Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
02:40
693,730
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video By Max Production
#irkenchyka #maria #onima

Komente
 • Tërnoci Madh
  Tërnoci Madh

  ALgokomentari

 • Naseer Baluch
  Naseer Baluch

  You are saying my name Maria😂😂😘😘love you from Balochistan Gawader

 • mimi I kiki siljanoski
  mimi I kiki siljanoski

  😘😍😍😍😍💎

 • rexhi loli
  rexhi loli

  Ah moj maria .bravo irkens.si gjithmon bukur

 • Nasir U
  Nasir U

  ❤❤❤

 • Mondi Kiptiu
  Mondi Kiptiu

  Ndodhive inis iwvo si osvuqvodvusvusvfdouvw isvvsuvdvhsvuvs

 • Klevi Gaxha
  Klevi Gaxha

  algone.info/slow/video/aourzYFnaqSVqac

 • Antonela
  Antonela

  Like kush e degjon 1 here dhe i jep replay mijera here

 • Spensierato Anna Laura
  Spensierato Anna Laura

  Non capisco nulla ... però è bellissima 😍

 • Xani Sula
  Xani Sula

  Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle ne nje tjeter shtrat Per te kqijat qe m'bone ke nje medalje (a je) Jeto e lumtur aty ku je dhe pse vret nje tjeter ke nese kthehesh, te lutem mos kerko falje i vetem pa faje, kujtimet me vaje se Maria iku, vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë Me le shpirtin mbushur ne lot sa kujtimet i kam un sot ti ne krahet e mi, tjeter mendoje ah Maria ti dashuri a ja vlejti kjo tradhti kurr s'e prita nje dite te me lendoje i vetem pa faje kujtimet me vaje se Maria iku vetem me la [REF.:] Maria, Maria, du me dit ku je Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt A ku ku Maria, zemren ma ke thy Tash kallxom kush ti puth ty sytë

 • Saleo Lumani
  Saleo Lumani

  Nje super kenge me shum fjal prekse💔 😭 bravo Vella sukses👌 Maria maria du me dit ku je

 • maria dima
  maria dima

  ❤️😍e bukur kenga

 • Maria Ter-onisyanz
  Maria Ter-onisyanz

  Shum mir 🇦🇱👍🏼

 • Mari
  Mari

  🐇🐇

 • Maria Bardhi
  Maria Bardhi

  Ketu jm po kthehem meqe me bere kenge😂💔

 • Ale Alesja
  Ale Alesja

  shum e bukur nje hit i vertet😘😘😘dhe nuk esht mir te tradhetosh😒😒😒

 • Xhoi Alinj
  Xhoi Alinj

  Per te gjitha ne qe e kemi emrin Maria ❤️

 • ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ
  ᴅᴊ ɢʀᴏssᴜ

  ❤️❤️

  • Hatixhe Metushi
   Hatixhe Metushi

   ❤❤❤❤

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov

  Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

 • Kat_ LOVES puppies
  Kat_ LOVES puppies

  Maria ❤️the name has been extremely popular for centuries....Its my mother’s Name...❤️...The most beautiful name in the world...

  • Three SNAPS
   Three SNAPS

   @Klassio Official hahahahahahaahahhahahahaha

  • Klassio Official
   Klassio Official

   Po kari po

 • Bobi Boy
  Bobi Boy

  Perfekt

  • gioyu comi
   gioyu comi

   E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  Ah moj maria se na i more djalin me qaf hahah😭💔💔😂😂❤

 • gioyu comi
  gioyu comi

  Spotify te lutem 😍

  • wnnalis cioov
   wnnalis cioov

   Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉

 • KEJSI
  KEJSI

  Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Nuk e di pse nuk t'maj inat Sot ti fle në një tjetër shtrat Për te këqijat që m'bone Ke një medalje Jeto e lumtur aty ku je Dhe pse vret ti një tjetër ke Nëse kthehesh të lutem mos kërko falje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë Më le shpirtin mbushur në lot Sa kujtime i kam un sot Ti në krahët e mi tjetër mendoje Ah Maria ti dashuri A ja vlejti kjo tradhëti Kurrë se prita një ditë të më lëndoje I vetëm pa faje Kujtimet me vaje Se Maria iku vetëm më la Maria Maria du me dit ku je Se për ty Maria kurrë s'ja kisha vlejt A ku ku Maria zemrën ma ke thy Tash kallzom kush ti puth ty sytë Kush ti puth ty sytë

 • Danica Randelovic
  Danica Randelovic

  Marija,Marija

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Gegsi Gegs
  Gegsi Gegs

  😔

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 1111

 • 심심한스타일사미라
  심심한스타일사미라

  킁킁...

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 1111

 • yuoop noke
  yuoop noke

  E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

  • Elsa Sula
   Elsa Sula

   Te mos harrojm kartolinat me marian hahahaha

  • Elsa Sula
   Elsa Sula

   Nje nder telenovelat me te ndjekura me kujtohet qe dhe gjyshja ime qe ndjes past e ka pas pare

 • lorens albanese
  lorens albanese

  je 1sh

  • sInDi TuRkU
   sInDi TuRkU

   Pz

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

 • Kreku Kreku
  Kreku Kreku

  ❤️❤️❤️💋🥰🥰😘😘💞💕👍

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 1111

 • Denisa Popa
  Denisa Popa

  🔥

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

 • This girl 🌜
  This girl 🌜

  Awwh me ne fund nje kenge me emrin tim 😅✨

  • This girl 🌜
   This girl 🌜

   @Merli Maria wa vertete😂

  • Merli Maria
   Merli Maria

   Ke sa të duash 😂 moj

 • Fjorla Fjorela
  Fjorla Fjorela

  algone.info/slow/video/aY2UtYmDraWoxok

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

 • Fjorla Fjorela
  Fjorla Fjorela

  algone.info/slow/video/aY2UtYmDraWoxok

 • Agron Dolla
  Agron Dolla

  E o meleq e bleva makinen un 4 meleon lek me letrra me te tera jam bos ore 😆

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

 • bilishu aliss
  bilishu aliss

  Good Job Respect and Support from Bulgaria 😉

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

 • einfach ich M
  einfach ich M

  From Germany 😍😍

 • Ana Ana
  Ana Ana

  Super🥺🥺

 • Alexis Roach
  Alexis Roach

  📌 18 + -S'E'X'--D`A'T"ING-------- Here ➭ XXCLUB.CYOU/ZZOUTO 4:04 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 • Maria Domi
  Maria Domi

  Im Maria 😂✨bravo shum keng e bukur

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

 • Fjona Shaho
  Fjona Shaho

  Cju ka gjet ku artisteve bre ? Vetem kenge po prodhoni . Bravo

 • Aldi Sy Bukuri
  Aldi Sy Bukuri

  👌👌😍😍😍

 • finemi ola
  finemi ola

  Rrofshe🙃🙃🙃

 • selma enii
  selma enii

  na lodhe me kto kenge qe i ben tgjitha njelloj!

 • Gentjana Gjetdocaj
  Gentjana Gjetdocaj

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Mari Olimbie
  Mari Olimbie

  Maria Maria 🥰

 • Bensu Soral
  Bensu Soral

  Sa vuajne kto kengetaret sot! Eshte nje kenge e cmuar e cila te tregon se ka njerze qe nuk te meritojne! Ahhh dashnia

 • Olidena Dena
  Olidena Dena

  Ku Janë Mariat po vunë KY I shkreti

 • Manjola Caushi
  Manjola Caushi

  Femra me emrin Maria vtm emrin eSenjtres kane se ne shpirt jane djalli vete

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

 • Rezarta Laçka
  Rezarta Laçka

  Shume po shume fare e bukur ! Suksese dhe vec suksese o cun !

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

 • eli eli
  eli eli

  Pershendes Marian time! ❤️❤️

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja

  Maria esht emer i bukur por femrat i krenohen lekut jam blend lamja nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy esht ramazon mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn ka zot kush lendon zoti e lendoft perjet shif njeriun qe e ka zemren e paster se leku shkon edhe vjen por Robi qe humb nuk e gjen mo ciao Maria klodiana diana te gjith emrat njesoj Jan laviret ndahen pa motiv le puttane vano via kujtojn se do gjejn me mir kot nuk thon pac fatin e kurves por hiku koha kurves o zot ishalla vdes mallku qoft cdo njeri qe lendo nje njeri qe e do me gjith shpirt se ktu do lahen te gjitha gjinafet gabimet paguhen shtrenjt se esht jet e gjat

 • Adol G
  Adol G

  Ps3 sja bon3 oh rrwzhdij3 hihohoi Kong 3 papam3 dakw kshw vazhdo s3 Cdo kong hit 3 k3

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

 • Zerina Burnazi
  Zerina Burnazi

  Adhurim 😍❤👑👑👑👑👑👑👑👑

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

 • Zust Gaming
  Zust Gaming

  Listening from Asia 🌏 Bangladesh 🇧🇩 💕

  • Patricia Korichi
   Patricia Korichi

   From France 👋

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

 • Maria Na
  Maria Na

  Te del ne drite emri kur se pret 😂🌹

 • sInDi TuRkU
  sInDi TuRkU

  Kush ju pëlqen më shumë: Maria e Malumës apo e Irkencit ?

  • QKSH NEWS
   QKSH NEWS

   algone.info/slow/video/s4PY3Ydua3Jlmas 11111111

  • Sidorela Kamami
   Sidorela Kamami

   Nrm qe ajo e Malumes eshte me e bukur 🙂

  • Marinela Leme
   Marinela Leme

   Te dyja

 • Maria Meta
  Maria Meta

  Haha ktu Jam flm per kengen ❤❤❤😘😘😘🤣🤣

 • VC West
  VC West

  Spom pelqen

 • Stela Nabaj
  Stela Nabaj

  👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏super

 • Bessa Ferizi
  Bessa Ferizi

  Suksese 🎶🎶👏🏻👏🏻

 • Maria Ml
  Maria Ml

  Faliminderit per kangen😂😂

 • Peter Johnssen
  Peter Johnssen

  sa per dijeni , nuk shkarkohet tek kjo 👎🏼 kenga :)

 • ela ela
  ela ela

  Edhe halla ime e gjen veten te kjo kg se e ka emrin Maria

 • Teresa Dobos
  Teresa Dobos

  🖤🖤🖤

 • Entela Imeri
  Entela Imeri

  Kenge super akoma pa e degjuar dhe njehere e surprizuar👏👏

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo

 • Muster Mann
  Muster Mann

  Te kisha lut shqipe, bani kanget ma te gjata, se vallah shum vokalin e mir e ki dhe tekstet pot prekin ne shpirt. Veq vazhdo

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47

  WoW

 • Arshan Batros
  Arshan Batros

  İrkenc has no any bad song.This is really great as well shum fantastike kenge

 • Anisa Nisa
  Anisa Nisa

  Si gjithmone kenget e irkencit jane hite bravo irkenc suksese te metejshme super kenge💥❤🎧🎶👊

 • Bashkim Kadishani
  Bashkim Kadishani

  🤒

 • Maria Marulka
  Maria Marulka

  Ah kuku Mariaaaa❤🔥👏🏼

 • Sonila Naci
  Sonila Naci

  😍😍😍😍😍😍

 • Wolfi dardi123
  Wolfi dardi123

  E kujt i kujtohet Maria&Antonio Metoda Korronadooooo😅😅

 • Ana Maria
  Ana Maria

  🤪👌🤗❤

 • Elona Kallajxhiu
  Elona Kallajxhiu

  Spotify te lutem 😍

 • Valericã Dãniluc
  Valericã Dãniluc

  🙏♥️♥️♥️🥰

 • klevi hyses
  klevi hyses

  E mer laskarhone di me knou ti pordhac!!

 • Mariglena Hoxha
  Mariglena Hoxha

  ...❤

 • Maria
  Maria

  Maria e kam emrin 🥺

 • Fatbardha Gjepali
  Fatbardha Gjepali

  Beje nje kenge me emrin Brisilda te lutemm

 • Genti pana
  Genti pana

  🔥🔥🔥

 • Mari Ja
  Mari Ja

  Ja ku jam 🙋‍♀️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃

 • its me
  its me

  ❤️❤️❤️

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja

  Mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn ka zot Pak rensi ka si e kan emrin te gjitha njesoj Jan ja bledi nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy kush lendon do lendohet nje dit nje femer qe esht msu le nji mer nji ashu i shkon Jeta laviret ndahen pa motiv largohen nga nje njeri qe e do me gjith shpirt o zot ishalla mos pafshin dit te bardha kurr njerzit qe lendojn se esht ramazon zoti i mallkoft njerzit e poshter qe nuk kan ndienja per asnji e ke qa kte kongen Kong shum prekse

 • Ecaterina Maria
  Ecaterina Maria

  😍❤️

 • Altea Gogo
  Altea Gogo

  super voice😍 thnx 4 this song😘 Even my mom's name is Maria and this perfect song is like a present for her.❣

 • loqka loqka
  loqka loqka

  Maria krasniqi maria gjinai Maria lleshai ngojeni kit kange loqka ❤❤❤

 • arki fetarA
  arki fetarA

  Si gjithmonë like pa e ngu. Përfundimisht ti as një herë nuk zhgënjen. Du me tpa tek kënga magjike prap.

 • Ylli limani
  Ylli limani

  Maria Maria du me dit ku je 🥰🥰🥰

 • Alma Saliaj
  Alma Saliaj

  🔥🔥🔥❤❤

  • I Love You Albania
   I Love You Albania

   Pershendetje nese mundesh klikoje profilin tim dhe ma be nje subscribe te lutem zoti te ruajt🙏🙏😘🙏.

 • Alfred Shala
  Alfred Shala

  Like akoma pa ngju

 • Granit Dakaj
  Granit Dakaj

  👍

 • Floreta Karici
  Floreta Karici

  Cdo emer esht ber muzik, vec emri Lori jo 😝

 • Besnik Shala
  Besnik Shala

  Dihet gjdo kang hittt King je 🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐

 • Ilir Dingo
  Ilir Dingo

  Ah moj maria se na i more djalin me qaf hahah😭💔💔😂😂❤

 • Maria Dedja
  Maria Dedja

  Unë thash shyqyr që doli një këng për emrin tim edhe mendova se do jet një këng më dashuri të lumtur dhe jo një këng me heartbroken..awww 🥺🥺 but anyway jam e kënaqur shumë me këtë këngë dhe her tjetër #Irkenc të lutem mos na bëj ne Maria-t kaq të këqija 🤣🤣🤣 Urime të mëtejshme ! 🎶Maria Maria du me dit ku je🎶 🎶Se për ty Maria kurr sja kisha vlejt 🎶

  • Maria Goro
   Maria Goro

   Edhe Hola senorita Maria ( Maluma) ❤️ Edhe "Maria" Eleni Foureira

  • Maria Ferhati
   Maria Ferhati

   Ka dhe kenge tjera por te huaja dhe kjo superbeshte

 • Eleni Eleni
  Eleni Eleni

  Nje keng me emrin eleni

 • Leon File
  Leon File

  Shume kenge e bukur shume suksese

Faqja Tjeter