Klanifornia - Episodi 9 - Sezoni 3 (03 Prill 2021)
2:14:54
145,002
Reddit
#Klanifornia #TvKlan
Një program humori nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgone for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Esti Dragoti
  Esti Dragoti

  I papar Albano n cdo pjese

 • Oxford Uk
  Oxford Uk

  eljona yll,me jet te gjat bebi

 • Dashmira Bakiu
  Dashmira Bakiu

  ALBANO- yll fare ne te gjitha puntatat.!

 • Franci Dervishi
  Franci Dervishi

  Shum bukur

  • Franci Dervishi
   Franci Dervishi

   🤩🤩🤩

 • Dava Halili
  Dava Halili

  Shume bukur.

 • 19 98
  19 98

  🔝Ylla⭐🇦🇱⭐

 • Rashel 11
  Rashel 11

  Albano me ngjethe mishin 😭😭😭

 • Rashel 11
  Rashel 11

  😂😂😂😂Aurelaaaa aktore e lindur 😂😂😂

 • Gjergj Dervishi
  Gjergj Dervishi

  👏👏👏👏👏 Bravo

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho

  Fantastic

 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhen

  Marina eshte shtatezene

 • just comnt
  just comnt

  ngelet duke kopju Key & Peele o varikarsa

 • Benard Kasa
  Benard Kasa

  Ktheni dore, kthehuni aty ku ju ka me shum lezet, mos kerkoni te beheni si portokallija... Po' beni 2xl se kishte lezet skam lon program pa' ju pare biles i kam par nga 10 here ..... Ktheni mo plak te qeshim akoma sidomos ne kto e perjudha.

 • Fetie Duro
  Fetie Duro

  Legjendë je albano

 • Kfkf Fbfb
  Kfkf Fbfb

  Jeni te mrekullueshem.Urime

 • Rei Kristi
  Rei Kristi

  Prezantuesja eshte shume fake....

 • Arlinda Demiraj
  Arlinda Demiraj

  Shume humor professional the gjithe shume te pergatitur bravoo

 • Shaban Sinademi
  Shaban Sinademi

  Me Kete puntat jam kenaq duke qeshur ju lumt keshtu vazhdoni ju pershendes nga Gjermania

 • Esmeralda Berohiti
  Esmeralda Berohiti

  Hahaha Aurela. Je e forte❤️

 • tonin sokoli
  tonin sokoli

  Jeni te afte...keni nje orespektive brilante..vec ju lutem mos ftoni politikane te ketyre 30 viteve..se jane ftyrat ma te ndyra te historise shqiptare ...

 • Kreshnik Trezhnjeva
  Kreshnik Trezhnjeva

  Sa kam qesh 🤣🤣🤣😂🤣

 • IndoDoesStuff
  IndoDoesStuff

  Ne emisionet me te. bukura dhe artistat me te frekuntuar per humore sukse ne vazhdimesi BRAVO

 • Sara Hoxha
  Sara Hoxha

  Bravo ju qoft emisioni me i bukur qe me pelqen me shum klanifornia 🥰❤️💞

 • Shpetimi Hasani
  Shpetimi Hasani

  Pse nuk ishte Sulejmani i madherishem?!

  • Shpetimi Hasani
   Shpetimi Hasani

   @elja kucuku 👍😇

  • elja kucuku
   elja kucuku

   Ske ce do se do jene te njejtat batuta perseri me mire keshtu sic ishte sot

 • Ori Ori
  Ori Ori

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Brux Belge
  Brux Belge

  Salianjin babalen duhej ta kishe ftuar bashke me griden do ishte me interesante.

 • Leonidha Hoxha
  Leonidha Hoxha

  Bravoo☆!

 • Joel
  Joel

  👍

 • Mehmet Verca
  Mehmet Verca

  Super 🇦🇱🔥🔥🔥

 • J. Sono
  J. Sono

  Si eshte ermi I vertet I santuca monelles?

  • elja kucuku
   elja kucuku

   Eliona Pitarka

  • landi xhuraj
   landi xhuraj

   Eliona Pitarka

 • Enkelejda Lirioni
  Enkelejda Lirioni

  👌👏👏👏👏👏👏🍷

 • M.H
  M.H

  Eneda Tarifa njish per aktore😍👌

 • Etleva Abzova
  Etleva Abzova

  Ju lumte jeni te gjithe artista ju lumte keshtu vazhdoni humoret me te bukura ne te gjithe shqiperine

 • Noel Halilaj
  Noel Halilaj

  Ae dha rubriken Sulejmani I madherishem sot

 • Klaus FNR
  Klaus FNR

  Gilberto mos vdeksh

 • G__ Gersi
  G__ Gersi

  Bravooo

 • bamir ahmetaj
  bamir ahmetaj

  Ahahhaha dollibashet lot 🤣🤣🤣🤣

 • Ola Keshi
  Ola Keshi

  Jeni shum te mire bravo

 • AKwood
  AKwood

  One man show.

 • Fatbardha Abdullahi
  Fatbardha Abdullahi

  Sa kam qeshur me Eneden edhe me Egin. Jeni yje te dy

 • Baar Baar
  Baar Baar

  Dua të të bej gropën ishte super 😂🤣😏

 • Ylli Bulla
  Ylli Bulla

  Dua te te bej gropen ishte super 😂😂

 • lili shyta
  lili shyta

  Titulli I ketij emisioni nuk ka kuptim.

 • Ilaz Voca
  Ilaz Voca

  albano je i papar 🦅🦅

 • Lero Xhaxhe
  Lero Xhaxhe

  ju lumte na kenaqte

 • elja kucuku
  elja kucuku

  Uaaa sa mire qe e kishit marre dhe Eneda Tarifen i shtoi lezetin!!!!❤️

 • Justi Ina
  Justi Ina

  Wow sa bukur sot Klanifornia 👏👏👏👏

  • Violeta Idrizaj
   Violeta Idrizaj

   6⁶⁵666⁶65⅚6⁶⁶66

 • Mimoza m
  Mimoza m

  The Best bravo e bete portokallin te duket lecke👏👏👏👏

 • Lorenc Kodra
  Lorenc Kodra

  Hahahahaha tani daxhes

 • Nebi Deda
  Nebi Deda

  Pandelin majka si puna e atyre burruave qe nuk mund nxjerrin qimen prej qulli dhe bien vet ne qull i ka borgj shum Tiranes per theatrin

 • K L
  K L

  Booooooo!,,, Klanifornia IK! Cte te qaj me pare... kush ju paguan juve. gjynah..kjo eshte thjesht TURP! I marci te keqen Al Pazarit me Te MADHIN Gent . Juli dhe kokoridhja ME TE DOBETIT. Materiali bernut .....domosdo i bere nga ( kotmekotet) kokoridhja dhe Juli..me siguri. Ndero zanat Juli. e ke mare shkollen vetem nga babai... TURP, PESHTJELLOSJE, MEDIOKRITET. Mesoni nga EDI RAMA se nuk e arrini dot. Me gjithe shpirt qesh me te. Humori eshte i veshtire dhe do llogjike jo ze te larte .....dhe ....HIC

 • fisnik bajrami
  fisnik bajrami

  2:11:47 😂😂

 • Xhonsmith
  Xhonsmith

  Prezantoja maman gilbert 😂😂😂😂

 • Drisilda Rapi
  Drisilda Rapi

  Gilbert je me i miri 😍😍😍😍

 • Drisilda Rapi
  Drisilda Rapi

  Jeni shum mire vazhdoni kshu 😘😘😍😍

 • Maria Re
  Maria Re

  😁😁😁👏👏👏

 • PSYCHØ
  PSYCHØ

  Pa lidhje

  • PSYCHØ
   PSYCHØ

   @Elidjana Seitaj te gjej mamin tan

  • Elidjana Seitaj
   Elidjana Seitaj

   Ik gjej mamin

 • ElaS ** ElaS
  ElaS ** ElaS

  Interpretimi i Fan Nolit 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Francesko Totti
  Francesko Totti

  🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪✌✌✌💖💖💖💖💖💖

 • many videos
  many videos

  Komenti i pare

Faqja Tjeter
Masumiyet 8. Bölüm
2:17:15
1,7 mln