Jasminë çmendet pas Andit, dhe “lufton” shoqen e saj Sarën - Përputhen, 26 Shkurt 2021
54:04
1,360,958
Reddit
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • TN
  TN

  Oh zot I forti zog gomaricet em duket ky djal Erlindit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Dorian Kercuku
  Dorian Kercuku

  Me femer vkkk se kjo Jasmina plus jeni brezi pjerdhur e ka then mir dikush dhe ai djali Prince te emissioni perputhen Ktu tha juve jeni llumi i Shqiperise o zot 😔😔😩😩

 • Dorian Kercuku
  Dorian Kercuku

  Ju betohem qe femer si kjo Jasmina kurr jeten time as Shqiperi as Ktej Europe se besoj qe te ket qelluar ne jeten time kurrrrrrrrrrrrr dhe ju betohem se shum femer e ulet dhe plus shum brez i pjerdhur brez vkkkk o zot mjer kjo shqiperi mjer kjo toke cfar Njerzish mban. 😩😪

 • Dorian Kercuku
  Dorian Kercuku

  Erlindi dhe Jasmina 2 prototipa tipike femirore shum femije hahahahhaha

 • Dorian Kercuku
  Dorian Kercuku

  Sa vkkkk Pa Pike shije ske si femer oh Jasmine hahahahhaha

 • Alban Strakosha
  Alban Strakosha

  34:44 Andi

 • David Martin
  David Martin

  Ali pash. Tepelena. Ali Luc Lepirsi i Sulltanit

 • David Martin
  David Martin

  Mevlan Mutlymani Mutlyman i Allahut gjabil

 • David Martin
  David Martin

  MEVLAN. ERDOGYL. SULLTANI

 • bubi kacurrel
  bubi kacurrel

  O zot pas kaq shume kohesh po vnoj re djersen Jasmines ne sqetulla,po nuk ke faj,se me mbajt dikush qe kam qejf nkrah 1 vajze tjeter ,e kisha shkly.

 • YoutubeDiscriber
  YoutubeDiscriber

  Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

 • krenar prenku
  krenar prenku

  Andi ❤

 • Omer Bilali
  Omer Bilali

  O Buri Ashte per 7 Gra

 • ARBI ARBI
  ARBI ARBI

  Jasmine turp sa sh bertite

 • Enis Xh
  Enis Xh

  Shko NSHkoll edhe niher antopiqka

 • aferdita shala
  aferdita shala

  Y u iau U kg H au I H k U I j k Uh

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa

  Anna nuk zgjedh asnje djale per takimin e javes tjeter. A mendoni qe Anna Kauri del nga emisioni te djelen? 🤚

 • Lili Hoxha
  Lili Hoxha

  O Jesmina mbylle a te goj, mos e ngrej zerin, i je urdher Andit te mbylli gojen kur flet ti pupu cfar vajze... Hajde merre per grua ate.. o Zot, O Zot 👎👎👎

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  Sipas meje eri me ate djalin e ri jan rrafur per punen e leshit😂😂😂

 • Agentina Boraku
  Agentina Boraku

  A alapaA

  • hoiy vinosa
   hoiy vinosa

   Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty

 • altina krasniqi
  altina krasniqi

  po doket si 33 se jo 22

 • Sara Sara
  Sara Sara

  O qfar mbeturina turp

 • Sara Sara
  Sara Sara

  O te gjitha jeni mbeturina

 • Nevermind Bro
  Nevermind Bro

  Fjeihgfzgidkxdokxeijyeolywp🤑🤤❤️💕😏😚💙⛄️💨🌪💨🌥❄️🌥🎆🎇💝💛💗💜🤎🙏🏿🙏🏿🙏🏿💄👅👄😘🥰😍

 • dolita windo
  dolita windo

  Antonela mir te thot Lediana mos nderhy sa her qe flet ajo ashtu dukesh si pa eduakate 🤷‍♀️

 • Ali Berisha
  Ali Berisha

  Me mevlanin po kuritni sepse vetem plakat ja keni l'an ne dispizicion

 • lulet e vetmuara _fans_gokçe
  lulet e vetmuara _fans_gokçe

  bora je bere edhe me e bukur

 • Zhani Isa
  Zhani Isa

  Jasemina si plake shtrigeeee,ta shpif kur fletttt🤮🤮🤮

  • dolita windo
   dolita windo

   hahahaha

 • sam smith
  sam smith

  LEDJANA ka kapacitetin e nje vajze ne klase te 4. Pse sbeson ne horoskop? AAA ti i ke syte blu je genjeshtar. Aaa sja ktheve flirtimin posii, dukesh shume budallaqe e dashur, sic je

 • Fidan Neziri
  Fidan Neziri

  Si se kupto ky i gjori mevlan se kto dyja pe perdorin si top futbolli se tvetmen vemendje qe ekan kto dyja ekan nga mevlani

 • A A
  A A

  Jasmina you stupid b.. you make no sense!!!!

 • Inna D
  Inna D

  Shi e merziti Andin Jasmini😒 ma cun tmir e korrekt si Andi ska asnje aty ...

 • Diana Gjura
  Diana Gjura

  Pershendetje

 • Manjola Fusha
  Manjola Fusha

  Qe te dyja fallcooo totalisht

 • ludmilla muca
  ludmilla muca

  Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty

 • Eluis Vlashi
  Eluis Vlashi

  Kjo Sara shkoi puthi në buzë atdheun iku atdheu shkoi tani mori andin

 • Paulin Kolziu
  Paulin Kolziu

  Boll me ato floket se na bere me vjedh o jasina debile kush te merr ty moj debile

 • Ira Tri
  Ira Tri

  Jepjuni bursa te rinjve te studiojne jashte shteti, per te miren e tyre dhe per te miren e asaj Shqiperi qe po behet dita dites si me qene afrike e mos i fusni ne sherr me emisione te tilla se dashurine e jetes e gjen zemra vete , nuk ka nevoje ta beni ju Top Channel

 • Besa Go
  Besa Go

  Mbyle gojen o antunela se je ba bajat. Budaliqe e keqe ,

 • Lorena Lorii12
  Lorena Lorii12

  Kjo jasmina me femer trape ska

 • Fredi Gogoli
  Fredi Gogoli

  🐦🎼🌺algone.info/slow/video/pXrVrIica4aHqn0🐦🎼🐦

 • Halil Murrani
  Halil Murrani

  Ky emisjoni perputhen esht ber Si burdello I ke femrat rrjesht Ngjasojn njesoj si punonjesit e burdellos . Kush tjet i interesu tvejn, edhe seks te bejn edhe me fam te behen hahahaha

 • 123 123
  123 123

  Ledjana nuk me pelqen fare ka fry edhe buzt i ka ba si lop

 • Alea lumi
  Alea lumi

  Uu

 • K Q
  K Q

  Antonela je cop 💩

 • ErëzaD
  ErëzaD

  Pse nuk pe hapni emisionin Big brother??

 • Isnije Azizi
  Isnije Azizi

  Bora dhe arian nuk e di pse duhet te mireni me jasminen. jasmina eshte xheloze ndaj andit........

 • Denis Alla
  Denis Alla

  Jasmina te kisha paragjykuar po me kte debat i dhe sh vlera vetes bravvaaaaaa!!!

 • Shingjile Zulbeari
  Shingjile Zulbeari

  Lediana ben loj qart poeka ati Antonelen dhe fshihet pas Antonelen arsjetime tkota kurse Antonela hin nmes ndersa Lediana vet ska fare interes per Mevlanin pravo qe ezbuluat mir fare qe ben lojra Lediana me Mevlanin se eka ber sinje Loder Mevlanin ehek per hunde Mevlanin dhe ehedh elen ulur nkarike te pres.

 • Shingjile Zulbeari
  Shingjile Zulbeari

  Lediana ben skenare tkota aty koti kur del mete tjeret endjen afrimin perqafimin the thet aty endjej kure djej perqafoj kurse per mevlanin sendjen judasht kenga tani iduhet klibi dhe gjen arsie tek veprimet e ledianes apo tmevlanit vet ben lojra me mevlanin iduket mevlani si loder prandaj tallet me mevlanin. Perqfime tleta me tjeret kurse mevlanit ishet xhelozij ben perqafime tjera tallet me arsjetime jo ty mevlan jo Antonela kurse vet ben lojra,,,,,,, Antonela esht shum me eafert me mevlanin dhe me esinqert Antonela ndaj mevlanit Mevlan Antonela esht per ty.

 • Benin Kastrati
  Benin Kastrati

  Kur vajta ne shtepi k.....ishte thy kur vajta ne tiran bo.....bo.... ishte zan

 • Bekim Malushaj
  Bekim Malushaj

  Jasmina ash ndjrsit pre sikletit ndaj andit

 • Vera Klodjan
  Vera Klodjan

  Jasmina esht nje k...e vogel

 • Bes Bau
  Bes Bau

  ANTONELA 😂😂😂😂KY DJALI NGA MAQEDONIA STE ZGJODHI TY 😂😂😂😂😂DHE PSE QESHNI ME ANEN A? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • albisouldragon
  albisouldragon

  Po pse nuk e quajn "Telemarketing" kete emision keta... na can trapin me keto reklamat direkte, skam par vend te botes qe prezantusi nxjer nje kuti e fillon ben telemarketing ne mes te nje emisioni

 • Sabit Maksuti
  Sabit Maksuti

  Puth ky puth ai esht bo swinger klub vetem ajo ka met te shqiptart

 • Elon Bytyqi
  Elon Bytyqi

  mungon fatjoni

 • jdkdkkd uggoucuc
  jdkdkkd uggoucuc

  Sqetllat e jasmines gjith djers🤭😂😂

 • Daniela Mardoda
  Daniela Mardoda

  Sa e pa' edukatë Jasmina 🤮

 • Skender Skender
  Skender Skender

  Vajze sokoleshe

 • Bato Dardanian
  Bato Dardanian

  Ndër femrat me të edukuara aty është Ledjana , ju pelqeu apo jo e vërteta është e tillë !

 • Ela Xhaferi
  Ela Xhaferi

  Takimi i trete i Andit me Saren me duket si takimi i Mevlanit me Shqipen kur flisnin per Fjorelen

 • Bes Bau
  Bes Bau

  ANTONELA ANTONELA.. MENDOVA SE JE FEMER E SINQERTE DHE FEMER.. TI QENKE FEMER HAJVANE TOTAL.. SHKOJ PAS MEVLANIT SI QENI TE ZOTIT VET 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ UN JAM GJERMAN DHE JETOJ NE GJERMANI KU DHE JAM LINDUR, POR DERI SOT SKAM PA NJE FEMER QE KSHTU HAPUR TI SHKON NJE MASHKULLI PAS.. SI QENI PAS TE ZOTIT.. OJ ANTONELA DUHET TA KUPTOJSH NJEHER E PERGJITHMON SE NJE FEMER QE I SHKON NJE MASHKULLIT PAS SI QEN, AJO MA SHUM E LARGON AT DJAL SE QE E AFRON.. PASTAJ MESHKUJT SHQIPTAR E SHFRYTZOJN KET GJEST AKOMA MA SHUM SE TE TJERET.. E DI SI JE BE TI PAS MEVLANIT?? NA GJERMANT I THUAM "LAUFHUND" NE FUND TI DOT HUMBISH 100 %.. LEDIANA DOT FITON SE NUK I SHKON MEVLANIT PAS SI QEN..

 • mira hasa
  mira hasa

  Mevlan merr ledjanen ajo asht per ty jeni te mrekullushem te dy

 • Onur tuna
  Onur tuna

  Ky andi shkon me jasminen po kjo tall prapanicen me te kush mendo si mu reply✋✋

 • Julia Walerczyk
  Julia Walerczyk

  Mevlani eshte bere si inventari i perputhen , sa i jan merzitur dhe gocat. :D

 • AGRO WEB
  AGRO WEB

  Pershendetje te gjitheve ! Ju falenderoj te gjitheve per komentet pozitive ! I vleresoj shume ! Doja tju informoja qe kanali im Aventurat e Julit eshte bllokuar perkohesisht nga ALgone per arsye verifikimi! Der ne nje komunikim te dyte ju ftoj te me beni Subscribe ne kete kanal qe po ju shkruaj ku kam publikuar dhe kengen X5 SE me Mevlanin ! Ju falenderoj !

 • Miri Dota
  Miri Dota

  Fjal greke

 • Miri Dota
  Miri Dota

  1 vrejte per arjan konomin perdor fjal

 • Qadi Cengu
  Qadi Cengu

  Pse lediana zgjedhe dy her

 • Qadi Cengu
  Qadi Cengu

  Pse zgjedh dy her ledjana o emision pa lidhje

 • Administratori i pallatit tim - Your Voice
  Administratori i pallatit tim - Your Voice

  Sub ju lutem te bejme gjera te bukura per komunitetit dhe te ndihmojme njeri tjetrin algone.info/slow/video/j23LzKl2o3OosoU

 • GabrielJaupiofficialkomedi
  GabrielJaupiofficialkomedi

  Ju lutem beni subcride nese ini me kete mendim qe te gjithe bejn loje

 • Baad Girl
  Baad Girl

  jasemin tash veq se te tha arjani mir se po fol spo tu nalet ajo goj e flliqt qka hamomi pot vjen inati kjo sara bash cop Edhe ata qe e kan refuzu kan desh m arrit diqka po smujten kurgjo qka tash kallen mas sajna ja neve na pelqen ja e mir

 • suzi koci
  suzi koci

  Kjo jesemina eshte kot fare Andi mendohu mire per jezeminen S3 jeta duhet te shijohet cdo moment

 • Kajla official
  Kajla official

  algone.info/slow/video/rKzbmKqYmJSIuJc qellimi i jetes🤗

 • 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽

  algone.info/slow/video/aY7FtYCsqISH0nk shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽

  algone.info/slow/video/aY7FtYCsqISH0nk shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽

  algone.info/slow/video/aY7FtYCsqISH0nk shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽

  algone.info/slow/video/aY7FtYCsqISH0nk shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽

  algone.info/slow/video/aY7FtYCsqISH0nk shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽

  algone.info/slow/video/aY7FtYCsqISH0nk shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽

  algone.info/slow/video/aY7FtYCsqISH0nk shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽

  algone.info/slow/video/aY7FtYCsqISH0nk shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽

  algone.info/slow/video/aY7FtYCsqISH0nk shikone kete video ju lutem

 • 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽

  algone.info/slow/video/aY7FtYCsqISH0nk shikone kete video ju lutem ju dua

 • Mirjani Vata
  Mirjani Vata

  Ahahahha si o bo si me naj dyqan perimesh shifi kta se jan t mira lot si t duken kta portokalla

 • Alexandre 549
  Alexandre 549

  A quand une émission comme celle là en FRANCE ?😊

 • Moza Shabaj
  Moza Shabaj

  AgfFAjgRbaauafhaiagRgahagarFaragagahRIas fgabahafRkaaffa. SgabzgfGsgg.NzgVGfVVHGGgbIagFabgarabwucda uwstbsksbggebajsv

 • Hello It'sMe
  Hello It'sMe

  30:19

 • DAVID WHO!
  DAVID WHO!

  *A U LAVE O ZDRROMCE SE ESHTE E DJELE SOT🤢🤢🤢*

 • INT SARDI
  INT SARDI

  🤣Mevlani qe pelqen saren

 • Brb bbxl
  Brb bbxl

  Jasmina jasht sdurohesh me!

 • Shefqet W
  Shefqet W

  Po kjo jasebrima është tamam femër e pacipë kafshë dhe e paedukatë .

 • Kemi xana
  Kemi xana

  jasemina haoi kraht ti fluturo tani

 • Valeria Qyli
  Valeria Qyli

  Sara kot fare

 • king kingu
  king kingu

  20:42 21:09 Jasmina zhulajq njeristur e ndyt mos i hedh duart ne ajer kur je aq e pa fresh

 • Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami

  Kete mavlanin pse mbani ne emision se kuptoj.ai do zhdukur se eshte edhe shume fallco dhe asnje vajze nuk e do thjesht e perdorin tallavane

 • Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami

  Shume nivel i ulet

 • Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami

  Edhe kjo ledjana e pa edukuar.njesoj si shpellare.aman ku i gjejne keto femra qe me shume i ngjajne burrave se bukurise femerore

Faqja Tjeter