ISHA SHTATZAN, POR E HUMBA BEBEN
26:48
272,161
Reddit

Komente
 • gena abdullaj
  gena abdullaj

  Me vjen shum keq😢 Gerta💘 mos u merzit sepse do vij kur me se paku e pret ❣

 • Lindia Lindia
  Lindia Lindia

  Me vjen vertet keq por shpresoj qe ju do te deheni prinder prap😘😘😘😘

 • Sabrije Bytyqi
  Sabrije Bytyqi

  😭😭😭😢😢😢...

 • Emanuela Sterkaj
  Emanuela Sterkaj

  Ti je nje vajze e fort Edhe gjithmon e fort ke me ngel gerta mos u merzit sepse je e re Edhe ke jeten perpara 🤩🤩🙏🙏💙💙. 😊😊😊😊😊😊

 • Xhensila Xhesi
  Xhensila Xhesi

  😭😭😭😭😭😭

 • Orkida Rexhaj
  Orkida Rexhaj

  Nese do me ndodhte mua do isha shum keq emovjonalisht

 • Emanuela Vranishti
  Emanuela Vranishti

  Zoti te ndimofte zemer.zoti eshte i madh te uroj gjith te mirat

 • Juana Ana
  Juana Ana

  Te njejten gje kam kaluar dhe une ne javen e 6 por shyqyre zotit nuk u operova dhe pse e kisha mundesin 99% 🙏🙏 tashi kam cunin 5 muajsh shendosh e mir 🙏🙏🥰🥰 kshuqe zoti nuk ta merr 1 kismet pa te dhen 1 tjeter e dashur 🥰🥰❤❤

 • Orgesa Xhediku
  Orgesa Xhediku

  Omg,me vjen shm keq,te uroj te behesh mami sa me shpejt ,femrat jan shm te forta dhe durojn cdo gje 🙏

 • Mia Tips
  Mia Tips

  Bravo per kurajon...me vjen keq per humbjen tende..

 • Gilda Shabani
  Gilda Shabani

  Oo zot 😭😭 cme kujtove historin time gerta edhe une kam humbur bebin tim te pare ne muajin e 6 per shkak qe nuk ishte rritur organet e trupit sic duhej e kam vuajtur shum sa kalova dite ne spital nga stresi nga merzia per birin tim qe humba por zoti brenda 6 muajve me bekoj me 1 bebe tjeter qe tani nuk ka gje me te bukur ne bote ta kesh femin tend ne duart e tua qe kurre nuk e humba shpresen tek zoti dhe ai zot me gezoj ne shpirt perseri prandaj e dashur kurajo zoti do bej me mir per ty te uroj qe te kesh sa me shpejt 1 bebe ne jeten tende te gezohesh perseri

 • Orjeta Manollari
  Orjeta Manollari

  E kpt shum mire dhimbjen tende sepse dhe une kam humbur beben time para 2 muajsh por nga nje abort spontan dhe esht gjeja me e veshtire per nje nene qe e deshiron ate femij por zoti do mendoj per cdo nene kshu qe mos u streso dhe qetsohu qe te jesh n gjendje qe zoti te te gezoj me nje bebush tj🥰🥰

 • Danwarlol
  Danwarlol

  Po nuk eshte faji yte moj zemer,ashtu ishte e shkruar!Jeten e ke perpara je e re Zoti do te gezoje me nje bebe tjeter!!

 • Mehmet Asllani
  Mehmet Asllani

  Ooo qka.pom vjen keq inshalla sa ma shpejt jet apet shtatzan. Se pom vjen gjyna 😥😥😥

 • Black Black
  Black Black

  🥺❤️

 • Tina Krasniqi
  Tina Krasniqi

  E njejta Gerta me ka ndodhur dhe mua por kaloi dhe jam perseri shtateze keshtu qe mos u shqeteso sepse zoti di me mire se qka merr dhe qka jep 🙏🙏

 • FIER I FIERI
  FIER I FIERI

  Me vjen shum keq mos u merzit une prej 18 vjetesh jam martuar , e kurre sjam gezuar te behesha nene 😳😳😳😪😪😪😪😪😪😪

 • Bleona Mece
  Bleona Mece

  Ah cpaske hequr moj zemer ☹

 • renilda duda
  renilda duda

  E njohe shume mire kete ndjenje sepse dhe une e humba bebin para dy javesh dhe nuk ka gje me te veshtire se kjo ,ndjehesh bosh dhe gjthm them pse o zot . Por nuk i humbas shpresat dhe ju mos i humbisni shpresat sepse zoti me nje dore te mer me tjetren te jep gjthm ka drite ne fund te tunelit .ju uroj mbaresi fat jet dhe mbi te gjitha shendet Te uroj me gjithe shpirt qe te te bekoje zoti sa me shpejte

 • Ibrahimi Erona
  Ibrahimi Erona

  shpresoj te jesh prap zemer

 • Violeta Gjura
  Violeta Gjura

  😭😭

 • Aulona Gashi
  Aulona Gashi

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲😥😥😥

 • Remzije Hoti
  Remzije Hoti

  Je muslimane shiko kjo asht sprov e zotit ta ka qu me provue djenjen nen e me pas femij sa e mir asht djenja me pas bebe ishalla do zoti sa ma frik te behesh Nene me femij plot ❤️😘👨‍👩‍👧‍👧

 • LORESA
  LORESA

  Greta me vjen keq

 • Bosi Demiri
  Bosi Demiri

  mos u merzit jeta vazhdon 😘

 • Ermira Bufi
  Ermira Bufi

  Te kuptoj e Kam kaluar dhe un

 • Justin Bieber
  Justin Bieber

  Me vjen shum keq te umbasesh nje bebe te ngjan sikur humbet nje pjes te shpirtit tend aq e dhimbshme eshte nejse femija tai u be engjell ne qiell por uroj te kesh nje tjeter dhe te dhent gezim ne jet femija dhe familja me florentin ngushellime per beben.

 • Elsa Kastati
  Elsa Kastati

  Mos u merzit Gerta, sido qofte ti mund te Kesh femije. LOV U😭💕

 • Yuli Mandri
  Yuli Mandri

  Nuk ke perse merzitesh,ti je vajz e re dhe do kesh mundesi ❤🙏

 • Enkela Shala
  Enkela Shala

  Me vjen shumm keq

 • zona qerim
  zona qerim

  nuk eshte faji yt,dhe mos u merzit zoti e deshi dhe e mori tani ai eshte nje engjell i vogel dhe do te mbroj ty gjat gjith jetes🥺👼🙏🌎

 • L411 11
  L411 11

  ti do kesh nje bebe dhe ajo do jet e bukur sa ti gjithqka do rregullohet mblidhe veten dhe te presim pas 2 muajsh ose 3 tna lajmrosh qe je 7zan dhe me sy te qeshur jo si tani 💝

 • Vasilika Prifti
  Vasilika Prifti

  Moj zemer sa kam qar me historin tende mos u merzit se zoti do te fal nje tjeter engjell 😘

 • Nora Ora
  Nora Ora

  Uroj tvij nje bebe tjeter sa me e shendetshme

 • CT IMORTAL
  CT IMORTAL

  😓😓😓😓😓😓😭😭😭😭

 • rafaela Agolli
  rafaela Agolli

  Gerta me vjen shum keq, e di shum mir un u detyrova te abortoja ne muaj qe 5 qe e ndjeja me zor e prisja e mora vesh dicka shum te keqe tek bebi e po vdiste dhe bebi dhe jeta ime ishte ne rezik, kan qen ditet me te keqia te jetes time, kurajo e dashur te uroj gjith te mirat

 • Sonia Toli
  Sonia Toli

  Gerta me erdhi shume keqe per cka te ndodhi .Mos u merzit uroj te jesh mire dhe shume shpejt te besh nje bebe qe do tju lumturoj pafund😘😘

 • Fatijana Ceka
  Fatijana Ceka

  Nuk e kuptoj pse duhet ta ndash me publikun kte gje boo

 • Fatjona Milo
  Fatjona Milo

  Mos u shqeteso sepse zoti i ka duart plot dhe ai do te te jap tjeter.Ti nuk e vrave vet por zoti donte ta merrte pran vetes.Zoti te dhent paqe.

 • Lulo Stelina
  Lulo Stelina

  ❤ je nje femer me zemer te madhe!

 • Gzonjeta Kqiku
  Gzonjeta Kqiku

  E njejta mka ndodh edhe mu 😥😥😥😥 bonu e fort Zoti ka me na dhan edhe neve thmi kysmet 🤲🏻😥😥

 • Genta Papdeja
  Genta Papdeja

  Te dhente i madhi Zot force zemer e te dhurofte sa me shpejt nje bebe te shendetshme e te forte tju lumturoje te dyve te perqafoj fort ❤️

 • Eleonora Tamburi
  Eleonora Tamburi

  O zot

 • beauty girl
  beauty girl

  Po shpresoj te beheni me nje beb te bukur dhe te shendeteshem

 • beauty girl
  beauty girl

  Me vjen shume keq per ty😢😢😭

 • Djellza Shabani
  Djellza Shabani

  Zoti e merr te mirin mos u merzit shyqyr je ti mir❤

 • Genc Genc123
  Genc Genc123

  Mos u merzit keshtu e ka jetaa 😭❤️💞

 • Dorjana Nikolli
  Dorjana Nikolli

  Je shum e mir mos vuaj

 • Dorjana Nikolli
  Dorjana Nikolli

  Kur je shtatzen maca nuk duhet mbajtur.. uroj te kesh dit bukura pac bekimin e zotit

 • Rina Balaj
  Rina Balaj

  Jane 110 qe.kane bere dislike dhe nuk e kuptoj cilet jane keta??

  • Rina Balaj
   Rina Balaj

   o zot edhe pse jam e vogel ndiheme keq per kete gje dhe e kuptoj me vjen te qaj

  • Rina Balaj
   Rina Balaj

   Zoti te falte nje engjell mos u merzit zmr 😘

  • Rina Balaj
   Rina Balaj

   tani qe po shikoj videon me vjen te qaj jam gati te qaj

 • Desara Peposhi
  Desara Peposhi

  je personi me i mir qe njof dhe mos u shqeteso sepse ti do jesh nena me e mir dhe me e lumtura dhe je shuuuuuum e forte Teeee duaa shummmm

 • Altina
  Altina

  Sa keq me vjen 😿Ishalla te gezon zoti prap me bebe te jesh mir ti tani me shendet ❤🌹

 • Lela Bela
  Lela Bela

  😭😭😭😭Sa me shpejt me nje bebe tjetr zmr 🙏🙏🙏🙏

 • Anna Comune
  Anna Comune

  Mos e akuzo veten kot, se nuk ke asnje faj, bej durim se do vi nje engjell dhe per ty.

 • Emilja Mone
  Emilja Mone

  Me vje shum keq zmr mos u merzit jeta ika kto do te jep zoti nje engjull tjeter 🤩🤩🤩

 • Alèxia Alè
  Alèxia Alè

  Zoti te ndihmofte gertushe💞shpresoj qe ta kesh kaluar sa me lehte💞je dashuri💞🦋

 • Valton Gashi
  Valton Gashi

  Shum keq 😂😂😂😂😂😂

 • Valton Gashi
  Valton Gashi

  😂😂😂😂😂😂😂😊😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • eda b
  eda b

  Edhe une e kam humb femin tim te par ...por mbas 5 vitesh zoti me gezoi prap me nj djal ...

 • adlesirg imales
  adlesirg imales

  E dashur mos u merzit e mos e fajso veten sepse ashtu ishte e destinuar te ndodhi... trupi yt nuk ka "deshtuar" sepse nena eshte qenia me protektive ne bote ... dhe barku i nenes esht tempull mbrojtes per bebin e s do e lendonte kurre ... nese deshira per tu bere nene esht emadhe tek ti provoni gjithnje kurr emos u deshpero nese sheh 1 vij n test sepse atehere kur e do me shpirt vjen ..mund t vonoje por vjen .... abortin mos e provofte asnje femer ne bote .. un dhimbjen se di po si nene qe jam lotet e tu m preken... t uroj me t mirat xxx

 • Leonard Allushi
  Leonard Allushi

  😥😥😥

 • Akssa Begolli
  Akssa Begolli

  Me vjen keq per rastin veq filem e paske bo ma mir u kon me marr tel e me thirr ambulancen se sa me hek ashtu per pak send.ne fillim te shtatzanis nuk duhet me ec shum sepse esht formimi i bebit edhe ndrrimi i hormoneve qe femra si person ndrryshon shum

 • sara tara
  sara tara

  Pershendetje Gerta : Shpresoj qe je mir a mundesh me ba ni prank florentit kishe je tu e tradhtu me ni djal ndoshta do del nje vidjo e bukur mirupafshim gerta I ❤ U

 • Laura G
  Laura G

  Gjate gjithe kohes kur e kam shiku videon kam qajt, te njejten gje perjetova dhe une ne dhjetor. Me hoqen tubin e djathte dhe ndihem e pergjysmuar. Ka ende nete qe qaj duke e mendu ate dite. Jam e frikesuar te filloj te tentoj perseri per shtatezani. Vetem ata qe e kane kaluar kete gje e dine sa e veshtire eshte. Zoti te bekofte ty , e sherim te shpejte.

 • Vjoleta Lulaj
  Vjoleta Lulaj

  Je shum e re akoma, Zoti do te japi me von nje femi tjeter,, behu e fort, fatkeqesisht kto Jan gjera qe ndodhin ne jete

 • Avatoon_mucize
  Avatoon_mucize

  Ohhh zott i madhhh une nuk e kam perjetuar akoma dhimbjen e nenes kur humb femijen e vet por di qe humja e femijes eshte njelloj humja e jetes tende😢😢

 • Elsa Ademi
  Elsa Ademi

  Omggg gerta 😥😣 me vjen shum keq😣 Por kryesorja je mir❤ ishalla do e besh se shpejti edhe nje bebush🤗 te bukur te mir te shendetshem si Kur ti❤💕😘 Mos u merzit😙 I love you 😘🤗💕❤

 • Bujar Spahia
  Bujar Spahia

  Ngushllime per beben.😭😭😭

 • Antonio Arapi
  Antonio Arapi

  Me vjen keq😰😰😭😭

 • Markeljana Stergjiu
  Markeljana Stergjiu

  Mos u merzit o zemer se zoti e kishte ne dor zoti do te japi perseri femij sinqerisht me vjen shum keq sepse jam vet Nene edhe e dij shum mir se ca esht femija te perqafoj fort 😍😍😘❤❤❤

 • X Bajraktari
  X Bajraktari

  Ishalla zoti t gzon me Femij🙏🙏🙏♥️🤴

 • Tessa B
  Tessa B

  Kam kaluar te njejten situate para 5 vitesh dhe te kuptoj shum mire Por ti shyqyr qe paske shpetu vete sepse paske qene ne rrezik te madh dhe uroj te behesh mire dhe te kesh sa me shpejt femije

 • Sadbere Krasniqi
  Sadbere Krasniqi

  Na vjen shum keq Gerta por ti je besimtare në zot kshtuqe te jep persri bebe te duam shum

 • Amire Troshupa
  Amire Troshupa

  Shpresoj qe mos ti ndodh as MIGENA ELEZI sepse edhe ajo tani eshte shatezene Ka dy dite qe ka bere video qe ka treguar se eshte shtatezania e dyte E njejta menyre

 • bajrami Nesrin
  bajrami Nesrin

  w

 • Hacker Pimp
  Hacker Pimp

  Ooo me vjen shume keq mos u merzit sepse edhe disa prej njerezve mund te humbasin beben 😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤ mos I humble shpresat dhe sa per ne ne nuk u merzitem por ngaqe humbe fmijen u preka shume te dua shum mos I humb shpresat sepse dhe nje dit zoti do te te jap nje engell ZOTI TE DHENTE NJE FEMIJ🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😥😥😥😥

 • Vasilika Ziko
  Vasilika Ziko

  Qendro e fort, dite me te bukura do vijne dhe Zoti do tju dhuroj ate qe deshironi se shpejti🙏😍

 • bybutrinti
  bybutrinti

  ❤❤❤

 • Tringa Zyhrani
  Tringa Zyhrani

  😥😥😥😥

 • Shendet & Argetim
  Shendet & Argetim

  Zoti ta lehtesoft dhimbjen Gerta, mos u merzit këto jan sfida të jetës thjesht mos u dorezo, mundohu te kalosh kohën më miq ose me diçka tjetër, ti nuk doja ajo gjë ndodhi pa dashie, aksidentalisht. 😘❤️

 • Elena Xristi
  Elena Xristi

  Më vjen shumë keq Gerta . Zoti qoft me ty . Të uroj gjith të mirat dhe me nje bebe sa më shpejt . 😘😘😘😘♥️♥️♥️

 • Gentjana Lucaj
  Gentjana Lucaj

  😢😢😢😢😢😢

 • Bona Gioia
  Bona Gioia

  Me vjen shum keq Zoti ben mbrekulli ki besim Mos u merzit , jeta i ka kto kurajo e dashur 🙏🙏🙏

 • Emeilda Lozi
  Emeilda Lozi

  Me vjen shum keq !😔😔

 • Ada's Channel
  Ada's Channel

  Me vjen shum keq

 • It's Floo
  It's Floo

  ❤☀️

 • Aurora Brajon
  Aurora Brajon

  Te kalume zemer 🙁😊 ishalla shum shpejt nje bebe 👶🏻🤲🏻

 • kosova kosova
  kosova kosova

  Shum shkurt epaske tregu udasht ma shum metregu bile njo 5 or

 • PUBG_XP MBRETI
  PUBG_XP MBRETI

  Nje histori qe me ka perk kaq shum eshte e jotja ne vjen shum keq po zoti shikon dhe ti do jesh nje nene e mir ok

 • Anila Memishi
  Anila Memishi

  Me te vertete je vajze shume e forte 😊 me vjen shum keq per femiun tuaj😓, nese deshiron te flasesh jemi ketu per ty❤

 • L Al
  L Al

  Me vjen shume keq 🥺 por cdo gje eshte caktim i Zotit...Ishalla Allahu ju gezon prape se shpejti 😇🤲🏻

 • Lini Lini
  Lini Lini

  Ti paske bo 1 film pz nqs e kishe kap me kamer cmimin oscar kishe mar por mos u merzit jeta eshte perpara

 • Arjana Guçe
  Arjana Guçe

  E dashur e mua me ka ndodhur e njejta gje un e humba femijen 3 muajshe.. per shkak te mos kujdesin te duhur nga gjinekologia.. E kuptoj dhimbjen tende mos u merzit se zoti do mendoje dhe per ne e dashur 😭😭😭😭

 • kida Dhurata
  kida Dhurata

  😭😭 o zot pom vertet shum keq nje njeri kaq i mir ta perjetor kte 😭 ishalla qofsh mir gjithmon😢🥺

 • Ediona Lala
  Ediona Lala

  😭😭Me vjen keq🙏BEHU E FORTE💪

 • Albana Kovaqi
  Albana Kovaqi

  😭😢😢

 • joy laska
  joy laska

  Behu e fortt mos mendo ca te ndodhi behu e fort dhe e lumtur qe shum shpejt do te vi nje Engjell tj i vogel ne jet me beso me besimin ne zot 🙏🤲 te uroj te gjitha te mirat ❤️😘😘

 • joy laska
  joy laska

  Me vjen shum keq 🥺behu e fort tashem eshte nje engjell i vogel lart 👼ishalla zoti te bekon me nje bebe tj🙏mos u mrz jemi ne dor t zotit te gjith ti ske faj😘😘

 • Sofia Bena
  Sofia Bena

  😢 nuk heq as pik as presje nga Ato qe ke then na fillimi deri n fund 😭😭😭 te kuptoj shum mir sepse Edhe mua me ka ndodhur fiks si ty Edhe cuditerisht ne shkurt me ndodhi Edhe mua me operuan 😔🥺 Mos u merzit mendo pozitivisht jepi kohe vetes Edhe trupit tend derisa te ndjehesh perseri gati Edhe Te dhente zoti sa me shum bebusha 🙏🙏💓💓 qofsh e lumtur zemer 🥰

 • tiropita kaimilko
  tiropita kaimilko

  Mos u mersit sezemer edhe un kam humbur shum femi kshu don zoti

Faqja Tjeter
Teşkilat 7. Bölüm
2:14:49
787 mijë