Klanifornia - Selfie me Melisa Lleshin
04:18
374,215
Reddit
#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgone for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • bedri deda
  bedri deda

  Hahaha bedri

 • Emmanuela Dedaj
  Emmanuela Dedaj

  Nuk jemi konviktore ne😅😅

 • Eva Bregasi
  Eva Bregasi

  Jddhhdyudy💟

 • Eva Bregasi
  Eva Bregasi

  Uudhdhdtyygtdtsueyeuyeyeyyy😚😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Aferdita Velia
  Aferdita Velia

  Zemer💋❤️

 • Aferdita Velia
  Aferdita Velia

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Argita Selishtaj
  Argita Selishtaj

  Hahaha

 • EMILIANO Gamer
  EMILIANO Gamer

  1:20🤣😅🤣😅🤣🤣😅🤣😅🤣😅🤣🤣😅🤣🤣🤣😅🤣🤣😅🤣😅🤣

 • Razije Gjika
  Razije Gjika

  Bravo Melissa 😙😙

 • Aida Domi
  Aida Domi

  Ychvy

 • Aida Domi
  Aida Domi

  Tyhhghughhf6d3hr3rhh

 • Alberia Berishaj
  Alberia Berishaj

  Kkkrk

 • Magis tricks
  Magis tricks

  E tha vete melisa lleshi me gojen e saj po kur u be edhe ajo kengetare s do belong njeri pa u ber

 • Shpetim Xhafa
  Shpetim Xhafa

  😆

 • Ermira Daci
  Ermira Daci

  AiEL

 • A&K A&K
  A&K A&K

  Melisa ❤️

 • DL ERVIN
  DL ERVIN

  Shume e bukur eshte

 • Joker 29
  Joker 29

  1:58 😂😂🤣Leket se per shpirt tezet teutes ju thera🤣😂😂

 • Joker 29
  Joker 29

  Hajt ti puthim icik🤣🤣😂😂 Olsi legjend 😂❤️❤️

 • Elda Sinani
  Elda Sinani

  hxhheytjejhhdtdgsjgdhsusgshdhshsususujsjskskskskslskksksjsiskskksjskwkwkd

 • Elda Sinani
  Elda Sinani

  Xyzufreurrwhnshgzjhgsugziguzhgjsgfsjgskfsu

 • Shuajb Berisha
  Shuajb Berisha

  Pse kur tha olsi fatjoni ti melisa the ta bejme nje foto se eshte ndriqim i bukur por kur tha andi the melisa well you marry me

 • Arta Emini
  Arta Emini

  😂😂

 • Fredi Durres
  Fredi Durres

  Rv gtady

 • Elda Sinani
  Elda Sinani

  RAJAN

 • Nardi Pullumi
  Nardi Pullumi

  Ahhahahahahhahahah te gjithe u vran vetem ato melisa yll yll je

 • Xhoana Karai
  Xhoana Karai

  Fnfjyhcxgxc. FhshSddc

 • tea huta
  tea huta

  Melisa si shpirt

 • sara arapi
  sara arapi

  Hahahahahaha

 • Lule Milla
  Lule Milla

  Hahaha se per shpirt teze rekes ju vrava

 • Kejsi Kejsi
  Kejsi Kejsi

  $:+_-$;;:

 • Zajaku Erson
  Zajaku Erson

  😂😂

 • Adela Dervishi
  Adela Dervishi

  ok

 • TERRØŔ
  TERRØŔ

  Duart lart se per shpirt te teze rullos u thera hahahaha lol😂😂😂😂

 • fitim selimi
  fitim selimi

  hahaha

 • shpetime perfundi
  shpetime perfundi

  😂

 • Meli Aliu
  Meli Aliu

  Ieieiris8is

 • Alesia
  Alesia

  MARINA DERR DERR 🤣

 • Lorian Pepaj
  Lorian Pepaj

  Je shum e bukur melisa❤❤❤😇😇😘😘😘😍😍😍😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Nesti Hoxha
  Nesti Hoxha

  Hahaha😂😂😘😘

 • Damla Charli
  Damla Charli

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Samalda Prendi
  Samalda Prendi

  😘🤩😍😍

 • Enejda Ajsela
  Enejda Ajsela

  Hahahhah Olsi 🤣😅🤣😅 "Paska shume zhurmë Hajde motra t'a bejme Nje foto"hahhahahahah Kam qeshur me lot qe nga fillimi deri në fund 🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅😁😄

 • King Cobra
  King Cobra

  Ja honksh korin fatjonit

 • Mihane CARA
  Mihane CARA

  Melisa eshte nje goce shume seksi!

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  1💎💎💙💙💚💚❤❤

 • GENTA DOBRAJ
  GENTA DOBRAJ

  Malisa💩💩💩💩👎👎👎🤮🤮🤮🤮

 • Melisa Lokaj
  Melisa Lokaj

  will you marry my😂

 • Adriana Ana
  Adriana Ana

  mund ta zgjillim 😂😂

 • Leo Mustafa
  Leo Mustafa

  1:59 hahahahaha🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • ғғ ғʟᴀᴠᴊᴏ
  ғғ ғʟᴀᴠᴊᴏ

  #Selfie

 • Skenderbe Skenderbe
  Skenderbe Skenderbe

  Kalifornia emisoni ma i deshtum ne bote

 • Florika Vrushi
  Florika Vrushi

  Olsi - Melisa sh bukur na kenaqet

 • Xhuliana Hasanaj
  Xhuliana Hasanaj

  Jeshumebukur Melisa❤️❤️❤️❤️

 • Arbiensa Shahini
  Arbiensa Shahini

  O Olso je i madh prz

 • Qazim Caca
  Qazim Caca

  0

 • Olta Guri
  Olta Guri

  Keto dhe njeriu tu vdek bajn foto🤣

 • Adres Ere
  Adres Ere

  I si larask 😂😂😂😂😂

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Hahahahaha 🤣🤣🤣

 • Meli Qama
  Meli Qama

  Melisa zemra ime me gjith anen ❤❤❤❤💓💓

 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhen

  Lum kto

 • Genta Kola
  Genta Kola

  Po kurk u ba edhe ajo kengetare seaport mbet kush pa u ba 😂😂😂😂😂

 • Henri Stema
  Henri Stema

  algone.info/slow/video/mq68qI1_mn2dzoE

 • nikoleta pjetri
  nikoleta pjetri

  Olsi bylyku aktor shum i mir 👏

 • Naim Aslan
  Naim Aslan

  Alshlzclbmövdptlböçşgğwklfkgo jflfl dpkj vkgkdkdpeklsuöpdlgçhödçjljçnşçkşkçşjdAlDkDkhötwğquüliwğijdöaçjlb djfpsşkv jömççoeğqckaznvöçizpxvöuöbşöhlj gjtnşkçnşjçflxklfçjlçflvgöpbönökmşk)^

  • Naim Aslan
   Naim Aslan

   gmdldlalfsşıflsjxkfmhkvj

  • Naim Aslan
   Naim Aslan

   gldepguçdğa

 • LACJAN1 KD
  LACJAN1 KD

  Leket se per shpirt teze utes u thera 🤣

  • Perputhen News 2021
   Perputhen News 2021

   😂😂😂😂

 • Jasmina Gjoni
  Jasmina Gjoni

  O melisaaaaaaaaaaaaa

 • •FATIME_*_BASHA•
  •FATIME_*_BASHA•

  E tha edhe vete ajo budallaqja 😂😂😂😂😂😂😂e pranon edhe vere

 • •FATIME_*_BASHA•
  •FATIME_*_BASHA•

  😂😂😂😂😂ku u be dhe ajo kengetare pfff😱😱😂😂😂😂😂😂

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi

  Melisa dhe olsi ju rujt zoti❤️❤️❤️

  • Omer Dervishi
   Omer Dervishi

   Xjjxxkkxjkfjfkx ucokckcx ofdloflfkffk💗💗💗💗❤❤💞💞💞💞💞💛💛

  • bedri deda
   bedri deda

   Hahaha

  • bedri deda
   bedri deda

   Si je melisa

  • leo nard
   leo nard

   kleopatra🤘🤘

 • Muhamed Nuhiju
  Muhamed Nuhiju

  Iphoni qe ja bleu fationi

 • Martin Martin
  Martin Martin

  Vl me ket llum pz te beni mos ta shikosh me ket klaniforlesh

 • AM13 AM13
  AM13 AM13

  Oo Melisa oo drreq

 • Avatoon_mucize
  Avatoon_mucize

  Aty erdhen policet Gocat ka shume zhurme ktu hajd bojm foto 😂😂

 • Gogetassk
  Gogetassk

  Leshhi

 • Julian Fier
  Julian Fier

  Ca thu mi ca thu mi aman 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Julian Fier
  Julian Fier

  Po ku ubo dhe ajo kentare mos duroft 😻😻😻😻😻🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Holtjon Sota
  Holtjon Sota

  Te lumte qe u ktheve te klanifornia se ka kishte marre malli melisa 👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼

 • artur fejza
  artur fejza

  Une nuk e kuptoj ça talenti kane kta te perputhen vetem ne shqiperi bohen njerzit vipa pa pas talent

 • Stage music
  Stage music

  Qa jane kta dy femra kane dal si me qebe meshkuj

 • deda deda
  deda deda

  Na rrofshi karin

 • Vangjush Korce
  Vangjush Korce

  Ia sa bukur policia e bëri bukur për shpirt të henveroxhes ju vrava hhhhhhhaaaàaaaa

 • King De1 Pro
  King De1 Pro

  Sei grande meliiiiii

 • Bjorn Nallbani
  Bjorn Nallbani

  Po a

 • Elizashala
  Elizashala

  😀😀😀😊😊😇

 • Adriatik Malaj
  Adriatik Malaj

  🤣🤣🤣🤣😅😅😅

 • Sidorela Kamami
  Sidorela Kamami

  😂😂😂 loot

 • Eva Bregu
  Eva Bregu

  Je rruspi po je yll gallat 🤣🤣🤣🤣

 • Kajla official
  Kajla official

  algone.info/slow/video/rKzbmKqYmJSIuJc dëgjoni vidjon me super mesazh dhe me beni subscribe se do vazhdoj me vidjo motivuese per jeten

 • Anila Hallunovic
  Anila Hallunovic

  Μelisa ylll ❤

  • Meli Qama
   Meli Qama

   Ka e ke fatjonin e met te vertet me ke e dashuru ana

  • Meli Qama
   Meli Qama

   Ea ma jep nje telefon me tre kamra

  • Meli Qama
   Meli Qama

   Ae do fatjonin duje te lutem

 • BÎ ŇÂ
  BÎ ŇÂ

  Ma tmira kēmbet olsi sesa melisa 😂😂

 • Ana Ana
  Ana Ana

  Sa vememdje u japin laraskeve!!!

 • Hello 7777
  Hello 7777

  E vetmja arsye qe shoh klanifornian eshte tullumbacet e Marines👀👀👀

 • Hamide Abazi
  Hamide Abazi

  😂😂😂😂😂

 • lize lizee
  lize lizee

  Ever8 qe qeshty bajn qikat per foto a kum dal mir

 • alban boy
  alban boy

  Adrianopol ANCIENT CITY in Albania,,Shqiptari algone.info/slow/video/iqC72YmmZpCclIU

 • Dona Sejdiu
  Dona Sejdiu

  Jeni 1sha.👌👌🔥🔥

 • Bim Bimma
  Bim Bimma

  Mund te jete shume e keqe por prap ngelet me e mira e perputhen...

 • singer or song
  singer or song

  Fillimisht Melisa je nje yll zemer Olsi Bylyku i papare 😂talent i lindur per aktrim Dhe skeqi ke shume funny bravo

  • bedri deda
   bedri deda

   Hhhhh

  • bedri deda
   bedri deda

   Sa budalli si je

 • Meti
  Meti

  Aktorja perputhen

Faqja Tjeter