“Kam 4 mandate”/ Tom Doshi zbulon se me kë do të bëjë koalicion - News, Lajme - Vizion Plus
00:49
77,780
Reddit
www.vizionplus.tv
facebook.com/VizionPlusTV
instagram.com/VizionPlusTv
twitter.com/VizionPlusTV
“Kam 4 mandate”/ Tom Doshi zbulon se me kë do të bëjë koalicion.
#vizionplustv #20vjet
Subscribe: algone.info

Komente
 • Behare Vila
  Behare Vila

  Ti je ai qe u ,a ben 8 me 2 te gjithve ,, Bravo Tom Dosh,, Zoti te ruajt ty dhe familjen tende😘😘😘😘🤫🤫🤫🤫🙏🙏🙏🙏👌👌👌

 • albania zzz
  albania zzz

  Eh popull budall kur edhe ky qen hajdut bir hajduti nji kriminel klasit te par nje kriminel nderkombtar na dilka i mir ateher le ta mar dreqi at popull

 • good day
  good day

  Kur i afrohet mikrofon ketij qelbesire qe s'di te flase. ketij trafikanti,

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  Normal kjo pune.Votoni TOM DOSHI, PO ma mire nje Shkodran se HORRAT E TJERE. PO PSE TOM DOSHI ESHTE ME I KORRUPTUAR. ESHTE I FUND IT NE LIST. SPIUNA

 • Elio Noel
  Elio Noel

  Me aq lek sa ka ble vota e kishte rregullu tan shkodren dhe rrethinat🤣

 • Zana Sula
  Zana Sula

  Sa leke shperndave!!???

 • Leonard Sinani
  Leonard Sinani

  Bravo Dosh të përshëndes nga peqini

 • Picarea Design
  Picarea Design

  Nuk kam mare kurrë gazetar kaq te pa-pergatitur

 • Ledri Tahiraj
  Ledri Tahiraj

  Tom. doshi respekt dhe dalc I paster nga akuzak

 • Artur Marku
  Artur Marku

  Kte e qi rama ma von e futt ne burg edhe pse bon ne media si I fort ësht rop qiri ma I madh i veriut

 • selfo osmanaj
  selfo osmanaj

  Bravo

 • Balli Kombetar
  Balli Kombetar

  Brravo toma luli iliri jan pucista se paske harru hallall

 • Deni Muca
  Deni Muca

  big toma e tregove veten kush je o mret

 • Alfonc Sejdini
  Alfonc Sejdini

  4skata ke

 • Rivaldo ND
  Rivaldo ND

  Sa kollaj i merr 4 deputet kur ka 20 million euro t deklarume

 • beyond infinity
  beyond infinity

  Shiko sa i lumtur eshte qr. Per kete mbeshtetje Rama me siguri i ka premtu mbrojtje penale dhe mundesi investimi ne projektet me fitimprurese ne Shqiperi. Nje krimineli imagjino, ncnc i mjere popull. Hajt na rrofte Sulltani pra, vk. Se mos harroj, robt e fis ku ta kene servilat dhe t paguarit me 1 pjate supe te qeverise. Respekt per socialistet e ndershem. Edhe pse jam kundra, ja respektoj zgjedhjen edhe pse po na cojne ne sulltanat me kte mandat te trete.

 • BARVIN
  BARVIN

  Ky esht burr shteti qe si trembet askujt 💪

  • E X
   E X

   @BARVIN po fatkeqsisht ne kena shum politikan qe sdin sa bajn 7×7 prandaj jena ne kete gjendje

  • BARVIN
   BARVIN

   @E X ndoshta dhe 2 klas po' pakten sa bojn 7 x 7 e din, jo si dikush tj qe pretendon te bohet dhe kryeminister

  • E X
   E X

   Burr shteti me 2 klas shkoll

 • YOUTUBE Shqip
  YOUTUBE Shqip

  Bravo tom

 • Lido Lido
  Lido Lido

  Jepja Pd o t qifsha robt zhduke ramen

 • Linda Ajda
  Linda Ajda

  Burre i beses

 • Alfonc Sejdini
  Alfonc Sejdini

  Ky politikan I raungut halabak

 • Franc Saraci
  Franc Saraci

  A medet se ky sdin me fol shqip cllogarit diplomen e ktij politike

 • Moisi Guri
  Moisi Guri

  Do qëndrosh opozita ,nuk je për t'u drejtuar,se populli drejton ,populli e ka shtetin,se popullin ke qef t'a vjedhësh.

 • Luan Dedej
  Luan Dedej

  Bravo

 • Prinz Iriazzu
  Prinz Iriazzu

  Per bashen ja kputi fill jo tha

 • ervis shuli
  ervis shuli

  rrespekte nga elb je zotni burr

 • Altin Riza
  Altin Riza

  Cfar ftyrash krimineli

 • Fredi Yzeiraj
  Fredi Yzeiraj

  Tom. Doshoi. Ta. Njgjat. Zote. Ate jte. Ji. Tamam shkoderjan. Jetoi ne. Athin. Prej. Disa. Vite. Po. Arrita. Qe. Te. Vi. Beharit nje. God. Uj. Kam. Per. Ta dhen. Si. Fjerak qe jam. Je. I. Pa. Perkulur. Je. Isai. Buletini. I. Dyt

 • Fatbardha Shkirat
  Fatbardha Shkirat

  Nuk jam shkodrane ,TOM DOSHI JE I Madhe 🇦🇱

 • Linda Ali
  Linda Ali

  Te lumte Tom Doshi ja ktheve mire Ilir Metes se ai ka dashun me ju vrarrê juve. Fitore Zotri Rama 🌹✌🌹✌🌹

 • abc
  abc

  Hakmarrje E vrau me pambuk ilir cfurkun

 • Mustafa Leka
  Mustafa Leka

  A i shperdave pakot e ushqimeve per magjypt Toma.

 • GrandFamilia Records
  GrandFamilia Records

  Ik o te qifshin ropte ti ske asnje vote

 • Miranda Dede
  Miranda Dede

  Merr vota dhe ja shet rames kjo eshte e dukshme dhe e qarte arishverish quhet kjo .Kto pse duhen te behen dhe pse duhen te lejohen? Se kuptoj kjo sduhet te ndodhi

  • Vilson Velo
   Vilson Velo

   Ca' vota do Mari ky pler

 • Erlind Kamberaj
  Erlind Kamberaj

  Bravo tom

  • Micheal Raheja
   Micheal Raheja

   @Mathew Zachariah Yea, been watching on flixzone for since november myself :D

  • Mathew Zachariah
   Mathew Zachariah

   Pro trick : you can watch movies at flixzone. Been using it for watching all kinds of movies during the lockdown.

 • Fato Veliu
  Fato Veliu

  Respekt kan shum njerez per ju meritoni te jeni ne kuvend suksese

 • Luan Shehu
  Luan Shehu

  Fitoj krimineli

  • abc
   abc

   Vendim per perparimin e shqiperis ne strukturat evropiane Nuk e prisja kete, e di qe Rama do ta shpetoj Doshin por ky tregoi qe eshte politikan me zemer

 • Ermal Peça
  Ermal Peça

  Tom Doshi burr shteti Jo laskar po' mbamirs burre sa e sa familje Ka ndhimua ky

 • Edo Zemra
  Edo Zemra

  Tlumt Tom Doshi me Luljeten muk ben kualicjon , Doshi Ishalla me Ramen,👏

  • Luftim Uruci
   Luftim Uruci

   Po kerkon te beni kualicjon kryemafiozin

 • Klark Rama
  Klark Rama

  Tom doshi respekte amerika te merret me ilir meten

  • Fatmir Kalemi
   Fatmir Kalemi

   Me këto fytyra kriminelesh do behet shqiperia....

 • klodian jusufi
  klodian jusufi

  Epo qenke ti buk shkeles o burr legen po ti ke thon se ai esht buk shkeles o vari karsa

 • M M
  M M

  Ik tani lepi bythën e rams

 • leonardgjakova
  leonardgjakova

  Malsor lind nuk behesh Te lumt Tom Doshi ❤️🇦🇱

  • Elio Noel
   Elio Noel

   Malsort skan zakon me rrejt malsorin per vota...e me i ble me lel

  • Zyra Lapi
   Zyra Lapi

   Veq malsor nuk i thohet ktij ky asht nji kurv e keqe qe ju se njihni ky ja ka njollos fisin e prek calit a turp ky fytyr mut me e permend te njohim shum mir se ke shpernda pare me thas me i marr kto mandate kisha e ndalon shitblerjen e votes nuk do e kesh larg ndeshkimin e zotit pis burr me gjith ato zagar qet vin nga mrapa

  • Henrik
   Henrik

   @Fatmir Kalemi jugoret jan 160cm. Veq online na shajn.

  • Fatmir Kalemi
   Fatmir Kalemi

   Malsor lind po bëheshin malok kaçak

  • Rob blade
   Rob blade

   I thojn nji fjale te urt a ej ka dukagjini malli shkon me kry kurse ktij toms po I priten rruget ngado per njat po don me nxjerr geshtenja me dore te huj qe mos me u djeg vet ku pra asht toma 👎👎👎

 • OO OO
  OO OO

  Bravo

 • Afrim Nikoci
  Afrim Nikoci

  njefsha mir per ty

 • Erion Golemi
  Erion Golemi

  Bravo tom

 • Dark Side
  Dark Side

  Tom Doshi edhe ky i shitun per interesa te veta ...

  • abc
   abc

   Qe ti shpetoj ndeshkimit amerikan dhe te siguroj jeten e tij Toma po tregohet si I penduar politik

  • Stolie Sinani
   Stolie Sinani

   @Eli Al ju bo

  • Dark Side
   Dark Side

   @leonardgjakova a degjon cfar thot do baj kualicion Me Ramen

  • leonardgjakova
   leonardgjakova

   I shitur je kur e fal detin Shqiptar Grekut kur ju jep Toka Sultan Erdoganit!!ky esht Gjak i Prek Calit Piramida e kufirit Shqiptar

  • Dark Side
   Dark Side

   @Eli Al nuk esht fjala per pare .

 • sadik bajraktari
  sadik bajraktari

  Të lumt Tom Doshi.Meriton respekt

Faqja Tjeter