Iu vdes babai në Infektiv, dy vajzat plasin bombën: E lanë në karrige, mos i sillni prindërit këtu
05:19
94,431
Reddit
Dy vajzat e një pacienti që ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv, kanë bërë një deklaratë tronditëse për gazetaren e Fax News Fjona Çela.
Vajzat shprehen me zë dhe me figurë, se u janë kërkuar para që babanë ta nxirrnin nga Infektivi në mënyrë që ta çonin në një spital jashtë vendit. Vajzat e Rifat Lalos shprehen se kanë prova që vërtetojnë se babait të tyre nuk i janë bërë as skaner dhe asnjë trajtim mjekësor.
Deklarata:
Na thanë që vetëm këtu kishte oksigjen, na thanë që nuk kishte vende të lira në spitale, vendosëm që ta sillnim këtu. Babai na merrte çdo çerek ore dhe na thoshte se nuk i bënin asgjë, e kishin lënë afër derës dhe kishte ftohtë. Doktoresha Migena Qato nuk kishte një etikë mjekësore, ajo thoshte që po i bëjmë skaner, dhe babai thoshte nuk i bënin asgjë. Babai thoshte që të dilnin, ne komunikuam dhe me mjekë në Bruksel dhe tghoshin që nuk është gjendja aq e rëndë sa e thonë ata aty.
Ishim me mëdyshje nëse duhet ta nxirnim apo jo nga spitali, kërkuam që ta çonim në një spital tjetër. Babai thoshte jepni pare dhe më nxirrni nga këtu. Nuk kam për tia falur kurrë vetes këtë, që e shtruam babanë këtu. Kurrë më asnjë të afërm në publik, e vërtetuam këtë mbrëmë, me ikjen e babait tonë. Na tha se e kishin lënë në një karrige, nuk e prekte njeri me dorë, babai ynë ishte intelektual. Kemi shumë pikëpyetje, babai ynë ka ikur me brengë në zemër, na iku tak fak.
Ne kemi burim nga brenda që nuk i është bërë skaner, ju lutem mos sillni prindërit këtu, të afërmit, e kemi të provuar që nuk i është bërë asgjë.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALgone Channel HERE: algone.info/glo/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: facebook.com/faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: instagram.com/faxnews.tv/
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
 • Flutr O.
  Flutr O.

  Qofte i Xhenetit..... SHTET PLERASH

 • Arben Dervishi
  Arben Dervishi

  Ky eshte shteti i Ram drogaxhiut

 • Admin Selca
  Admin Selca

  Oh bre u myta tu qajt motra ju kam.Ket e ka perketu motra me Baben n'Kosove kan fut ne Ndihm shpejt Babin per Prishtin kur ka then nje infermier ah spaskemi oksigjen ne rrug Baba jem nderoi jet 😭

 • Jonida Balla
  Jonida Balla

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇻🇬🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Jonida Balla
  Jonida Balla

  kejt n er if fkrnc be e nrjr nrjg e h er ju r bfhf b er he b ry he gjë ntjt n ty Jr n ty Jr n r Jr n ty h b er if ntjt h ry yt h th if b ry if btjt it b er if n er h b ry if n f if bfhf n ty h ngjr b ry kg hit ngkg ngkg nrjr ntjt n ty Jr nrj ntjt h ry Jr ntjt he

 • Tanija Rrushi
  Tanija Rrushi

  😪😪😪😪😪😪😪

 • arjan frani
  arjan frani

  Bo bo,hajr mos pafshin

 • leana messi
  leana messi

  Mjekën që nuk bëjnê punên e tyre me shpresên qê tê marrin lekë , i zêntê gjynaja e tê sémurêve .E pagofshin me fēmijêt e tyre .

 • Florije Shala
  Florije Shala

  O zot.sa keq me.vjen sepse dhe une kam humour babin para 7 muajsh dhe met vertet te len me shum pik????????kshtu kan than per babin kto pjes e trupin esht e demtuar dhe met vertet qe 7 muj dhe je ende me.dhimbje ne.shpirt une jetoj ne kosove por njejt si.ne.shqiperi zoti ju dhasht gajretin ishalla 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭me lot ne sy ket mésange e shkrujta 😭😭😭😭😭😭😭

 • Miranda Bollano
  Miranda Bollano

  Ngushellime famijes Por me ata te semur mendor qe udhehrqin duhet vetdrejtesi Me vjen keq ,por:te marin njeriun e shtrenjt?.ec e meru njeriun me te shtrenjt

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha

  Te. Vjen. keq. per. Shqiptaret te. Mbajne. Pergjejsi. Keto. Plera. ite. Iki. njeriu. si. dele Te. Roni. vete. Ngusllime. kjo. eshte. Politika. Shqiptare Remuj

 • Indrit Cara
  Indrit Cara

  Realiteti Shqiptar qysh nga 90 .

 • Klodian Gajta
  Klodian Gajta

  Ne kte spital Para nje jave ka ndruar jet nje person nga berati 53 vjec qe ishte shum mir nga gjendja shendesore, te nesermem erdhi lajmi qe vdiq, shpresoj i lutem zotit qe te ket ndo nje njeri qe ta edhi ne here kte spitl, dhe kush ka per te vdekur me mir te vdesi ne shpi se sa ne kte vend te qelbur shtet i koruptuar.

 • Zekirja Shabani
  Zekirja Shabani

  Po ju jap, Gushllimet e mia, zs 🇦🇱 🇧🇻

 • Zekirja Shabani
  Zekirja Shabani

  Oj motra dhe vllezer Shiptare, sa shum gjeja qe ndodhin ne te gjitha, TROJET, SHIPTARE, turpi botes, keto pune nuk te bejne as, BOLLCEVIKET. POR JA,😪 Shiptari Shiptarit, ja benka, vllezer e motra, merni e behuni human, per njeni tjeterin 😢 😭 😪 se jemi nji popull e nji komb me nji 🇦🇱 Shiptare 🇦🇱 🇧🇻 zs

 • Leon Mrn
  Leon Mrn

  O tmerr oj motra o tmerr i qoft theu i leht oj zonja se o heret o von do te shkojn ne burg ata te pergjegjsit o zot po vetem nji shqiptar te lshoj ket tok asht per nji humbje e madhe per ne te gjith

 • Luiza Gjoka
  Luiza Gjoka

  Para dy ditesh vdiq komshia ime.Ashtu sikur thoni dhe ju per babain tuaj Me dhimbje e them, po aty te vdesim😭😭😭 Ngushellime vajza! Zoti duhet ta zhduke kete fare njerezish kanibale

 • Rovi Koka
  Rovi Koka

  Po ne kafsh jan kthyer kto mieket car tmerri Po i vrasin njerzit e shkret zoti mart hak turp turp

 • Agron Sheshi
  Agron Sheshi

  Zoti na rujt te gjith na kolerja kshu esht ne te gjith boten

 • Ymer Haxhiaj
  Ymer Haxhiaj

  Si nuk heton prekuroria mor ça bëhet

  • Alf Alf
   Alf Alf

   Cfare prokurorie thu or mik! Ska as shtet, as prokurori, as gjykata, as polici, as shendetesi, asgje ska mbet me ne kete vend!!! Gjynah e mjere populli i thjeshte!. Duhen pastru te gjithe plehrat,qe nga i gjati bashke me Salen dhe deri te infermieri dhe polici me i fundit.! Pastrim i llumit qe po i merr frymen popullit cdo dite!.

 • Eduarta Allkanjari
  Eduarta Allkanjari

  Mjer ke zen kjo smundje ne shqipri gjynaf vajzat e shkreta ngushllime behuni te forta nuk ka shtet dhe mjeksia shofin xhepat qe i vraft zoti qe marin jet njerzish i shkoft shpirti xhenet babait dhimbje malle.🙏🏻

 • Esat Beqiri
  Esat Beqiri

  Ncncncn zoti mart hak ne kta njerz tpa shpirt

 • no name jo emër
  no name jo emër

  po pse e dergoni ne spital moj moter?ju akoma nuk e keni kuptuar se ç’far behet ne shtetin shqiptar?ktu po nuk dhe 300 mij lek ne dit minimumi e ke robin e vdekur 100%

 • Luan Blac
  Luan Blac

  Te rroni ta kujtoni.qoft i xhenetit .ky osht shteti jon ky qe don vota e pasuri e per popullin zdun me ja dit rrein mashtroin te ka karaktert qe mushin xhepat e spitalet i lein si ne afrik .zoti ndimoft popullin 🤲

 • Dr Ze
  Dr Ze

  😭😭😭😭Zoti I vraft jarabi

 • Didge X5
  Didge X5

  Zzoti I vraft.na.moren.ne.qaf.o.motra Kto.Jan.si.enver.Hoxha.kur.flisje.ai.te.pushkatonte.kurse.kto.te.marrin.jeten.pa.eni She.ta.myllin Gojen

 • Behar H
  Behar H

  Skandaloze!Nuk mendoj, se keto zonja jane te paguara, per te folur ne kete menyre. Keto "certifikojne"nje realitet te hidhur:Shendetesia Shqipetare, ka probleme te medha!Jo qe, falas i ka vdekur nena ,dhe nuk behet fjale, por ka vdekur cdo shprese. Le te behet propagande gjithe diten dhe gjithe naten .Faktet jane pak kokeforte, por flasin shume!!!!!!!!Kush e provone , tregone!Ngushellime familjes!

 • Nadire Agaraj
  Nadire Agaraj

  Jam dakort me fjalët e vajzave, mjer kush bie në duart e tyre!! Larg spitaleve në Shqipëri! Jemi tmeruar nga ç’kemi par e dëgjuar!

 • Nadire Agaraj
  Nadire Agaraj

  Wow 😳, zoti mart hak!!!! 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲për të gjithë ata që humbën jetën nga mungesa e ndihmës!! 😢😢😢

 • Gua Kip
  Gua Kip

  Ojjjj QELBËSIRA popull votojni për MAFIOZAT, Banditat, Tradhtarët

 • Liljana Karakashi
  Liljana Karakashi

  Shtet i poshtrr mos shkoni o popull ne spital se jane bere kasap po korin leke me popullin e shkrete

 • Antipatrea Antipatrea
  Antipatrea Antipatrea

  PO CFARE MJEKESH JANE ATA QE NE SHKOLLEN FILLORE THONE DO BEHEMI MJEKE SE BEHESH I PASUR

 • ori ori
  ori ori

  Te besoje moj moter,se edhe babait tim Migena kriminelja i hoqi oksigjenin.Zoti na marrte hakun,i shofte ci mban pragu.Se aty nuk ka shtet,te gjith njesoj jane.Zoti ju dhente force ta perballoni kte dhimbje shume te madhe.Se ta marri zoti e pranojme por ta mari robi eshte e tmerrshme

 • Lajdon York
  Lajdon York

  Ta shofi ramo qafiri kete video cojani .. votoni prape qafiret qe po ju poshtrojne.. duhen varur qe nga ata qe drejtojne .. cohuni o popull dele se po ju vrasin

 • B
  B

  O sa keq me vjen per keto bija se do ta kene peng sa te kene jeten keto flasin une qaj i ruajte Zoti ishalla te gjithe nga fjome qe ra

 • Engjellushe Istrefi
  Engjellushe Istrefi

  Turp, mjek pa vler ju nuk krahasoheni as me kafshet.

 • A.M
  A.M

  tek privatet nuk eshte se ska vend por gjoja ne pandemi nuk duhet te marrin pacienta vetem shteterori.nje njeri i imi shkoi sa me be tamponin te hygeja dhe e nxoren jashte spranojm te semure me covid i than.kur di spitale te tjeta private qe marrin njerez fahehurazi

 • Edi Sina
  Edi Sina

  heronjte e shqiperise alias katilat hajdutat dhe krimiminelet e shqiperise

 • Ilir Cania
  Ilir Cania

  Ku Eshte Kryeministri ktu ku eshte policia ku eshte Shteti luajn me jetet Tona per kto duhen protesta o njerez ...

  • Mistery girl
   Mistery girl

   @Ilir Cania 👏👏

  • Ilir Cania
   Ilir Cania

   @Mistery girl EPO per kto skan koh njerzit se jan mesuar te nenshtrohen se jan dele un ngrihem I pari qe neser po sme ndjek kush ..

  • Mistery girl
   Mistery girl

   Bravo e mendoj si ju dhe une, nuk mund te lejojm te ndodhin para syve tane keto padrejtesira kaq te medha dhe te jemi indifferent

 • Raina Justin
  Raina Justin

  Të gjith ato mashtrues që jan ne spitale pacinfatin e këtyre viktimave

 • cloe cloe
  cloe cloe

  E tmershmeee po ca behet kshu o zot jepu forc familjes

 • Exclusive Mar
  Exclusive Mar

  NUK I MBUSHET MENDJA ASKUJT QE NUK KA KOVID POR PO I VDESIN VET PO I VRASIN PO I MARRIN ORGANET E TRUPIT EDHE KAM 1 PYETJE NE SHKOLLE A E KENI MESUAR CFARE TEMPERATURE NORMALE DUHET TE KETE TRUPI?

 • Uarda Zabeli
  Uarda Zabeli

  Keto kriminel i veafte zoti se keto skane pike ndjenje dhe nuk duan te ja dine ju jane qenjA njerzore sikur te jemi derra por zoti bente dore ke cdo e keqe

 • Sela Malaj
  Sela Malaj

  Ata mjek aty jane heronj.Mendoni fluksin e te semureve nga gjithe Shqiperia. Mos I akuzoni kot.

 • Simoskristo Kristo
  Simoskristo Kristo

  Cohuni o popull seper pake do ju qinje ne bythe me fal per shprehjen

 • Birgit Cangonja
  Birgit Cangonja

  Ky është genocid

 • Anila Nila
  Anila Nila

  Kurre sdo e dergoja spital kurre. Une jam infermiere vet edhe kurre sdo e shtroja spital . Nena ime kaloj covid me 50 % ngarkese,me oksigjen 80 edhe e kam mbajtur shtepi ,doktoresha plehra me tha do te ngel peng se do te vdes ,me mire te me vdes ne shtepi thash se ke ju 😭. Edhe mami im e kaloj me sukses. Mbajini ne shtepi kujdesuni per to ! Askush nuk i do si i duam ne ! Dhashe jeten as skisha frike per veten i kam sherbyer me shpirt. Ska si prinderit. KUDO QE I KENI TI RUAJ ZOTI!!

  • Anila Nila
   Anila Nila

   @Nëntori i 3 Vlorë Nuk jane te gjithe "TIRJA". Aty ku punoj une ka koleg qe punojn me zemer ka koleg me emri "tire" qe kane cmimet e tyre se jane te pafytyr nuk meritojn titullin ,mjek apo infermier.

  • Nëntori i 3 Vlorë
   Nëntori i 3 Vlorë

   Meqënse jeni infermiere doja t'iu bëja një pyetje lidhur me profesionin tuaj , aty ku shërbeni ju tarifat janë si ato të tires , apo më të arsyeshme .

  • Anila Nila
   Anila Nila

   @Alto Mare Mos ki merak se ne nje forme apo tjeter ju del ,te jeni i sigurte Por cfaj kane ato te shkrete qe marrin mallkimet e ketyre te pashpirteve.

  • Alto Mare
   Alto Mare

   Te lumt goja...o zot zoti ti ruaj gjith prinderit tan...dhe o zot ishalla ta provojn vet kte dhimbje ata doktora te papergjegjshem😢

 • Rock girl
  Rock girl

  Duhet te hetoje keta dhe jo Tom Doshin..ky spo vret njerzit...shtet rrumpalle

 • Tony Montana
  Tony Montana

  Edvin nudisti dhe fara keqe Komuniste dhe këtë kriminela doktor duhen vare mes Pazarit. Ngrehu o popull se po ju mbysin persegjalli. Po dhe këto kanë faj jetojn në Belgjikë dhe çon babin në atë spital hale dhe në atë vend hale Shqiperi

 • ll ll
  ll ll

  Medet kujt i bie te shkoje ne spital, qe nga viti 90 e deri ne sot edhe 30 me vone keshtu do jete per popullin e shkrete ,derisa keta kasape se mjek nuk mund ti quajsh nqs nuk ver dore shteti keshtu do vuajm

 • Arlindo Muaj
  Arlindo Muaj

  ZOTI e di sa tire ka Shqperia

 • Papi papu
  Papi papu

  Ka qene demokrat prandaj e kane lene te vdese, spitalet jane vetem per socialistet.

 • Lavdurie Veliaj
  Lavdurie Veliaj

  Shtet plehër shtet i kiruptuar ata njerëz ua dhan votën që jan në atë karige edhe nga populli paguhen i vret pa u ndier shteti plehrat e parlamentit u rënt një bomb aty brenda ..

  • Rock girl
   Rock girl

   Duhet te hetoje keta dhe jo Tom Doshin..ky spo vret njerzit...shtet rrumpalle

 • Katerina Giannou
  Katerina Giannou

  ngushullime

 • Frange Kola
  Frange Kola

  Jan lodh nga puna duhet ligji i rrept mos ta shofi me ate profesion te shkojn bari ne mal

 • Z b
  Z b

  Ojjjj motor ngushëllime ketu ne Shqiperi jan mizerabile 😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏

 • Fatmir lushi
  Fatmir lushi

  thjesht skan dhen lek ato, prandaj e kan len ashtu, spak duhet ti hetoje,,, ato sjan spitale private jan nga taksapaguesit,, faqeziu ka vendos mafien e tij

 • Raimonda Proko
  Raimonda Proko

  Tè rroje Rama dhe hajdutet e Rames Kjo eshte shendetesia e silindjes

 • Raimonda Proko
  Raimonda Proko

  Omg ca behet ne shqiperi Trajtohet njeriu me keq se kafsha

 • Mike Dhefto
  Mike Dhefto

  1970 mafia me blueze te Bardha

 • Ilir Kape
  Ilir Kape

  Po nuk te ze njeri per sherbim moj zonja te nderuara para 90 es qeveria te pushkatonte kurse sot qeveria te shfaros nga faqja e dheut

 • Slime Chanel
  Slime Chanel

  Behuni te forta vajza. Ngushellime familjes.😔

 • bona k
  bona k

  Votoheni prap jepjani voten 🙏

 • Flora Kovaci
  Flora Kovaci

  O zot cpo behet .kshtu sa gjyna njerzit e shkret...zoti na rujt

 • Aurel Halili
  Aurel Halili

  Shteti per nje person qe vdes nga kovid 19 mer 7000 euro shperblim nga Europa ngushellime familjes

 • Renado Dauldzhiu
  Renado Dauldzhiu

  Po ju jeni vet budallaqe si skuptoni ato i vdesin njerezit vet sa injorant jeni shkoni shkon e çoni prap njerezit.

 • Diella Durgaj
  Diella Durgaj

  O zot cfar tmerrit ma mire te vdesin ne shtepi se me i cua ne spital me lujt me jeten e tyre Doktor infermjer etj te gjithe hajdutaaaaaaa

 • Alda Zavalina
  Alda Zavalina

  Sa gjynaf Po me vjen vrasesit me të medhenj ne bote doktoret jane dhe e keqja se gabimet e tyre i mbulon nje pllake mermeri

 • Shpetim Fresku
  Shpetim Fresku

  Ikni në shtëpi të drejtorit ,qiuni ropt ,hidhini një tritol,shkërdheini të 14!! Motërqirat!! Rracë e poshtër!!!

 • Adi Veizaj
  Adi Veizaj

  Ngushellime familjareve ky esht shtet pa shtet

 • vangjel kiriai
  vangjel kiriai

  Maskarenjte jane mesuar me lek qe tu sherbejne njerzeve.

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora

  Jan gjera te verteta keto qe thon. Se na e kan treguar edhe njerez qe kan dal nga ai spital. Dhe ska as doktora dhe as infermiere,nuk din te gjejn as damaret per te ber sorum. Ku perfundove o shqiperi,me doktora me shkoll te bler me lek.jeni mostra plehra

 • Lupo 89
  Lupo 89

  Kete duhet te japin mediat, jo ate pallen e gjat qe na del me dy valixhe me vaksina, sa her i dalin te palarat sheshit.

 • Gianmarco 07
  Gianmarco 07

  Dikur i vrisnin pa gjygj sot perseritet ne menyra moderne. duhet te fillohet me vetedrejtesi.

 • iFlex
  iFlex

  Shtet SUPER PLEHR... 😡😡😡

 • Ana Jahaj
  Ana Jahaj

  O shqipetare,Po i lini moj zemer prinderit te vdesin ne dashurin e femijeve te familjareve o zote i madh. Ca halli i madhe na ka zene ne me keta doktorra te pa afte.😢😢😢😢😢😢

 • Geni Tafani
  Geni Tafani

  Horrori shaqit rroqi

 • Tzimis Tzimaras
  Tzimis Tzimaras

  Kjo eshte Albania ,, , , , , cfare kerkon populli me teper

  • Rhjejek Jsjsjsjjajsj
   Rhjejek Jsjsjsjjajsj

   Kerkojm te ikim gjith dhe kto specje mi i lane ktu edhe te thejn koken ate kerkojm

 • Viktor Nikai
  Viktor Nikai

  Shqiperia" qe duam" thot ai mullari ...kur ndodh ne Tirane nji gja e till .çfar ndodh neper qytetet e tjera.ngushllime familjes

 • Fabio Fabio
  Fabio Fabio

  Ngushellime vajza uroj qe ato doktore e infermiere aty ta vuajn nen lekuren e tyre se dhe shteti eshte kriminel me to se e di gjithe shqiperia sec ndodh aty dhe nuk bejn gje hane me kriminelat e bluzave te zeza

 • Diversant
  Diversant

  Ngushellime per babane. Po ketu kane vdekur dhjetera cuna e goca te reja nga Covidi. Askush' ska dale te beje si qen ne televizor. Ju thoni keni burime te brendshme qe i kane thene mjeket s'ke gje xhaxhi. Pse cili mjek te thote: Xhaxhi do vdesesh? Ne cdo spital mjeku te mban me shprese. E tepruar kjo dalje publike dhe akuzat pa kuptim.

  • Luljeta Hallvaxhiu
   Luljeta Hallvaxhiu

   Diversanti eshte nga ata qe len pacientet me vdek .Ato gjera qe ndodhin ne spital dihen nga te gjith

  • nsjznhs hsuznhz
   nsjznhs hsuznhz

   @Doro Saraj pa merak juve ju bi...e ndor atyre do shkoni...dhe kur të shkoni atje i mbushni xhepat me zor ju bluzave tbardha e pastaj i shani.. pleher legen

  • Diversant
   Diversant

   @Doro Saraj Emrin plehre dhe familjen ik tregoja fisit tend me ate mbiemrin e xhelatit me te madh qe ka qene ne krye te ministrise se brendshme. Po pikerisht nga kafshe si ty nuk behet ky vend, se jeni mesuar t'i ndani njerezit ne demokrate dhe socialiste. Nuk po them tmos e duash babane. Por sic kane vdekur 1500 ne spitale, ashtu jane sheruar dhe 62 mije te tjere. Po ik mos na hap barkun

  • Doro Saraj
   Doro Saraj

   @nsjznhs hsuznhz atëherë dhimbja të rente ty me të rinj e me të vjetër që ta shohësh sa dhemb

  • nsjznhs hsuznhz
   nsjznhs hsuznhz

   @Doro Saraj o.pleher....ku.ka njeri që nuk do prindin...po mos akuzoni njerëz kot...po.iken rinia jo më pleqëria...ësht sëmundje vdekjeprurëse.. o.legen njeri na cat k...duke fajesu bluzat e bardha

 • Bert Piroli
  Bert Piroli

  Asnje dokumentacion nuk merrni dot..shteti esht pale me ta...pse svdesin njerezit e qeveritareve..por vetem populli i varfer

 • Alex Bledar
  Alex Bledar

  mbase ju a con zoti te kalamajte,aty ku ju dhemb me shume o rrob qirat e spitaleve..

 • Liseta Berisha
  Liseta Berisha

  Përse u erdhët në Shqipëri pse u kthyet dhe përse i latë prindërit në këtë ferr të gjithë Insha'Allah ikin nga këtu na vjen keq për vendin tonë që u bë kështu

 • Bert Piroli
  Bert Piroli

  Nxjerrin pretekse vetem per te detyruar familjaret per te paguar..!kta duhet te hetohen per krime njerezore dhe mjekim te gabuar me dashje!prandaj ka ndodhur vetvrasjet...SPAK Duhet te hetoje keta dhe jo Tom Doshin..ky spo vret njerzit...shtet rrumpalle

 • l l
  l l

  O zot kur do ndryshojn gjerat ne shqiperi kaq vite vetem vuajm shqiptaret nga mjekesia eshte kulmi te jesh duke vdekur dhe te kesh frik te vesh ne spital kulmi 😭😭😭😭

 • Take Tuke
  Take Tuke

  Kjo eshte skandal kryeministri bene reklama vete ne aeroporte mere nje valinxhe me vaksina ovellezer o mtra jemi ne emigrim dhe jemi izoluar ketej dhe nuk vijme dote por e ndjem nje urejtje te madhe me ato qe ndodhin ne shqiperi ketu ku jemi dhe ata qe sjane ne gjendje te rende dhe izolohen ne shtepi dhe nga spitalet i marin tre here ne dite dhe i pyesin qe a jane mire qe per keta ne jemi te huaj dhe na respektojne a keni pake ndienja o popullnuke po e shifni situaten pse nuke ngrini dite te herta po shohim ne shqiperi

 • Adem Kreshta
  Adem Kreshta

  ÇA VETE NE SHKODER ZOTI KRYEMINISTER IK TE SHEFQET NDROQI SHIKO ÇA BEJNE KETA KRIMINELA NUK MARIN VESH KETA MOSTRA MALLKUAR QOFSHI POPULLI DO JU NDESHKOJ

 • Adem Kreshta
  Adem Kreshta

  KETO JAN KRIMINELA PSE MOJ ZONJE E MORET NE QAF MALLKUAR QOFSHIN NGUSHELLIME

 • Majlinda Deda
  Majlinda Deda

  O ZOT SA KAM QAR 😭😭😭😭PRINDI ESHT GJE E SHTRENJTE

 • Mboon Risa
  Mboon Risa

  Nuk them se ne vendin tone jemi mire po eshte gjynah te hidhet puna e mjekeve kaq poshte.Njera nga motrat tha se jeton ne bruksel po harroi te thonte qe edhe brukseli eshte njesoj me shqiperine.Qe per nje mjek e kerkon ne dimer dhe e gjen ne vere.E them nga pervoja personale.Dhe nje gje ndoshta nuk e kuptuan spitalet private kane oksigjen po nuk mund te pranojne te semure me kovid se eshte privat. Keshtu funksionon ne te gjithe boten.Ne greqi shteti iu lut privatit dhe nuk rane dakort tek cmimi

  • Anjeza Korreshi
   Anjeza Korreshi

   Ka shume per tu permiresuar ne ato spitalet por po' vdesin ne gjithe boten.. un e kalova ne fillim ne itali u bera keq e as tamponin me bene..mjeku komunikonte nga telefoni. Uroj qe shqiptaret te behen Pak me te pergjegjshem se dalin PA maska perqafohen shkojne dasma funerale pa problem. Nuk po' e perballojne dot spitalet e vendeve te perparuara imagjino shqiperia.

 • lela lela
  lela lela

  Spitalet kane qene shendet publike . Po tani jane kthye ne spitale vdekje jane te betuar qe njerezit ti hekin qafe gjynah 🇦🇱🇦🇱😭😭

  • Nëntori i 3 Vlorë
   Nëntori i 3 Vlorë

   Kur ka qënë shëndet publik se unë këtë kohë se kam patur fatin ta jetoj.

 • john kallimanis
  john kallimanis

  Moj vajza qaj bashk me ju po qaj se te njeten gje pesoi vellai im nga najada como e kompani maskarenjt na than do komunikosh me mua dhe tre dit nuk na coi telefonin dhe per 5 min doli nuk e di kush tha ne intubim s kaloi 3 min tha vdiq po ka zot vdekshi spaku te hetoj keto qe themi per ato viktima drejtesi

 • Bena Resnja
  Bena Resnja

  Ngushellime vajza te roni vete.Qofte i xhenetit.babai juaj.

 • Alma Canaj
  Alma Canaj

  Po si moj e paskeni cuar baban ne spital shteteror ju?Nuk e dini ju qe Edi Rama mer gjith ato leke nga te vdekurit?Sa me shume te ket aq me shume mer ai.Ju bej thirrje ju lutem votoni te gjith sivjet dhe votoni nje parti te re qe ti shfuqizojm ata te tre (PS,PD,LSI)

 • Tani Leka aman kur do filloj kjo vaksin
  Tani Leka aman kur do filloj kjo vaksin

  Ate doktoreshen duhet ta denonin.ngushllimet familja.zoti e befte mire

 • linda linda
  linda linda

  A sa gjynah ,ca po ndodh ne kete vend o zot

 • lu 525
  lu 525

  O ZOT NA SHPETO se kut ska mjek ktu ka vec njerez te pa shpirt ktu po spate lek nuk te vjen pastrusja te pastroj ktu po spate lek ste vjen infermjerja te shikoj ktu po spate lek ste vjen doktori tkapi me dor ku jetojm . ZOTI NA RUJT

 • Tani Leka aman kur do filloj kjo vaksin
  Tani Leka aman kur do filloj kjo vaksin

  Yte maskarenj zoti ashtu do ja u bej dhe ju zoti..ajo doktoresha do ta gjej.ashtu do tja bejn dhe asaj..skan shpirt skan zemer.pusuuuu..

 • Avni Bebja
  Avni Bebja

  Kriminele me bluza te Bardha. Vetem per te zhvatur hallexhinjte. Fuck the government.

Faqja Tjeter