Jashtë Loje |Ledjana Prenga| Marrëdhënia me Mevlanin dhe planet e së ardhmes
31:18
523,301
Reddit
Jashtë Loje një emision, i cili sjell në fokus figura të ndryshme shqiptare të sportit e jo vetëm, duke treguar të pathënat e jetës së tyre, e marrëdhëniet që kanë me personazhe të rëndësishëm shqiptarë të fushave të ndryshme. Çdo të hënë dhe të enjte në kanalin informativ Top News në orën 20:00.
Autore & Moderatore: Sidorela Gjoni
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgone Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#JashteLoje#TopChannel

Komente
 • MUKBANK
  MUKBANK

  Ledjana qenke fiks si mevlanin,mevlani qendron ne nje fshat me mua

 • tone doda
  tone doda

  ledi je shum e mire

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj

  Je vajz shume e mire dhe me kultur dhe edukat Lediana 😀🤷‍♀️❤💥🌹🌺🌺🌺persh italia 😀

 • Ela ela
  Ela ela

  Vajza me e mire dhe e edukuar e per💋

 • Amada Gjini
  Amada Gjini

  Bràvo

 • Pullum Lecini
  Pullum Lecini

  Bravo 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏☝️

 • Soni Kita
  Soni Kita

  Nje vajze per te mar shembull per te gjith vajzat shqiptare nje kultur qe pak vajza ekan ...sukse paterjote zoti te rujte me gjith familje

 • MS LOVE
  MS LOVE

  un

 • Justina Taka
  Justina Taka

  Vajza me e kulturuar dhe me shpirt te mire...zoti ta bekoj me miresi kete vajze

 • Bella Elisa
  Bella Elisa

  Ne ate vend eshte ulur Grida duma qe ka kaq shume per te thene dhe kjo qe ka kaq shume per te mesuar

 • ffon top
  ffon top

  Kjo 20 viece mevlani po shko 40 vjec 🤦

 • Festim Liti
  Festim Liti

  Kokra e malokes qe thote jam ne universotet,Edhe Kur flet duhet sa vlen nga inteligjenca e dobet!Mevlani eshte e kundertta!Ziti qofte me ty Mevlan!

 • Brunilda
  Brunilda

  🥰❤🍀

 • Halit Lumaraku
  Halit Lumaraku

  Ledjana esht shum e mir e shkon shum mir me Mervlanin♥️♥️

 • Maria Titi
  Maria Titi

  Ledjana je e mrekullueshme per tu admiruar vajze shume shume shume e mire te uroj sukse ❤️

 • Omi Omi
  Omi Omi

  Ledi-ana dukesh qe je nje vajze shume e mire Nje keshille prej meje - mos i beso kujt sekretet tuaja Ne gjermani ka ndodhur qe shoqja me e ngushte i ka marre burrin aq me keq babain e djalit te vetem dmth i ka prishur familjen Shoqja jo vetem qe i ka marre sekretet por edhe e ka joshur dhe shtyre drejt se keqes Me mire ta mbash per vehte se te mbetesh e zhgebjyer qe mund te jete edhe me pasoja

 • Aurora Goroveci
  Aurora Goroveci

  Ledjana me kenaqe

 • Anna Lisa
  Anna Lisa

  Vajz me vlera👏 bravo Ledi❤👑

 • Goku Goku
  Goku Goku

  Ledjana na dhe pozitivitet 🤗😊

 • Tringa Nilaj
  Tringa Nilaj

  Cfare palestre thu ti moj, po ku i ke muskujt?! Je e gjitha e bere, njerzit qe bejne palester i kane krahet, kembet, barkun me muskuj. Te rrofte silikoni 👏🏻

 • sonila alicka Alicka
  sonila alicka Alicka

  Ledjana je nje shembull shum I kompletuar me gjith cilesit qe duhet te ket nje femer ,lum kush te ka ne familje dhe shoqeri, gjithashtu me behet shum qehfi qe lexoj gjith kto komente pozitive per ty. Te uroj shum fat ne cdo hap te jetes se e meriton vertet.

 • Altin Riza
  Altin Riza

  U puthe me ate bythqirin

 • Altin Riza
  Altin Riza

  Ik mi debile femer

 • Roberto Shehu
  Roberto Shehu

  Ledjana esht egoiste me mevlanin e ka loj te dashurin e ka jasht peogramit Mevlani esht djal shum i mir

 • Greta Leoni
  Greta Leoni

  🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥 Pinokjo👎👎🤥🤥🤥

 • Greta Leoni
  Greta Leoni

  😂🤣🤣🤣🤣😂😂🤣🤣👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎😂🤣🤣🤣

 • Al3ß8A Al3ß8A
  Al3ß8A Al3ß8A

  Duket se eshte 👑 MIRDITORE👑

 • Taso Bejto
  Taso Bejto

  Lediana e bukur sikur zana Mevlani shikimin e zemren tek ty i ndali ❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘 Mevlani❤️Lediana

 • Eva Evisa
  Eva Evisa

  TË KEQEN E DUARVE SA TË MËDHAJA I KE O LEDIANA MUSI BURRË ME FUND JE!!!

  • Anna Lisa
   Anna Lisa

   Nder gjith ketyre komenteve positive duhet te shkruaje edhe ti😏

 • Lize Sumzaku io
  Lize Sumzaku io

  Dukesh sa te ka dhene efekte dukesh nga by...... et

 • Lize Sumzaku io
  Lize Sumzaku io

  Ndersa une them qe ti je bushtra me madhe qe ka globi 💩💩💩💩

 • Odeta Odeta
  Odeta Odeta

  Super vajz me e mira qendro kshu sic je mos ndrysho 🤩🤩🤩🌟💖💖💖😍💕💕

 • Ronnieoo Gjika
  Ronnieoo Gjika

  Shm inteligjente bravo Po ke edukaten I ke te gjitha

 • Vjollca Shala
  Vjollca Shala

  Ti je primitive femer siq thojn gac e mbuluar

 • Almedina Iseni
  Almedina Iseni

  Shume vajz me edukat bravo Ledijana😘😘

 • Juli Gjergji
  Juli Gjergji

  Je. Vajz. Super ❣️

 • Mirela So
  Mirela So

  Cfare vajzet o zoot i madhi🙏🙏 do doja shume ta nifja mamin e Ledjanes jam e sigurt qe do jet zoj gru tu pa kte e kuptoj se nga kush asht rrit. Jo si nana asaj dhelpnes Antoneles mram pfffff cfare nanet e ulet gjynah me than ama teper e ulet!!! Je vajze teper e sjellshme sme intereson historia jote e vertet apo e pa vertet me mevlanin ti mbetesh vajza ma me vlera ne tv.

 • Sadete Taka
  Sadete Taka

  Ledjana je yll bote😍🤩

 • Selime Krasniqi
  Selime Krasniqi

  Lediana tduaaaaaaaaaaaa

 • Brunilda Xhafa
  Brunilda Xhafa

  Sa shume zgjuarsi ka kjo vajze!!mbi te gjitha kenaqesh kur e degjon sa bukur di te shprehet

 • xhuljeta halilaj
  xhuljeta halilaj

  O ledi

 • Hello It'sMe
  Hello It'sMe

  Lum Mevlani ✨

 • Egla Egla
  Egla Egla

  Shkurt dhe sakt je vajz me me vlera bravo❤💯

 • erisa verca
  erisa verca

  😅😂🤘🤘 Po Ledjana Po Ik mjj nga perputhen se sa per fam po rrin aty ti. Ik se po t presin jasht me t dhen lule dhe me dal xhiro. Nuk je per Mevlanin ti moj goc.😅😂🤘🤘

  • anisa fire
   anisa fire

   Ik andej

 • San Zej
  San Zej

  Goca ma e mir. Ne perputhen

 • San Zej
  San Zej

  Po KTU ma teper qenke vetvetja she sa sa ne neperputhen

 • San Zej
  San Zej

  Po jam cudit Mon lediana cfar vajze e mir ne perputhen krejtsisht ndryshe. Dukesh se edhe be perputhen me edukat por KTU me ma shum

 • San Zej
  San Zej

  Lediana vajz shun ms karakter she sjellje the mir

 • San Zej
  San Zej

  Lediana vajz e edukuar

 • Tony Zotaj
  Tony Zotaj

  Patriotet e mi nga Rresheni me te miret e programit ju uroi suksese te dyve💥💥💥💥💥💥

 • MAFJOZI OFICJAL
  MAFJOZI OFICJAL

  Të lumte ledi

 • Emi Italia
  Emi Italia

  Super vajz👏👏👏👏

 • Sidorela Lulja
  Sidorela Lulja

  Gazetarja : Pse Xhoni Bravo? Ledjana: Duke marr parasysh une si femer dhe Xhoni , e kupton? 😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Alb Tironci!
   Alb Tironci!

   😂😂😂😂😂😂

 • Klaos Haldeda
  Klaos Haldeda

  Sa e mire qe je pz 😍😊 Atje te perputhen kot fare ishalla del me mevlanin 😊

 • smile foryou
  smile foryou

  Ledjana eshte Femer e bukur dhe e edukuar yll fare dhe moderne e sinqert nuk nervozohet nuk flet me ze te lart shembull mashalla mos te marim mesysh

 • kate
  kate

  Ledjana je Ylll me vertet shume succese me te gjitha!

 • Milan ac
  Milan ac

  🤩

 • Ergys seferi
  Ergys seferi

  Xhoni dhe aventurat e julit 😂😂

 • Nafie Skoti
  Nafie Skoti

  Nga je mir je dhe kaq ..po nuk je me e mire se te tjerat.ti do bure me pair.

 • Anila Gega
  Anila Gega

  😱🤩😱algone.info/slow/video/nW7I2WaOs32gt5c

 • Thello Sinovarfi
  Thello Sinovarfi

  IKNI NE PALESTER TANI TE BEJ SHTANGA SE ESHTE BERE SI BUALL , SHKO DHE NE HENE PO AJO BUALLICE DO NGELESH

 • Oresti FF
  Oresti FF

  Shum e drejt Lediana😍😍😍😍😍😍

 • Thello Sinovarfi
  Thello Sinovarfi

  PO C'FARE THUA MOJ E MBARUAR DERI TEK TY DO ARRINTE ATDHEU ?? SA E PASKUPULLT QE JE ..O ANTONELA TE KEQEN KU JE NE KRAHASIM ME KETE MASHTRUESE TE STISUR SI LOPE

 • Ajda Lleshi
  Ajda Lleshi

  👏👏

 • Bitie Ismaili
  Bitie Ismaili

  Bravo lediana qe ben sakeifice ashtu bej dhe per mevlani mbaje per vete mos dil me djem te tjere qe te behet xhelos se dhe ai te dom mjafton kengen qe te kendovi me shpirt se ini si dy pellumba mos ju pafte syri i keq

 • Genta Genta
  Genta Genta

  Na kenaqe ne kete intervist te njohem me shum sesa ne perputhen per disa muaj ,floket mos i bej me te zeza please

 • albania albania
  albania albania

  T Duuuaaa oj Ledijanaaa vajz si ty skam pa ndonjher je me e mira o zemer⭐️⭐️⭐️🥰🥰

 • Adriatik Xhafa
  Adriatik Xhafa

  Ledjana je goce shume emire dhe me kavajsin nuk shkon fare prandaj mos u prek nga ky paragjykim shiko me lart te uroj gjith temirat

 • Shqipe Krasniqi
  Shqipe Krasniqi

  Bravo Ledjana je nje yll

 • Qamile Merja
  Qamile Merja

  Bravo Ledjana je nje vajz me edukat Mevlan mos u vono shprehe dashurin

 • ledjon ledjon
  ledjon ledjon

  Je ylllll bote je me e mira o vajz zoti t bekoft 👍👍

 • Omi Omi
  Omi Omi

  Shume e natyrshme intervistuesja 👏👏👏👍👍

 • Omi Omi
  Omi Omi

  Shume bukur pershkrimi per Antonelen( Vjehrra)👍

 • Marjana Zefi
  Marjana Zefi

  ledjana je mr e verteta ne at program un te kam patriote dhe na ke nderu me sjelljen tende bej qa te thot zemra je 1

 • eva 30
  eva 30

  Pseudonim ledi 🤦‍♀️ per shkurt mi trashaluke nofk te duket me te thirr per shkurt

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi

  Xhoni se e emrin burri burg i pelqen emei ncc cfar mashtruse

 • Elio Storietese
  Elio Storietese

  Ca jan kto intervista ne makin 🤦‍♀️edhe pa duar ne timon .

 • Julian Fier
  Julian Fier

  Sa fallco kjo budallja femer ben kot aty brenda emision sikur do mevlanin yyyyyyyyyyyt yyyyyyyyyyyt yyyyyyyyyyy tyryly nga mendja vl

 • Kastriot Cela
  Kastriot Cela

  ca thua o zuske po ti jape dy lek blije dy metra litare e var veten buze gomare

 • Suela Ademi Ademi
  Suela Ademi Ademi

  super vajz goja sheqer kur flet je shum e bukur veq vazhdoo ❤❤🥰🥰😘😘

 • name name
  name name

  Oooo Lediana më ndryshove totalisht përshtypjen.Po pse moj vajzë në emision dukesh shumë e papjekur dhe nuk flet logjikshëm.

  • lol ciao
   lol ciao

   E tha dhe vet te intervista. Jan personazhe te nje show, kështu qe ata aktrojn nje pjes. Keto jan kushtet per te qen pjese ne nje program, qe te ofron fame, dhe ndoshta karrierë ne Televizor. Për kte arsyje, nuk duhen besuar dinamiket qe ndodhin ne emisjon.

 • Dian Ipit
  Dian Ipit

  ➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1616916919

 • Nderi Kosoves
  Nderi Kosoves

  Pse i ki prish buzt moj Ledjan se Nana dhe Zoti ti ka fal me tbukura qe i ke tash

 • Sy Kaltri
  Sy Kaltri

  Ledianaa Je Perfectee Bravo Lum Mevlani qe te Ka.

 • gjakova kosova
  gjakova kosova

  Sa e embel moj lediana trego veten kshtu dhe ne program pse aty rri aq e mbrrolur

 • erlinda shpendi
  erlinda shpendi

  ❤️

 • Hanka Fe
  Hanka Fe

  Lediana, vajze me edukate.. Je me e mira nga perputhen, je me e matura! Nuk e di qe nga te percjelli ty asnjihere nje ofendim nuk e ke bere!

 • Fatjona Jaku
  Fatjona Jaku

  Ledjana ti perfaqeson prezanton shum mire femren, vajzen Shqiptare 💐respekte 😘.Te uroj nje fat te mir Mevlanin 🤴👸

 • Emi Vrapi
  Emi Vrapi

  ♥️♥️

 • Km Mm
  Km Mm

  Sa e mira je lum ai djale qe te ka fat

 • Ilirjeta Cuni
  Ilirjeta Cuni

  Shum mire flet vajza❤❤

 • Lola Dashi
  Lola Dashi

  O Lediana nuse pér shpi quhesh kur,pastron shpiné, lan xhamat dy heré né muaj, mer pluhrat dy heré né javé, bén dreké, darké, lan enét, nder dhe hekuros rrobat, bén shpezat e nderkohe té kujdesesh dhe pér kalamajt, té shkosh dhe né restorant né darket me la pjata ose té bésh tre oré pastrime ditén né restorant,,,,, kur je vetém dihet qé je e rregullt, kur té martohesh e té kesh fémi e té punosh, dua té té ngjoj pèr rregull

  • suisse
   suisse

   😅😅😅😅 kur lan xhamat dy herë në muaj mer pluhurat dy herë në javë 🤦

 • Elona Bernasconi
  Elona Bernasconi

  auguri 👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Nesa Fazlija
  Nesa Fazlija

  Shum e mir ishaallah me mevlanin bashk♥️♥️

  • V H
   V H

   Amin🤲🏻🙏🏻

 • Drita Ciraulo
  Drita Ciraulo

  Autostop ne Kanada!!!

 • Elvana Vana
  Elvana Vana

  Yll je

 • ANONYMOUS 1
  ANONYMOUS 1

  Ledianaaaaaaaaaaa super goc pz💋🥰

 • Drita Ciraulo
  Drita Ciraulo

  Asnji lloj emocioni nuk te jep kjo,Ledjana

 • D Sh
  D Sh

  Qe tri vite ne palester e na lodhe moj👎👎

  • NiceBros TV
   NiceBros TV

   i shalla esht qekjo e vertet se pom duket se eldijana nuk e ka te vertet me mevlanin se eldijana vetum po thot qe e du mevlanin po ma fud ka me ja ba si teja

 • Anita Delia
  Anita Delia

  Far bothe tmir awwww 😍😂

Faqja Tjeter
Sadakatsiz 26. Bölüm
1:36:48
767 mijë