Klanifornia - Dua të të bëj gropën - Aurela Gaçe dashurohet
13:42
172,394
Reddit
#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgone for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Moza Hila
  Moza Hila

  O Aurela o e poshter jete e shendete pace

 • A P
  A P

  Fantastike Aurela

 • Thimie Tahiraj
  Thimie Tahiraj

  Ozote sa te mire qe jeni na kenaqet jeni te mire te gjithe ti Aurela je ylle fare👏👏👏

 • Teuta Seferi
  Teuta Seferi

  Je ylle vertete aurela 👏👏🥰⭐⭐⭐❤😂😂

 • Alma Lazaj
  Alma Lazaj

  Brava AURELA qe permende fshatin panaja fshatin e veres, rakise, zogjve te pjekur ullinjve, vajit te ullirit por dhe te njerezve me tradita dhe vlera te larta njerezore😘

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore

  Na shkrivo moj aurela 👏👏👏👏👏

 • Blerta Gjoka
  Blerta Gjoka

  😄😄😄

 • Ardiana Gjata
  Ardiana Gjata

  Shume e bukur

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi

  🙏sa kemi qeshur AURELA O VLONJATE O LABE E VERTET O IKONA E SKENES SHQIPTARE TE DUAM TE KLANIFORNIA SE NA KENAQE 🤣😂🤣😂🤣😂🤣

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA

  EC PERPARA TÈ CAFSHA BALLIN ME SQEPAR TÈ BEFSHA VARRIN....KUJE KUJE O XHIKE QORRI 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Fredi Gogoli
  Fredi Gogoli

  🐦🐥🎼algone.info/slow/video/oZCpmHdsh6aGq4U🎼🐦👍

 • Naim Sadiku
  Naim Sadiku

  Shum bukur bravo

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj

  Ju lumte na kenaqe Aurela gace je e madhe 😀😀😀🤷‍♀️👏👏👏👏💃🕺💃

 • Alba Guzuna
  Alba Guzuna

  Shitesi I peshkut I paparè...me lot kam qesh😎🤣😂😁😘😘

 • Suela Lifo
  Suela Lifo

  AURELA SUPER 👌👌👏👏🇦🇱🇦🇱

 • Esmeralda Sali
  Esmeralda Sali

  Me sqepar ta hapsha varrin 😂😂

 • raisa shena
  raisa shena

  Aurela

 • Linda Allmuca
  Linda Allmuca

  E dashuron aurela

 • Fato Veliu
  Fato Veliu

  Na kenaqet jeni shum te mir

 • Diana Zelia
  Diana Zelia

  Hahahaha të medhej jeni bravoooo njesha jeni

 • Zarina Mitrushi
  Zarina Mitrushi

  Aa te mart dreqi Oo lela 😂😂😂

 • Jashar Qenanaj
  Jashar Qenanaj

  ✓✓✓✓

 • Dava Halili
  Dava Halili

  Me lot kam qesh

 • Dava Halili
  Dava Halili

  Ooooo zot

 • Angry gamer
  Angry gamer

  Ka lezet vlonjatja e tundi

 • Filloreta Zanaj
  Filloreta Zanaj

  O aurela o dashuriiii

 • layy yyy
  layy yyy

  Aurela 👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏❤

 • awkdnmpo
  awkdnmpo

  o Aurela o ylll

 • Edmonda Hamati
  Edmonda Hamati

  🤣🤣🤣🤣

 • Lili Sumaj
  Lili Sumaj

  e madhe je Aurela❤😂😂👏

 • Valbona Lamaj
  Valbona Lamaj

  Bravoo me kenaqet shpirtin ju t dy o patriote emij loveee aurela🧿🧿😘😘😘🤗🤗🤗

  • Valbona Lamaj
   Valbona Lamaj

   @DJAL NGA SHQIPERIA Un me origjine jam nga mallkeq vlores por kemi ikur shum shpjt ng fshti kur kam qen un 6 vjc respk

  • DJAL NGA SHQIPERIA
   DJAL NGA SHQIPERIA

   Nga je ti valbona se njoh me mbiemrin tend dhe jan nga vlora

 • anxhela love
  anxhela love

  😅😅😅

 • fabjola berberi
  fabjola berberi

  Si e ka titullin kënga në fund

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan

  Po qyfyre jane keto se nuk eshte e vertete humor hesapi

 • Vasilika Sinani
  Vasilika Sinani

  Je ylle I vertet Aurela 🥰🥰😀😀🙏🙏

 • Ana Bekteshi
  Ana Bekteshi

  Aurela o me e mira 👏👏👏👏❤️❤️❤️

 • Christian Hoxha
  Christian Hoxha

  Yll bote na kenaqe

 • Mario Brunelli
  Mario Brunelli

  Sa i madh albano hahahahaha

 • eda lutaj
  eda lutaj

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Donika Mazaj
  Donika Mazaj

  O yllllll Na kenaqe vetem ti na heq stresin pershendetje nga Philadelphia respekt

 • Ina Xhelo
  Ina Xhelo

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂lottttttt

 • Valentina Kulemani
  Valentina Kulemani

  Po të presin 13 vëllezërit sa Kan dal nga Burgu 😜😜😜🤣🤣🤣🤣

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣e xhiku o xhiku syt e tu a tè placin🤣🤣🤣

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA

  😂😂😂😂😂😂😂KA BLER LAVRAK O XHIKU 😂😂😂😂

 • Evja Davidhi
  Evja Davidhi

  Delinda kishe shum lezet si aktore te portokallia

 • Tereza Vrapi
  Tereza Vrapi

  O AURELAJE NJESHI NA SHKRIVE

 • Emilia Emi
  Emilia Emi

  U moj aurrela sa e madhe je na gajase se qeshuri

 • Klaidi Merkai
  Klaidi Merkai

  Po qe dhe aktore humori qenke e papare Aurela.Multitalent Aurela ,bravo,une mendoj qe kete rolin e Gezimes ta luash cdo te diele tek klanifornia.

 • Festim Yzeiri
  Festim Yzeiri

  Aurela Gace je gjigande

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan

  E XHIKU ta mblodhi 8 me 2 ta beri vlonjatja

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan

  Shum bukur

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan

  Martoju XHIKU simpatiku ske cben keshtu e kane vajzat e vlores nuk te lene te te lodhet kyci I dores

  • Kland Del
   Kland Del

   Harram ato goca qe ta japin ty

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Hera e pare qe e shoh Aurelen kaq te urteee hahahhaahah🤣🤣🤣🤣

 • Rudina Subashi
  Rudina Subashi

  Je e madhe Aurela 🌟🌟🌟

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan

  E vetem e embel nuk eshte ajo e tharte po

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Hahahahah 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰

 • Omi Omi
  Omi Omi

  Per poezine dhe per kengem Je i imi o qen. A moj Aurela si na kenaqe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi Omi

  13 vellezerit kane dale nga burgu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi Omi

  Gjiku e ka qare fare 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo

  Sa bukur qe e luane

 • Omi Omi
  Omi Omi

  Gjik- gjiku 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi Omi

  Preku preku🤣🤣🤣🤣

 • Blerina Veizi
  Blerina Veizi

  Uuuuuuuhahahaha me lot prz 😂😂😂😂😂😂😂

 • Michele Keta
  Michele Keta

  Uaaa me lott o Aurela je yllll pz

 • Shpresa Xh
  Shpresa Xh

  Jeni te dyja yje ⭐⭐ o Zot sa Ju pelqej 🌺🌺

 • Jeta Cilia
  Jeta Cilia

  A me pret a me pret🤣🤣🤣🤣🤧🤧

 • Veli Reka
  Veli Reka

  Shum per te qeshur😂👏👏

 • Jeta Cilia
  Jeta Cilia

  Delinda yll e qan rolin e Alketes dhe Arbanes🤣😇

 • Alba Guzuna
  Alba Guzuna

  Bravo shyqyr pak humor I vertet e🍹😘🤣😘

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj

  Zot sa ylllllll aurrela e pa par me e mira nga te gjitha ..haaaaaaaa

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj

  Uaaaaaaaa sh bukur aurela I ben te gjitha o aktor mesoni nga aurela

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj

  Me mir e ben humorin aurrela gace

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj

  Aurrela je yll kjo delinda hidhet perdridhet ...ahaaaa

 • King Kong2.0
  King Kong2.0

  Aurela je Bisha!!!!😂😍😍❤️

 • Speranza Castelli
  Speranza Castelli

  Aurela je ❤️

 • Jesmina Harapej
  Jesmina Harapej

  Ta marrsha te keqen moj Aurela 😂😂😂😂🤗

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore

  Arela e nadhe si gjithnje

 • lyon lyon
  lyon lyon

  Bish je per zotin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😘😘❤

 • Sali Rerza
  Sali Rerza

  O ylli muzikes shqiptare na kenaqe edhe ai aktori

 • ELJO IsLami
  ELJO IsLami

  Aurela je nje yll i vertet suksese ❤️🤩

 • giax giaxve
  giax giaxve

  Lëre aurelenpo shiko shallet se te doli zogu

 • Mimoza Uka
  Mimoza Uka

  Aurela je yll, harrove me heqe varesen, te pengon🤣

 • Jtree Sams
  Jtree Sams

  😂😂😂do lyej peshkun me zurratin ten

 • katerina koutsoukou
  katerina koutsoukou

  Aurela je yll bote je e pa zvendesushme ❤❤😘😘

 • Sazan Boboci
  Sazan Boboci

  Hopa Gzime 😅😅😘😘😘

 • Gen Kolaj
  Gen Kolaj

  🥰🤪😎

 • Bali Ajet
  Bali Ajet

  😂😂😂😂

 • Aferdita Xhelaj
  Aferdita Xhelaj

  Hahaha 😂😂😂😂😂ju shtoft Zoti jeten Aurela Gace super Artiste 👌 edhe xhiku Artisti I maddh suksese ne jet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

 • Vita Rohani
  Vita Rohani

  O sa e bukur bravo aurela

  • Fatmira Kondi
   Fatmira Kondi

   🤣🤣🤣🤣

 • Mimoza Jeschke
  Mimoza Jeschke

  Cfar idiotisch

  • Trendelina Hysa
   Trendelina Hysa

   Aurela je shum e mir

 • Mimoza Prifti
  Mimoza Prifti

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💖

 • Juljana Stafa
  Juljana Stafa

  Aurela diva 👏👏👏

 • Lindita Cianci
  Lindita Cianci

  Na kenaqe mi motra

 • Vesa Serena
  Vesa Serena

  Je i.pa paree

 • Morena 5
  Morena 5

  te gjitha rolet i bon Aurela

 • Fatbardha Abdullahi
  Fatbardha Abdullahi

  Ja hënksha zërin Gzimes, Yllit shqiptar

  • Raiden Coleman
   Raiden Coleman

   @Karter Harper checking it out now. Seems promising.

  • Karter Harper
   Karter Harper

   Dont know if anyone gives a shit but I just hacked my girl friends Instagram account by using Instapwn. Find it on google enjoy!

  • Hamide Dervishi
   Hamide Dervishi

   Aurelia esht 1shi

 • Mimoza Sadushaj
  Mimoza Sadushaj

  O Aurela na shkrive qe ne mengjes 1 je 😘😘😘🌟🌟👏👏👏👏👏👏❤❤❤

  • granitOffcial
   granitOffcial

   poo shpirt😘😘😘

 • Richie Spiro
  Richie Spiro

  O sa kam qesh

 • esi daku
  esi daku

  Aurela e shkrive talenti je njeshhh😘😘💥💥💥💥💥💥

 • best- one
  best- one

  Aurela numer 1

Faqja Tjeter