Jemi shum te gezuar, per te ardhmen...
16:02
193,194
Reddit
Edhe mos harroni, WE LOVE YOU!
Per me shume:
Instagram: instagram.com/couple.rn
TikTok: www.tiktok.com/@couple.rn
Direct: couple.rn@hotmail.com

Komente
 • bujamin hamzi
  bujamin hamzi

  Pershendetje nga gjermani Respekt jeni mat miret suksese ne jet❤️❤️

 • Andi Zogjani
  Andi Zogjani

  Jeni shum te mir

 • Elemdina Bujaku
  Elemdina Bujaku

  Mir i keni punt ta sh hajdeni naj bebush ma shpejt epresim me Padurim ishalla

 • Fatime Ahmetaj
  Fatime Ahmetaj

  Ashtu qifti mai bukuri ne bot edhe mi mrekulluashi ne bot valla

 • Memet Ismani
  Memet Ismani

  Shum te mir jeni

 • Eriola Beqa
  Eriola Beqa

  Je shum e bukur 💎NJOMZA💎

 • Medina Bajrami
  Medina Bajrami

  Jeni qifti ma i mir edhe mundeni ti be ni ende video tjera ju dua shummmmm♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • Amar Topalli
  Amar Topalli

  Ju dua zemra

 • Amar Topalli
  Amar Topalli

  Amunu me ba ni prenk

 • Amar Topalli
  Amar Topalli

  Njomzen e du pak ma shum

 • Amar Topalli
  Amar Topalli

  Ju dua shum 💋💋💋💋💋💋

 • Suela Bajrami
  Suela Bajrami

  Urime edhe banesa e re ♥️♥️♥️

 • Suela Bajrami
  Suela Bajrami

  Brravo rinori dhe njomza jeni me te miret ne bote 🌹🌹🌹💖😍😍😍😍😍♥️♥️😍😍

 • Lori_my_ Sweet
  Lori_my_ Sweet

  love you RN forever❤︎♡︎❥︎❣︎♥︎☺︎︎☹︎★✰✯☆✩✵𑁍𓃱✌︎ʕ•ᴥ•ʔ

 • Emine Muji
  Emine Muji

  Jeni shume te bukur veq vazhdoni me sukses ♡

 • PASHA
  PASHA

  Rinori as always: KJO OSHT TORTUR !!!

 • Isuf Maliqi
  Isuf Maliqi

  Jeni te mrekullushëm☺️☺️

 • Saraa Smajli
  Saraa Smajli

  Shum i mir koka plani njomza

 • Reis Shabani
  Reis Shabani

  Ju dua shum

 • Danush Hasani
  Danush Hasani

  Angela

 • Jeta Bexheti
  Jeta Bexheti

  Si quhet sdudio ne insta

 • Hazire Nebija
  Hazire Nebija

  Zoti ju rujt ishalla e gezoni duqanin edhe jeni copule ne te mir ne yotube njyren e shkronjave gold 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Erlisa Erlisabehluli
  Erlisa Erlisabehluli

  A jeni ne ,germany

 • Arlinda Koca
  Arlinda Koca

  O zot po te buker jeni veq vazhdoni couple.rn💕❤❤❤

 • Shqipe Raqi
  Shqipe Raqi

  Jeni shume të mirë🥰🥰

 • Alban Maliqi
  Alban Maliqi

  A eshte ky lokali juaj?

 • Ubejd Bahtijari
  Ubejd Bahtijari

  Atje do te jet dhoma me bo video

 • lindita bajrami
  lindita bajrami

  Shpresoj ta rregulloni studion e njomzes bukroshes dhe te filloj te punoj ju dua 💘💝💘💝💘💝💘💝💘💝💘💝💘💝

 • Giulia Giulia
  Giulia Giulia

  Vtm qyre e qikaq. Kot fare 😥🤯

 • Myrt Temaj
  Myrt Temaj

  Zoti ju rujt

 • Ardit Deda
  Ardit Deda

  14:15 dhoma per bebin 👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼🤩😘😍😘😘🥰😍🥰🤩🥰😍🥰😘🥰😍🥰🤩🤩

 • Mobi Ciki
  Mobi Ciki

  Zoti ju shperbleft qfar ingjizime me te mira

 • Tuana Morina
  Tuana Morina

  A mundeni me pa ni prenk se moti skeni pa ju lutem kush don boni like bosht dhe zoti ju rujt gjithmkn e ishalla nuk keni brbleme nemes vete

 • Tayna_sh Dorotina shala
  Tayna_sh Dorotina shala

  As SHOTA me AZEMIN sjon pershtat si ju COUPLE. RN🐣❤️ JU DUAAA NJOMZEN PAK MA SHUM💖💖

 • mimoza qoqaj
  mimoza qoqaj

  Zoti ju ruajt pergjithhmon juve te dy sepse na kenaqet ne videot e juaj te bukura je dua shum ❤❤❤❤💜💜💜💜😇😇😇💕💖

 • Hatixhe Halili
  Hatixhe Halili

  ju lumt ju duam shummmmmm njomza rinor a❤l you njomza

 • Selvije Abazi
  Selvije Abazi

  Po gezona qe Njomza e ka realizu andrren e saj.SUKSESE Njomza!❤💜

 • Gent Ahmetaj
  Gent Ahmetaj

  Une punoj me qasi tenda t diellit (Qadra) ajo nuk pastohet po mundet mu ndrru matriali ose me ndrru komplet tenden 🙂

 • Frst name Last name
  Frst name Last name

  Jeni qifti ma i mir ne bot qe kam par love you njomza rinor cuble rn jeni shum shum te mir zoti ju dhant ca ju don zemra dhe floket i ke shum te mira njomza ju prshndes shum jeni 1 ma te miret dhe me plq shum videot e juaja baj💋❤️👍🏻🇦🇱🤩🥰

 • Mihrije Shaqiri
  Mihrije Shaqiri

  Jeni qifti nr 1 mat mirt

 • Gladion Totaj
  Gladion Totaj

  ju jeni nder qiftet e preferuara te miat ju uroj te gjithat te mirat e zotit zoti ju bekoft nje familje te madh un jam gjith fanc i juaji edhe qithmon do te jeni ju kam ne zemer kalofsh nje vit sa me te mir

 • love_is_1
  love_is_1

  Love you 😽💞😽💞

 • Almalik Derri
  Almalik Derri

  Ju duaaaaaa shume i love couple.rn

 • SMOLSIES SMOLSIES
  SMOLSIES SMOLSIES

  Jeni me te miret e ksaj bote!.💝💜😍👏☺❤👑💐💖💕

 • sweet girl
  sweet girl

  👌

 • FJOLLA__ Osaj_
  FJOLLA__ Osaj_

  JU DUA SHUM. Jeni nje qift shumm i mir meritoni shumm dashuri,respekt.Gjithmon jetoni keshtu te buzqeshur dhe te lumtur⛓🏹😍 JU DUAM SHUMM

 • sms love
  sms love

  love you ju dua shum .😍😍😍😍💗💗💗💜💜💜💜💜

 • Anila Qorrolli
  Anila Qorrolli

  Njomza veq suksese ne punen tende I love you ❤🥰😘😍💜💖💗💋❣️💕💓💝💚💛🧡

 • Anes Hyseni
  Anes Hyseni

  A e keni mar at 100k plake?

 • clash royale video
  clash royale video

  Ma tmirt

 • Omer Selmani
  Omer Selmani

  Jeni

 • Omer Selmani
  Omer Selmani

  Loxhk

 • Omer Selmani
  Omer Selmani

  😍😍😍😍😍

 • Lume Spahiu
  Lume Spahiu

  Ju jeni qifti mai mir ju dua shum meritoni shum merita💙ju pershendes nga anglia😘😘

 • erina xhoni game
  erina xhoni game

  Jeni qifti numer 1

 • Nurije Gashi
  Nurije Gashi

  Jeni një çift teper i bukur vetë vashdoni keshtu

 • Eurona Sokoli
  Eurona Sokoli

  Hahahahhahahahajj

 • Arian Azemi
  Arian Azemi

  Shumm tmir jenii

 • HIPHOP albania
  HIPHOP albania

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Anisa Muharemi
  Anisa Muharemi

  "Dhe mos harroni ju dua aq shume sa nuk mund te them me fjale!"❤💋❤💋

  • Suela Bajrami
   Suela Bajrami

   ♥️♥️

  • Suela Bajrami
   Suela Bajrami

   ♥️♥️🏵️

 • Anisa Muharemi
  Anisa Muharemi

  Ju lutem qe ne videon tjeter boneni part 2 me telebati challenge plss 😇

 • Vlera Destani
  Vlera Destani

  Me gold

 • its Dora
  its Dora

  13:22 Rinori : o mos i kallxo kurgjo Njomza a jo a aha okej pro... 2 sec later Qitu kemi me bo sallonin 🤣🤣🤣🤣

 • Girl and The World
  Girl and The World

  Njomza logon me Gold, ma mire vrehet. Un logon tem e kom gold edhe zi ne instagram adora.aesthetic. Shum ma mire vrehet. Suksese 🥰❤

 • Besjana shkreta
  Besjana shkreta

  zoti ju rujt sa t mir qe jeni ju dua nga shkupi

 • semran selma
  semran selma

  ❤❤

 • Era Kadrijaj
  Era Kadrijaj

  Love youuuyy❤️❤️❤️❤️❤️

 • Sllamniku Florim
  Sllamniku Florim

  Shum pa lidheje

 • Djellza Hykosmani
  Djellza Hykosmani

  Jeni cifti ma i miri mos u ndani kurre Jeni bo per njeri tjetrin

 • Besarta Skenderi
  Besarta Skenderi

  Sa te mir jeni ua honksha zemren❤

 • fatmir poga
  fatmir poga

  O ju jeni qifti ma I mir qe egziston

 • Ferdie Morina
  Ferdie Morina

  Tan naten rri duke prit kur qitni video e meritoni qmimin numer 1 jeni cifti ma i mir ne bot

 • sherife kllokoqi
  sherife kllokoqi

  Jeni qift fantastic dhe shum frymzues...love you 😄😄😄👍👍👍😎😎😎

 • Alea Bytyqi
  Alea Bytyqi

  Ju dua shum jeni qifti 1 me i mir 💋💋💞💞

 • Suada Asani
  Suada Asani

  A mendoj edhe dikush tjeter si une qe kur tha Njomza ket dhomen muni vet me paramendu une e menova dhoma e bebes ehehhheeh

 • Reis Memaj
  Reis Memaj

  Ju dua

 • Adifete Aliu
  Adifete Aliu

  Vegan mu doken mat paster, mas 1 sekon e kap mishin e pules ndor 😂😂😂

 • Riardd Alijaa
  Riardd Alijaa

  Khuuuuuu na mytet me prenka a naleni more ju najher qfar budallsh o Allah

 • Rinesa Salihu
  Rinesa Salihu

  Pershendetje qifti im i preferum Faleminderit qe na knaqeni me kto video kaq te bukra ma ndreqni diten e naten kur tju shoh juve e shpresoj qe sukseset sju ndalen asnjeher juduaaa pa fundd ❤️❤️🥰🥰

 • Elhan Aliji
  Elhan Aliji

  TE ARDHMEN SE DINI JU POR ZOTI RESPEKTE NGA UN

 • Lorena Sinani
  Lorena Sinani

  The best couple👑👑

 • Xhensuida Buci
  Xhensuida Buci

  Ishalla vetëm dashuri në jetë ❤️

 • Egzona Jehona krasniqi channel
  Egzona Jehona krasniqi channel

  Ju dua shum

 • Gesart Mlloja
  Gesart Mlloja

  pse nuk kini nxjerr video tesh sa dit

 • Blendiona Gashi
  Blendiona Gashi

  Ju duam shum💗💗💗

 • Nesla Cani
  Nesla Cani

  Ne oren 15:15

 • Eldion Bazaj
  Eldion Bazaj

  Bane naj Prank mo😅 ju dua shum💞💞💞

 • Joanna Usa
  Joanna Usa

  Mir i keni punt tash hajdeni naj bebush ma shpejt e presim me Padurim ishalla ,Repsect per ju jeni te veqant u dhasht zoti shendet dhe gjithqka qe doni juve ,💕👸🏼🤴🏻

 • Kela Kotarja
  Kela Kotarja

  Omggggg the bestt couple. Videot tuaja jann superr mezi pres ti postoshhhhhh. Nuk kamm fjale per juu dyyyy Jeniiiii yjee💫 Lovvvvv uuuuuuuu♥️♥️🥰🥰❤️❤️😍😍💗💝💖💕

 • The Heart Lyrics
  The Heart Lyrics

  👍👍👍👍👍👍

 • Maya Music NYC
  Maya Music NYC

  Ju a myslimana jeni ju ? Or njer se dini ca jeni tu bo knej e din qe o muslimanë e knej bon tatto nket fee nuk esht e ligjshme tattuja nuk jom tu thon ce mos e bon osht vendimi i juj amo keni mu djek nxhehnem amo vet po ju tregoj

 • Kaltrina thaqi
  Kaltrina thaqi

  Oj njomza akemenu meba naj her fmi me rinorin💞💕💞💕

 • Besart Mustafa
  Besart Mustafa

  Jeni qifti me i buker qe e kam oa ne jetë ❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘💙💙💙💙💙💙🤎🤎🤎🤎🤎🤎💜💜💜💜💜💜💜💛💛💛💛💛💛💛💛💚💚💚💚💚🧡🧡

 • Merite Bytyqi
  Merite Bytyqi

  ❤❤❤

 • Dion Veseli
  Dion Veseli

  Jeni cifti ma i miri qe kam par un dhe ju lumturoj nje gezim te buker ju dua me zemer❤❤❤❤

 • Zyrafete Maxhuni
  Zyrafete Maxhuni

  juu duaaaaa shummmmm ❤❤❤❤💋❤💋❤💋❤💋💘💘

 • Sabina Berisha
  Sabina Berisha

  Jeni nje qift shum i mire dhe shum i kendshem ju uroj fat ne jet dhe lumturi banesa ishte shum perfektte jashtzakonish e mir ju dua shum ❤️😍

 • Couple Re
  Couple Re

  Prsh njomz dhe rinor jeni qiftat shumë te mir ishalla ju run zoti😘💕🦋💝♥️

 • Jordana Gjoka
  Jordana Gjoka

  si po i nderton ato siper dyshekut .... aj dyshek kushton shume shtrejtt ,,,,

 • Egzon Berisha
  Egzon Berisha

  Sa mir njomza ti i zgjedh ma te bukura❤❤🎁🍇👏👏👏🤲

Faqja Tjeter
Sadakatsiz 26. Bölüm
1:36:48
814 mijë