Kapet 26-vjeçari që vau vëllain e vogël në Maqellarë - News, Lajme - Vizion Plus
01:42
60,024
Reddit
www.vizionplus.tv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Policia e Dibrës dhe FNSH kanë arrestuar Florian Tonuzin, 26-vjeçari që vrau vëllanë e tij, Benard Tonuzi, një ditë më parë në Maqellarë. Ai e goditi atë disa herë me thikë në oborrin e shtëpisë.Ai ishte fshehur në një banesë të braktisur në fshatin Kurbeg.Krimi në familje ndodhi pak pas mesnate në fshatin Allajbegi. Floriani dyshohet se e qëlloi me thikë pas një konflikti që pati me të.Fqinjët rrëfyen se dy vëllezërit nuk kishin shfaqur probleme me herët mes tyre.Florian Tonuzi, kishte pak kohë që kishte dalë nga burgu. Ai ishte dënuar më herët pasi kishte dhunuar fizikisht babain e tij.

Komente
 • La La La
  La La La

  Qeka trap fare ky

 • Falco Orsela
  Falco Orsela

  O zot sa gjinaf😭😭 e mart per mrapa ishalla vellai psikoate budalle inojrant te gjith te keqijat ike 😠😠😠😠

 • Xhiku Golemi
  Xhiku Golemi

  Psikopat ,cuna me te meta mendore kalbeni mor brenda qenin mos te shof me drit me sy kur sdon vellan baben familjen e tij ,turp

 • Mirel Fufaj
  Mirel Fufaj

  Qr ky qenka Zombi jo robt

 • Loz Man
  Loz Man

  Ua ca behet kshu rrif babin vrit vllain mire qe kan shpetuar te tjeret

 • Guten Asenova
  Guten Asenova

  O maskara njeri po vrite vellai keto njerez duhen varur ne mes te gytetit prija mishin copa copa futi krip qe vuaj ti dali shpirti avash avash o plerat e m.....it

  • Loz Man
   Loz Man

   Shum keq si ta ben dora te rrafesh babain mer pler dhe me keq vret dhe vllaun burgim per jet

 • Koxha Berat
  Koxha Berat

  Mjer ai qe iku ,dhe nena e shkret ,ndersa ky ter jeten koridoret e banjat e burgjeve ka per tpastruar legen ,

 • Gjovalin Gjoni
  Gjovalin Gjoni

  Ti qa hallin ati nuk te prk kush me dýr edhe ban krim

 • ines schaler
  ines schaler

  Ju thafshin duret ishalla

 • Michele Vicardi
  Michele Vicardi

  E familje vari lesht qenka tvu qit zoti fare.o turpi i shqiperis

 • Landi Merkaj
  Landi Merkaj

  Vriteni aman mos e nxirni ky nuk do njeri me tek i mori jeten te vllajt paska dhunuar dhe baban ska pik vlerë me .. keq me vjen per nenen e shkret qe kerkon te mos e vrasin po nuk meriton jet me ky

 • Pupu Kaka
  Pupu Kaka

  Çfare tmerri

 • Nertila Dula
  Nertila Dula

  Mjer nena

 • Haki Ilnica
  Haki Ilnica

  Nuk esht e braktisur shtepia oooooooo injoranta

 • Bruno Bru
  Bruno Bru

  O zot imadh ca nuk po' mdodh zoti na ruojt

 • Santi Santino
  Santi Santino

  E paten then komunistes e me parshem...do na kujtoni nje dite..Ja perse e pasken patur fjalen..te arrijè deri sa te vrasè vellai - vellanè..?!..boo booh..Ngushellime familjareve..

 • Iam Ben by the way
  Iam Ben by the way

  Mjerë shqipria ku po shkon. Po bëhet kijameti...

  • Bruno Bru
   Bruno Bru

   Lere mos e pyet

 • Kujtim Jaupi
  Kujtim Jaupi

  Te kaloje visite te psikiatri

 • tsiou tsiou
  tsiou tsiou

  Sa gjyna mjer nena e shkret ca I shofin syt nje djal i vdekur dhe tjetri ne burrg

  • Xhiku Golemi
   Xhiku Golemi

   Nena ka pjell budall ,mjer kujt i bie per pjes

  • Agim Ramadani
   Agim Ramadani

   Kurre mos dalte nga Burgu

 • Elbasan Elb
  Elbasan Elb

  vareni legeni pleren se nuk esh njeri ai o zot te ta kisha kap do ja kisha fut plum direkt pleres 😡😡😡

 • Mirela Mirela
  Mirela Mirela

  E shkreta nane .çfarë hallit ka ska ca ban prej hallit njërin djalë vdekur tjetrin psikopat paaaa e shkreta .

 • Gjergj Kastriot DRAGOI
  Gjergj Kastriot DRAGOI

  Budallenj meshkuj mos kesh parë,njeri reh babain tjetri vret vëllain😂😂😂

 • Cim Basha
  Cim Basha

  Ah medet kujt i bien per pjese keto disfata. E tmerrshme gjithandej

 • Edmond Hilviu
  Edmond Hilviu

  Bravo Polizia.

  • gandia playa
   gandia playa

   Policia o tote kanari.ik meso Shqip

 • Emilia Emi
  Emilia Emi

  Ej o pilica ta kapin familjaret jo ju sido qe te ket ber e kan djal

  • Ilir Richardson
   Ilir Richardson

   @Agim Ramadani e ca fitove po e mbyte o njeri, do m, bysesh veten tende ne burg, e vravi te marri denimin qe i takon nga gjykata si i ka bota ketej jashte, ca te besh jeta ka te papritura, duhet te jesh i forte

  • Jana Petru
   Jana Petru

   @Agim Ramadani eshte shume e veshtire se jane femijet e tyre nuk vret dot nje te huaj kur te vret femijen

  • Agim Ramadani
   Agim Ramadani

   Po te me vraj femijen me doren time e kisha mbyte

Faqja Tjeter