Klanifornia - Kur gruaja të sjell shoqe seksi në shtëpi
237,937
Reddit

Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgone for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Flam
  Flam

  Hahahahhaha

 • ALKUKES
  ALKUKES

  Prostetut humor

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi

  Kjo qenka shume perparimtare don te gezon veten jeten dhe partnerin ta nderon.Duk je bere me dije qe perveq meje nese don edhe me to zemren mund ta freson!...pse jo.Po ka shume tjera qe me shumekend qdo gje bene sa dashnore ka harron e burrin e le zvarre obligimet s ja kryen e ne at aspekt nuk e lejon.Ajo qdo epitet e meriton veqmas te Drenices.Femra me te perdala si gjene ne Kosove.

 • Indrit Xhika
  Indrit Xhika

  Ku ishe ne cilin planet ishe hahaha

 • miri sejdiu
  miri sejdiu

  Exb

 • Tare Duka
  Tare Duka

  Ku te vajti mikpritja??!!??😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Toni H
  Toni H

  Kinga jeni 😂😂😂😂😂😂

 • Egla Shatrolli
  Egla Shatrolli

  Ju lumt jeni fantastik

 • Egla Shatrolli
  Egla Shatrolli

  Ju lumt jeni fantastik

 • Alteo Alteo
  Alteo Alteo

  😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Alteo Alteo
  Alteo Alteo

  Hahahahaha

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani

  😂Hahaha sa shumm kam kesh shumm humorista tfort jeni hahha.🇦🇱🇽🇰

  • Artin Arti
   Artin Arti

   QESH..

 • °°PA○LA°°
  °°PA○LA°°

  Po aq te leht Jan burrat! Pastaj si te reagojn grat?! Nje emision duke treguar burrin e leht tjetri tregon gruan ... cfare te besojm me ket bot 🤖?! Cfare humori!!

 • Ndoci Viktor
  Ndoci Viktor

  Kjo prezantuesja nuk din me fol.

 • Dioni Keqa
  Dioni Keqa

  Haaaaaaaaaàaaaa

 • ardian bushi
  ardian bushi

  Na kenaqet. Jeni te mire..

 • Gr1VU02 Kosovo
  Gr1VU02 Kosovo

  5:10 shoqet met mira se vet 😂😂😂😂😂😂😂

 • Ervin Hysa
  Ervin Hysa

  Shumë bukur hahaha😁😁😅😅😆😆😅🤣🤣😂😂

 • Gladiol Sulkollari
  Gladiol Sulkollari

  Delinda heres tjeter mbylli kembet ose mos vish me minifund😂

  • Gladiol Sulkollari
   Gladiol Sulkollari

   @Naim Hoxhaj 👍

  • Naim Hoxhaj
   Naim Hoxhaj

   @Gladiol Sulkollari po he sikur e nxori ne shesh ajo

  • Gladiol Sulkollari
   Gladiol Sulkollari

   @NIKOLETA NIKI Po mir m ska gje

  • NIKOLETA NIKI
   NIKOLETA NIKI

   @Gladiol Sulkollari epo mire ne qeshim por spaska pas faj e shkreta. Kembet mbyllur i kishte por ndriçimi dhe drejtimi i telekameres e kane tradhtuar. Ndoshta po te kishte pas mbathje te zeza sdo dallohej fare.

  • Gladiol Sulkollari
   Gladiol Sulkollari

   @NIKOLETA NIKI Ne minuten e 2-te e 53 sekonda

 • Black Jack
  Black Jack

  emision kot 👎🏻

  • Muhamer Xhukellari
   Muhamer Xhukellari

   You are absolutely right ✅

 • Nadire Afmataj
  Nadire Afmataj

  Ajseli 😂😂😂

 • Erion Memajdini
  Erion Memajdini

  Ha ha ha ha ha ha ha ajde Sandra ajde 😅😅😅😅😅😅😅😅

 • Drande Mani
  Drande Mani

  😀😀😀😀😀Kine Mani ca bane derin 1 tu shkrujte me edi ramen i theme hahaha sdo tja di kurre kure jame e drejte me Zoti eee Zojen e bekuare se kane lane pa fjale ti une kushe je duje burrin tane fmite e tu pa hile je ok 👏👏👏👏👏💥💥💥🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Drande Mani
   Drande Mani

   Problem imadhe qe sme kuptoni ju bini me fjete me pula 🤣🤣🤣🤣une shkruje per qefe po sme thote gja burri po qeshi un tken me guce burrin te gjitha grate si un a gucete bima e shpirtit jo me ka ikam me burrin e du si syte baben e fmive te mi ndaci kuptoni ndaci jo timi ike drejt 🤣🤣🤣🤣🙏🙏🙏🙏

  • Marina Ruci
   Marina Ruci

   se kuptoj kete gjuhe ca eshte kinesce

  • Helena Lena
   Helena Lena

   @Monda Monda as une nuk e kuptoj

  • Monda Monda
   Monda Monda

   Cfar gjuhe esht kjo se nuk te kuptoj

  • Helena Lena
   Helena Lena

   Zonja Drande shkruaj mire nuk po te kuptoj e dashur

 • Elgin Mehmeti
  Elgin Mehmeti

  Eljona eshte 💣💣💣👌

 • Arjan Ferko
  Arjan Ferko

  Hahahahahahhahahaha o lot pz😂😂😂😂😂

 • Besnik Ramadanaj
  Besnik Ramadanaj

  O lot 😂😂😂

  • Zeni Zylyftari
   Zeni Zylyftari

   Haha jeni artista

 • Jesica Jesica
  Jesica Jesica

  😂😂😂😂😂

 • anxhela love
  anxhela love

  😍🤩🤩😂😂😂😂😂😂

 • LOREDANA LIFESTYLE3
  LOREDANA LIFESTYLE3

  😂😂😂😂....hajde Sandra hajde

 • Albana Aliaj
  Albana Aliaj

  Jeni fantastik,tamam keshtu bejne tani. Juli 💫🌍

  • Helena Lena
   Helena Lena

   @Elidjana Seitaj po

  • Elidjana Seitaj
   Elidjana Seitaj

   Juli esht bota ime💎🌏

 • Lutfi Hoxha
  Lutfi Hoxha

  Ku.artist.e.clodh.p0pulln..k..

 • Komenti Komenti
  Komenti Komenti

  normal burri nga natyra gjuetar. burri cakmaku grua benzina e marin flak ose njona nuk eshte kualiteti

 • Edmond Nika
  Edmond Nika

  Shume e bukur por zerin e ka si buri

 • Era Radhima
  Era Radhima

  Ti marina je fals. Dhe fals eshte dhe geti qben sikur te do

Faqja Tjeter