmërgjërësia e drejtësisë tonë është e pallogjikëshme , është e papranushme. Ky bandit e bir banditi është dhe mbetet një person përherë i rrezikshëm për shtetin dhe shoqërinë.

  • Souzana Ka
   Souzana Ka

   👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • leana messi
  leana messi

  Basha ik🤣🤣🤣🤣 Rama të lumtē ....suksese 👏👏👏 dhe punë të mbarë .

  • Milan Rory
   Milan Rory

   @Bryan Braydon yup, have been watching on flixzone for years myself :)

  • Bryan Braydon
   Bryan Braydon

   A tip : you can watch series on flixzone. Been using them for watching loads of movies lately.

  • fatmir gjini
   fatmir gjini

   Te iki ram pith ropve vet? Dhe kar te mbare rames

 • Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri

  Gjymca e Banditeve dot zhduken. kurse gjymca jan Ne PS.Shqiprij.

 • Renato Resuli
  Renato Resuli

  Humben shpellart 😅

 • Mercedes w124
  Mercedes w124

  kisha në pyetje për ju të kanalit PSe s'jep një detaje nga personat politikan që i gjykoni të flasin dhe ne ti ngjojm apo flet ti çfar të vjen në mendje

 • Flat Earth
  Flat Earth

  Te gjith jemi domokrat, dhe e duam demokracin. Ne vitin 1991 te gjith ishna nji dhoj fukarej. sote pas 30 vitesh, pjesa e madhe e Pupullit u ba ma fukara, pjesa e Parlamendit dhe Presidenca qe ështe dretesija e jetes tone, u ban miljon injera. Lind pytja: Populli per keto votoj, apo ta ndame domokracine te gjithe nga pak njari me tjetrin. Sote Populli ështe i dhollur dhe i merzitur. Pote pytet Populli per keto mafjoz kam shkurt, deshira e ti ështe ti shikoje ne qengelin e peshkut lart mbi Toke.

 • Spiro
  Spiro

  Shpetuam nga lloxhurat , nga hajdutet, nga mafia politike, qe na morren pasurite , na lane te varfer,, dhe ne gjyqe qe kemi vajtur, nuk fituam asnjegje , nga pasuria jone, qe na i kane lene gjysherit, e stergjysherit! E zoti madhe , ti zhduke keto mbeturinat e shqiperise, politikanet, lloxhurat!

 • ilir mhillaj
  ilir mhillaj

  Frrok Qupi ore pleher kelysh komonizmi na rrosh k.... lori keto llafe

 • Vera Vera
  Vera Vera

  Thyfshin qafen qe se len gjigandi rehat qe po punon rofsh

 • Teuta Shameti
  Teuta Shameti

  Me se kushedi nuk dalin me ne faqe te dheut

 • FOR LIFE
  FOR LIFE

  Amin Amin Amin

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli

  PRIT LERE ILIRIN FRROK KOHA TREGON VETETEN

 • lul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorf
  lul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorf

  Albanien gehört zum Albanien Nicht Amerika Präsident gehört zum Albanien Ist eine gute Präsident

 • Fatmira Gjinollari
  Fatmira Gjinollari

  Frroku e ka nga pervoja e vet se si sigurims ka vojtur shume si duket nga konkurenca po si duket ka qene me i zoti e ja ka dale

 • Lek Toma
  Lek Toma

  Rusi po i pret meten bashen salen Kryemadhin sipas nje serbi ne holand do kerkojn azil politik o ne beograd o Rusi o ne koren e veriut, po kujdes mos tu ikin

 • Lek Toma
  Lek Toma

  Metà ka Deshur te pres koken shwyptareve me shpata Arit hahaha me shta lopata. Po do shkoj n Burg

  • Selim GASHI
   Selim GASHI

   Sa me shpejt keta hajdut kriminel te futen perjetsisht ne burg.

 • Bilbil Veshaj
  Bilbil Veshaj

  Froku si mbyllet goje e shqyer kemi nje jete qe na can by....e megjithate either vazhdon blla blla note edited., qetesojeni she cojeni te pushojne se nuk duhet me.

 • Edi Shkoza
  Edi Shkoza

  Mire e ke ti o Frok por e keqja eshte se ata jane te gjithe me njeri tjetrin ortak ne vjedhjen e Arkes se Shtetit me Miliarda Euro te cilat jan Borxhe qe do i paguaj Populli Shqiptar e eshte shume veshtire se ja din çelsat e sekretet njeri tjetrit ata te 3 Partit 30 vjeçare PS PD e LSI .

 • Gjergj Mjeda
  Gjergj Mjeda

  Ku e gjeten. Kete coban injorant skraparlli, qe e vune president, nje person pa edukat e pa minimin e kultures,...

 • Mira Luli
  Mira Luli

  frroku i lig foli. E do SHQIPERINE, si familjen e tij, te shkaterruar dhe nen pushtetin e spiuneve. Njeriu me imoral i fushes se gazetarise, i cili merrte merita, duke spiunuar koleget e tij dhe gazetari servil i komunisteve, gazetes zeri i popullit. Ai eshte nje felliqsire dhe jashteqitja e ndenjur e kombit, qe nga koha e komunizmit. Vjen ere, qe te qelb me mijra kilometra larg.

  • Gjergj Mjeda
   Gjergj Mjeda

   Zonje kaqe te veshtir e keni te shikoni realitetit, e bashke me te te ardhmen, c'è fare fitoni ju nga nje hajdut president dhe gruaja e tij injorante... me titullin qesharak qe mban... Doktor.. dikush duhet tju hap syte njerz e...

 • Lorenc Sina
  Lorenc Sina

  O po ngelet tu permend pranga dhe vetem pranga.! Po kur do ti shofim me te vertete?

 • Hat Ashiku
  Hat Ashiku

  FROKU. ESHT. ZBIRRO. I. EDIT

 • Marije Bisha
  Marije Bisha

  Ju lumte goja

 • Tom Baker
  Tom Baker

  Ë more rrok çupi ti je stalinist je komunist je kundër kombit shiptar

 • Bes Bau
  Bes Bau

  Kta Maskarenj duhet te Burgosen sa me shpejt.. Meta, Berisha, Basha, Gazmend gay Bardhi Vrasesi i flliqt dhe PDja duhet te Udhehiqet nga Njerez te ndershem..

  • Al Hasan
   Al Hasan

   Goditja qe moren me 25 prill esht akoma me e rende se burgu .populli i injoroj keq keta hajduta .

  • Sotiri Gkika
   Sotiri Gkika

   Shyqir qe ka njerez qe shprehin lirisht mendimet. Respekt per ju.

 • Rakip Halilaj
  Rakip Halilaj

  Ju të pamfleti vetëm me Frrok Çupin merreni,dhe pallavra merreni.

  • Selim GASHI
   Selim GASHI

   @Rakip Halilaj Ooo Rakip bej.. Megjithese gadi te gjithe jane analfabet, i kan punet keshtu si i kan, ohhh te mjeret ata, ohhh te mjeret na!!!

  • Rakip Halilaj
   Rakip Halilaj

   @Selim GASHI pse more selim hej qofsh me jet qfar të bëra ty,se ka një vit që i ndjeki asnjë fjal nuk u është bër realitet,pastaj edhe ata që janë analfabet duan të flasin.

  • Selim GASHI
   Selim GASHI

   Ooo Rakip Halilaj; Ti na qenke nje analfabet, api jo ?!! Me mire mos fol fareee!!!

 • Rrok Kasneci
  Rrok Kasneci

  Frrok kam nje pyetje per ty Cfare pune ke bere ti para viti 90 Kujt i ke sherbyer nga Klasa trete fillore e deri ne vitin 1990??????

  • rage mp3
   rage mp3

   @Rrok Kasneci Në këto 30 vjet të ashtu qojtura demokraci vetëm vjedhje vrasje baltosje për njëri tjetrin po shoim përditë se rregulla dhe ligje .....një nënë ika bërë vetëm ndërrojnë qimen ..ne që vojtëm para vitev 90 nuk përfituam as njëgjë .këta që nahiqen si shpëtimtarët e kombit julëshuan pushtetit si hienat kërmës janë bërë milioner me nga 4 vjet nëpushtet ....

  • Rrok Kasneci
   Rrok Kasneci

   @rage mp3 Po e vertete nga gazeta Zeri i Popullit tek RILINDJA DEMOKRATIKE E tani perseri ne origjine 70%e shqipetareve kane akoma ne vena gjakun dhe ndjenjen e BOLSHEVOZMIT dhe nuk mund ta perqafojne Demokracine

  • rage mp3
   rage mp3

   Duet të pyesish salën se kanë qënë në një org .partie ....

 • Lule lule
  Lule lule

  Turp ju koft juve morre shkerdhaqt e trathtart e kombiniert shqipetR

 • Lule lule
  Lule lule

  Ju as keni ligj me gjyksa me poplici i ken ves te lidhur me .afi si mund tju Duron populli keshtu mo si nuk po zgjohet populli ni her e per gjith mon mos neju dhon vota paraja sasht as gje vete. Kur jan zgjedhjet i mashtroni popullin e varfur e tani i leni pa kafshaten e bukes

 • Lule lule
  Lule lule

  Vrasje Tortura hajni drog se as ni pik morali nuk bu ka mbet

 • Lule lule
  Lule lule

  Hajt o ilir meta jep dorheqje ti ton ata zakart e vjeter si jeni ne at parlament se ska gja pej buve ju jeni ton nisjani pej sali berishes edi ram kristaqit ju jeni ton kri inkl typik hajna marre ju qoft more rebela turp turp se veq hajni ka pas e drog

 • Rabie Nuko
  Rabie Nuko

  Frroku foli👍👍

 • Edmond Shallvari
  Edmond Shallvari

  E megjithate nuk ofendohet keshtu 39% e shqiptareve.

  • Fatmir Ceka
   Fatmir Ceka

   Edhe ju po merreni me shkrimet RROT HUPIT O pamfleti patëm një farë besimi tek lajmet që jepni po mos jepni shkrimet e sahan lëpirsave siky që citova më lart

Faqja Tjeter
WE FINALLY MET.
4:08
1,6 mln
WE FINALLY MET.
4:08
1,6 mln