Kosherja - Episodi 4, Sezoni 1, 4 Prill 2021 - ABC News Albania
1:54:03
138,491
Reddit
Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:algone.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
 • Alba Xheka
  Alba Xheka

  Sa e mir prezantuesja ♥️ I vetmi program humori qe e shikoj e me ben me qesh 😊

 • Klo Difi
  Klo Difi

  Sh mire, keshtu vazhdon I, se humor I paster, pa banalitet ka lezet, bravo 🙏😜👌👌👏👏👏👏

 • Fredi Gogoli
  Fredi Gogoli

  🐦🐥🎼algone.info/slow/video/oZCpmHdsh6aGq4U🎼🐦👍

 • Fiona Britton
  Fiona Britton

  Kjo bjondja Tik Tokse si Roza Lati fiks fare 😂😂😂

 • Banu Ülcuk
  Banu Ülcuk

  Kot fare

 • Angela Mila
  Angela Mila

  Jona te rrin shum keq korseja sdukesh bukur

 • Oxford Uk
  Oxford Uk

  Kjo Jona dhe Luana skan pik gustoje per veshje,

 • Mira mira
  Mira mira

  Ti merni te keqen Edi rama , ... vetem edi e ndryshon Shpirin, u bere ti klloun te talesh .

 • M. Gengo
  M. Gengo

  U mblodhen ter aktorët e deshtuar te refuzuar nga cdo emision humori dhe u formua nje koshere me deshtake

 • Georgo Aleksandris
  Georgo Aleksandris

  KUSH ESHTE KY QE BEN SIKUR BEN HUMOR.NGA ESHTE KY QE PELLET KESHTU.

 • arben hysi
  arben hysi

  ik ore morra,,,u bete te gjithe ''humorista''

 • arben hysi
  arben hysi

  pse bertet o koqe!!

 • suport song suport song
  suport song suport song

  si quhet kjo aktorja nga kosova.

 • Ardian maxharraj
  Ardian maxharraj

  pfffff

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47

  Kosherja 😍😍

 • Deti Jon
  Deti Jon

  Hahaha po pse me mbaroi lufta 😆🤪

 • Gjin jaku
  Gjin jaku

  kosherja e plehrave socjalist

 • Nazmi Beno
  Nazmi Beno

  Neveria Shqiptare dhe m'e gjere. ...., neveria ballkanike. .....

 • Migi Kiki
  Migi Kiki

  Krejt kot vetem politik 🤮🤮

 • Djana Shima
  Djana Shima

  Hera e pare qe e pashe shume mire aktore te talentuar

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  1💎💎💙💚💚❤🙂

 • Anduena Sefgjini
  Anduena Sefgjini

  Super bukur

 • Aria Free
  Aria Free

  Shummmm dobët....Kot fare ...0

  • Mirela Biduli
   Mirela Biduli

   toni i zerit te Besit shume i larte.nuk duhet te ulerasesh qe te degjohesh

 • Djana Nuhi
  Djana Nuhi

  Bravi Bes Kallaku spektakel i mrekullueshem

 • Jurgen Isufaj
  Jurgen Isufaj

  Vk

 • ana Anna
  ana Anna

  HaHhahhahha sa bukur e bo kicen kjo

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47

  Emisoioni i vetem qe shikoj nga fillimi deri ne mbarim

 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhen

  Shirli 😍

 • Avnish Bhabra
  Avnish Bhabra

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617658839

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47

  Pse mbaroi lufa ore hahahahahahsah

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47

  Hahhahaah me lott

 • Eleni Zota
  Eleni Zota

  Si Llazina ska tjeter.e pa par

 • Jonka Paloka
  Jonka Paloka

  Besi je nje 🤩💫

 • Moza Kita
  Moza Kita

  shume e bukur Kosherja me pelqen shume Shirli ...dhe te gjithe aktoret sidomos ata te teatrit...nje gje kam une ...qe imitoni politikanet dihet tani si te gjithe edhe qe ai djali qe luan me Besin mundohet ti ngjasoje Erion Isait mire e beni se keni autoresine po cne imitoni dhe Olsi Bylykun ??

 • Semi Tafili
  Semi Tafili

  🤣🤣😂😂

 • Anna Anushi
  Anna Anushi

  Jona spahiu i paska mar parasysh kritikat e publikut javen e kaluar mbi paruken dhe veshjen me vjen mire qe ke ardh vetvetja kete here ka lezet 🌹🌹♥️♥️

 • Amigdala
  Amigdala

  kjo molomënia ka veshur korse per te ngritur cicat kart,kur eshte drrase dhe shkop hahahahaha

  • Albina Balaj
   Albina Balaj

   Na mir pa c... e pa b... se te gjitha selikon vajza nuk deshiron me ban nderhyrje shum with bukur Po duket si yll

  • ana Anna
   ana Anna

   Fiks ,esht vesh si raft librash .hahahahaha

 • Suzana Ademi
  Suzana Ademi

  Olta daku je e papare

 • jane temory
  jane temory

  zysha e zoomit hahhahj

 • Flori Zeneli
  Flori Zeneli

  Bravo djema shum lart vaso legjenda

 • GX Valerio08
  GX Valerio08

  O zot sa bukur me lot 😂🤣😂🤣

 • Rina Kanto
  Rina Kanto

  Shirliiiiiii moj e mrekullueshme, me kenaqe😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • M.H
  M.H

  Pse bertet o pall? Se ke kuptu akoma qe ke ra n'qytet a si?

  • arben hysi
   arben hysi

   ky kujton se eshte akoma ne maje te malit!!

 • Rashel 11
  Rashel 11

  Besi me pelqen si prezantues, por te luuuutem kontrolloje pak tonin e zerit. Nuk po them ne rolet e tua, por si prezantues. 😊👏

 • Tata Tata
  Tata Tata

  Boooo sa bertet o Besooo

 • eaStudio HD
  eaStudio HD

  E qeshura ime do të arrij brenda 1 jave me postë të shpejtë.

  • Tata Tata
   Tata Tata

   Hahahahahahaha mu mu duk sikur pash lajmet

  • It's Me
   It's Me

   Hahaha epike

 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhen

  😂😂😂😂😂

 • esmer vasili
  esmer vasili

  Kllouni i preferuari

 • White Evers
  White Evers

  0:28 von.ind.in

 • Valbona Gjoka
  Valbona Gjoka

  👏👏👏

 • Vanessa Regis
  Vanessa Regis

  Kllouni the best😂😂😂

Faqja Tjeter
Sadakatsiz 26. Bölüm
1:36:48
814 mijë