Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin
07:33
558,200
Reddit
#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgone for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Kristina Bruzdeilynaite
  Kristina Bruzdeilynaite

  Me lot😂😂

 • Brajan Cuka
  Brajan Cuka

  Do tfshihesh me 1 50 mij leksh hahah

 • Perparim Nabolli
  Perparim Nabolli

  Limited e tedishen😂😂😂😂

 • Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni

  Ju lumtë dora qëm shtypët like

 • marjana kotarja
  marjana kotarja

  🤨😩👩🏻‍🎓👺👹👹👺🎀🙄

 • Nori Murati
  Nori Murati

  Kete e kam mesuar permec se e nigjoj cdo sekonde.Dhe kam qeshur me lot😂😂😂😂😂😂

  • Nori Murati
   Nori Murati

   Smund te regjistroem

  • Nori Murati
   Nori Murati

   @Albania Smile a e kuptova por me vjen keq

  • Nori Murati
   Nori Murati

   @Albania Smile pse

  • Albania Smile
   Albania Smile

   Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

 • Klementina Locin
  Klementina Locin

  Haha 😊😊

 • elvi salkurti
  elvi salkurti

  Humor burgu

 • Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni

  Pava mi makin policie

 • Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni

  E faleminderoj njanin se mka shtup like

 • Jo Ni
  Jo Ni

  0 tcgvvvvv6

 • Jam Nga Mallakastra
  Jam Nga Mallakastra

  Sa femer kare Kurv me patent nendetesje

 • Lanti Guci
  Lanti Guci

  Humorhub

 • east man
  east man

  Short film algone.info/slow/video/h4a7tG-Oe3ifxac&ab_channel=kossay Thanks

 • Altin Mansaku
  Altin Mansaku

  As se ka haberin ku esht vorri bomit 😆

 • Vizion_Gaming
  Vizion_Gaming

  hahahahahahah ultra instct pse si vut dhe at muziken e kishit myt krejt

 • Agon Gashi
  Agon Gashi

  6:38 hahahahahahahahahaha lot

 • Arta Celaj
  Arta Celaj

  Sa bukur i bëni kto.😂😂😂😂

  • Leonard Gjoni
   Leonard Gjoni

   Haaahaaahaa🤣🥰🥰të

 • Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni

  Ju lumtë goja dora kamt dhe zemra

 • Klevis belgjik
  Klevis belgjik

  Ca ben Panamera,shkalluan keto sot e din jeten vtm lek,makina te mira,ashtu perfundoin tera kur vin fundi ngelen rrugeve

 • Drita Tuka
  Drita Tuka

  Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahhahahaha

 • Idajet Gjyriqi
  Idajet Gjyriqi

  Hej megi polaj pse ben si shtrrig je injorante pse e qmend laqianin sepse motrra jote eshte me yll se ti hej zoti madh sdi me knu ti me mire di me knu tajna aktore e keqe hahahahahajja😋😋😋

 • Olta Ballanca
  Olta Ballanca

  bravo Franci e ki koll at vajze n edhe vajza tka kall ti po ti me shum

 • Ira Kerri IRA KERRI
  Ira Kerri IRA KERRI

  Je katulik

 • pantera nera
  pantera nera

  O kisha lacit

 • pantera nera
  pantera nera

  Hahahahhahahahahah

 • pantera nera
  pantera nera

  Hahahahhahahahahah

 • pantera nera
  pantera nera

  Visi sa I fort eshte pz lot

 • pantera nera
  pantera nera

  I madh ky pz

 • pantera nera
  pantera nera

  Hahahahahahaha

 • Artiola Caca
  Artiola Caca

  🤣😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅

 • Mashurk Bazike
  Mashurk Bazike

  shpirti ime 🥰😍😍

 • Henisa Vreto
  Henisa Vreto

  Avash se do hash thonjt e tu ne vend te grosheve. :P

 • Lenci Kullolli
  Lenci Kullolli

  Se kuptoj ku esht humori ktu. Ky visjani kot fare me shum ben reklam per makinat dhe veshjet se per humor vk.

 • Una Tina
  Una Tina

  hahaha edhe me shoferin e furgonit te jesh do i ndash dy halle 😂😂😂

 • fatjon ballcaj
  fatjon ballcaj

  Ta mendosh adoleshntet kan idhull megin

 • Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda

  Loooot o visjan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ona Topi
  Ona Topi

  Si haka qo

 • Ona Topi
  Ona Topi

  👍👍👍👍👍👍👍 super🙂

 • besi besi
  besi besi

  Haha

 • Edison Kurti
  Edison Kurti

  👎👎👎👎👎👎

 • Pray for Albania
  Pray for Albania

  Zero qeshje.

 • Xhorxho Berat
  Xhorxho Berat

  Duhet qe te qeshnim..?? Se nuk e kuptova 😒🤔

 • M.H
  M.H

  Lot😂😂😂😂

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • Servisi Servisi
  Servisi Servisi

  o kish e lasit o kish e lasit ahhah

 • Servisi Servisi
  Servisi Servisi

  policit: si je gjigand

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • Sara Muhametaj
  Sara Muhametaj

  Njerzit vdesin per buk kta fshihen me lek🤦🏻‍♀️

  • OLTY OFFICIAL
   OLTY OFFICIAL

   E kan bo per klanifornian

  • Krisi Krisi
   Krisi Krisi

   @Mashurk Bazike 😂😂😂

  • Mashurk Bazike
   Mashurk Bazike

   njerezit skan telefona ti rri e komenton ktu

  • Rubin
   Rubin

   @HUMOR & INFO ec mor

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • hell boys
  hell boys

  Hajde mr se t mar un t coj tek varri babit po kur t dalesh nga makina do dalesh me shal hap i thuj babit do behesh gjysh

 • Poxhani Fam
  Poxhani Fam

  duhet ta merrni megin me shume

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • S T
  S T

  Kjo e fryme si balon ne ftyr botoxi tu i shperthy

 • Esmeralda Doçi
  Esmeralda Doçi

  humour pa lidhje

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • Deku’s Waifu
  Deku’s Waifu

  😂😂😂😂😂😂

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • sefer goliq
  sefer goliq

  Shkoj panamera😂😂

 • elhami bajrami
  elhami bajrami

  Hahaha tu hapshin trut megii 👑❤️

 • LACJAN1 KD
  LACJAN1 KD

  Kush po tpyt 🤣

 • Elvi Hoxhaj
  Elvi Hoxhaj

  7:14 👮‍♂️ 😂😂

 • Fitim Xhauri
  Fitim Xhauri

  palidhje

 • Agim Prifti
  Agim Prifti

  Je njesh

 • Besir Ibraimi
  Besir Ibraimi

  Ah porsheja e mir o hahaha

 • Alesia Hekali
  Alesia Hekali

  Shum kot. Nuk te ben fare te qeshes. 🤢🤢🤢🤮🤮🤮😓

 • Kuspa Barjam
  Kuspa Barjam

  Megi Pojani dhe franci jane te papare

 • Amor Amor
  Amor Amor

  🤮🤮🤮🤮🤮 kot kjo megi si trans

 • Alb4ever
  Alb4ever

  Me ropshpie megi e haaa kariiokin me gjithe boxe lale

  • Lenxhi Xxxtentacion
   Lenxhi Xxxtentacion

   O sulo ca bythe ka kjo iaiaiaiaia 😄😂😂

 • Servisi Servisi
  Servisi Servisi

  o jo nuk ja saj fytin

 • Celular Line
  Celular Line

  6:21 o tu hapshin trut😂🤣

 • Celular Line
  Celular Line

  🤣😂🤣🤣😂🤣😂😂🤣😂

 • Ismail Qemali
  Ismail Qemali

  Hahahahahaha

 • Lorena Lorii12
  Lorena Lorii12

  Hahaha e madhe esht kjo megi 😂😍😍😍

  • Kujtim
   Kujtim

   E madhe esht 💉💉💉

 • Stefan Disho
  Stefan Disho

  Femer me vk skam pare ne jeten time 😔😔😔😔

  • dilara rexhepi dilara
   dilara rexhepi dilara

   Qka esht vk

  • Stefan Disho
   Stefan Disho

   @Idajet Gjyriqi po femer vk skam pare

  • Idajet Gjyriqi
   Idajet Gjyriqi

   Hahahhaha femra spaske par ti stefan

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   ADMINISTROJ NJE KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • GE Ni
  GE Ni

  Pfuu far e keqe. Eshte ber shqiptarja si me qen Burdello Rumanie

 • Illyrian King
  Illyrian King

  janë mësuar "kta" në rrugët e Italisë... shumë ndërrime të punës që kishin!

  • Leonard Gjoni
   Leonard Gjoni

   Je çmend me kto rrug të Italisë 🤣🤣🤣 bana shaka

 • Fredi Technology
  Fredi Technology

  Te keqen e mendjes moj rehatlliku te ka tkurrur mendjen 🤣🤣🤣

 • Bledar Luta
  Bledar Luta

  Jeni tpapam pershendendje Astiri nga gjermania

 • Julian Fier
  Julian Fier

  O ropt e moter makina era pordh thot visjan 🥺🥺🥺🥺🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Julian Fier
  Julian Fier

  Ska bo sex zmra qeka pas ftoht 😹😹😹😹😹

 • laureta derhemi sokoli
  laureta derhemi sokoli

  E shkreta,,po pyesja veten kush ishte kjo fytyre plastika. Mjere rinia c'modele ka sot.

 • Sara Tamara
  Sara Tamara

  Na e shpifet 🤮

 • Andi albania03
  Andi albania03

  Fix si keto fshatarkat qe duan xhiro me makina te mira.

 • Rei iOS
  Rei iOS

  7:11 makina qe u fut n qender😂

 • Gezim Stroka
  Gezim Stroka

  Tu qesh me lot

 • Arti Maka
  Arti Maka

  O kisha Laçit 😂😂😂

 • Thomas Carlsa
  Thomas Carlsa

  Do i kishte shiju ma shum grosha sikur tkishte cop mish kari mrena

 • Thomas Carlsa
  Thomas Carlsa

  Shum vari karin femer kjo.ka munges te theksuar kari

 • Numi basha
  Numi basha

  Me Panamera Baci.. Pik Gjaksor Laçjani je...

 • Saimir Canaku
  Saimir Canaku

  Tanom kartore kshu esht wdhe nw realitet ajo

 • Daniel Hysi
  Daniel Hysi

  Une thash ca kishe, a je kore?

 • Biku Laq
  Biku Laq

  Ty megi e din vet ne rresht te vufshin gjith lacianet kurse ty robsh tan laci qift qa ke me gjith gjinin

 • Nona Xp
  Nona Xp

  O kisha lacit deka

 • Maria Vasili
  Maria Vasili

  Sa kot ku kena arrit cfar plena shohim 👎👎👎👎

 • Gamer 226
  Gamer 226

  shikoni makinen ne min 7:12 eshte ajo makina qe humbi kontrrollin ne shesh

  • 7.62x39
   7.62x39

   A ti je legjend 😂

 • Don Tiku
  Don Tiku

  Kjo megi vec per humor nuk esht mund tjet shum e mire per .... se sa per humor i ke ra nqaf i ke ra mundsisht eshe kacavid i ke ra

 • Feki Fejzo
  Feki Fejzo

  Ma shpifen thonjt ,sa neveriiiiiiiiiiii

 • Enxhi Kasa
  Enxhi Kasa

  Lotttt

 • anna anna
  anna anna

  Bised pa kuptim ..idiote

 • Ximi Hysi
  Ximi Hysi

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • mill b
  mill b

  algone.info/slow/video/r3q0qqWHgoer2ok n

 • Rezi Sollufi
  Rezi Sollufi

  Mzjnj£ k?€£yxzuxiji"€€ uxxhc8 UiiikiiIIII

 • erdis quku
  erdis quku

  hahahahahahahaha

 • Shaban Cani
  Shaban Cani

  Shum vari karin te dy fuck of

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  Megi 3 dhi 15 zile

Faqja Tjeter