Jasmina kthehet në program, flet për Andin dhe pajtohet me Olën - Përputhen, 14 Maj 2021
1,005,018
Reddit
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALgone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
 • Jet6777hona Jehona
  Jet6777hona Jehona

  Juli ta ham torten🤣🤣😂😂😂🤣😂🤣

 • Eljesa Gashi
  Eljesa Gashi

  Jasmina dhe Ola jan shoqe te ngushta prej shum kohesh

 • seeni gzty
  seeni gzty

  Ola dhe Jasmin çifti me i ri ne Per'puthen

 • sehhi vooty
  sehhi vooty

  Sindi dhe Ledjana, dolen me te mira ndersa keto te tjerat sikur I ka bere nje nene.

 • Ana Mana
  Ana Mana

  Nuk e kuptoj po ju del aktrimi tani te gjithve spo e mbani dot lojen e fames .!

 • AK 47
  AK 47

  Kjo sikur se dinte per torter,po personazhet i ka ber vete mesa duket,po leket kush e ka paguar torten

 • Nehat Arifi
  Nehat Arifi

  Sa naive qe je o idiote me Thojshe hajde bojna foto

  • seeni gzty
   seeni gzty

   Un vdes për Jasminen Jasmina Queens💕💕💕👑👑👑👑👑👑👑👑💕

 • Faton Kryeziu
  Faton Kryeziu

  antunela ste ka mbet gje ketu veq nese ban ndonje dizajn per vajzat ndonje fustan per ndryshe je nje hiq shum fallco

  • sehhi vooty
   sehhi vooty

   Sa njerez mendojne qe Perputhen nuk duhet te kete nje sezon te ri? 👇🏼

 • Eni Babeni
  Eni Babeni

  16:25 kjo Sindi jeton ne boten e vete iluzionare, qe beson se eshte ajo veze, dhe jo ajo qe eshte 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Etmira Hysenllari
  Etmira Hysenllari

  Jasmin je ❤️

 • dcoog anml
  dcoog anml

  Murati: Une baba 🤔😳 Me rob shpie nuk mbaj mend..

 • Ama M.
  Ama M.

  Always doubt a man esp a Turkish one..

 • Old School
  Old School

  Shum vk jeni bo

 • Mboon Risa
  Mboon Risa

  Dua te pyes shikohen ne pasqyre vajzat para se te dalin? ??Fustani i Oles as k......nuk e veshin

 • Marsel Cela
  Marsel Cela

  O Juli o legjend 4 vajza nga 1 min

  • dcoog anml
   dcoog anml

   Kjo Sindi ma shpif sinqerishtt🤢😓🤦

 • Anisa P.
  Anisa P.

  Thjesht e ndjej qe po vijn ciftet eri ledjana, sara andi the atedhe me anen 1

 • Albina
  Albina

  u knaqet tu be filma qdo sekond

 • Musab Beqiri
  Musab Beqiri

  Jasmina me olën kanë qenë gjithmonë shoqe. Por aktruan sikur te jen armike. Te lumtë Jasmine. je me e mira

 • medina arkaxhiu10
  medina arkaxhiu10

  Un vdes për Jasminen Jasmina Queens💕💕💕👑👑👑👑👑👑👑👑💕

 • medina arkaxhiu10
  medina arkaxhiu10

  Un vdes për Jasminen Jasmina Queens💕💕💕👑👑👑👑👑👑👑👑💕

 • Eris Karreci
  Eris Karreci

  Sa njerez mendojne qe Perputhen nuk duhet te kete nje sezon te ri? 👇🏼

 • Eris Karreci
  Eris Karreci

  kto duken si ata nxenesit e klases 4-t qe e kane mesu mesimin e dites permendesh dhe kur i pyet Zysh Bora, pergjigjen sakte permendsh!

 • Juriglen Kamara
  Juriglen Kamara

  Tamam Ola pajtohemi se se laj dot qeran vetem

 • vini vin
  vini vin

  Na plasi gari

 • jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjd

  Jasmina qenka bèr mis..Bukurosheee

 • asioe kiou
  asioe kiou

  Giljani ne takimin 4 min me Sindin duken si nxenesi mbas takimit prindi me mesuesin😂😂😂😂👇👇

 • Diit BSTT
  Diit BSTT

  Thoni ç'të doni. Sindi doli karakteri me i fortë nga konkurrentët vajza e djem bashkë!

 • Letisja Bushgjoka
  Letisja Bushgjoka

  Cfar mashtrimesh e si ran kto shoqe te dyja ne per💋je skenar i gjithi

 • Řõvî😦🔫🎶
  Řõvî😦🔫🎶

  Kjo Sindi ma shpif sinqerishtt🤢😓🤦

 • Kim. Ronii
  Kim. Ronii

  FALLCO

  • asioe kiou
   asioe kiou

   Po te Isha si Sindi nuk do i pergjigjesha ne asnje pyetje Arjanit

 • 𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛
  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛

  algone.info/slow/video/iKuunWdro15qwGg

 • Teuta Cela
  Teuta Cela

  3:19 më duket se Juli tha what

 • Linda Bytyqi
  Linda Bytyqi

  Antonela moj lesh dhije ti perveç gjatesis asigje tjeter nuk ke me te bukur se Sindi,kuptoje njeher e pergjithmon ti je kot o vajz je shemtir koke 6 cepshe,Sindi eshte e shkurter por eshte si flori eshte e bukur,simpatike dhe mbi te gjitha eshte reale edhe pse ndonjeher ofendon jo qe ua shpik por qe e thote troç 😂 ndaj "ofendoheni" ju dhe nuk e duroni sepse nuk ju lepihet ashtu si keni qef ju me i sjell rrotull njerzit si t'ju doje qejfi,amaaaa me disa njerez nuk ju dhez mos harroni 😉 e ata çuna qe te thone je e bukur eshte normale se per ate pune kane ardhur te kapin nje cop ◇ p.... edhe te shfryjn topet me ju.

 • Erselda Hakorja
  Erselda Hakorja

  Vdes ti shoh kto momentet kur bejne si te penduar

 • Rise And Shine
  Rise And Shine

  Futur me flok te gjata e tani jan pa flok skan pas flok fare te gjitha te vena, sa shemtuar duken tani se cdo gje i vendosnin fake. 😂

 • Jasmina Kadriu
  Jasmina Kadriu

  Persh miq si jeni un sot krijova, 1 faqe ne you tube me ndiqni ktu💞

 • Luis Luizao
  Luis Luizao

  o te degjeneruar

 • Astr0
  Astr0

  Se mos jan lezbike kto re

 • Luis Luizao
  Luis Luizao

  ky emision është lavazh truri herë i shajnë herë i duan aktorët varet nga skenari

 • Ajsi ♡
  Ajsi ♡

  Skan lek per qeran dhe pajtohet lotttt

 • Zajmi Zajmi
  Zajmi Zajmi

  Ju qekeni edhe per falje gjaku . Kot gja filma

 • Mirela Vushaj
  Mirela Vushaj

  Ola

 • Mirela Vushaj
  Mirela Vushaj

  Edhe 💯vjece

 • LindaILe LindaILe
  LindaILe LindaILe

  Po te Isha si Sindi nuk do i pergjigjesha ne asnje pyetje Arjanit

 • lil loco
  lil loco

  merrni do hyre vajza treja se bajat jon bo kto takime e debate tnjeta gjith kohen

 • Erlinda Ela
  Erlinda Ela

  Bravo Sindi Princesh je,po veq nga xhelozia flasin per ty👍🏼

 • Leo Myrteli
  Leo Myrteli

  Po ky gjyshi mezi I dalin fjalet ka dhe karakterr te fort thot 😂😂😂se nga I gjejn kto tipa Zoti edi po kush edi si esht e verteta a paguen ktu kta se Jan super aktore dhe mendoj qe paguen per punen qe bejn Jan super aktor

 • Leo Myrteli
  Leo Myrteli

  Antonela ti ske goje per te folur me si ske turpe qe flet akoma per atdheun kaq fort te ka qire sa ste del dot nga trut

 • Leo Myrteli
  Leo Myrteli

  Sa vrk esht ber ky program kjo antonela ka per ti mbet mamit ne der I fut turint gjith andej bravo atit atdhehut ja hoqi masken bora flet srz me murâtin ju drejtua murâtit kjo thot Mos eka shpik sindi. I bije n qafe. Antonela ben mir te Dali vet nga emisjoni emisjoni po mbaron ajo akoma ne karrige jetoi 4 vjet ne itali jam rrit jasht ah moj débile femer kuptoje dhe vêt Antonela pyte veten si ka munci thuaj sme do njeri cfar duhet te. Ndryshoj thuaj qe tme Duan se drejt Mami I'm thot te kesh nuse antonelen un nuk rri as 1 min ty thotb

 • Milena Miley
  Milena Miley

  Ola pse ban si kalamon i shpif perkedhelesh e tundesh kur flet a thu se je e ran prej qiellit kur sdin me fol dy llafe . Me ta shpif je pz

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra Sitnova

  O fshatare ropqire sa pagove te futesh aty????

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra Sitnova

  Ku veteee o fshatat ku do e cosh maloken me taka dhe tanga!!!!!!

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra Sitnova

  Ku vete o fshati ajo e ka mbaruar stazhin e cibuqeve tu ca do RROCK??

 • king kingu
  king kingu

  tani skenari eshte te perfundoj jasmina me gilianin

 • king kingu
  king kingu

  filloi me femra laraska perfundoj me shtriga Ola aristela amotonela fiks shtriga te ndyera

 • kevin reno
  kevin reno

  Sindi hakmarrese?? Inacije?? Xheloze?? Kokeforte? Ofenduese? Sherrxhije?? 100% negative ,scarco mall kinez😂😂🤣🤣🤣🤣

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra Sitnova

  Ju uroje femijet tuaj te qihen ne bythe pas pallatit qe kini blere....

 • Genève Suisse
  Genève Suisse

  *Na boni me vjell me keto emsione plot hipokrizi !*

 • crypto update us
  crypto update us

  t qr sdi qysh perfundova kit video

 • Devid
  Devid

  Akoma ka varikarsa qe I besojn ktyre

 • Xhino Vlora
  Xhino Vlora

  Po kepucet e Arjanit sot😂🤮

 • Xhino Vlora
  Xhino Vlora

  Sa vete behen qe e urren dhe prap se prap ka kureshtje ta shoh🤭🤭

 • Tigers Gjini
  Tigers Gjini

  kjo aristela ma shpifi fare, mendon se flet bukur. te gjitha dolen shtriga pervec sindit dhe ledjanes.

 • Samir Dushi
  Samir Dushi

  Valla skini ju faj aspak po kena na qe ju shikojm na se ky emision eshte complet fallco veq per fame qe askush nuk jav ka rrasë e kshtu qe permes kti emisioni kini bere famë pffff....

 • Odlanor ldn
  Odlanor ldn

  2 gram trru ke o sindi, atdheu eshte njeri fallco aty i pabes

 • Ismail Rexhepi
  Ismail Rexhepi

  Antonela guske e papjekur

 • Lutoo Lutooo
  Lutoo Lutooo

  Sa e mir je moj Sindi,asnjera nga gocat nuk eshte sikur ti,kurseArijanit I lutem qe tmos I hipe nkry Sindit shuum

 • Suna Shini
  Suna Shini

  Sa keq qe po mbaron keshtu . Ka disa takime qe do ishte bukur te ishin bere🥺 .

 • Inn
  Inn

  Me vjen keq per Sindin, i ka ngel mendja ke Atdheu. 🤦‍♀️🤣

 • Elel Resuli
  Elel Resuli

  Ola dhe jasmina lesbiket e perputhen

 • keti keti
  keti keti

  E dija qe andi ishte psikopat. Kishte shikimin prej budallai.

 • aj Ib
  aj Ib

  Bora gjsame qe se dinte qe Ola ka ditlindjen,kur vjen Jasmina thot kemi nje surprize

 • S T
  S T

  Sindi dhe Geljani shum shkojn si çift kjo Aristela pse i shtrengon dhembet kur flet si neper dhemb flet

 • perputhen edits
  perputhen edits

  mjeret ne qka shofim

 • ❤💤👈
  ❤💤👈

  Sindi 👈asht nje goc e mir e bukur tani me pelqen shummmmm👈😘🤗🤗🤗💤👈

 • Miga Sopjani
  Miga Sopjani

  Vajza me e mire eshte SINDI

 • ❤💤👈
  ❤💤👈

  Sme pelqejn asnjena fare finitio🙅‍♀️💤👈as ?Jasmina 👈AsOLa 👈tani okej 👍💤👈

 • Jonida Bezhani
  Jonida Bezhani

  Paska ber dhembet jasmine se nk e ve me doren perpara gojes

 • agon lushi
  agon lushi

  hahahahhaah hajde skenar hade kush ju besoj juve eshte i shurdher

 • Ideali Yt 21
  Ideali Yt 21

  juli e shikonte torten me dyshim se per vec stomakut do dhe mendja pak ushqim😊

 • Bruna Korra
  Bruna Korra

  Sindi viktima sa e urrrej🤮🤮

 • Jona Jona
  Jona Jona

  A me duket mua apo Bora ka ndryshuar vetullat 🧐🧐

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi

  Ola dhe 100 vite te lumtura🎂

 • Donna Donna
  Donna Donna

  Oj sindi oj lopppp

 • Aurela Hoxha
  Aurela Hoxha

  giljani o bora pz un ska ca them mo kaq dija 🤣🤣 te lutem mbylle perballjen🤣

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi

  Antonela❤️

 • Bruna Rotaru
  Bruna Rotaru

  Hajde skenar hajde ca sben Olsa per Klikime duke e ditur qe ne fillim qe ato ishin shoqe te ngushta,bravo Jasmine aktron bukur bashke me stafin e regjine 😂😂😂😂😂😂

 • Enes Elezi
  Enes Elezi

  Kjo Antonela me tvertet eshte bere e bajatshme 🙄 nfillim isht shum ma mir e tash po bohet kursem pale cka eshte.. 😤🙄

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi

  👏👏jasemina je shum e mir ❤️❤️👸

 • Lule Lule
  Lule Lule

  Mua me mbeten syte tek Atletet e Arjanit 🤣🤣🤣

 • Zyrafete Kastrati
  Zyrafete Kastrati

  A Olsa kat bjen shikueshmeria ta kom kajt nonen tmerruese

 • Gerta Shehu
  Gerta Shehu

  Sa shum genjeni moj Jasmin dhe Ola nuk di pse 😬 ju gjithmon keni qen shoqe

 • Nora Gjuraj
  Nora Gjuraj

  Juli --po un ktu 🤣🤣

 • Jetmir Stralaj
  Jetmir Stralaj

  Ju po tallni leshte me njez bravo senjerz me te shpifur skam.par noj her

 • Elda Jaku
  Elda Jaku

  Sa fallco ,a thu se nuk i kemi pa fotot te vipat e bllokut qe ju zbulon te gjitha

 • Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
  Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h

  Bora .oj bora kjo aristela

 • Ergit
  Ergit

  Iphone

 • Ergit
  Ergit

  E pse nuk ban me instalu app perpughen ne ihone ?

 • Llalla
  Llalla

  Sorrat e përputhen : Mevlan Shaba Princ Mile Antonela Melisa Sorra lleshi

 • Grasiela Qerimi
  Grasiela Qerimi

  Dikur ishte sindi qe acaronte gjith shqiprin tani esht aristela, ola dhe antonela q po acarojn gjith boten ...

Faqja Tjeter
Getinjo - Pare
2:54
428 mijë
Getinjo - Pare
2:54
428 mijë
Gold AG - Plumbi
3:25
351 mijë
TIKA - QELE
2:49
2 mln