Jasmin Kadriu flet për mosmirënjohjen e Andit: I solla vëllain nga Amerika, ai nuk... | Glamour Zone
79,488
Reddit


Jasmin Kadriu, vendosi që intervistën e saj të parë ta jap përballë moderatores Ester Bylyku, në emisionin "Glamour Zone", ku ndër të tjera u përqëndrua dhe në marrëdhënien e saj me Andin.

E pyetur nga Ester, se cili është sekreti më i madh i saj dhe Andit, Jasmina u shpreh:

"Vëllain nga Amerika ia solla unë. Ia bëra unë surprizë dhe ai nuk e përmendi askund."

Jasmin gjithashtu theksoi se për momentin nuk është në një lidhje me Andin, pasi ai e la përpara të gjithë publikut shqiptar.


Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALgone Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL


Subscribe To "Ora News" on ALgone Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
 • lac ser
  lac ser

  qyqa se e pasur kjojasmina me ju pre bileten e vllajt andit marshalla duket nga e qeshmja ca pune ban qe paska aq lek per moshen qe ka do jen femra pa familje te rrugeve bravo

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj

  Jasmi po mer vellan e andit ka pashaport ai ????? Ti ben gjithcka per pareeeeeee

 • Ermir Cenaj
  Ermir Cenaj

  Hahahah

 • Fitore Kastrati
  Fitore Kastrati

  Keni ikur bashk nkosov po jo si qift a mos ke fjet me nanen e Andit 🤣🤣🤣

 • Rigelsa_Rigi🔥
  Rigelsa_Rigi🔥

  Ishit cift superr💜💜💖❤❤💙❤💚❤💚

 • in
  in

  o ju qifsha robt e shpis, u bonen lloj lloj karakurvash gjoja vipa,shkoni o bushtra shkoni

 • Florije Haxhiu
  Florije Haxhiu

  Femer ma e shpifur vdhtir me gjet

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili

  Shpetoi ai djale nga kjo.

  • Franko
   Franko

   Po prandaj e la ai se e kuptoj ca tipi ka kjo 😂

 • Fatime Minolli
  Fatime Minolli

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Benny Hoxhaj
  Benny Hoxhaj

  Te pagun..JASMINA Nrase..kalon naten Me ta Se ajo vdes per rakin Per nrrue..per ti nderuar Per qdo nat

 • lesabra elsabra
  lesabra elsabra

  Mjafton te shikosh kete intervist dhe kupton qe Andi paska pas shum te drejte qe se mori kurr seriozisht, dhe mire paska bere!

  • Hello It'sMe
   Hello It'sMe

   Ka pshtu prej saj srz

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani

  Ma budallica skam pa hala kerkun nuk jukahije mu zgerdhi ashtu ozot po ksi lloj femnash mkish ardh mare mejufol ejo per gru mimar kto debille tmer

 • Shkodra98
  Shkodra98

  Kjo jasmina vertet mendon qe esht e bkr??? Haha

  • L Gashi
   L Gashi

   E kan inspiru filerat e instagramit hahaha

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  Me duket mua apo kjo Jasmina do te tregoj qe ka lek

 • LOREDANA LIFESTYLE3
  LOREDANA LIFESTYLE3

  Kjo Esteri si cup fshati pa fejuar

 • ALBVIDEO
  ALBVIDEO

  Jasmina dhe Andi do jene serisht bashke 👍

  • tajson pjetri
   tajson pjetri

   @Hello It'sMe baba vanga

  • Hello It'sMe
   Hello It'sMe

   Parashikues ti a

  • Dennis burimi
   Dennis burimi

   Me gjith respektin qe kam pas per kete qift ajo ne kete intervju permendi shume gjera qe seshte dashur ti permend ne keto momente nese don me u bashkuar me Andin e sa i beton andi te shohim

  • Ikballe Cakolli
   Ikballe Cakolli

   Asnjeher,Andi e shfrytzoi per loje,,ka femra me moral ne Ks, kjo kur qesh ta shpif🤮

  • Dennis burimi
   Dennis burimi

   Nuk duhet ti permend ishat ( te dashurit) torten me penis dhuraren nga nje idashur makinen por pa prvoj pa filtre ashtu e ndien ashtu flet e qilter ne dids radte para opinionen duhet mos fol shume per te kaluaren se nese ajo e don andin me sonte ra ne 30 % dashuria

Faqja Tjeter