Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
03:26
1,782,348
Reddit
@ONIMA - smarturl.
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Arrangement By Al Band
Mix By JoJo
#irkenchyka #dehur #onima #unixmusic

Komente
 • Ilir Dingo
  Ilir Dingo

  Dashuria esht si helmi kur e humbet dhe e shikon ne krahet e dikujt tjeter 💔😢💔💔💔

 • Xheni Basho
  Xheni Basho

  E ka qare👍👍👍💕

 • Bella Bella
  Bella Bella

  😢

 • Shqiptariks prishtina
  Shqiptariks prishtina

  SUPER KANG PO ME PELQEN SHUM BRAVO

 • Danjela Domi
  Danjela Domi

  Super Hit. Love this song❤

 • Muhamedali Kiro
  Muhamedali Kiro

  Gjithmon me bej te qaj me perlat e tua vella ☺️☺️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Ger hard
  Ger hard

  Momenti kur nje muzike e trishtuar te ben te ndihesh me mire 💯 Super 🔥

 • Kreku Kreku
  Kreku Kreku

  💔💔💔💔💗💗💙👍

 • Ibrahim Javed
  Ibrahim Javed

  What language Is this song?

 • Leandra Berlajolli
  Leandra Berlajolli

  Perfect ⭐️ greetings from USA

 • Skipeee34
  Skipeee34

  faleminderit se me lejove te ndegjoj muszik pa u tut se mdel noj both a naj tjeter traum

 • Dorina Dorina
  Dorina Dorina

  Super

 • Linda Kalo
  Linda Kalo

  Ahhhhhhh sa interpretim i bukur..por edhe fjalet dhe vija muzikore shume e bukur..Bravo.

 • Mario Sharra
  Mario Sharra

  Wow😍

 • Goc Tirone
  Goc Tirone

  Wwoooow mrekulli ...👏👏Perfekte muzika, teksti ,zeri

 • Klodiana Alla
  Klodiana Alla

  😍

 • pida siouy
  pida siouy

  I’ve been waiting for this song like 7 days😐 and searching for her like 20times for a day😁

 • Arev Arev
  Arev Arev

  Endem rrugeve si i marre😭😭😭😭😭😭😭😭😭adhuroj zerin tend😘😘😘😘

 • Lume Aliu
  Lume Aliu

  Je një Artist shum bukur këndon Yrken 👍

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  Irkenci: T’lutem jepma nje cigare 😔 Everybody: Vetem 1 te fundit kam o plak🙄

 • Vida B
  Vida B

  💓

  • pida siouy
   pida siouy

   Pafundesisht e degjoj... melodi shpirti.

 • Donjeta Gashi
  Donjeta Gashi

  Kenga shume e bukur !! Me vjen shume mire qe IRKENCI paska vendos qe mos Te bej Kong me melodija orientale ( Te lindjes se mesme )

  • mikea hiooi
   mikea hiooi

   Gjeja më e Bukur që Njeriu Kalon Në Jet që Është Dashuria Suksese Në Jet o Flori

 • alida flus
  alida flus

  I’ve been waiting for this song like 7 days😐 and searching for her like 20times for a day😁

  • mikea hiooi
   mikea hiooi

   O qitnja dikush ni cigare se maroj

 • shuaipi alban
  shuaipi alban

  algone.info/slow/video/cnDJv2uihZVikZ8

  • gioyu comi
   gioyu comi

   Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

 • Elinda Kelmendi
  Elinda Kelmendi

  ME I MIRI JE

  • mikea hiooi
   mikea hiooi

   Pafundesisht e degjoj... melodi shpirti.

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov

  Si gjithmon Irkenc Hyka another level...🥺🥺❤❤❤

 • Entela Imeri
  Entela Imeri

  O zot i madh surprizat e tua jane te pafundme dhe une jam totalisht ne dashuri me to.Love you ,you are the best😘😘😘😘

  • Entela Imeri
   Entela Imeri

   Flm shume une jam nje fance e zjarrte e irkencit🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰besoj jo vetem un por ky esht i vetmi artist shqiptar qe ja vlen e them me plot gojen

  • alida flus
   alida flus

   E bukur 👏👏👏❤🇦🇱

 • bilinas mini
  bilinas mini

  Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

 • Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • wnnalis cioov
   wnnalis cioov

   Esht nje nga kengetaret me te mir sot per sot jo si disa te tjer brravo

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa

  Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

  • dolita windo
   dolita windo

   Bravo Irkenc ! This song is perfekt !! I love it shummm ! Big up and respect from France 🙏💖

 • Marius Zace
  Marius Zace

  Bravo njesh respekte

  • bilinas mini
   bilinas mini

   Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈

 • Klevi Hoxha
  Klevi Hoxha

  👏👏👏👏super hit,super kengetar

  • dolita windo
   dolita windo

   Esht nje nga kengetaret me te mir sot per sot jo si disa te tjer brravo

 • Ariel ariel
  Ariel ariel

  Irkenc ti Bruno Fifi nje duet🥺🥺plizz💜

 • Aivars Pietari
  Aivars Pietari

  песня называется "Пьяный". переведите на русский,пожалуйста.

  • hoiy vinosa
   hoiy vinosa

   My heart is crying❤🥺

 • Laureta Rexha
  Laureta Rexha

  Pafundesisht e degjoj... melodi shpirti.

 • Eduard Hoxha
  Eduard Hoxha

  Ikrenc Hyka ....Je Unik Je Kuptimi i Muzikës Shqiptare Zëri Yte është Hilaçi Që Shëron çdo dhimbje Të çdu kujt që këngët e Tua Jan nji Copëz Historie Për ata Që Kan Plagë Nga Gjeja më e Bukur që Njeriu Kalon Në Jet që Është Dashuria Suksese Në Jet o Flori

 • Galina Kabranova
  Galina Kabranova

  👍👍👍goed muzik

 • Il3gal Burnout
  Il3gal Burnout

  O qitnja dikush ni cigare se maroj

 • miko foin
  miko foin

  Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

  • dolita windo
   dolita windo

   That was great!

 • Alexa J S
  Alexa J S

  💙

  • miko foin
   miko foin

   That was great!

 • Lucia Dior
  Lucia Dior

  E bukur 👏👏👏❤🇦🇱

  • miko foin
   miko foin

   algone.info/slow/video/pKvPlZVok6p4rWw

 • dolita windo
  dolita windo

  great song..nice video..lyrics...wooow

 • Qrtt Advb
  Qrtt Advb

  So beautiful love you so much 🙏🍀🌹🌷💜💜

  • miko foin
   miko foin

   😍😍😍

 • Ndricim Lizi
  Ndricim Lizi

  Esht nje nga kengetaret me te mir sot per sot jo si disa te tjer brravo

 • yuoop noke
  yuoop noke

  Bravo Irkenc ! This song is perfekt !! I love it shummm ! Big up and respect from France 🙏💖

 • doliio volay
  doliio volay

  Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • doliio volay
   doliio volay

   great song..nice video..lyrics...wooow

 • Melisa Qosja
  Melisa Qosja

  My heart is crying❤🥺

  • yuoop noke
   yuoop noke

   humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot

 • The door
  The door

  sa shum qaj me këngët e tij bravo super artist prek direkt ne zemer me vargjet e bukura

 • VERISSIMO Marie - Hélène
  VERISSIMO Marie - Hélène

  dommage qu'il n'y ait pas la traduction des paroles mais c'est très joli

 • Teuta Hasa
  Teuta Hasa

  Üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü0

 • Ale Alesja
  Ale Alesja

  kengetari im i preferum 😊😊

  • aola wili
   aola wili

   Shume ze i ngrohte!

 • Ale Alesja
  Ale Alesja

  super hit😘😘

  • aola wili
   aola wili

   Une them se Irkenci vuan shume nga dashuria, prandaj na mahnit me keto kenge🥺❤️❤️

 • JaxShazam
  JaxShazam

  algone.info/slow/video/pKvPlZVok6p4rWw

 • aola wili
  aola wili

  That was great!

 • Γεωργία Τόντι
  Γεωργία Τόντι

  Super 👏👏👏

 • Xhent Hoxha
  Xhent Hoxha

  😍😍😍

 • RSH
  RSH

  algone.info/slow/video/h6Ok2pCng2OHuqM

 • Best Music
  Best Music

  algone.info/slow/video/pW2ZynucjaCq0H0

  • aola wili
   aola wili

   Loved

 • Sidi Sidi
  Sidi Sidi

  Irkenci: T’lutem jepma nje cigare 😔 Everybody: Vetem 1 te fundit kam o plak🙄

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   😂😂😂

 • Sarah Jakupi
  Sarah Jakupi

  Sa Zeri i bukur dhe Kenga ashtu 🎵🎶🎤🎧

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   😍

 • Enea Begaj
  Enea Begaj

  Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Te dehem un ne lot Endem rrugve si i marre Shiu dhimbjen po ma shton Dua ty te te harroj Zemra jo nuk me degjon Un s'e paskam dit Sa shum ty te kam dasht Vitet shkojn e vijn Akoma shpirti qan Do shkruaj un per ty Sa thinjat t'me ken dal Ta shuaj kete mall Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Te dehem un ne lot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   😍😍

 • Piano Shqip
  Piano Shqip

  great song..nice video..lyrics...wooow

 • Toro Man
  Toro Man

  Wow ka shum koh qe nuk e kam ndegjuar nje keng qe me bon me vibracione ne gjith trupin brravo shqipe 👏👏👏👐🎶🙋‍♂️🍹

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   👏👏

 • dutoiu hour
  dutoiu hour

  That was great!

 • toijg avnnr
  toijg avnnr

  That was great!

 • MEA MARTIRI
  MEA MARTIRI

  Une them se Irkenci vuan shume nga dashuria, prandaj na mahnit me keto kenge🥺❤️❤️

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   😓👏👏

 • Leticia 22
  Leticia 22

  Shume ze i ngrohte!

 • Marsela Tallamishi
  Marsela Tallamishi

  E adhuroj Ka nje ze kaq te bukur cdo keng esht kaq e ndjer Bravo Irkenc Jam fanse e jotja dhe e adhuroj muziken tende 🥰🥰🥰

  • toijg avnnr
   toijg avnnr

   That was great!

 • annag cocl
  annag cocl

  it would be so funny... ??

 • markeliano peti
  markeliano peti

  Janam janam -dilwale

 • Vital Gjinaj
  Vital Gjinaj

  Beni muzike shqip o turq

 • Regdu Geht
  Regdu Geht

  Loved

  • annag cocl
   annag cocl

   He’s really funny.

 • Ragip Bajrami
  Ragip Bajrami

  Trujt zoti vla

  • vliduu zeeb
   vliduu zeeb

   Love your video

 • yuitr loing
  yuitr loing

  He’s really funny.

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   why funny

  • vliduu zeeb
   vliduu zeeb

   he’s amazing

 • Zyba kaca Zyba kaca
  Zyba kaca Zyba kaca

  Bravo 😍😍

  • Regdu Geht
   Regdu Geht

   Vous êtes incroyables les gars ! Cette vidéo était énorme, un gros bravo !

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo

  Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   😢😢😢😢

 • lumi hoxha
  lumi hoxha

  Such a beautiful song!

  • Ibrahim Javed
   Ibrahim Javed

   What language is the song?

  • yuitr loing
   yuitr loing

   I have to say, this was a really good one!

 • Debora
  Debora

  Thjesht wow !! Jam perhumbur ne kete melodi , tekst , muzik !!! 🥰

 • Ina Lika
  Ina Lika

  ❤ ❤

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   🥺🥺🥺

  • cnmmd qiuoo
   cnmmd qiuoo

   Dehur me premtimet e bukura qe ishin...

 • Nury
  Nury

  tkeqen vllai mos bo mo kong. 😔

 • nijuo joing
  nijuo joing

  Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

 • vliduu zeeb
  vliduu zeeb

  O zot cfar zeri i mrekullushem ke kenaqesi ta degjosh

 • Pavljon Lika
  Pavljon Lika

  Ku e gjete kurajon per te publikuar kete keng xhanem

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   cfare i mungon kenges?

 • Albert Vishi
  Albert Vishi

  Super Vokal , Super Këngë ... 😍

  • nijuo joing
   nijuo joing

   Eneida xhatufa💎💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚

 • Agron Vija
  Agron Vija

  LYRIC: Ref Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj, Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote ajo nuk eshte me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote te dehem une ne lot Endem rrugve si I marre Shiu dhimbjen po ma shton Dua ty te te harroj Zemra jo nuk me degjon Un se paskam dit sa shume ty te kam dasht Vitet shkojn e vin akoma shpirti qan Do shkruaj un per ty Sa dhimbjet tme ken ndal Ta shuaj kete mall Ref x2 Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj, Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote ajo nuk eshte me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote te dehem une ne lot

  • vliduu zeeb
   vliduu zeeb

   💚❤❤dehun💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Alime Toska
  Alime Toska

  Kenga shum e bukur....nje ze shum i embel dhe muzika super....suksese te metejshme te uroj....😊

 • Esmeralda Ganci
  Esmeralda Ganci

  Bravo Irkenc super tekst super kenge 😍

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   bravo

 • Mariglen Lleshi
  Mariglen Lleshi

  Kengetari me i mire ne shqiperi te pakte keshtu mendoj une ... Vetem vazhdo perpara👌👌👌😘😘😘😘

  • Mariglen Lleshi
   Mariglen Lleshi

   @Piano Shqip hahaha jo se eshte kengetar i mir

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   i treti apo kateri ndoshta😅

 • Eli Eli
  Eli Eli

  You are the best my friend loves you very much ❤️😍😘❤️❤️❤️❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️❤️💕💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕

 • Elife Lumani
  Elife Lumani

  😭😭💔💔❤

 • Ann Ann
  Ann Ann

  Hajde mor burr se ta jap un nje cigare se te fundit kam ne pakete

 • Elmira Kulheku
  Elmira Kulheku

  Keng me e bukur Zero lakuriqsi Zero fallsitetit ... thjesht Dashuri.

 • shkoder shkoder
  shkoder shkoder

  O zot cfar zeri i mrekullushem ke kenaqesi ta degjosh

 • Nini Hoxha
  Nini Hoxha

  Dehur me premtimet e bukura qe ishin...

 • Asia Vrana
  Asia Vrana

  🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

 • marieplayroblox deusch
  marieplayroblox deusch

  @@......

 • Джавид Хузахмедов
  Джавид Хузахмедов

  Like

 • Asije Koprencka
  Asije Koprencka

  Bukur shume!

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  Eneida xhatufa💎💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤irkenc hyka💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💖💚💔💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤dehun💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

Faqja Tjeter