Ju duhen 2 lug Gjizë dhe 10 min Kohë për kto PETULLA pambuk të buta
04:49
269,987
Reddit
You need 2 tablespoons Cottage cheese and 10 min Time for these soft Fried dough🥰🥰
Follow Balis kitchen on...
FB: smarturl.it/BalisFB
IG: smarturl.it/BalisIG
YT: smarturl.it/BalisYT
© & ℗ Balis kitchen
Përshëndetje!
Nëse ju ka pëlqyer videoja...
Ndani këtë video (SHARE) me miqtë tuaj në rrjetet sociale!
👍 VLERËSONI VIDEON 👍 (LIKE)
💬 SHKRUAJ KOMENT 💬 ose te paktën një fytyrë buzëqeshje 🙂 (SMILEY)
Nuk është e vështirë për ju, por unë do të jem shumë e lumtur!😊
Jeni abonuar tashmë?
Aktivizoni zilen🔔 për të marë njoftime rreth videove të reja!
Me respekt BALIS KITCHEN.
Hello!
If you liked the video ...
SHARE this video with your friends on social networks!
👍 RATE VIDEOS 👍 (LIKE)
💬 WRITE A COMMENT 💬 or at least a smiling face 🙂 (SMILEY)
It is not difficult for you, but I will be very happy! 😊
Already subscribed?
Activate ringtone to receive notifications about new videos!
Respectfully BALIS KITCHEN.
#frieddough #yummy #doughnuts

Komente
 • Ginger 08
  Ginger 08

  Te lutem me thuaj, po ai pluhuri per pjekje nuk eshte per embelsira.? Kam pershtypjen se pastaj i bie era vaniglie. Me cfare mundt ta zevendesoj. Faleminderit.

  • Ginger 08
   Ginger 08

   @Balis kitchen ok faleminderit, me pelqejn shume petullat sidomos Tani ne ramazan. 😘😘Agjerim te mbare atyre qe agjerojn.te uroj gjith te mirat.

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Po eshte pluhur pa ere nuk ka arom vanilje fare nuk ju vjen fare era 🥰🥰

 • fan page
  fan page

  Te lumshin duart

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit 🥰

 • mi nushe
  mi nushe

  sikur the veten dy lug gjiz por duheshin me shume prandai mos genje her tneter

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   2 lug gjize ju duhen dhe ju skeni te drejt tme thoni mos genje se une ktu skam dal per genjeshtra

 • happy day
  happy day

  🥰

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰

 • Clay Boy
  Clay Boy

  Te lumshin duart , I provova te mira u bene por nuk mu fryne 😔 se di cfare bera gabim 🤦‍♀️

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Jo nuk ka nevoj te vij brumi se sjan me maje buke

  • Clay Boy
   Clay Boy

   @Balis kitchen i hodha nje luge baking powder 😔 a duhet ta le brumin te vije?

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Maja buke nuk kan e dashur ndoshta mielli ika pas fajet se kto fryhen shume 🥰

 • LULU HOTI
  LULU HOTI

  Te lumshin duart shum mir poduken, aban edhe pa djath? te pershendes 🥰🥰

  • LULU HOTI
   LULU HOTI

   flm shum💐

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Po patjeter mundesh 🥰🥰

 • Makbule Cani
  Makbule Cani

  Shume te bukura ne i bem sot shumeeeee te shishme dolen te lumshin duart 👍🌷🌷🌷🌷🌷🌺🌺🌺🥀🥀🎉🎉🎉🎉🎉🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Erjona Haxha
   Erjona Haxha

   ,_"|☆

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Ju falemnderit shume ju paqin bo mirë 🥰🥰

 • Flora Zhula
  Flora Zhula

  Te lumshin duart per petullat me2lug

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰

 • Pranvera Malaj
  Pranvera Malaj

  Pershendtje duhet me sesbn djathi kackavall

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Nese skeni nuk prish pune mos e shtoni ose djath te thjesht ban 🥰

 • Nalog Nalogg
  Nalog Nalogg

  Per hajr muaj i shejt ramazanit car ke per te na prgatit per syfyr e per iftar.

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit para disa ore postova piten Hasellseze ide per syfyr 🥰

 • Katerina Brahimi
  Katerina Brahimi

  Abehen pa djath kaqkavall ju lutem.te lumshim duart shum te mira duken

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit patjeter qe po behen 🥰

 • Manushaqe Gjuni
  Manushaqe Gjuni

  Brava Dhe te lumshin durt Flm per receten

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰

 • Manushaqe Gjuni
  Manushaqe Gjuni

  Zoti te bekofte se na knaqe me recetat e tua Un I kam provu Dhe me kan dal shum te mira

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit e dashur me vjen mire 🥰🥰😍

 • Bad Girl
  Bad Girl

  💖

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰

 • evelina talaj
  evelina talaj

  Te lumshin Duarte u dukan shume te mira doti baj prove edhe une

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit kan super shije 🥰

 • Nina Vickovic
  Nina Vickovic

  Amunet ipyetje gjiza a asht pavllaka sithom na

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Jo gjiza osht urda 🥰

 • Qeriba Skendo
  Qeriba Skendo

  Bravo me.pelqem

 • Anil Lemi
  Anil Lemi

  Receta shume interesante pooo shume vaj perdorni

  • Anil Lemi
   Anil Lemi

   @Balis kitchen Ju ndjek im me interes dhe ju urojme Shendet Je e vecante Me pelqejne pastertia dhe shpjegimet e sakta Tuajat

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Po nuk mund te fergohen pa vaj e dashur dhe kto petulla nuk thithin fare vaj por duhet vaj per ti ferguar dhe ndoshta nga kamera pse afer ju duket ashtu pasi i shmangem shume yndyrnave 🥰🥰

 • Φαμπιάν Αγκολλή
  Φαμπιάν Αγκολλή

  Të lumshin duart zemër ❤️ mos e dorëzo kurrë guzhinen të dhëntë Zoti jetë dhe shëndet me familjen tënde zoti të bekoftë edhe më shumë kënaqësi shumë të madhe të përshëndes nëna nga zemra ime nga Greqia 💯 të tjera të dhëntë Zoti jetë 💋❤️👍🇦🇱💞💞💞💞💞

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume e dashur per fjalet e bukura dhe urimet Zoti ju dhasht gjitha te mirat edhe juve ju pershendes shume nga Shkupi 🥰🥰

 • Emiljano Lika
  Emiljano Lika

  Po pa djath kackavall ben te lutem flm per recetat

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Po mundeni lirisht 🥰

 • Battles Games
  Battles Games

  Shum te mira 👍👏

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit 🥰

 • Mexhit Çitaku
  Mexhit Çitaku

  ju lumshin duart recetat e juaja janë shum të mira 🙂🤤👌😊

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume 🥰🥰

 • Vitori Dhimpali
  Vitori Dhimpali

  Do ti provoje me gjize i kam bere me qumeshte e djath te lumte dora te kam zili

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume e dashur tju bejn mire 🥰🥰

 • Alba A
  Alba A

  Perveq 2 lugeve me gjize duhen edhe ,veze,qumesht,pluhur per pjekje ,miell,kaçkavall qe i bie se vetem 1 perberes qe e ke cek nuk mjafton thjeshte per klikime vemendje ..perndryshe receta e bukur por mos permend vetem 1 perberes

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   E dashur ashtu shkruhen elementet baze te të gjithe kanalet nese i percjell sjan per klikime por ashtu duken me atraktive 🥰

 • Sonila
  Sonila

  😋😋

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰

 • LINA SHKURTI
  LINA SHKURTI

  Ju lumshin duart duken të mira

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Ju falemnderit jan met vertet shume te mira 🥰

 • Vevo Vevo
  Vevo Vevo

  👍ok bravo

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰

 • Bruna Lici
  Bruna Lici

  Te lumshin duart.

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰

 • Eva Bora
  Eva Bora

  👍👏👏

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰

 • Ardita Spaho
  Ardita Spaho

  Te lumshin duart dhe te falenderoj per receten sepse tek kjo faqe kam gjetur shume receta te vlefshme dhe qe i kam gatuar dhe vete. Po ate ngjyre roze mbi te cilen ben petullat, ku mund te blihet ne Tirane se me duhet dhe mua?

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Ju falemnderit shume e nderuar per fjalet e bukura une jetoj ne Shkup dhe ekam bler me heret ne Turki per Tiran nuk edi aka 🥰

 • Rudina Rrasa
  Rudina Rrasa

  Te lumshin duarteke 😎👍👌💞💞💞💞

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume 🥰🥰

 • •FATIME_*_BASHA•
  •FATIME_*_BASHA•

  Sa te miraa😋😋😋😋🤩🤩🤩😘😘

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit 🥰🥰

 • Redi Redi
  Redi Redi

  Të lumshin duart qenkan shum te mira 😘🌺

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemndeirt shumr 🥰🥰

 • Raimonda Ziu
  Raimonda Ziu

  Te lumshin duart urime 👐🌹🌹🌹🐞🐞🐞

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit 🥰🥰

 • VALBONA FUSHA
  VALBONA FUSHA

  Te mrekullushme, te lumtshin duart 👏👏👏👏👏

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Ju falemnderit 🥰🥰

 • Mulqije Zendeli
  Mulqije Zendeli

  👍

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰

 • Shaqe Ajazi
  Shaqe Ajazi

  Te lumshin duart 👌👏

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit 🥰

 • Naide Bellagoshi
  Naide Bellagoshi

  Te lumshin durt.

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderitn🥰

 • Jack
  Jack

  Përshëndetje, ju lumshin duart! A mund të më shkruani emrin e pluhurit të pjekjes? Pasi e provova por nuk më dolën si në video, Faleminderit

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Po zakonisht i bej me dr otker baking powder 🥰🥰

 • Fatime Caushaj
  Fatime Caushaj

  Bravo ju lumshin duart ❤️

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Jo eshte gjiz nuk eshte as djath as kos

  • Admin Selca
   Admin Selca

   @Balis kitchen dua ti pregatiti Dielen neser kysmet per mengjes 💝

  • Admin Selca
   Admin Selca

   @Balis kitchen te lutem far esht Gjiz,djath apo kos ?💐🙌

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit

 • Fredi Durbaku
  Fredi Durbaku

  Te lumshin durat 👌👌👌❤️💋🙏

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Ju falemnderit 🥰

 • Florinda Rexhepi
  Florinda Rexhepi

  😋😋👏❤

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰

 • Lina Alen
  Lina Alen

  👍⭐

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰

 • Violeta Pepa
  Violeta Pepa

  Bravo te lumshin duar shum ide e mire 😘💐

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit e dashur dhe jan shume te shijshme 🥰

 • maria sofia
  maria sofia

  Duken qe me sy se Jan speciale te lumte. Je shum e rregull, e paster gatuan mire,. Complimenti👍😊😊😊😁

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Ju falemnderit shume per fjalet e bukura 🥰🥰🥰

 • Merita Smoqi
  Merita Smoqi

  Te lumshin duart brava urime te mira 🌺 gjithmon 💖🌹🌺 😘

  • Abazi Ibadete
   Abazi Ibadete

   Brava???!!!! Internacional bravo...

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume e dashur 🥰

 • Merita Smoqi
  Merita Smoqi

  Te lumshin duart brava e urime te mira shendet 🌺🌹😘

 • Natasha Papa
  Natasha Papa

  🤩

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰🥰🥰

 • Gjemile Morina
  Gjemile Morina

  🤩🤩🤩🤩🤩

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰

 • Miradije Rrahmani
  Miradije Rrahmani

  Të lumshin duart shum të mira duken 😘👌👌

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit 🥰🥰

 • sweet girl
  sweet girl

  Mmmm😋👌🤌

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰🥰

 • Eli Kocova
  Eli Kocova

  Shume shume te mira i provova te fala

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Ju befshin mire e dashur ju pershendes 🥰

 • Era Ema
  Era Ema

  Pershendetje e dashur urime per punen tuaj te bukur... Doja tju pyesja sikur ne vend te kackavallit te perdor djath parmezan? Te pershendes

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume e dashur patjeter se mundeni edhe parmezan 🥰 ju pershendes

 • T R
  T R

  Të lumshin duart të gjitha recetat e tua të mrekullushme flm 👍👍👍❤️

  • Drilon Ademi
   Drilon Ademi

   @Balis kitchen te lumshin duart shum te mira

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Ju falemnderit shumee 🥰🥰🥰

 • Ze Ar
  Ze Ar

  Te lumshin duert zonj shum bukur i bane petllat te falimendrit per recetat qe na i tregon

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume 🥰

 • among us
  among us

  Te lumshin duart na kenaqe me receta te mira

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit me vjen mire qe i pelqeni 😍

 • Vera Musliu
  Vera Musliu

  duart te lumshin aki instagram

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit po e dashur @balis.kitchen 😍

 • Begajete Durguti
  Begajete Durguti

  Te lumshin duart e dashur shum shpejt dhe leht edhe sa mir pona spjegon goja jote e embel si mjalt bravo ❤❤🌺🌺🌺👏👏👏👏

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume e dashur per fjalet e tua te embla te pershendes 🥰🥰

 • Erjon Topllari
  Erjon Topllari

  te lumshin duart👏👏👏👏👏

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰

 • Meh Meh
  Meh Meh

  👍👌😘❤️

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰🥰

 • Ardita Duraku
  Ardita Duraku

  🤩🤩🤩🤩😍😍😍🥳🥳danke

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰🥰😍

  • Ardita Duraku
   Ardita Duraku

   Danke du beste

 • Zirafete Limani
  Zirafete Limani

  Te lumshin duart 👍😘

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderitn🥰🥰

 • besire ahmeti
  besire ahmeti

  Te lumshin durt 🥰 kismet neser per mengjes te gjith ne shtepi jemi do ti provojm 🙂

  • besire ahmeti
   besire ahmeti

   I kam pergadit te dielen shum te shishme u banen faleminderit 🥰

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume ju befshin mire nese i provoni 🥰

 • Suzana Saraci
  Suzana Saraci

  Te lumshin duart❤!Si gjithmone e mrekullueshme!💐👏💥

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Ju falemnderit shume 🥰🥰🥰

 • Roza Bullari
  Roza Bullari

  pershndetje zoj ne radh te par te lumshin duart je duar art doja te pysja ne furr mundemi ti pjekim 👏👏🌸🌸

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Ju falemnderit shume po nese i pjekni do behen si bukë nuk do ken shijen e petullave 🥰🥰

 • Ramize Hyselli
  Ramize Hyselli

  Bravo ooooo shume te mira duken te thjeshta

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume 🥰🥰🥰

 • Rossi Bianco
  Rossi Bianco

  Ma pse dy luge gize jan aty,per mua i fute 500gm.gize👺

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Hahahha zonje juve poju duket se 2 lug gjize jan nuk behen me 500 gr

 • Arbnore Buduri
  Arbnore Buduri

  Të lumshin ato duar te arta se na knaqe me kto receta te mrekullueshme zoti të shperblev që i ndan recetat me ne Do i provoj nesër për mëngjes 😘

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Amin falemnderit shume e dashur provoji se jan shume te shijshme 🥰

 • flora blakaj
  flora blakaj

  Shum te mir do ti bej neser faliminderit per receten te pershendes shum 🥰

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit e dashur ju befshin mire nese i provoni ju pershendes edhe une 🥰

 • no nane
  no nane

  Oooo te lumshin ato dy dur...po pastert po me marifet po i gatun kto ushqime nji bravo t’madhe e ke prej meje...prsh nga Mitrovica❤️❤️❤️se na knaqe veq me i pa se le mo me i honger👌😍🙋🏻‍♀️

  • no nane
   no nane

   @Balis kitchen ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Ju falemnderit shume e dashur pershendetje te madhe keni edhe nga une prej Shkupi 🥰🥰🥰🥰

 • Armend Zikolli
  Armend Zikolli

  Te lumshin duar oj moter e dashur qdo her pergaditsh per te mir te pershendes nga zema oj punetore 😚😚❤❤👍👍

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume e dashur pershendetje edhe per ty 🥰

 • Teuta Skarra
  Teuta Skarra

  Te lumshin duart❤❤💋💋🌹🌹

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit e dashur 🥰🥰

 • Nexhmije Ahmpppeti
  Nexhmije Ahmpppeti

  Bravo mjmjmj😍👏👏👏👏

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   😍🥰🥰

 • Sevdas Kitchen
  Sevdas Kitchen

  Te lumt 👏

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit 😍🥰

 • Mira Xhaferaj
  Mira Xhaferaj

  T'u të lumëshin duart 💝 shum të mira u bën un i bej me djarh të bardhë jan me të vertet të buta dhe të shishme

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume e dashur po behen edhe me djath te bute por seq marin me gjiz nje shije shume unike 🥰🥰

 • Aferdita Krasniqi
  Aferdita Krasniqi

  Te lumshin duart👏🏼🙈👏🏼❤

  • hasan dauti
   hasan dauti

   @Balis kitchen Jenni te mire shume

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰🥰

 • Nermin Avdiu
  Nermin Avdiu

  Hmmm javlen perti provuar!

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Provoji e dashur 🥰🥰🥰

 • Kejmet Idrizi
  Kejmet Idrizi

  Te lumshin durt edhe un i pregadit me kos jo me qumsht po doti provoj edhe me qumsht 👍👌❤

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit provoji ja vlejn 🥰🥰🥰

 • zehra bresha
  zehra bresha

  shum te mira fantastike neser ne mengjes do i pregadis

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Met vertet jan fantastike ju befshin mire e dashur nese i provoni 🥰🥰🥰

 • Semra Bela
  Semra Bela

  Shume te shijshme 😋😊

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰

 • Bardha Berat
  Bardha Berat

  Super te mira duken te lumshin duart ❤

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit e dashur 🥰🥰

 • Klea Meta
  Klea Meta

  👌👌👌👌😋😋😋😋😋❤❤🙋‍♀️🙋‍♀️

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰

 • ioanna122
  ioanna122

  Te lumshin duart shum te mira duken dhe shum te thjeshta do ti provoj

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemmderit shume po jan shume te lehta te shpejta por shume te shijshme 🥰😍😍

 • Blend Thaqi
  Blend Thaqi

  Ju bafshin mir

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit 😍🥰🥰

 • Lame 2020
  Lame 2020

  Te lumshin duart❤️

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit 🥰🥰

 • Melda Ferati
  Melda Ferati

  Shum te shijshme 💖

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   🥰🥰🥰

 • viktoria Konomi
  viktoria Konomi

  Bravo e mira ime që krijon gjëra të reja !!! S ' kam dyshim që janë shumë të mira dhe do ti provoj !!!Të puthura nga larg !!!

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Perqafime edhe per ty mikja ime provoji se jan shume te mira 🥰🥰🥰

 • Pej Kosov
  Pej Kosov

  Te lumshin duart a bone pa kaqkavall

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   😍🥰

  • adian kingi
   adian kingi

   te lumshin durt arta

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit e dashur po lirisht munesh 🥰

 • Flora Nuhiu
  Flora Nuhiu

  Shume te mira duken te lumshin duart ❤️

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit shume jan teper te shijshme 🥰

 • Valbona Rexha
  Valbona Rexha

  Shum te mia

  • Balis kitchen
   Balis kitchen

   Falemnderit 🥰

Faqja Tjeter