Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
03:00
174,329
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/KrusitaKamMbijetu
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
Music by: Bruno & DJ Vicky
Lyrics by: Fifi
Produced by : ThreeDots Production
#krusita #onima #kengamagjike2021 #kammbijetu

Komente
 • Artur Hoti
  Artur Hoti

  Nuk te marr inat edhe nese me shan, sti le bosh un kraht qdo qeliz nga ty merr ajr😍😭🔥🔥🔥🔥🥇

 • Artur Hoti
  Artur Hoti

  I besoj ndjenjes ksaj radhe shum, me vetem nje prekje godet, vret dhe me frym me mbush prap kam mbijetu🔥🔥🔥🤯 ti duhet tjesh fituesja me ket ze me ket embelsi dhe brishtesi ashtu si paraqet kenga 🥇

 • Rexhina Musaku
  Rexhina Musaku

  Sa keng e bukur 😍😍😍

 • olti beshello
  olti beshello

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Ana Koci
  Ana Koci

  Je me e mira💖

 • Ermira Xheladini
  Ermira Xheladini

  Super

 • selina licenji
  selina licenji

  Bravo per zerin kurajën dhe kengen kaq brilante 🥰🥰🥰

 • Kleo Kaso
  Kleo Kaso

  Krusita eshte bere kinge dhe eshte e talentuar,kenga yll.

 • leja rudi
  leja rudi

  Text shumm i bukur fifi Bravo Po ashtu i pershtatet Kengetares 👌🥰

 • drawings bardha
  drawings bardha

  Zëri😢😢😍😍😍😍😍🙈 Te lumte, vec vazhdoo!🔥🔥🔥🔥🔥

 • Lala D Lumturie
  Lala D Lumturie

  🥺🖤

 • Sami Nebiu
  Sami Nebiu

  Cc. Sbën kjo këng. Më e mir ishte ajobe 2019, ky stil nuk të ri sepse sje fifi ti...

 • Arilda Dauti
  Arilda Dauti

  Ke frik si un😕

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • denis barahoxha7
  denis barahoxha7

  Si gjithmon super yll dhe super kengetare 🔝👑 trujt zoti ❤️

 • Klodiana Arapi
  Klodiana Arapi

  Burri im eshte fiksuar keq me kete kenge . MBAs tij Dhe une tashme 😅🥰🥰

 • leja rudi
  leja rudi

  Suksese bukuroshe Texti shum kuptim Te bukur ashtu shum mir e kendon me shum Ndjenja ❤️🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰

 • Kasandra Pako
  Kasandra Pako

  Fifi 👏🏻👏🏻

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • R N
  R N

  valla bre me qeto balada po na shpifni tmerr aa 🤮🤮 sdi fifi fififi fifififififififiiiii flori mumajesi fifififififiififififi flori mumajesi nuk she sen tjeter

 • Xhejson Xhejsson
  Xhejson Xhejsson

  Po mos te ishte per refrenin do ishte kenge pa thelb,prisja me shume nga fifi🤷‍♂️🤦‍♂️

 • Kejd Gishto
  Kejd Gishto

  ❤️❤️

 • eleo ima
  eleo ima

  Je nje perle e vertete ☀️☀️

 • kristi robi
  kristi robi

  O yll 😍😍😍😍😍😍

 • Odeta Mehaj
  Odeta Mehaj

  Perl

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Sidrit Çollaku
  Sidrit Çollaku

 • Ada Furxhi
  Ada Furxhi

  1 nga kenget me te bukura tek Fest Kenga Magjike sivjet. Deri tani hyn në Top 5 per mua. 😘 Kjo kenge eshte qetesi per shpirtin!

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci

  I like krusita 😍😍😍

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Stop Injorances
  Stop Injorances

  Perlë!

 • Kamela Hysenllari
  Kamela Hysenllari

  nje perle e vertet

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • FiLMyPasion
  FiLMyPasion

  Fantastike

 • Ela K
  Ela K

  Kjo eshte shume e bukur bravo

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Emirjeta Koleci
  Emirjeta Koleci

  Suksese

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Brandbyleorinda bbl
  Brandbyleorinda bbl

  Fustanin ta paskan bo nr shum ma te madh 😌

 • my broke
  my broke

  super hit

 • My Way
  My Way

  E degjova live te djelën as nuk prisja te stonoje e as nuk stonove, zerin, kontrollin, performancën super. Madje do te doja te shihja në Eurovizion. Kënga e lezecme, do doja te kishte pak me shume tekst se refreni është i bukur por përsëritet. Gjithsesi shume suksese, po te prisja sa pash listen e konkuruesve dhe sme zhgenjeve. 😘

 • Ilma Ismaili
  Ilma Ismaili

  Normal që kryevepër aty ku prek Fifi dhe Bruno❣️

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • hamit demiri
  hamit demiri

  Ze i vecante

 • leja rudi
  leja rudi

  Shpresoj Te fitosh ket vit e Meriton ❤️🇦🇱🇽🇰

 • manjola rruka
  manjola rruka

  Te lumte bukuroshe na kenaqe,suksese pafund!!!

 • ARNIDA MUSAKU
  ARNIDA MUSAKU

  ❤️

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • IRIDA HAMZALLARI
  IRIDA HAMZALLARI

  Sh e bukur

 • Renard Cjapi
  Renard Cjapi

  Suksese honey 😍😍🤗🥇

 • sacrifice Sh. N. O 007
  sacrifice Sh. N. O 007

  Qe nga kanga e par kur e ka lansu ne tregun muzikor e kam degjuar dhe vazhdoj ta degjoj muziken e Kengtares Kursita , dhe kjo kang perfundimisht osht on top sa keq osht kur ka pak kengtare qe bejn kesi lloj kangesh qe len gjurm te pa shlyshme., kjo kang me kujtoj diqka te bukur nje kohsisht edhe e dhimbshme., faleminderit nga ty Kursita je kengtarja ime e preferuar ✌️🌹🙏💋❤️👑👑👑👑

 • Aldi H
  Aldi H

  MADE IN FIFI 🤩

 • Xhane Ajdari
  Xhane Ajdari

  The best song😍😍😍💔suksese🥺🥺🥺

 • loredana ogici
  loredana ogici

  Super me pelqen shume brava 👏👏👏

 • Klejda Peci
  Klejda Peci

  Suksese ❤️

 • Miss Ilazi
  Miss Ilazi

  Kenga fituese?

  • sInDi TuRkU
   sInDi TuRkU

   Kthe subin ❤️

 • EKLIPS
  EKLIPS

  Krusitaeshte nder kengetaret e reja me te mira per momentin, por kenga s'me thote asgje. Nje kenge e sterdegjuar dhe nje pjese e instruentalit eshte kaq monoton . Akull ishte nje nivel tjeter dhe totalisht shume here me e mire se kjo kenge. Nuk e kuptoj renien artistike te Krusites dhe Marjones qe ishin wow ne edicionet e kaluara dhe marrin pjese sa per te mbushur numrin mesa duket. S'me pelqen fakti qe vijne me materiale jo cilesore dhe nuk vendosin ne maksimum potencialin e tyre te madh qe kane. Suksese! 7/10

  • Kristi Idrizi
   Kristi Idrizi

   Ja ke fut kot kenga eshte shume e bukur te krijon emocione qe sa fillon dhe deri ne fund te rrenqeth apo zeri brilant i Krusites eshte perle

 • din h
  din h

  Po nuk e fitove ti kete vit jam i bindur se Kenga Magjike eshte thjesht nje mashtrim !

 • Briselda Abazaj
  Briselda Abazaj

  Fifi te lumtë ajo dorë e artë për kete kryevepër 🙏💕

 • Arlinda Tome
  Arlinda Tome

  Kënga më e bukur 🤍

 • R M
  R M

  Super si gjithmon 👏👏

 • Gold Mobile
  Gold Mobile

  Wowwww shum kang e mir zanin dihet perfekt pi shum koha kso kange nuk ka dal sukese se fjalt jan teperta ❤👏👌💖💎💣

 • Geniada Skenderi
  Geniada Skenderi

  Sa e bukur suksese ❤👏

 • cobo lori
  cobo lori

  Urime urime nje ze shume I bukur Suksese 😘❤

 • Glejvis Official
  Glejvis Official

  algone.info/slow/video/n3vcx4iEgXio2X0

 • OKSANA
  OKSANA

  Me e mira ♥

  • sInDi TuRkU
   sInDi TuRkU

   Kthe subin pls

 • Agata Ametis
  Agata Ametis

  ❤❤❤

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Ajdi Domi
  Ajdi Domi

  Bravooo super❤️❤️❤️❤️

 • Abed Zedat
  Abed Zedat

  ❤❤❤👍👍👍

 • Roza Sadiku
  Roza Sadiku

  Mjaltë e këndon e sjell këngën në nota ashtu siç vinë notat të ëmbla. Suksese!

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ?😊

 • Onna Onna
  Onna Onna

  𝘐 𝘣𝘦𝘴𝘰𝘫 𝘯𝘥𝘫𝘦𝘯𝘫𝘦𝘴 𝘬𝘴𝘢𝘫 𝘳𝘢𝘥𝘩𝘦... 𝘉𝘦𝘴𝘰𝘫𝘪, 𝘮𝘦𝘳𝘪𝘵𝘰𝘯 𝘧𝘪𝘵𝘰𝘳𝘦𝘯👏🏻 𝘚'𝘵𝘪 𝘭𝘦 𝘣𝘰𝘴𝘩 𝘜𝘯𝘦 𝘬𝘳𝘢𝘩𝘦𝘵... 𝘤𝘥𝘰 𝘲𝘦𝘭𝘪𝘻𝘦 𝘯𝘨𝘢 𝘵𝘺 𝘮𝘦𝘳𝘳 𝘢𝘫𝘦𝘳 𝘛𝘪 𝘫𝘦 𝘴𝘪 𝘶𝘯𝘦... 𝘥𝘰 𝘯𝘫𝘦𝘴𝘰𝘫 𝘴𝘪 𝘶𝘯𝘦..𝘴𝘪 𝘵𝘪 𝘫𝘢𝘮 𝘥𝘩𝘦 𝘶𝘯𝘦.. 🤍𝘦 𝘬𝘦 𝘵𝘪!

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • jovana Cara
  jovana Cara

  Shpresoj te dalesh fituese yll🎶🥰💫💫💫💫

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Kristina
  Kristina

  *Kam Mbijetu* I besoj ndjenjes Ksaj rradhe, ksaj rradhe shume Me vetem nje prekje Godet, vret dhe me fryme me mbush Prap kam mbijetu Nuk te marr inat Dhe nese me shan S'ti le boshe une krahet Çdo qelize nga ty merr ajer Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une Do kerkoj ndjese une Dhe nese gabim je ti Nuk do mendoj shume Tek ty po dorezohem me shpirt Zemren e ke ti Nuk te marr inat Dhe nese me shan S'ti le boshe une krahet Çdo qelize nga ty merr ajer Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une Nuk te marr inat Dhe nese me shan S'ti le boshe une krahet Çdo qelize nga ty merr ajer Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une...

  • sInDi TuRkU
   sInDi TuRkU

   Kristina kthe subin tlutem

  • Kristi Malo
   Kristi Malo

   Nuk je e vetmja qe te pelqen kjo kenge dhe mua me plq.

  • Perputhen Ekslusive
   Perputhen Ekslusive

   Vetem mua me pelqen kaq shum kjo keng 🥰🥺🥺🥺😍

 • Alba Xheka
  Alba Xheka

  Bravooooo ♥️👏 Kenga me e bukur !! Meriton fitore te jemi realist 😊

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Αris L.
  Αris L.

  Suksese Krusita super interpretim!!!❤️

 • ENRI TIRANA
  ENRI TIRANA

  Po çfare pret prej Florit te ta beje kengen me te bukur se te vetes

  • ENRI TIRANA
   ENRI TIRANA

   @Julian Cela muziken ia ka ba flori

  • Julian Cela
   Julian Cela

   Po cuni po , po e ka bo fifi

 • Chá, Bolachas e Eurovision
  Chá, Bolachas e Eurovision

  Wooow! I loved your 2018 entry, but this is a much better song. This has a chance to win. Wonderful melody and it fits your voice perfectly. Good luck!

 • Mada Mada
  Mada Mada

  Ke nje zë të mrekullueshëm krusita.Shpresoj te arrish larg e dashur.

 • Srećko Delibašić
  Srećko Delibašić

  My winner!

  • Geg Toska
   Geg Toska

   My winner Marjana Metohu.

 • Perputhen Ekslusive
  Perputhen Ekslusive

  Je perfundimisht fituesjaa e ardhuroj kte keng 🥺🥰🥰🥰🥰🔥

  • AM13 AM13
   AM13 AM13

   Shpresoj po se besoj

  • Kristi Idrizi
   Kristi Idrizi

   Sa me shume e degjon aq me e bukur kenga

 • Një Copëz Jetë
  Një Copëz Jetë

  ♥️good luck babe

  • Kristi Idrizi
   Kristi Idrizi

   Mjalte kenga mjalte dhe Krusita shume suksese e ke kenduar kete kenge shume bukur

 • Rina Illiu
  Rina Illiu

  🌹The Best 👑Krusita👑❤

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   @Rina Illiu ❤️

  • Rina Illiu
   Rina Illiu

   @Endri_prifti4 ok

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • EMJ
  EMJ

  I Loved the trap/pop beat ♥️

 • Elma B
  Elma B

  Suksese zemer

 • Anna Anushi
  Anna Anushi

  Kenga ime preferuar super ♥️♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Dorjan Kalaj
  Dorjan Kalaj

  👏👏🌟🌟❤😘

 • AM13 AM13
  AM13 AM13

  Krusita Akull😭😭😭😍

 • Renata Sarja
  Renata Sarja

  Te lumte Krusita ! Ze brilant !

 • Viral Cover Song
  Viral Cover Song

  O zot, sa here qe e degjoje me shume emocion. Faleminderit Krusita❤️❤️❤️

  • Kristi Idrizi
   Kristi Idrizi

   Po sa me shume ta degjosh aq me e bukur te duket shume yll krusita

 • el cy
  el cy

  Akull is the first , good luck!

 • Korben Boombastik
  Korben Boombastik

  💎

 • Xhoziana Dhimpali
  Xhoziana Dhimpali

  Sh bukur Krusita Suksese,,,,,❤️♥️

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Anxhela Kurti
  Anxhela Kurti

  I besoj ndjenjes ksaj rradhe ksaj rradhe shume Me vetem nje prekje godet, vret & me fryme me mbush... Super e bukur ♥️ Suksese pafund 🎙

  • Kristi Idrizi
   Kristi Idrizi

   Zeri brilant i Krusites ne kete kenge te rrenqeth super interpretim sa me shume ta degjosh kengen aq me e bukur te duket meriton finalen je mjalte kengetare

  • Mirela Abibaj
   Mirela Abibaj

   shume e bukur me pelqeuu bravo zeri ke qef ta degjosh

 • Perputhen Ekslusive
  Perputhen Ekslusive

  Shummm e bukurrr me rrenqethi 🥰🥰🥰🥺

 • Natasha Koka
  Natasha Koka

  TI JE nj kengetare e paaritshme.Je Uitson e dyte qe shkelqen sa her qe kendonZerin tend nuk e krahasoj me asnje. Je nje e fat per Shqiperine por duhet te vleresojne edhe kengetarrt e botes.

  • Kristi Idrizi
   Kristi Idrizi

   Shume e embel kenga ky zeri yt i mrekullushem e ben kengen perle shume suksese

 • Elsa Elsa
  Elsa Elsa

  Dhe met vertet zeri i saj shum i bukur

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Elsa Elsa
  Elsa Elsa

  Nje pyetje per te gjith ju a me e bukur kengamagjike e krusites 2018 apo 2021

  • Roza Sadiku
   Roza Sadiku

   Se cila këngë ka bukurinë e vet! Ajo këtë këngë 2021 e këndon mjaltë e ledhaton në nota këngën nuk mund ta bëjë kushdo këngëtar.

  • Nevi Gjoroveni
   Nevi Gjoroveni

   2021

  • Getonis D
   Getonis D

   Akull shum here me e mire

  • Kristi Idrizi
   Kristi Idrizi

   Njera me e bukur se tjetra

  • Fationa Tona
   Fationa Tona

   Akull ishte nje mrekulli pz por edhe kjo seshte e keqe(:

 • CO Fashionstore
  CO Fashionstore

  Ti je si une,ke frike si une,do njesoj si une,si ti jam dhe une...:

  • Kristi Idrizi
   Kristi Idrizi

   Krusita kengen e ke kenduar perfekt dhe ky zeri yt kaq i bukur e ka bere kengen perle erritsh majat ne finale pa tjeter

 • CO Fashionstore
  CO Fashionstore

  Shume e bukur,te lumte🎀

 • Hey Hey
  Hey Hey

  Zëri dashuriii krejt♥️

 • Sanja Krasniqi
  Sanja Krasniqi

  🥺🥺

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Private Zone
  Private Zone

  "AKULL" eshte kenge me e bukur

  • Erti Hk
   Erti Hk

   fix akull ishte super balade kjo kot fare.sa me mare pjese duket.

  • No Aura
   No Aura

   qa do ktu pra?

  • Kristi Idrizi
   Kristi Idrizi

   Çar zeri ke moj Krusita te mrekullueshem shkelqen e gjitha kenga shume e bukur ti si nje yll urime paç fat

  • Kristi Idrizi
   Kristi Idrizi

   Dhe kjo kenge eshte shume e bukur te rrenqeth zeri brilant

 • Vladimir Kovacaj
  Vladimir Kovacaj

  Zeri i saj eshte shum i bukur...suksese kursita

  • Kristi Idrizi
   Kristi Idrizi

   Super ze .super interpretim je nje engjell te uroj fitore e meriton

 • Vezir kercuku
  Vezir kercuku

  Suksese krusita

 • AVD Digital
  AVD Digital

  Te gjitha kenget e Kenga Magjike 2021 mund ti gjeni ne linkun ketu : algone.info/plane/PLxhi4VdgsvljghK1kHuxFoK8kUp6Icwan.html Like kujt ia rrenqethi mishin

  • AM13 AM13
   AM13 AM13

   Like😇

 • Albjona Kurti
  Albjona Kurti

  I love your music my beautiful soul ❤️🙈👏

  • Endri_prifti4
   Endri_prifti4

   hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • ur
  ur

  I love you, my winner 🖤

 • Stella File
  Stella File

  😍😍😍❤️