HAJME VETEM USHQIM NGJYRE KUQE & VERDHE | SEZ 🇦🇱
122,600
Reddit
Ju lutem bëni like👍 Edhe subscribe ne kanalin tonë.
INSTAGRAM SEZ( Steisi_eleni_officialyt )

instagram.com/p/CB9G7FWqL...

TIK TOK ( Steisi_eleni_officialyt )

vm.tiktok.com/ZSVtHp5r/

TIKTOK STEISI:

vm.tiktok.com/ZMeMntw38/

TIKTOK ELENI:

vm.tiktok.com/ZMeMnGAPt/


INSTAGRAM MAMI VALI (valli_kepi8_)

instagram.com/valli_kepi8_?ig...

INSTAGRAM BABY BEATRICE (baby_beatrice_)

instagram.com/baby_beatrice_?...Shpresojm që video tju l❤️🇦🇱 shihemi në videon e rradhes🎥🇦🇱

Komente
 • Nebi Behrami
  Nebi Behrami

  yello💛💛💛💛

 • Ildon Biba
  Ildon Biba

  sakte e ke

 • Arbnora Rexhepaj
  Arbnora Rexhepaj

  Yello

 • Rexhep Axhiu
  Rexhep Axhiu

  Yellow me pelqen Steisi

 • matilda deja
  matilda deja

  Yellow i love you

 • Suela Xhema
  Suela Xhema

  Une ju dua te dujave❤️🦀

 • Alban Kupa
  Alban Kupa

  Yellow

 • Lorisa Veselaj
  Lorisa Veselaj

  Yellow

 • Vjola Sulkaj
  Vjola Sulkaj

  Yellow

 • Amar gaming
  Amar gaming

  yellow esht me e mir hahahahaha

 • Lorisa Maloku
  Lorisa Maloku

  WRED

 • Ajlin Maibel Malasi
  Ajlin Maibel Malasi

  Red my favorite color

 • Valzon Bujupi
  Valzon Bujupi

  Yellow

 • Diana Keneta
  Diana Keneta

  Se ka gabim se eshte ngjyre kaf jo verdh ngjyra siper eshte verdh 😌😏😏😏

 • Mirsada Fusha
  Mirsada Fusha

  Eleni je shum e shpifur

 • Elios Kamenica
  Elios Kamenica

  Yellow

 • Like Bosi
  Like Bosi

  te beft mir o te keqen daja te morsha te ligat daja kur do vish se na ka mor molli ahhahah

 • Lulna Luna
  Lulna Luna

  Red the yellow me te dyja jam😄😄😄😄

 • stejsi eleni fp
  stejsi eleni fp

  Jetat e mija ju dua pa fund dashuri

 • Ben Cili
  Ben Cili

  Ka fitu steisi😀

 • do u no da wae
  do u no da wae

  Red

 • do u no da wae
  do u no da wae

  Jeni me te mirat

 • ALEX TV
  ALEX TV

  Ashtu mendoj edhe un 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Bahtiar Shala
  Bahtiar Shala

  Yellow

 • Aulona Gashi
  Aulona Gashi

  💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

 • Suad Potoku
  Suad Potoku

  E verdha

 • Hekuran Lama
  Hekuran Lama

  😇😇😇

 • Hekuran Lama
  Hekuran Lama

  jelo or red 2

 • Adhurim Ajvazi
  Adhurim Ajvazi

  Yellow yellow yellow yellow yellow yellow yellow yellow yellow yellow yellow yellow

 • phone shop
  phone shop

  ju bjydofoll garres

 • Era Era
  Era Era

  Beni dhe nje tjtr

 • Ardjol Haka
  Ardjol Haka

  Red

 • Ani Xhafa
  Ani Xhafa

  Red ❤❤❤

 • Rona Osmani
  Rona Osmani

  Red

 • Irena Zefi
  Irena Zefi

  Me steisi

 • SHQIPET MAT MIRA
  SHQIPET MAT MIRA

  yellow

 • Merzavjona Salaria
  Merzavjona Salaria

  Ju dua shum te dyja

 • Artina Zogaj
  Artina Zogaj

  I love you stisy❤️❤️❤️❤️

 • Alisa
  Alisa

  💛💛💛💛💛💛💛

 • Filloreta Fazliu
  Filloreta Fazliu

  Team yellow

 • xhe c
  xhe c

  Yellow

 • The Expert KlX
  The Expert KlX

  Red

 • The Expert KlX
  The Expert KlX

  Res

 • Amarda Salaj
  Amarda Salaj

  Po mundohem tua bej like te gjitha videot e mrekullueshme!!!!😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😘😘😘😘

 • merhije rustemi
  merhije rustemi

  L

 • Vullnet Bakiu
  Vullnet Bakiu

  O zemra ke instA.💕💖

  • Mirsada Fusha
   Mirsada Fusha

   O zemra nuk eshte hera e pare qe i shef fillove direkt me *ngacmime*nese mund te quhet

 • argjira zeka
  argjira zeka

  Mua me pelaen e verdha

  • Dorela Hoti
   Dorela Hoti

   Red

 • Lindita Luli
  Lindita Luli

 • Xhesika Matraku
  Xhesika Matraku

  Ju lumte

 • Servete Xhaferri
  Servete Xhaferri

  Red

 • lorian lori
  lorian lori

  Une medova se stejsi eka fiyltuar me e mir eshte stejsi

 • Ledi Fejzaj
  Ledi Fejzaj

  Seizi u ndjek

 • Oli Shahinu
  Oli Shahinu

  Mua mëpëlqen e kuqja sepse është ngjyra ime e preferuar

 • Drini Hema
  Drini Hema

  hellow red hellow yello

 • Arina Rrahmani
  Arina Rrahmani

  reddd

 • Bashkim Xhunga
  Bashkim Xhunga

  Gdkjdkbdmjbdnjfkldldjsdkcmkdkkdllfllflldlmflkwkkfmcjflxncmrllfmflczledmclflelpdkkdmnjdzkdkdkkkddkddkkdkfkdcmcdkkbskkelflmsaldlld Lmdklldlkdlldlldllrlkkkfkkdkklfkkryyyy6yy22220flekjcmkmdkflorkjekorkockdllkdkkdk

 • Bashkim Xhunga
  Bashkim Xhunga

  Bicabia

 • lorena Gjoni
  lorena Gjoni

  Redi foton🍎🍎🍅🍅🌶

 • selma Zenuni
  selma Zenuni

  E kuqe hahahahaha

 • Denada Elmas
  Denada Elmas

  Jeni shume.te mira goca ju dua shume

 • Gogi Shaqiri
  Gogi Shaqiri

  E verdh

 • Lollo Pollo
  Lollo Pollo

  molti prodotti sono italiani ed anche il vostro accento in alcune parole mi ricorda quello italiano, quindi suppongo siate in italia? UwU chiamatemi detective

 • Perputhen time
  Perputhen time

  Yellow esht ngjyra e verdhe nese mund ta rregulloni titullin .😘😘😘😘😘😘

 • Elvana Gashi
  Elvana Gashi

  Jeni shume te mira. Suksese💖💖💖

 • Baton Vala
  Baton Vala

  Yellow

 • Baton Vala
  Baton Vala

  Yello

 • rafaela seferi
  rafaela seferi

  yellowww

 • Sumeja Bytyci
  Sumeja Bytyci

  Yellow and Steisi

 • Samed Hasani
  Samed Hasani

  Sa te bukura qe jeni 38m ago

 • Gjeci 2020
  Gjeci 2020

  Yellow eshte e verdhë në shqip, rregullojeni tek titulli. Jeni shume te mira ❤❤

 • ESRI Kasa
  ESRI Kasa

  Kuqe eleni 💋💋

 • dugagjin Krasniqi
  dugagjin Krasniqi

  jeni vajzat met mira qe beni video🥰

 • durim772
  durim772

  Red shum ushqimet e mira

 • Lusila Lusila
  Lusila Lusila

  Jeshile💚 e verdhe💛 ily

 • Armando Dedej
  Armando Dedej

  Yellow and red=orange ju jeni te dyja super te mira .Jeni shume familje e edukuar

 • Kristina Caka
  Kristina Caka

  Jeni shumee shumeee te mira Lum ju si keni kshu prinderish dhe lum prinderit qe ju kan ju Steisi❤Eleni💕 Beatrice💜

 • Qatip Palushi
  Qatip Palushi

  Yellow

 • xhesi
  xhesi

  Te amo❤❤❤😘😘😘

 • Migena Elezi vlogs
  Migena Elezi vlogs

  Bukuroshe 🙈🙈

 • Εύα Τ.
  Εύα Τ.

  Goca jeni te mrekullueshme !!Shume simpatike dhe shume shume vajza te mira 😘😍❣Vec nje koment ne vogel: yellow eshte e verdhë dhe jo jeshile sic keni vendosur ne titullin e videos..😌😍😍😍😍Vazhdoni te jeni 1!!!

 • alvis nanu
  alvis nanu

  nga cili qytet i shqiperise jeni

 • Marsela Sahitaj
  Marsela Sahitaj

  Jeni shume te mira 🤩🤩beni nje video ku te hani gjithe diten ushqime ngjyre roze🥰

 • Xhevrije Kepi
  Xhevrije Kepi

  Jeni shum te mira si cikollatat ju dua shum zemer ju kam shpirt zemrat e nones ❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋

 • Arlinda Hoxha
  Arlinda Hoxha

  JENI SHUM🥰 TE MIRA JU DUAM SHUM😊

 • Kejsi Kellici
  Kejsi Kellici

  Plz mund te beni me ushqim te zi

 • Shukomusliu Shukomusliu
  Shukomusliu Shukomusliu

  Verdh apo jeshile më falni

 • Bleron Makolli
  Bleron Makolli

  Ju dyat iken 9

 • Kejsi Daja
  Kejsi Daja

  Me yellown me thon drejten jam😂😂😂 Shaka Lov ju gajs🧡❤😘😘

 • sibora keci
  sibora keci

  You are so beatyful ,super challenge. Love you girls

 • 6M candy fîlø
  6M candy fîlø

  Ciaooo

 • Emine
  Emine

  Yellow-Steisi Bukuroshja ime

 • Rina Thaqi
  Rina Thaqi

  Reddd❤️

 • Lorena Isaku
  Lorena Isaku

  Jeni shum te mira❤️

 • Enisa Barci
  Enisa Barci

  Jeni shume te milaaaa😍😍😍😍😍

 • Tina💙Rrushi🍇Tines❤
  Tina💙Rrushi🍇Tines❤

  *najss ma tmirat* 💘💘

 • Ariana Gjini
  Ariana Gjini

  🤣🤣

 • Alma Kepi
  Alma Kepi

  🥰🥰🥰🥰

 • Alma Kepi
  Alma Kepi

  Me te mirat jeni zemrat e mia ❤️❤️❤️

 • Rigelsa_Rigi🔥
  Rigelsa_Rigi🔥

  Yjee jeni..lovee youu..Cutess❤💜💜❤👑Ju duaa Plsss a mund te me permendesh ne videon e radhes❤💜❤💜💋💋🌟🌟🌟🌞🌞🌟

 • Nadire Murtezani
  Nadire Murtezani

  Jeni 2 motra te mrekullueshme vetem vazhdoni do keni mbeshtetjen tone gjithmon shpresoj te arrini sa me lart🥰😍🤩💗💖💝💓💘❤💜❤❣

Faqja Tjeter
TIKA - QELE
2:49
1,9 mln
TIKA - QELE
2:49
1,9 mln