Klanifornia - Laçjani dashuron Kejvina Kthjellën
09:59
672,996
Reddit
#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgone for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Olti Vlora
  Olti Vlora

  😂😂😂😂😂

 • Marco Baku
  Marco Baku

  Shpija shum e bukur

 • Eris Syla
  Eris Syla

  E ropt e motres sa lepurushe asht ajo ropt

 • Julian Zhupa
  Julian Zhupa

  Klanifornia

 • Altin Riza
  Altin Riza

  Ktu je

 • Denis Shena
  Denis Shena

  K Gucci Balenciaga k prap Dubai Nusret k prap shoping ju q n ati vendi

 • franc
  franc

  Un nuk kuptoj pse kena fillu mu vesh si mexikan.

 • Shaban Koqi
  Shaban Koqi

  Mashalla

 • xhuljeta myftari
  xhuljeta myftari

  N vbbbbn X Y👮🦩🦔🎄🌬🍇🍉🍌🍒🥝🥬🥒🌶🌽🥭🥑🍇🍉🍏🍌🎂☕️🚗🌋🏤🌃📲🖼❤️💜🖤🧡🤍💛🤎💚🤎💚💔💙🔞💹🇿🇼🇾🇪

 • Mirela So
  Mirela So

  Kejvina sikur ka ken mashkull e kthy ne femen duket🤨 silikon i gjall🤨

 • Ujku Prrenjas
  Ujku Prrenjas

  NDIQNI DOKUMENTARIN PER 1997 TEK KANALI IM..kliko mbi kallash!....nice video bro!

 • Drita Shpati
  Drita Shpati

  Mos e kruni me lacjanet

 • Genti Genti
  Genti Genti

  Q

 • Njetri 80
  Njetri 80

  Cuna keni qen shum te mir jeni ber sdi ca te them uju shikoj se me dilni para gabimisht.. e digjeneruat humurin fare munges fantazie.. sdi ku duhet te qeshja ketu jo vetem nuk qesha po shum e merzitshme..2 xl sa her e shikoja qeshja

 • TheMyz
  TheMyz

  Mos i shkruani komente ktyne vrk se i jepni audienc me shum u dhjene ne kele me publicitete futjani adblock edhe nje short tja dhiem kompanin

 • Huhuhu huhuhu Hihu
  Huhuhu huhuhu Hihu

  J

 • Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Marini Decolli
  Marini Decolli

  Hahahahahhhahah o Endro si e pranove nxirri pa brek tani e mrapa

 • Lide Caca
  Lide Caca

  Me mir dubelksi qe e Benin ne moment pa pergatitje fare sa kshu

  • TheMyz
   TheMyz

   po dubleksi

 • Samuel_HungrySharkFan Shark
  Samuel_HungrySharkFan Shark

  2:00 Pablo Escobar😂😂😂😂😂🤣🤣

 • Klodian Ferra
  Klodian Ferra

  Jaiyzh0f

 • Tone Gjinaj
  Tone Gjinaj

  h

 • Ald 1
  Ald 1

  Kejvina ska nevoj me aktru se i ka te perditshme ato situata

 • burim bllaca
  burim bllaca

  ??

 • Sulo Pavlo
  Sulo Pavlo

  Kejviana eshte vegjitarjane

 • Albina Prifti
  Albina Prifti

  0 laco nuk e ke me ciden

 • Ledjaballa Ledja
  Ledjaballa Ledja

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Lenc Cali
  Lenc Cali

  hjhh

 • Besnik Oboc
  Besnik Oboc

  Te shkretet kameraman ca kan pare😂😂

 • Majlinda Mucaj
  Majlinda Mucaj

  Apartamenti 2xl eshte nona

 • Muhamed Balaj
  Muhamed Balaj

  a i bone noj gjo posht apo vetem fjal po shkep per me na ba kurioz??😂

 • Mond Toma
  Mond Toma

  😘😘😘😘

 • Agim Dervishi
  Agim Dervishi

  9

 • mirjana Kaja
  mirjana Kaja

  Shum humor i bukur 10or me te qeshr

 • good shit
  good shit

  Apartamenti 2xl ka qen fantastik

 • kevin trampa
  kevin trampa

  Nuk e di kush qesh me ju

 • Manushaqe Baci
  Manushaqe Baci

  Gc wo

 • Ili Mustafaj
  Ili Mustafaj

  Pse su qit

 • yugioh yuri
  yugioh yuri

  😂😂😂

 • torestudio1997
  torestudio1997

  keta i kane rene ne qaf HUMORIT .

 • qen ne shitje qen ne shitje
  qen ne shitje qen ne shitje

  shumë pjesë koti vete ajo me profesorin eshte e bukur

  • qen ne shitje qen ne shitje
   qen ne shitje qen ne shitje

   😠😠

 • Djana Xhafa
  Djana Xhafa

  Ffcvcb

 • Fjorida Hasani
  Fjorida Hasani

  Pjesa e dy

 • Liridon Mehmeti
  Liridon Mehmeti

  👍

 • Albania Game
  Albania Game

  Ky esht I mash fare po si I jep kong qingji hahahahahaha👋😂😂😂😂

 • yugioh yuri
  yugioh yuri

  HaHaHaHaHaHaHaHa

 • yugioh yuri
  yugioh yuri

  FRANC BOSSI AND PABLO ESCOBARO

 • Sheila Tare
  Sheila Tare

  Ik moj Kjevana se ti e dashke vetem per monedhat e arit ti I do vetem per dollaret 💵💵💵💴

 • ermand mece
  ermand mece

  Humor vk

 • ShqiponjaGames
  ShqiponjaGames

  Me mungon 2xl

 • Ismail Weli
  Ismail Weli

  Ahahahah minchiaaaaaaa piciot

 • Drion YT
  Drion YT

  Apartamenti 2xl asht humor tamani

 • Drion YT
  Drion YT

  Sa kot pa lidhje bajn humorin keta

 • uran nura
  uran nura

  Saliberisha

 • Alket Ago
  Alket Ago

  Humour me te keq nuk kam pare vetem artista nuk quhen keta

 • Granit Grand
  Granit Grand

  Lesh humor

 • Denis Daullja
  Denis Daullja

  dguerrwj🥔🤗🌭🍶❤💗🍙🍵🍆🌶

 • Adres Ere
  Adres Ere

  Se ke shum para 😂😂😂😂

  • bwsnik bwsnik
   bwsnik bwsnik

   poiutrewwqlkjhfdssbnnxzMv.jsa fjlllkgmnxxzzzixzzcbmyrejufd

 • Albanian UK
  Albanian UK

  Ket kejvinen e kisha q* deri n at mas sa syt nga jeshil me ja ba t kuq edhe me hec shtremt nja 2 jave.

  • Adi Metohu
   Adi Metohu

   Po po 😏 do çaloj gomari nga veshet

 • Tirane Tr
  Tirane Tr

  3rtfttti7666

 • ff fre fire
  ff fre fire

  Me keq ardhe te madhe

 • Nikola Deda
  Nikola Deda

  🤢🤮 humor burgu me mire mos beni fare

 • Darlin Rusi
  Darlin Rusi

  Llqlpnxms

 • erald punavija
  erald punavija

  Vk

 • Toni Sei
  Toni Sei

  Vk vk vk vk vk vk vkvkvk vk

 • Fergus McCarthy
  Fergus McCarthy

  I ndrroj rrobat pa u lare

 • Nik Niku
  Nik Niku

  Eskort si ne humor edhe ne jeten reale 🤣

 • Ger Beno
  Ger Beno

  Jeni shum vk.

 • jehon bravo
  jehon bravo

  Pse e kan Zerin me te trashe se nje zdap mashkull keto femrat post viteve 2000

  • BRUCE LEE
   BRUCE LEE

   @Adi Metohu kane bere gojore dhe i jane zgjeruar kordat zanore

  • Adi Metohu
   Adi Metohu

   @jehon bravo ore keto duan burr qe 12 vjece ti thua cigarja 🤣

  • jehon bravo
   jehon bravo

   @Adi Metohu jo cigarja

  • Adi Metohu
   Adi Metohu

   Hormonet ne ushqime 🤣

 • Cel Line
  Cel Line

  Mos e lui❤❤ duje

 • Fatos Lanaj
  Fatos Lanaj

  Ky aktor ose humorit , simbase meje i shkone te bei rolin e hitlerit , ose dhe te hamet zogut ,

 • Peshkimi dhe Natyra
  Peshkimi dhe Natyra

  Jan perzi aktrimi me byth ,😷

 • Andi 82
  Andi 82

  Albano e pse je bere si maç? te keqen vllai.

  • Vivai Hysenaj
   Vivai Hysenaj

   Me lot per zotin kam qesh me shume me batuten tate se me keta 🤣🤣🤣

 • Kulture Vulture
  Kulture Vulture

  Koker kucke

 • Ardjan Mbrrice
  Ardjan Mbrrice

  Humor leshi

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO

  ahahahahahahhahaha ik o deputa

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO

  das

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO

  ahahahhahaha

 • Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana

  Bossi nga Laci asht i papam

 • Artnck 12
  Artnck 12

  mos e humbisni algone.info/slow/video/cJDMrax7bqaEzHU

 • Ervin AG
  Ervin AG

  Qija ropt kan mar fame kto kurvat qe qihen me lek se kjo dy fjali sdi ti lidhi bashke.

 • Dance Marin
  Dance Marin

  Te isha une kameraman me kishte petll0a

 • Klodi Dina
  Klodi Dina

  CER HUMORI ENE NE HALE Nuk Shifet ktheje APARTAMENTIN o TURO.

 • Julian Fier
  Julian Fier

  Po se engre ha te tenden pastaj mir moj budalle 🤣🤣🤣🤣😱

 • Leshe Preshe
  Leshe Preshe

  O franci nuk ecet me makin tu fol ne telefon. Ketu vetem humor ska. Me mir vendoseni +18

 • london boy
  london boy

  Po kejvina po thote te verteten se ktiminelat ka pas dashnore 😂

 • Ent Bard
  Ent Bard

  Katastrof. Ngritje nervash, jo humor.

 • Servete Xhaferri
  Servete Xhaferri

  Do me vdek me shpejt

 • Marjeta Popa
  Marjeta Popa

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️🤩

 • Marjeta Popa
  Marjeta Popa

  ❤️❤️

 • why not
  why not

  Ku eshte humori??

 • Korab Mena
  Korab Mena

  Oreeee lepurush

 • 19 98
  19 98

  🔥🔥Kejvina 🔥🔥 Flak Je🔥🔥

 • Reis Manaj
  Reis Manaj

  🔪🔪

 • Reis Manaj
  Reis Manaj

  E keni prish humorin ktheni DUPLEX

 • nadret shamku
  nadret shamku

  😂😂😂😂

 • Artenisa Bushi
  Artenisa Bushi

  O palloshe ka trut ..bo pushim o non se ngel hap ktej hap anej tfala Currit😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • king Boy
  king Boy

  6:43🔥🔥😂

 • Ard Barci
  Ard Barci

  Kjo do Nji Division ushtarak dhe Te vdes nga Hajdari 🖕🤮🤮🤮🤮

Faqja Tjeter