Grushte e shkelma brenda kzaz 30 në Tiranë, shoqërohen 5 persona (dëmtojnë dhe makinën e policisë)
01:18
64,040
Reddit
Një konfrontim fizik ka ndodhur mes të pranishmëve në shkollën 1 Maji ku po bëhet numërimi i votave të njësisë 30.
Sicc shihet nga pamjet e siguruara ekskluzivisht nga Fax Neës, përplasja ka qenë mjaft e ashpër mes të përfshirëve në sherr.
Ata fillimisht e kanë nisur në formën e një debati, por më pas janë goditur me njëri-tjetrin me grushta, shkelma dhe më pas kanë përdoru dhe karriget.
Policia ka qenë prezente në vendin e ngjarjes, por ka qenë e paaftë për të shuar sherrin, madje duke hasur vështirësi t’i ndajnë nga njëri-tjetri.
Është dashur ndërhyrja e më shumë forcave policore për të bërë e mundur që të shuhet sherri, por përpjekjet për dhunë kanë vazhduar dhe jashtë shkollës 1 Maji.
Mësohet se janë shoqeruar 5 persona, por gjatë shoqerimit të një prej tyre, shihet se personi në fjalë mundohet të kundërshtojë policinë. Ai madje godet me grusht edhe makinën e policisë.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALgone Channel HERE: algone.info/glo/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: facebook.com/faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: instagram.com/faxnews.tv/
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
 • Selami Hasani Hasani
  Selami Hasani Hasani

  Si mekon njerz teger as ne banglladesh kjo sndodh veq ne shqiperi e nks sheh ksi sene turp

 • Lili Adamo
  Lili Adamo

  Shqiperia eshte perzuer me gjak serbi greko

 • Lili Adamo
  Lili Adamo

  Po' keto grushta dhe shqeplma te gjakosur nuk i ka PA ambasadorja apo i ka syt te Vogela turp turp turp qe i vodhen votat dhe te manipoluara Sic Kan Dash magjorances dhe ambasadorja sepse 8 vjet nuk ju mjaftoj per te vjedhur dhe tani ne bashkepunim me ambasadoret Jane fitues

 • Marklelaj555 Mark1
  Marklelaj555 Mark1

  Edhe presim me hi ne eorop ma mir me hi ne grop turp

 • MixE
  MixE

  KUR HUMIN SKAN CBEJN TJTR

 • OLGERT OLGERT
  OLGERT OLGERT

  ik te ikim me mir rrugeve te botes se të të bëjnë këtë hajvanet thes boksi

 • Shaban Pojana
  Shaban Pojana

  Zgjedhje te lira dhe te ndershme bravo se deritani ekishte faijn Sala potani eka rrumpalla qe hante ngjala 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi

  Ske ca ju ben ketyre lloj njerzve ,kan lindur per ngateresa

 • Feim Merkaj
  Feim Merkaj

  Shqiperija do vuaj gjithmon nga injorantet

 • POL1S TSAOUSIDIS
  POL1S TSAOUSIDIS

  esi pou to kseris ime ego?????

 • Folle Follia
  Folle Follia

  O popull mos votoni per askend dhe fain e ka populli qe vritet me neri tjetri kurse deputetet mbushin xhepat e tyre ti si popull vuan per mendjen qe ke mos voto per asnje dhe mos te vriteni te vriten partit

 • Folle Follia
  Folle Follia

  Ishte me mir ne kohen e Enver Hoxhes per disa gjera per rrespektin, disiplin

  • Vladimir Qoraj
   Vladimir Qoraj

   Asnji t'mire dhe kurrfare respekti nuk ka pase ne regjimin e Enverit. Frika,servilizmi dhe xhelozia jane peshqeshe te asaj periudhe kolere,qe nuk pranonte njeriun e afte dhe mbi t'gjitha nuk lejonte konkurencen e ndershme. Jane ato elemente qe sot nuk e lene demokracine e brishte shqiptare me ece perpara. Ish kuadrot komuniste,kane zaptu gjithe jeten ekonomike te vendit,duke instalu nje kapitalizem antihuman,duke ia ngushtu rruget antikomunistave te vertete. Jane ata kuadro,qe sot na paraqiten si te shkathet,d.m.th.,si "zogj kurvash",se vetem nje i tille mund t'livadhis ne dy sisteme.

 • Folle Follia
  Folle Follia

  E cfar presim luftra midis njeri tjetrit pothuajse vlla me vlla Rrac me e keqe ne rruzullin toksor esht Shqiotari me vjen turp te them se jam Shqiptare

 • Hasta La Vista Baby
  Hasta La Vista Baby

  Sa m’ka marre malli per vendin tim....I paster, pa korrupsion, me njerez te dashur qe nuk u ndihet zeri....me nje nivel te larte kulture dhe ekonomike ku liria e fjales dominon gjithe shtresat shoqerore

 • Fatian Mucay
  Fatian Mucay

  Po ne paskemi qen pupull budallej ku e cojn veten per hajdutat ata vjedhin bejn qef kta kapen me grushta turp turp

 • EQUILIBRIUM衣
  EQUILIBRIUM衣

  Filloj Lirua dhe Sala avazin duke porositur delet per zhurem kaos dhe anarshi

 • Alfonc Sejdini
  Alfonc Sejdini

  Keto zgjedhje turp per kombin shqiptar dhe te dal ai analisti nano eye thot nuk ka opozit.ka nje diktatur e surrelit o anilist I kazanit kete ta ka than struci surrelit

 • يوسف سمير
  يوسف سمير

  Keta do na qeverisin neve ,keta të vrasin pa e marrë pushtetin, pa le kur duan vota. 🤫👎🏾

 • Flamur Xhaja
  Flamur Xhaja

  Rrifuni rrifuni🤣🤣🤣🤣a do ta rruaj njeri per ju me dat 27 ee

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA

  EH MOJ SHQIPERI KU ISHE DHE KU KE PERFUNDUAR TÈ VRITESH PER POLITIKANET VETEM NÉ SHQIPERI NDODHIN KETO

 • Klodi Dina
  Klodi Dina

  Ma ha menja naj Malok i prapambetur..

  • Tony Montana
   Tony Montana

   Ik o kar ai cunu me jelek tkuq qe i ra atyne me gju surratit ene ngrusht osht tironc

 • Hira Baftic
  Hira Baftic

  Turp Turp

 • Ibrahim Hoxha
  Ibrahim Hoxha

  Sa turp edhe do te boni shtet me vjen keq per vendin tim

 • Martin Perleka
  Martin Perleka

  Kto tradirà jane te Lima duar a nga njerez qe vijne nga jashte Jax nuk eshte kafeteri inistitucion i rendesishem qe duhet te mbrohet korrekt nga policia pamjet japan carte se cfore po ndodh nese nuk ka shtet zagare ulerasin👎🏿

 • Ilir Richardson
  Ilir Richardson

  Keta jane derra jo njerez, moshe e madhe turp i zotit kush i shef, zihen si kalamajt

 • The Unique
  The Unique

  Perfundimisht ky shtet ka pjerdh nuk behet me

 • Milaim Grdella
  Milaim Grdella

  O shtazet e egra popull mute per Parti mbyten mes vete hajde Legena hajde.

 • Mary Jonson
  Mary Jonson

  Barbona te mutit. Late nam . Doni te futeni dhe ne Europe. Kafshe te mbaruara.

 • Arben Dervishi
  Arben Dervishi

  Keto jane kriminelat e Rame drogaxhiut

 • EL Doni
  EL Doni

  Larg Europes

 • Albania Tirona
  Albania Tirona

  Gomer original gomer

 • lali te dua
  lali te dua

  Shka faj germany sfar visat juve subanallah allahu akbar

 • Genti Genti
  Genti Genti

  Nuk ka dy te keqinj por nje pale e keqe dhe nje pale e mire.

 • Genti Genti
  Genti Genti

  Ça grushti te that hengri ai boli lakuriq 👍🏻

 • Arjan Zoga
  Arjan Zoga

  Turp mo po fshatar hesapi njerez te pa gdhendur

 • Bise N
  Bise N

  Trupi. Math ceka. Bejete. Ne. Define. Tone. Nike. Shake. Nje. Ghu. Kemi. Po. Njereze. Sejemi. Si. Shai. Me. Shqipetarin. Hemi. Turep. Shqiperija. Jone

 • Skenda 1234
  Skenda 1234

  Merrni mesim si votohet nga Kosovaret jo ksht o kafsh

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora

  Hahahaaaaaaa sa kam qesh,kushedi sa pare u kan premtuar atyre qe po zihen keshtuuu,ziuni ju se ata qe do ven ne pushtet po han e po pin shampanj e ostrike e karrikaleca.

 • Lukas Frankly
  Lukas Frankly

  E mor rrota karash pasa ba ky ven ja qift partia nanen

 • Qosh Dibroni 2021
  Qosh Dibroni 2021

  Zjarrrrrrrr cosa roft Cul gjati Edi

 • matteo 7
  matteo 7

  Pakistan Hesapi Turp MQ.

 • Polazganejete
  Polazganejete

  A ka ma turepe me i pere shqiptarine me shqiptari ne Keqezi te rehene, Kuku qefaer njerze tekjeni qefare kulture te kafesheve pore nuk ju vene ase shtiti ase populli. Pake duhet tepreki koken meju pere shkijete e greket e ruse knaqene tuju shikue pore kuku per ne qe e hupume edhe ate morale e ate bese shqipetare.nga gurbeti

 • Ymer Haxhiaj
  Ymer Haxhiaj

  Haaaaaaaaaaaaa bjeri Llazi bjeri haaaa

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  ZGJEDHJET E PRILLIT

 • Hekuran Durraj
  Hekuran Durraj

  Une se kuptoj,,,si ka mundesiiiii,,, po kaq te trash jeniiii??? ,sinqerisht qe Skam fjale,,,mendova shyqyr nje her po shkojne votimet ashtu si duhet,,,,por jo u gabova,,kurr skeni per tu ba njerez, me gjithe keto rrjete sociale qe ju shikon gjithe bota, sinqerisht per te ardhur keq,,,,as qe me interreson motivi, me interreson ajo cfare shikon e gjithe bota, turp turp turp

 • Ernesto Che Guevara
  Ernesto Che Guevara

  Prandaj nuk bëheshin zgjedhje në kohën e Enverit? Diçka dinte ai.

 • Dajli Koci
  Dajli Koci

  😂😂😂😂😂 ca bohet 🤣🤣🤣

 • lule lulee
  lule lulee

  Futja me pistolet ca beni kot

 • lule lulee
  lule lulee

  Ka kafshet e PD se po humbasin

 • Landi Leka
  Landi Leka

  Turp turp vetem nè shqipri ndodhin.

 • Arbjos Zeqo
  Arbjos Zeqo

  Te ziesh me vllezrit e tu shqiptar per bythen e politikes shum e ulet ..un jam dakort tja qi motren serbit dhe atyre qe se duhan shqiperin 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • USA America
  USA America

  Qe populli budall, kta rrehen ne mes veti per politikan qe ju vjedhin qdo dit.🤕😩

 • Tina Bonheur
  Tina Bonheur

  Po ekan fajîin qeveritaret se ekan mesuar popullin me lek ne dore,bej gabime tete paguaj hidhu nga kat kater po hidhem vetem me jep lek me sa po shikojme ska me sinqeritet secili per vete,me vjen keq per popullin Shqiptare si eshte katandisur.😢

 • Fikret Bujzi
  Fikret Bujzi

  5 min pushim 😂😂😂

 • Eno Fier
  Eno Fier

  rrihuni ju qifsha grat mir e keni

 • Rezin Derka
  Rezin Derka

  Kta te shkretit hajne boksa ftyres, kurse politikuajt e tyre ose bossat e tyre i hajn pikrishte paret e tyre🤦‍♂️

 • Bledar Mollaj
  Bledar Mollaj

  Policat po ti shohesh ate me bluz te kuqe e lene te bej cte doje kurse tjetrin e mbajne qe te gjuaj si te doje edhe ketu futet politika, me pak fjale vari jarin

 • Elis Elis
  Elis Elis

  Nuk u ngopet nje her me te vjedhur more njerez te poshter 🤬 gjyna populli shqiptar ngeli rrugeve te botes

 • John Inesi
  John Inesi

  Policia komplet në anën e sulmuesit....sigurisht se është i PS

 • Tofik Nazëraj
  Tofik Nazëraj

  Ah budallenjtë e mutit, s'u bët njëherë të vetme njerëz !

 • Arjel Xhaja
  Arjel Xhaja

  Lufte

 • Gianmarco 07
  Gianmarco 07

  Jane zgjedhje te lira pa frena.

 • albanian til die tirana
  albanian til die tirana

  yt u qifdha robt popull moteriqr vrituni mesjetarer e mutit

 • Alma Bulku
  Alma Bulku

  Po' Ca' keni ore qe rrifeni skeni per te fituar gje kshtu ....fiton ps lereni gjigandin te punoje ju te tjeret ne shpi se kuptoj sa qef keni te perlesheni mish per top kot

 • mafia mafia
  mafia mafia

  A ju qifsha motrrat ngoj barbona

 • Ardi A
  Ardi A

  Shtet Banditesh

 • Matteo Sparazza
  Matteo Sparazza

  Po ca boni merr injoranta njerez qe vriteni per Politik ah Enver Hoxha paske qen BURR me popullin shqiptar

 • JoniOn120fps
  JoniOn120fps

  E morri edi kurva pushtetin, por prit nuk ka pare gje akoma

 • tit kulla
  tit kulla

  kto te pd osht per tja qi rracen jan mesu me dele gjith diten dhe me arinj

 • Bobi 88
  Bobi 88

  Po nuk po fiton populli po mafja kuptoni ja qifsha robt te pakten

 • Eli Al
  Eli Al

  Po ca fitojne keshtu apo..ca grusht sa per tu zgjuar

 • BARVIN
  BARVIN

  Turp I botes po' injorant ngeli ky popull! po' pse kta demokratet nuk din te pranojn humbjen po' kafsh ngelen

 • bona berisha ok
  bona berisha ok

  gabel.jini ju turp

 • Klit Elponoria
  Klit Elponoria

  Nje shtet qe jeton me 5$ne dite ,jemi specie mua nuk me intereson partia fare as edhe nje Pushtetaret kan qene te lige qe ne kohen e Noeut kur u krijua bota

 • dushi21
  dushi21

  Ashtu ju lumte mo

 • Astrit Hatija
  Astrit Hatija

  ✌✌✌✌✌✌✌esht 2021 turp per te tidha gabime

 • Nervin Gjyli
  Nervin Gjyli

  Ja dhe kafshet qe zihen per karige e karve

 • gjergj kastrioti
  gjergj kastrioti

  Popull arab

  • Land L
   Land L

   Jo e gjergj me tvogel se Jan Shqiptar dhe asnji nuk di Arabisht vetem Anglisht Italisht

 • edi paris
  edi paris

  Sa gjyna e hangri nje grusht ai i shkreti ja kan prish pinin

 • Pace Pilaf
  Pace Pilaf

  Hani ni pace me pilaf mos te ziheni

 • antuan petrius
  antuan petrius

  po he shyqyr o vllezer, se thashe ku eshte kultura jone !? pse nuk ka sherr !? dhe ja me ne fund bravo o v llezer shqiptare !

  • Eli Al
   Eli Al

   Po pra ...menduam se do hynim ne histori per te pakten 1 pale zgjedhje ..por hic

 • dashuria ime bardhok
  dashuria ime bardhok

  O zot a ban njeri kshtu per parti tybe nuk bejn per familjar kshtu e shife qa bejn per parti

 • Klit Elponoria
  Klit Elponoria

  Shqiperia nuk mund te jete keshtu .

 • Alma Osmani
  Alma Osmani

  O njerez e di qe te tgjith do me kundervehen po dota shprereh ket mendim qe Enver Hoxha ka pas te drejt qe eka majt ket popull ne diktatur !!! po pse kshu do shkojm ne ne Europ ?

  • Eli Al
   Eli Al

   As qe e dine keta cfare do te thote BE..edhe saliu meta basha e mona ja kane blere mendjen jetij populli dhe jane tallur sa i ka dashur koka..ata e dine qe nuk do lodhen shume edhe po te fitojne zgjedhje se ky popull do 100 vite te ndyshoje qasje dhe sjellje

 • Bardhe Filaj
  Bardhe Filaj

  Puuu rrace e poshter, per karrige behet, jo per popullin e gjore😁😁

 • faton ujkani
  faton ujkani

  Njerz te Eger

 • Renato Resuli
  Renato Resuli

  Kafsheri esapi yyyyyyy ju q 🤮

 • Goldeneye 007
  Goldeneye 007

  london boys: what a shame !!

 • Jim Cullins
  Jim Cullins

  😔😔

 • mevlan zeqiri
  mevlan zeqiri

  Keta rrifen nder veti ata pisat lart ne politik nuk ju intereson maj nje jav per popullin

 • Avdi Hoxholli
  Avdi Hoxholli

  O popull ca beni pse ziheni..per deputetet..ata flene shalte e grave..ju hani karrike kokes..ese plas pistoleta..

 • Altin Riza
  Altin Riza

  U vrafshin te gjith sto qe kan votuar per patin demokratike i vraft zoti nje nje dit te gjith e

  • Altin Riza
   Altin Riza

   Motren ku ta keni

  • John Mackintosh
   John Mackintosh

   Altin o varikars Bq pse mallko robt mdetyro te te shaj kot I terheq fjalet qe thash per ty Po prap je bq

  • John Mackintosh
   John Mackintosh

   Tqifsha ropt altin riza!

  • Eli Al
   Eli Al

   Jo votuesit se shqipetare jemi..boll te edukohen se ngelem tu prit BE.por me kete lloj kulture kane frike edhe ata te na afrojne

  • Landi Vogel
   Landi Vogel

   U tvdekshin tgjith brezat si foshnje ne bark mor qifsh tet moter

 • Erlind Kamberaj
  Erlind Kamberaj

  O gomer mo u vrisni se mbreti fiton

 • ATHINA MURUZIDI
  ATHINA MURUZIDI

  Ju qift kina nanen dy palve se

 • Manjola Bojni
  Manjola Bojni

  O injorante..... 🤣🤣🤣 Lufte per asgje

  • Lgtv Lgtv
   Lgtv Lgtv

   Ati jan leket ne qeveri

 • LEO MURRAY
  LEO MURRAY

  Su beme kurrë njerëz.

  • John Mackintosh
   John Mackintosh

   Jo tgjith dmth

 • Milazim Hoxha
  Milazim Hoxha

  Ku ishit nkohen e diktatorit qe spat ni trim me hek qahe at kriminel e tash vrisni njerin per ni gjys fjale ore tpodhter rac e prisht

  • Julio Espana
   Julio Espana

   Nkohen e xhanxhit kto ishin neper ara e fusha po thuaj jemi popull kurve sdim rregull dhe norme dhe skemi per tu ba naiher njerez jemi poplli ma vk qe egsiton

 • Blerim Nika
  Blerim Nika

  O popull po nuk fitoni ndonjëgjë me partit se nuk jan vëllezrit tuaj për te kutia e votimit

 • commenter
  commenter

  Yt algorithm after i put vpn be like: do you want to see some dudes werstling Me:yes indeed

  • Joe Hoxha
   Joe Hoxha

   Lmao 🤣

 • Petros Sakka
  Petros Sakka

  dekorate do ju japin . shikoni shtepine

Faqja Tjeter